Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Biz bu fotoyu köy hayrından önceki hafta mı çekmiştik?

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:51 ----------

Evet evet hatırladım şimdi, 2 hafta kadar önce çekmiştik, Hayırda Hakan abi de vardı.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet Kardeş şahsen ben başkalarının düzenlediği kalabalık gezilerde onların planlarına göre hareket etmektense ufak bir grupla kendi düzenlediğimiz ve kararlarımızı kendimizin verdiği sıcak samimi gezileri her zaman tercih etmişimdir.Yinede gidenlere bol neşeli dakikalar,harika virajlar diliyorum(bu tür gezilere belki bir gün eserse yinede katıladabilirim,garantisi yok )...

Gökhan bana uyar bu gezi,hatta dönüşü Kemalpaşa Suuçtu şelalesi tarafları uygunsa oralarıda görerekten orada bir iki sucuk kızartaraktan yapabiliriz...
    Hocam tamam doğru söylüyorsunuz da 27 sinde çalışıyorum malesef ama bir hafta sonrası sabah çıkıyorum işten müsaitim ondan sonra yoksa bende isterim Bursa Mt ile gezmek. İnşallah bir gün Denk gelir Bursa Mt gezisi katılırız malesef biz de pazar günleri çalışıyoruz. Yanlış bir şey söylediysem affola.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tamam doğru söylüyorsunuz da 27 sinde çalışıyorum malesef ama bir hafta sonrası sabah çıkıyorum işten müsaitim ondan sonra yoksa bende isterim Bursa Mt ile gezmek. İnşallah bir gün Denk gelir Bursa Mt gezisi katılırız malesef biz de pazar günleri çalışıyoruz. Yanlış bir şey söylediysem affola.
    Estağfirullah kardeş yanlışlık yok inşaallah denk gelirsin bir gezimize,hatta Gökhanın hayır gezisini kısa tutup bir sonraki haftaya yani 3 Hazirana seninde katılabileceğin bir gezi de ayarlayabiliriz.Arkadaşlara da uyarsa 2 hafta arka arkaya gezmiş oluruz...Gezi kısa ve öz olursa benim yegane bayan motosikletçi arkadaşım Pınarda 125 liği ile katılabiliyor,yinede her türlü uzun gezi teklifi her zaman değerlendirmeye açıktır,sitede aktif olan arkadaşlardan öneriler bekliyoruz...;)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Estağfirullah kardeş yanlışlık yok inşaallah denk gelirsin bir gezimize,hatta Gökhanın hayır gezisini kısa tutup bir sonraki haftaya yani 3 Hazirana seninde katılabileceğin bir gezi de ayarlayabiliriz.Arkadaşlara da uyarsa 2 hafta arka arkaya gezmiş oluruz...Gezi kısa ve öz olursa benim yegane bayan motosikletçi arkadaşım Pınarda 125 liği ile katılabiliyor,yinede her türlü uzun gezi teklifi her zaman değerlendirmeye açıktır,sitede aktif olan arkadaşlardan öneriler bekliyoruz...;)
    Tamamdır o zaman hocam benim için problem yok. Yeter ki boş vaktimde denk gelsin işte ama malesef iş sosyal faaliyetlerimizi engelliyor. Kısmet diyelim geçelim.
    n_tuncak bunu beğendi.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    valla hocam harita da belli yapacağımız yol bu arada ben dün gece itibariyle sözlü barklı bir adam olmuş bulunmaktayım yani kaçırmamıza gerek kalmadı hocam Salih abim gezilere getirebilirsem kayınpederden izin koparıp bol bol resimlerimizi çek bana çektirmiyor utancından

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla hocam harita da belli yapacağımız yol bu arada ben dün gece itibariyle sözlü barklı bir adam olmuş bulunmaktayım yani kaçırmamıza gerek kalmadı hocam Salih abim gezilere getirebilirsem kayınpederden izin koparıp bol bol resimlerimizi çek bana çektirmiyor utancından
    Hayırlı olsun Gökhan. Allah tamamına erdirsin. Geziye varız bizde.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    CBR 250 R
    ne zaman arkadaşlar bu geziiii. önümizdeki pazar mı?
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

Motosikleti
    Kanuni TİGER
    hayırlı olsun abi allah tamamına erdirsin orhaneliye annemide getirmeyi düşünüyorum gezmek onunda hakkı
    n_tuncak bunu beğendi.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    saolun 2. Ailem çok teşekkürler 27 mayıs herkes davetlidir detaylar bir önceki sayfada var gelmek isteyenler buyursun gelsin

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Kızı kaçırarak adrenalin yapacaktık ama nasip buymuş, çok sevindim Gökhan hayırlı eş olursunuz inşaallah birbirinize,Bana bak kızı arkaya attınmı deli deli kullanmak yok haa,akıllı motorcu yoktur bari kıza yazık etme,en yakın zamanda da tanıyalım mümkünse,düğündeyse zaten kortejin hazır...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    honda activa
    arkadaşlar bugun 3 motor uludağa çıkıyoruz katılmak ısteyenler hareket 12 de tel. 5548193873. kırmızı honda activa cengiz birisinin kaskı bende kalmıştı bozuyuk gezısınden ısım ve tel lazım. gokhan hayırlı olsun

poseidon71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki vn 800
    Alıntı cngzmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bugun 3 motor uludağa çıkıyoruz katılmak ısteyenler hareket 12 de tel. 5548193873. kırmızı honda activa cengiz birisinin kaskı bende kalmıştı bozuyuk gezısınden ısım ve tel lazım. gokhan hayırlı olsun
    kardeşim kusura bakma ya bir fırsatını bulup ulaşamadım sana bu hafta içi seni arayıp bir yerde görüşelim .tekeriniz düz bassın

---------- Post added at 12:17 ---------- Previous post was at 12:14 ----------

ALLAH tamamına erdirsin inşallah.her ikiniz içinde hayırlı olsun...

murat_112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Hayırlı olsun gökhan Allah tamamına erdirsin inşallah.. Eğer müsait olursam bende katılırım orhaneli gezisinde aranıza..
    Düşlerim var, Rüzgara ters düşen..

Motosikleti
    KLE 500
    Hayırlı olsun Gökhan,Allah tamamına erdirsin.

Alıntı muyat26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne zaman arkadaşlar bu geziiii. önümizdeki pazar mı?
    Gezi 27 Mayıs'ta.Haftaya 19 Mayıs korteji var

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    kortej buluşma yeri ve saati belli mi acaba özcan abi?
    16 BH 631

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kortej buluşma yeri ve saati belli mi acaba özcan abi?
    Bursa'da ne olacağını tam bilmiyorum.Kortej yapılıp Yalova'ya geçilecek ama saat kaçta olur belli değil henüz.
    Ben Yalova'ya gitmeyi ve o gece orada kalmayı planlıyorum. Yalova Tigem Sahil kampında.İsteyen gelebilir. http://www.facebook.com/events/368658053156566/

MT olarak bir kortej planlanabilir.

murat_112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F
    Yalovada'ki kampta çadır kurma imkanımız varsa bende yatıya gelirim aslında yada akşamdan dönerim, gtimeyi planlayan varsa hepberaber hareket edebiliriz..
    özcan1980 bunu beğendi.
    Düşlerim var, Rüzgara ters düşen..

Motosikleti
    CBR 250 R
    Kısmet olursa Yalova2ya bende gitmeyi düşünüyorum. bu hafta yine Türkiye'de kepçe durumunda olacağım. umarım cuma gecesi Bursa'da olurumda Yalovaya gidebilirim. bu arada Gökhan hayırlı olsun, Allah tamamına erdirsin diyelim. sende yakında artçılı duruma geçeceksin gibi duruyor...
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

Forum a yeni katıldım. Bursada yaşıyorum. Yaşım 20. B ehliyetim var ve araba da kullandım. Ama motosiklet başka birşey ve bir ay içinde motosiklet ehliyeti almayı düşünüyorum. Çocukluğumdan beri bir motosiklet tutkum var artık buna dayanacak gücüm kalmadı. bir ay içinde ehliyete yazılıp ve 3, 4 ay (yani yazın) da çalışıp kendime bir motosiklet alıp biryerden başlamak istiyorum.
    Fakat bir iki kere 5 sene önce mobilet dışında motosiklet tecrubem yok . Siz büyüklerime engin tecrübelerinizden faydalanmak için içimi dökmek istedim.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Ferdii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum a yeni katıldım. Bursada yaşıyorum. Yaşım 20. B ehliyetim var ve araba da kullandım. Ama motosiklet başka birşey ve bir ay içinde motosiklet ehliyeti almayı düşünüyorum. Çocukluğumdan beri bir motosiklet tutkum var artık buna dayanacak gücüm kalmadı. bir ay içinde ehliyete yazılıp ve 3, 4 ay (yani yazın) da çalışıp kendime bir motosiklet alıp biryerden başlamak istiyorum.
    Fakat bir iki kere 5 sene önce mobilet dışında motosiklet tecrubem yok . Siz büyüklerime engin tecrübelerinizden faydalanmak için içimi dökmek istedim.
    Aramıza hoş geldin. Ehliyetini alda, motor seçiminde ve kullanımında yardımcı oluruz.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler