Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aYıp ettin biladerim, sakatlık olmaması koşuluyla direkten dönüp gelebilirsin. Zaten kenarında koruma demirlerinden de yok
    yannız abi benim motoruma çok nazar deyiyo dedin nazarlık yapıştırdın düşünce bir şey olmuyor dedin 10 dk sonra motor düştü istersen satılık koruma demiri var bende gördün. . . nası koruduguda ispatlandı uygun bir fiyat çekeriz sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yannız abi benim motoruma çok nazar deyiyo dedin nazarlık yapıştırdın düşünce bir şey olmuyor dedin 10 dk sonra motor düştü istersen satılık koruma demiri var bende gördün. . . nası koruduguda ispatlandı uygun bir fiyat çekeriz sana
    evet valla bravo güzel koruyo, taktir ettim zaten demirleri. benimki çizilsin boswer, seninkine bişi olmasın da
    valla anlamadım ben de, yapıştırdık nazarlıkları ama fayda etmedi. bi cam ustası bulum bööyle kocaman camdan mı döktürsem acaba

Motosikleti
    evet valla bravo güzel koruyo, taktir ettim zaten demirleri. benimki çizilsin boswer, seninkine bişi olmasın da
    valla anlamadım ben de, yapıştırdık nazarlıkları ama fayda etmedi. bi cam ustası bulum bööyle kocaman camdan mı döktürsem acaba
    abi sen alışmışın zaten bak gel komple motoru mavi beyaz kaplıyalım nazar boncuğu gibi olsun

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Yahu aşık adam Sado'ya kaptanlık verilirmi.Mecnun çölede yolunu bulabilirmi?... Bizdekide akıl.Bereket sonradan Engin'e verdik toprladı biraz...
    Bu arada bunu söylemek istemezdim ama gezinin en güzel kısmı papet Cafe muhabbetiydi.Kaçıranlar için üzgünüm...Ay hiç gezmemeiş gibiyim yorulmadım bile haftaya pazarın planını yaptık çok yakında Topicte (Mangal keyfi)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yav Ben Kaçırıdm Uykuya Gitti Kurban Gitti Benim Gezi Keyfi

Motosikleti
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu aşık adam Sado'ya kaptanlık verilirmi.Mecnun çölede yolunu bulabilirmi?... Bizdekide akıl.Bereket sonradan Engin'e verdik toprladı biraz...
    Bu arada bunu söylemek istemezdim ama gezinin en güzel kısmı papet Cafe muhabbetiydi.Kaçıranlar için üzgünüm...Ay hiç gezmemeiş gibiyim yorulmadım bile haftaya pazarın planını yaptık çok yakında Topicte (Mangal keyfi)
    hobaaa mangal keyfi işte budur cansu abide gitarı alır süper olur bu arada papet cafeye hata içi her gun gordugum için pek uzulmuyorum hocam

Motosikleti
    Silverwing 600

gezimiz

Cok guzeldi tek kelimeyle... ellerinize, bileklerinize, tekerlerinize saglik arkadaslar! onumuzdeki hafta umarim hava guzel olur da cızzzz ve bızzzzz yaparizzzzz! bendeki resimlerin linki de asagida (su an upload ediyorum), yarin resize edip sayfada da yayinlariz...

http://rapidshare.com/files/160006096/gezi.rar.html
    C2 EKONOMININ TADI - '67 MUSTANG GUCUN TADI - SILVERWING RUZGARIN TADI - [B]AYSE NAZ HAYATIN TADI[/B]

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Yine süper bir gezi olmuş. Bu geziye katılamamış olsamda gönlüm sizlerleydi.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

Motosikleti
    HONDA BEAT
    veee arkadaşlar ben geldim, gezi harikaydı, çok eğlendim. sağ salim evlerimize döndük, inşallah mudanya grubu da dönüş yapar
    hee bu arada fotoları upload ettim, hemen linki veriyorum..

buraya yükleyemedim artık siz yükleyin (beceremedim de)

becerememek değil de uğraşmam lazım boyutlarını küçültmek için. Yorgunum dostlarım yorgunum yorguuun..

Abi fotoları yükledim alsana yemedim içmedim bunlarla uğraştım, gideyim de bi çorba içeyim
    kardeşim ben nevin hocaya taş attım orda

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla uyku olayı yuzunden az kalsın yeni kaptanımız engin abide gelemiyodu hatta sado da gelemiyodu ama sen harbi gelemedin neyse bir daha kine diyelim bu arada erdem abi fotolar için saol motoruna bayıldımı tekrar dile getirmek istiyorum
    dikkat ettiysen motorda sana bayıılmışı bi aralar

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi tabi biz gitmedik ya papet'e en güzel kısmı kesin orası olmuştur...

Alıntı OEG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cok guzeldi tek kelimeyle... ellerinize, bileklerinize, tekerlerinize saglik arkadaslar! onumuzdeki hafta umarim hava guzel olur da cızzzz ve bızzzzz yaparizzzzz! bendeki resimlerin linki de asagida (su an upload ediyorum), yarin resize edip sayfada da yayinlariz...

abi bu resimleri picasso zaten verdi seninki farklı diye bide seninkini indirdim

engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    resimleri ben neden indiremedim acaba linke tıklayınca error diyo

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Hiç kimes üzülmesin ben birazdan yine upload ederim.

10 kez indirilince bitiyomuş da ücretisiz kullanıcı olduğumdan dolayı sanırım. birazdan yüklerim ben

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Hiç kimes üzülmesin ben birazdan yine upload ederim.

10 kez indirilince bitiyomuş da ücretisiz kullanıcı olduğumdan dolayı sanırım. birazdan yüklerim ben
    demekki herkez yememiş içmemis resimleri indirmiş bi saf ben kalmışım(demekki azını acana kadar bilgisayarı açmak lazımmış)

Motosikleti
    ramzey 200cc

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    sağol kardeşim eline sağlık millet indirmeden ben halledeyim bari

haftaya pazar hava iyi olursa bakacaz bi mangal olayı falan ona göre

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağol kardeşim eline sağlık millet indirmeden ben halledeyim bari

haftaya pazar hava iyi olursa bakacaz bi mangal olayı falan ona göre
    kurda kuşa yem olmadan indir hemen

Arkadaşlar Nevin Hocanın Yoğun Olması Nedeniyle Resimler Yine Benim Başıma Kalmoştır Bilginize... Askerlikten Sonra Yayınlamayı Düşünüyorum Inşallah...

Motosikleti
    Silverwing 600
    pardon yaaa uykulu uykulu erdem'in upload ettiklerini download edip tekrar upload etmişim.
    hemen hallediyorum. 10 dk....

http://rapidshare.com/files/160241617/2kasim.rar.html

yeni resimler....
    C2 EKONOMININ TADI - '67 MUSTANG GUCUN TADI - SILVERWING RUZGARIN TADI - [B]AYSE NAZ HAYATIN TADI[/B]

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Dünkü gezi için herkese ayrı ayrı teşekkür ederim, çok keyifliydi.

Ancak hemen oeg ve sado' ya olan ayrı sevgilerimi belirteyim, peşinizden yetişmek ne mümkün

Mert dostum senden tekrar özür diliyorum...

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    bencede gerçekten güzel ve sıcak bir geziydi. Bu arada şu resimleri hepsini tolu uplod etsin biri.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    Silverwing 600
    nevin hocamdaki resimler ne zaman geliyor? mami sen de zipleyip rapid yapsan?

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı OEG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nevin hocamdaki resimler ne zaman geliyor? mami sen de zipleyip rapid yapsan?
    bende resim yok arkadaşlar... resimler hocada ben topic kısmıyla ilgilenicem...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler