Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Enginim Dümenim duygusal ve maddi durumlar herkes için sorun yani ona bir lafım yok ama şuan bir katılım listesi oluştu bile

ÇakaBey
    Reiz
    Bluejazzist
    Enginim Dümenim
    n_tuncak

olm sende mevzuları karıştırıyon msnden yazıştıklarımızı insanlar nerden bilsin buraya yazmışsınalzaymer mi sin sen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Yanlız bir sorun var.Gece motor hiç görünmüyor ve reflektör deşen şeklinde olduğu için çok dikkat çekiyor amaç sonuçta o ama geçen gün adamın biri ne olduğunu anlamaya çalışırken öndekine geçiriyordu.O olaydan sonra sökmeye karar vermiştim arkadaşlar söktürtmedi.Ama hala aklımda soru işareti var bir ara kamyonların arkasında yazılar vardı dikkati dağıtıyor diye yasaklandı bu reflektör yüzünden başım belaya falan girebilirmi bilgisi olan varmı bu konuda

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çaka bey abimi de satmış gibi olurum ama Gemlik'e gitmeden halledebilirsem benim için daha rahat olur. Peki bu mekan nerde abi? Ben bu işi taaa Antalya'dan beri yapmak istiyorum ama orda da bi yer denk getiremedim. Demek ki kısmet burayaymış

Burda bizim reklamcı bir arkadaşımız var . Bu tarz işler yapan uygun maliyetlere yaptırabiliriz.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baylar ne o tırsmış gördüm sizi... (hep sizden daha üstündük,önden bayanlar)

Haldun sen şu Delmece reklamı için bir şirketle anlaş istersen topic ve gezi ilgi görsün ama ben şimdiden çok merak ediyorum rota hep doğa ve manzaradan oluşuyor.

Mami baban güvenle gönderiyor madem bu geziye geliyorsun kaçarı yok...
    hocam benim işim belli olmaz şimdi yorum yapmak istemiyorum

Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dövme arşivim bulunmaktadır isteyenler müracaat etsinler ilk gezide cd olarak teslim edebilirim...
    istermisiniz bursa mt ye özel bişey olsun herkes yaptırsın
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Aslında benim aklımdan geçmiyor değil bursa MT ye özel bişi ama bakalım ileriki günlerde bir proje var kafamda

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Benim anlamadığım şudur kardişş, reklamcılarda zaten çizen makina var sadece fosforlu kağıda flash diskinde götürdüğün tribal resmi çizdirtmen yeterli, gel Gemlik ' e ben sana çizdirteyim burada arkadaşlarımız var...
    Reklamcıların makinalara Reflektörlerin enleri yetmiyor.Ben en geniş 10 cm lik bulabildim.Desenin eni yaklaşık 25cm oldu kendiniz çizdiğiniz zaman parça parca yapıp motorun üstünde deseni tamamlaya biliyorsunuz.Ama reflektör olarak kullanmak şart değil diyorsanız reklamcılarda istediğiniz deseni hatta kendi resminizi bile yaptıra bilirsinizyanlız ondada kullandıkları malzemenin yapışkanı çok kuvvetli oluyor çıkartılmak istendiğinde moyaya zararı olurmu öğrenmek lazım trebal yapcaz diye motorlardan olmayalım

istermisiniz bursa mt ye özel bişey olsun herkes yaptırsın
    Valla öle bişey olursa yolda herkes birbirini tanır.Güzel olur aslında

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Yok altın maltın günü, tamamen düzmece bir şaka idi.Ne işim olur öyle bayansı şeylerle, he ordaki çağlayanlarda falan gömü arayabiliriz o ayrı şey ama kendi paramın hesabını bilip birikteremiyecek kadar angutmuyum teessüf ederim...
    bravoooooo en sevmediğim şey altın günü hocam sonuna kadar katılıyorum size.... ne manyak bi yaşam tarzı bu yaa altın günü :S pastalar börekler 50 kişiyi doyurunca zaten 1 altınlık masraf oluyo bunda bi kazanç yokki :S

Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takipteyim derken hocam ???
    Kış olunca kabuğuna çekilen tarzındayız anlamında mı ???
    offf kötü konuşmuş yav

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende bir şey yapmıcaktım bahar gibi motoru babama vercegim için ama pınar ablanın motorunun resmini gordukten sonra tum fikrim değişti 125zn topiğind var bir bak derim erdem abi
    ulan link versene ne aratıyon bize...

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız bir sorun var.Gece motor hiç görünmüyor ve reflektör deşen şeklinde olduğu için çok dikkat çekiyor amaç sonuçta o ama geçen gün adamın biri ne olduğunu anlamaya çalışırken öndekine geçiriyordu.O olaydan sonra sökmeye karar vermiştim arkadaşlar söktürtmedi.Ama hala aklımda soru işareti var bir ara kamyonların arkasında yazılar vardı dikkati dağıtıyor diye yasaklandı bu reflektör yüzünden başım belaya falan girebilirmi bilgisi olan varmı bu konuda
    yok canım daha neler motorları görmeyerek çarpacaklarına motorları görerek başkalarına çarpsınlar... rn azından 4 ayaklı bişeye yani...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Burda linki ama çokta güzel olmadı ilk denememdi nasıl yapıldığını bilmeden yaptım herkes çizgi koyuyordu benim motorda küçük biraz daha dikkat çeksin diye biraz tabansız olduğum için arabalar görsün diye uydurdum ben

http://www.motosiklet.net/forum/moto...25-zn-295.html

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burda bizim reklamcı bir arkadaşımız var . Bu tarz işler yapan uygun maliyetlere yaptırabiliriz.
    ben bikaç tane ayarladım bilader abi bu stickerlerden. Ne zaman, nasıl yaptıralım bu işi? Biraz çabuk oldu galiba ama olsun

Gündüz bile far açmadan gitmek mümkün değil, en azından bizleri görmeleri daha rahat olur diye düşündüm. Reflektör büyük, daha iyi sanki

Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Reklamcıların makinalara Reflektörlerin enleri yetmiyor.Ben en geniş 10 cm lik bulabildim.Desenin eni yaklaşık 25cm oldu kendiniz çizdiğiniz zaman parça parca yapıp motorun üstünde deseni tamamlaya biliyorsunuz.Ama reflektör olarak kullanmak şart değil diyorsanız reklamcılarda istediğiniz deseni hatta kendi resminizi bile yaptıra bilirsinizyanlız ondada kullandıkları malzemenin yapışkanı çok kuvvetli oluyor çıkartılmak istendiğinde moyaya zararı olurmu öğrenmek lazım trebal yapcaz diye motorlardan olmayalım

Valla öle bişey olursa yolda herkes birbirini tanır.Güzel olur aslında
    Sen Kaçlık istion gel yaptırayım ben sana 120 cm. makinalar var motorunu komple kaplatırım senin

Motosikleti
    ramzey 200cc
    altın günü demişsiniz de, tabi hepiniz pasta börek buluyonuz anne eli değmiş, sıcacık mis gibi:( biz öğrenciler napalımi bi altın günü olsa da pasta börek yesek diye bakarız valla. Hep çorba hep makarna hep patates kızartması nereye kadar

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    picasso yok mu yemek yapmaktan anlayan arkadaş aranızda

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    picasso yok mu yemek yapmaktan anlayan arkadaş aranızda
    olmaz mı yaaw bizzat kendim acayip yemek yaparım. ama öğrenciye sorarsan yemek yapamaz ve hiçbir zaman parası olmaz

çaktırma işte:D

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Sen Kaçlık istion gel yaptırayım ben sana 120 cm. makinalar var motorunu komple kaplatırım senin
    fena fikir değil hani millet ondan sonra ufo gördüm yolda gidiyodu demeye başlarsın düşünsene nasıl parlicanı motorun komple kaplandığında kimsenin gözden kaçırması olanaksız olur

Motosikleti
    HONDA BEAT
    fena fikir değil hani millet ondan sonra ufo gördüm yolda gidiyodu demeye başlarsın düşünsene nasıl parlicanı motorun komple kaplandığında kimsenin gözden kaçırması olanaksız olur
    KARDEŞİM NASI GÖRMEZSİN... BU MOTORU GÖRMEMEK İÇİN KÖR OLMAK LAZIM EHEHEHE

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Arkadaşlar benim de haftasonu piknik işi sakata girdi malesef gelemiyoruz.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Arkadaşlar benim de haftasonu piknik işi sakata girdi malesef gelemiyoruz.
    oo hocam hemen su koydunuz hani haldunlar bizi yanlız bırakmıyordu hani onlara olan bağlılığımızın göstergesiydi o geziye katılmak hani

Motosikleti
    HONDA BEAT
    ARKADAŞLAR SUSURLUK GEZİMİZİN TOPİĞİ YAYIMLANMIŞTIR...

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ml#post1322059

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR SUSURLUK GEZİMİZİN TOPİĞİ YAYIMLANMIŞTIR...

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ml#post1322059
    MAMİ COK TŞK ELİNE SAĞLIK KARDEŞİM SÜPER OLMUŞ YİNE KOPTUM BAKARKEN

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Engin kardeş yani yinede kesin demiyim ama büyük ihtimal yatar diye düşünüyorum...Aslında hava güzel ama yinede 2 haftada bir falanmı olsa bu geziler acaba...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler