Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    )))) abi gökhan bu belli olmaz canı ne çeker Gerçi adamada hak vermiyor değilim . daha mıcırda motoru tutamamış dağda tepede nası gitsin deme

HAmza kardeşim sanada hayırlı olsun allah tekeri düz bastırsın. Cross tadından yenmez :D hele ki arazide gezinmeninverdiği zevk hiçbişeye değişilmez . Otaraflara yolum düşer ise ulaşırım sana ;) Yalnız arazide sürüş teknikleri ile bilgileri teorik olarak okumadan pek dalma araziye ve asla bayır aşşa ön freni sıkma :D arazideki düşüşler daha çok can yakıyor :D çizmeler olmadanda sert arazilere pek girme ne kadar korursan koru o ayaklar bir yerlere çarpıyor emin ol .

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Arkadaşlar bursada gaz yağı satan bir yer var mı bildiğiniz ? Kent meydanındaki petrol ofisinde arada bi oluyormuş ama denk getiremedim henüz .
    ercan gaz yağını gençosman ayakkabıcılar çarşısında. bizim kundura malzemesi aldıgımız toptancı
    yaşar tic ten 70 lik şise şeklinde alabilirsin fiatı 5 tl filan ben oradan alıyorum. orada mahmut arkadaş var telini veriyorum tel:02242530287 önce ara bir sor ama kesin olması lazım. yoksa bende bir şişe var paylaşırız.ama bir şartla veririm gaz bahanesiyle gelip bir çayımı içersen..
    Ahmanamra bunu beğendi.
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Arkadaşlar yarın korumalıklı eldiven almak ve motora jant şeridi çektirmek istiyorum.Bursa'da ürün yelpazesi en geniş olan mağaza hangisi ve nerede?Teşekkürler.
    Korkarak yaşayamazsın!

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın korumalıklı eldiven almak ve motora jant şeridi çektirmek istiyorum.Bursa'da ürün yelpazesi en geniş olan mağaza hangisi ve nerede?Teşekkürler.
    Beşyol Sevinç Motor, Pazar pazarı girişi Işıklar Motor, Yalova Yolu Aydın Bisiklet(mondial bayisi), Uluyol Set Grup Tic. (SYM Bayisi). Benim bildiğim en fazla ürün çeşidi olanlar bunlar. Umarım işine yarar.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Duran kardeşlerde çeşitlilik varmıdır sizce?
    Korkarak yaşayamazsın!

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    www.anesmotor.com dan da bakabilirsin. MT üyelerine ekstra indirim yapıyorlar genelde. (MT'nin sponsorlarindan)
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    )))) abi gökhan bu belli olmaz canı ne çeker Gerçi adamada hak vermiyor değilim . daha mıcırda motoru tutamamış dağda tepede nası gitsin deme

HAmza kardeşim sanada hayırlı olsun allah tekeri düz bastırsın. Cross tadından yenmez :D hele ki arazide gezinmeninverdiği zevk hiçbişeye değişilmez . Otaraflara yolum düşer ise ulaşırım sana ;) Yalnız arazide sürüş teknikleri ile bilgileri teorik olarak okumadan pek dalma araziye ve asla bayır aşşa ön freni sıkma :D arazideki düşüşler daha çok can yakıyor :D çizmeler olmadanda sert arazilere pek girme ne kadar korursan koru o ayaklar bir yerlere çarpıyor emin ol .

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:02 ----------

Arkadaşlar bursada gaz yağı satan bir yer var mı bildiğiniz ? Kent meydanındaki petrol ofisinde arada bi oluyormuş ama denk getiremedim henüz .
    abi fsmnin çıkısında bp var onu geçtikten sonra total göreceksin orada var birde sanayide var izmir yolundan girince camiyi geçtikten sonra sola dönün orada parçacıllar lastikçiler ve akü satan yerler var orada tabela koyuyorlar gaz yağı bulunur diye yalova yolundada gördüm dönüştü 10 numara yağ ve gaz yağı bulunur tabelası var
    Ahmanamra bunu beğendi.

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Arkadaşlar Bu sabah yani 22 Eylül 2012 Cumartesi saat 10 11 gibi Uludağa doğru gezinti yapmayı düşünüyorum eşlik etmek isteyen olursa beklerim. Maksat teker dönsün.
    DALGIC_800 ve n_tuncak bunu beğendiler.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Mehmet kardeş askerden kardeşim geliyor dağıtıma yoksa ben gelirdim...
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet kardeş askerden kardeşim geliyor dağıtıma yoksa ben gelirdim...
    Önemli değil kardeşim Yanlız çıkıcam gelen olursa beraber çıkar turlarız uzun zaman oldu çıkmayalı yarında hafta tatilim gezmek istiyor canım

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bu sabah yani 22 Eylül 2012 Cumartesi saat 10 11 gibi Uludağa doğru gezinti yapmayı düşünüyorum eşlik etmek isteyen olursa beklerim. Maksat teker dönsün.
    Biraz daha erken söyleseydin ya hocam
    Korkarak yaşayamazsın!

Motosikleti
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz daha erken söyleseydin ya hocam
    valla aniden esti kafama birazdan çıkıyorum takıla takıla yavaş yavaş çıkıcaz bakalım hadi hayırlısı

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Alıntı memo06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ercan gaz yağını gençosman ayakkabıcılar çarşısında. bizim kundura malzemesi aldıgımız toptancı
    yaşar tic ten 70 lik şise şeklinde alabilirsin fiatı 5 tl filan ben oradan alıyorum. orada mahmut arkadaş var telini veriyorum tel:02242530287 önce ara bir sor ama kesin olması lazım. yoksa bende bir şişe var paylaşırız.ama bir şartla veririm gaz bahanesiyle gelip bir çayımı içersen..
    Memhet abi saolasın bugün yarın yoğunum gazı bir ara alırım ama gazı boşver çayını içmeye gelirim . açık adres alayım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi fsmnin çıkısında bp var onu geçtikten sonra total göreceksin orada var birde sanayide var izmir yolundan girince camiyi geçtikten sonra sola dönün orada parçacıllar lastikçiler ve akü satan yerler var orada tabela koyuyorlar gaz yağı bulunur diye yalova yolundada gördüm dönüştü 10 numara yağ ve gaz yağı bulunur tabelası var
    Eyvallah Balibey Mehmet abinin söylediği yerde bulamazsam total yolumunüstünde bir ara uğrarım ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla aniden esti kafama birazdan çıkıyorum takıla takıla yavaş yavaş çıkıcaz bakalım hadi hayırlısı
    Usta bari numaranı bıraksaydın peşine takılır bulurduk seni
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

MertAksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR
    günaydın herkeze akşam üzeri mudanya yapsak nasıl olur hem tanışmış oluruz
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    Memhet abi saolasın bugün yarın yoğunum gazı bir ara alırım ama gazı boşver çayını içmeye gelirim . açık adres alayım :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:44 ----------

Eyvallah Balibey Mehmet abinin söylediği yerde bulamazsam total yolumunüstünde bir ara uğrarım ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:46 ----------

Usta bari numaranı bıraksaydın peşine takılır bulurduk seni

su an sarıalandayım evden cıkarken baktım kımse cevap yazmamıs fena soguk burası bırazdan ınmeyı dusunuyorum tel numaram eger ıstersen 0535 679 99 77

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    x treme max motorda uzun yol için hangi lastikleri kullanmalıyız...
    araştırdım ama bulamadım. direk site verirseniz memnun olurum en ucuzu ve en kalitelisi hakkında da yardımlarınızı bekliyorum.
    kullanan varım

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:47 ----------

Alıntı MertAksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın herkeze akşam üzeri mudanya yapsak nasıl olur hem tanışmış oluruz
    Ne var şu mudanyada dicem deniz var
    Biriside desin inegöle gidelim şu çocukla tanişalim diye.
    Gelmek isterseniz akşam inegöle beklerim mangal yapabiliriz inegöl köfte tarki 1 kişi gelsin ben yakarim mangali. 5-10tl ye patlar bize haberiniz olsun
    n_tuncak bunu beğendi.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]

Ne var şu mudanyada dicem deniz var
    Biriside desin inegöle gidelim şu çocukla tanişalim diye.
    Gelmek isterseniz akşam inegöle beklerim mangal yapabiliriz inegöl köfte tarki 1 kişi gelsin ben yakarim mangali. 5-10tl ye patlar bize haberiniz olsun
    Çok iyi olur bende inegöldeyim, motor alabilsem bi babamı ikna edemedim bakarız diyor hep
    Hayat boş gazla çoş

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Gecen Hafta Pazar Gönen Gezisinin Diger Fotoları

Mudanyaya Gelecek Arkadaşlar Numaram İmza Bölümünde Var Ararsınız...

Hamza Motorum Bozuk Biraz Düzelteyim İhşallah Ben Kacıp Gelirim Olmazsa kış Gezisi Düzenleriz Ama Bana 2 Hafta Dokunmayın Daha Kendime Gelemedim ....

Vee Fotolar

Nevin Hocayı Hiç Böyle Görmediniz ......

Ve Güneşi Batırdık .........
    bluesman ve n_tuncak bunu beğendiler.
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    ah bu babalar inegöllümüsün bursalisinda şuan inegöldemisin. Ehliyet falan varmi tanitsana kendini yada tanişma sayfan varsa link verirmisin

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Yunus Sen Al Baban İkna olur Merak Etme Baba Pc Alacam De 3000 tl Kopar Gezme Amaclı 150 - 250 cc 2.el Bir tane Al Baba Ben Bunu Aldım Begendinmi De Ve Kacmaya Hazır Ol Anlarsınya Dayak Sonradan Alışıyor Merak Etme Tecrübeli Arkadaşlar Var O Konuda
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Alıntı blue_dolunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus Sen Al Baban İkna olur Merak Etme Baba Pc Alacam De 3000 tl Kopar Gezme Amaclı 150 - 250 cc 2.el Bir tane Al Baba Ben Bunu Aldım Begendinmi De Ve Kacmaya Hazır Ol Anlarsınya Dayak Sonradan Alışıyor Merak Etme Tecrübeli Arkadaşlar Var O Konuda
    Çok güzel numaralar... ben ehliyeti aldim 2 yilda ikna edemeyince motor aliyorum dedim. 1 hafta konuşmadilar harçlik kesildi 1 ay sonra hediye kask.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok iyi olur bende inegöldeyim, motor alabilsem bi babamı ikna edemedim bakarız diyor hep
    Tanişip bi çay paylaşalim beraber.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:23 ----------

bu arada abi teçrübeli motorcu arkadaş var yardimi dokunursa.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler