Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    size iyi gezmeler o yollara bi daha girmem asla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    haklısınız bende ss olsa altımda basar deniz kenarına giderdim

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Mutlu geçmiş olsun annene acil şifalar dilerim. Ve o üçevlere saptıktan sonra biraz daha anlatmaya devam etseydin nerdeyse kurter kafedeydin
    salcano_7946 ve n_tuncak bunu beğendiler.
    [B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Mutlu Abi Valide için Geçmiş Olsun.Allahtan Bir An Evvel Hastaneden Çıkmasını Dilerim.
    Hastaneleri oldum Olası Sevmem.Sağlıklı insan Girse bile o Ortam Koku insanı Hasta Ediyor.

Ben Hergün Melike Pınar Okullarının Önünden Eve Geçiyorum.
    (Çalı Sanayi-Demirci-Melike Pınar-Yukarı Tırmanıp Gümüştepe-Çamlıca)
    Okulun Yanı Karşısı Arkasındaki Parktan Geçiyorum ama Kafeyi Henüz Göremedim
    Neyi Secersen Sec Aklın Hep Secemediginde Kalır !!!.Her Seçiş Bir şeyden Vazgeçiştir.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Küçük sanayi tarafından lambalardan beşevlere doğru giriyorsunuz sağda özhan market var onu geçtikten sonra ilk aradan sağa dönün ortada kavuniçi direkler var dikkat onlara geçirmeyin biraz ilerleyin soltarafta görürsünüz kurter kafeyi
    [B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Küçük sanayi tarafından lambalardan beşevlere doğru giriyorsunuz sağda özhan market var onu geçtikten sonra ilk aradan sağa dönün ortada kavuniçi direkler var dikkat onlara geçirmeyin biraz ilerleyin soltarafta görürsünüz kurter kafeyi
    Merak Edip Gagıl a Sormuştum
    Bana Kuter Cafe yi gösterdi.Adrese baktım
    Basitce sitede yazıyorduki:"Karaca Fırın Aralığı Melike Pınar Okulu Karşısı"
    Açık Adres:Üç Evler Mh.Yılmaz Sk.No:4 Nilüfer Bursa/Telf: 0224 441 35 34 - 0533 230 02 80
    Neyi Secersen Sec Aklın Hep Secemediginde Kalır !!!.Her Seçiş Bir şeyden Vazgeçiştir.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    arkadaslar hepınıze tek tek tesekkur ederım ıyı dıleklerınız ıcın,bu buhran lı gunlerde bırılerının yanımda oldugunu gormek cok cok cok sevındırıcı.sagolun varolun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:12 ----------

Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mutlu geçmiş olsun annene acil şifalar dilerim. Ve o üçevlere saptıktan sonra biraz daha anlatmaya devam etseydin nerdeyse kurter kafedeydin
    ya benım anlatmak ıstedıgımde bu zaten.acık adres soylenınce saf saf bakınırım ama bırı tarıf ederse dakkada bulurum aga dan kastımda bu.yok bursanın cok yerını bılıyorum.
    n_tuncak bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Sevgili Dostlar;
    Dün gece İstanbul gişelerde motosikletiyle seyrederken arkadan çarpan bir araç yüzünden hayatını kaybeden BURSA ENDURO üyelerinden Emre Gönen kardeşimize başsağlığı ve ailesine Allah'tan sabırlar diliyorum. Cenaze ile ilgili detayı belli olunca paylaşacağım.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Dostlar;
    Dün gece İstanbul gişelerde motosikletiyle seyrederken arkadan çarpan bir araç yüzünden hayatını kaybeden BURSA ENDURO üyelerinden Emre Gönen kardeşimize başsağlığı ve ailesine Allah'tan sabırlar diliyorum. Cenaze ile ilgili detayı belli olunca paylaşacağım.
    Allah rahmet eylesin çarpan herif yakalanmış mı

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    Toplanti ne zaman yaw bugunse geleyim bende

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Haftalık MT BURSA toplantısı 07-11-2012 Çarşamba 19:00 yer.Kurter kafe-Üçevler..

Aykut söz verdin geri dönüşün yok bizimlesin ha.Salcano bulamazsan mutlaka ara birimizi,hava yağışlı olursa bende araba ile gelebilirim.Hamza gezdiğiniz yerleri fotolayıp anlatın merak edip çatlayalım biraz.
    Gökhan sen en çok beğeni alan logolarının çıktısını al gel orada oylayalım,kırmızıda iyi yeşilde fena değil ama atı dışarıya çıkarma kaçar maçar dizginleyemeyiz.Ay yıldız ise düştümü üstümüze bizi bırakmaz sonumuz olur,bu arada ömrü son bulan arkadaşa Allah tan rahmet diliyoruz,umarım zamanla motorlar trafikte farkedilir ve bu tür haberler yok denecek kadar azalır...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    mutlu abi geçmiş olsun allahtan şifalar dileriz... bu aralar boşum ihtiyacın olursa ara sağa sola koştururum bi işe yararız bari
    salcano_7946 bunu beğendi.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Sevgili Dostlar;
    Allah rahmet eylesin :( Kalanlarına sabırlar versin.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    allah rahmet eylesin allah tüm dostlarına ve ailesine sabır versin

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Sevgili Dostlar;
    Allah rahmet eylesin

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    nevin hocam ben hep sizinleyimde siz yoksunuz ))) çarşamba boluya gecme durumum var ama %80 gitmicem işe bağlı... geleyimde görüşelim artık yaa ne zamandır gelemedim toplantı ve gezilere unutturmayayım kendimi )))
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Sevgili Dostlar;
    Allah Rahmet Eylesin.
    Ailesine-Sevenlerine Bol Sabir Versin

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max

inegölde kross

sonbaharın fırsatcıları olarak sabah ben inegölden cengiz abi bursadan yola cıktık...

alışverişi uzatınca cengiz abiyi buluşma yerimiz olan kazancıda bu şekilde buldum
    yinemi geç kaldın lan sen oldu ilk çümlesi
    kasaptan bir kaç birşey daha alıp hemen solumuzda kalan yokuşlu orman yolundan tatlı tatlı çıkmaya başladığımızda anladıkki sürekli tırmanıcak bu yol...
    hedefimiz bu sefer şelale değil şukraniye köyünün üstündeki zirve yapıp bulutları altına seren yaylaya cıkmak...

bu güzel fotoğrafları sizin için çekindik...

biz farketmesekte ince ince rakım artıyo hava soğuyor yüzümüze gülen bir güneş olsada soğuk soğuk esiyor...
    partnerim dur dur dedi korktum üşümüş yağmurluklarını giydi daha fazla üşümemek için

yolumuza devam ettik ama orman yolunda cılgınca basıyoruz siz deyin 20 ben diyim 30 falan saatteki hızımız...
    orman siterlerini bulduk benim aslanın fotoğrafını gektim

cengiz abi dayanamadı yattı üstüne uzandı mis gibi oksijen karnımızı acıktırıp kafamızı açtı

bu anlarda farkında değildik tabiki 1-2 km ötedeki bizi çok sevecek bir kangal köpeği olduğunu...
    Az kaldı tek tekere kalkıyordum
    çamurlu bir parkur bulup ölümüne kros yaptık çok yorucu çok keyifli ve herşeyi unutturuyor ...
    biraz ötede kayın ağaçları bitmeye başladı çam ormanı başladı kaçırmadık sizler için yakaladık kareleri...

veeee çam ormanınıda bitirdik artık makiler başladı yani zirveye çok yaklaştık...
    çok az kalmıştı ama en zorda bu taşlı yokuşlu yol oldu kurt gibi acıksakta kimseye çaktırmamaya çalıştık, etrafımız kangal köpekleri ile sarılıydı...

işte zirve 100 metre yukarıda yol bitiyordu ama biz 100 metre kala bittik park edip bulutların üstünden bursanın fotoğraflarını çektik

artık yerleştik ve etrafa zarar vermemek için siperli bi ateş alanı oluşturup dal parcaları toplamaya başladık...

yaktık ateşimizi attık köfteleri artık yemek vaktıııı
    cengiz abi geçti mangalın başına verdi rüzgarı verdi rüzgarı mis gibi inegöl köfte...

hepsini cengiz abi yedi bana bir lokma bile vermedi ya

güzel bi yemegin ardından güzel güzel yavaştan geri döndük türlü aksilikler olduysada güzel bir gündü en kısa zamanda işallah hep beraber güzel organizasyonlar yaparız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:42 ----------

bunlarda kros yaptığımız anların videoları...

http://youtu.be/9sbErnQmK5E" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    http://youtu.be/9sbErnQmK5E

http://youtu.be/EZqdeN_MR3Y" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    http://youtu.be/EZqdeN_MR3Y

http://youtu.be/fBmgjRVmzHU" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    http://youtu.be/fBmgjRVmzHU
    özcan1980, bluesman, Ahmanamra ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    honda activa
    gün tek kelimeyle harika geçti.. motorum direksıyona koltuğa arka çantaya kadar çamur oldu off road bole olur.. hopnda gorse actıvayla neleryapaıldığımı butun dunyada reklamlarında benı oynatırdı hamza hamzaaa kangal sucuk bana kalmış şimdı eve geçıyom ızgarada pışırıp uzerını kaşarla kapatıyom ekmek arası yapıp bı guzel oğlumla yıyom vıdeo lınklerı olmamış paşam duzeltme yap.. mutlu abı saygılar. geçmış olsun tekrardan
    özcan1980, Ahmanamra ve n_tuncak bunu beğendiler.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    afiyet olsun helal olsun abi videolarla alakalı site tarafından bi hata var o yüzden link koydum altına tıklayınca açılmıyormu...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

honda reklamını hayal ettimde arkanda çoban köpegi önde sukuturla kross yapan sen ben daha önden kaçmişim tabiki
    Ahmanamra bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler