Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Nevin haftaya yapalım dicem ama çanakkale gezisi var . çogunluk gelmez yani . ben yoksa haftaya gidelim derim bir akşilik olmassa . ama çanakkale gezisi varsa o zaman ondan sonraki hafta gideriz .Ve artı bende sizin gibi orayı sadece duydum ve önerdim gidelim diye çok övdüler internettende baktım gerçekten çok süperbiryer yani gitmedim yolunu bilmiyorum kemalpaşaya gidilir ama sonrası karışık bilen arkadaşlar var onlar artık şelale yolunu gösterir diye düşünüyorum.
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    borelli ledow 250 cc 2008
    Slm Arkadaşlar Bütün Motorcu Arkadaşlara Sesleniorum Lütfen Kaskımızı Takalım Yakın Biryere Gitsek Dahi Takalım..3gün önce Kaza Geçirdim Kafamda Kask Olmasa Belki şuan Aranızda Oolamıycaktım..:( Dikkatsiz Bir Dolmuş şoförünün Yüzünden Hayatımdan Oluyordum...siz Siz Olun Kaskınızı Muhakkak Takın.. Bilginize Sizleri Seviyorum ...saygılar....

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    geçmiş olsun hocam..aynen kask şart..

bu akşam mavi boncuk cafeye gelicek varmı tanışmadığımız arkadaşlarla tanışıp sohbet etsek
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

Alıntı 16kuafor81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm Arkadaşlar Bütün Motorcu Arkadaşlara Sesleniorum Lütfen Kaskımızı Takalım Yakın Biryere Gitsek Dahi Takalım..3gün önce Kaza Geçirdim Kafamda Kask Olmasa Belki şuan Aranızda Oolamıycaktım..:( Dikkatsiz Bir Dolmuş şoförünün Yüzünden Hayatımdan Oluyordum...siz Siz Olun Kaskınızı Muhakkak Takın.. Bilginize Sizleri Seviyorum ...saygılar....
    Geçmiş olsun evet kask takmak gerek ben takıyorum ama takmıyan arkadaşlar varsa ilk başta tabiki kendini koruyacaksın . Tekrardan geçmiş olsun kazasız sürüşler
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun hocam..aynen kask şart..

bu akşam mavi boncuk cafeye gelicek varmı tanışmadığımız arkadaşlarla tanışıp sohbet etsek
    keşke bir de saat verseydiniz.... koca günüm boş geçti....
    neyse bir dahaki sefere inşallah...

Motosikleti
    EYWALLAH ARKADAŞLAR SAOLASINIZ

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    şuan çan a gidecekler kaç kişiyiz?

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    çan benim için hele böyle havalarda çok zor (havaların nezaman yağacağı belli olmuyor )
    ancak kemalpaşa suuçtu şelalesi ne varım diyorum bi tarih belirlensin yeter

17 mayıs pazar yuvacık gezisi var bilginize ben geçen sene katılmıştım yollar ve mekan çok güzel ancak biraz kalablık oluyor ist. mt ve kocaeli mt resmen çıkarma yapıyolar ancak kalabalıktan hoşlanmayanlar için onuda kendi aramızda başka tarihte yapabiliriz

Motosikleti
    yuvacık neresi oluyor ?

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    izmitte hocam..
    hava yağışlı olursa bende gitmem tabiki.Yağmurlu havada o yola çıkmak çok tehlikeli..Umarım ki yağmazda şöle sağlam bi toplanma olur..

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Özgür Melih senin cezayı ödemeye çalışıyordu.Umarım halletmiştir.Tarafımdan gezilerden uzaklaştırma cezası aldı biliyorsun ,varsa başka bir isteğin,bacağına falanda sıkabilirim yaniii

Amann Nevin hocam naaptın sen. Bacağına felan sıkabilirsin fakat gezilerden uzklaştırma.bu çok büyük bi ceza olur..

Arkadaşlar ben sabah 07,30 feribotu ile İstanbul 'a gidiyorum. cerrahpaşa ya gidicem kontrol için.
    Bi isteği olan var mı?İstek için msj bırakın.inetrnete girer bakarım hatane de işim bitince.
    Bi de bu Feyizoğlu veya Motomax ne tarafta kalıyo. Yenikapı ya yakın mıdır?

Akşam 17:00 sularında Mudanya da olurum.(dönüşümü ottobüsle yapıcam erken gelmek için.) motorum otoparkta olacaktır. Çay söyleyen olursa çaya gelirim.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    yokk kı kısmetse yakında olucak

Slm Arkadaslar

SLM ARKADASLAR BU HAFTA BI DUGUNUM VAR SITEDEKI BUTUN ARKADASLARI BEKLIYORUM

YER:IPAR CAD. MURAT DUGUN SALONU MUDANYA:

DUGUN:CUMARTESI SAAT 20.00 DE HERKEZE BEKLERIM

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ya hu Sedat benim başımın etini yediğin yetmedimi kız kardeşimin düğünü var illa gel iki halay çek,takı takmak,göbek atmak mecburi diye,birde topiği sıkıştırıyorsun,yahu millet oynayınca onlar dahamı mutlu oluyor ben bir gün bunun mantığını çözebilirsem düğünlere katılmayı düşünüyorum.

Sertaç bu pazar Çanakkale var ama haftaya olabilir ya da bir sonraki hafta,fakat rehberlik yapabilecek birilerini bulmak lazım ,topikçe kaybolma,bulunmama riskine karşı ...

Özcan Biz zaten öğleden sonra Zekeriyalar ile bazı motomodifiye işlemleri için birlikte olucaz onlara uyarsa ya da işimiz erken biterse geliriz seni karşılamaya..
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Arkadaşlar, 10Mayıs Pazar gününe bir organizasyon yok mu?
    SU UÇTU ya gitsek ya. Ne dersiniz?

Nevin hocam, anladığım kadarıyla bizim guruptan çanakkaleye gidecek yok sanırım. bu hafta sonunu boş geçirmeyelim diyorum.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, 10Mayıs Pazar gününe bir organizasyon yok mu?
    SU UÇTU ya gitsek ya. Ne dersiniz?

Nevin hocam, anladığım kadarıyla bizim guruptan çanakkaleye gidecek yok sanırım. bu hafta sonunu boş geçirmeyelim diyorum.
    10 mayısta çanakkale gezisi var ama kimler gidecek sonraki hafta olabilir suuçtu yanlız nevinin dedigi gibi bizi oraya götürebilecek biri olması gerek yollarını bilen .

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    schatten, çanakkaleye gidecek misin? topiği okuduğum kadarıyla çanakkale gezisine katılım yok gibi...
    su uçtu yoluna gelince yolu bilen birisi mutlaka ayarlanır.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    schatten, çanakkaleye gidecek misin? topiği okuduğum kadarıyla çanakkale gezisine katılım yok gibi...
    su uçtu yoluna gelince yolu bilen birisi mutlaka ayarlanır.
    tabi ya kime sorsak söyler kaybolcak halimiz yokya

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mesela ben geçen sene gitmiştim suuçtuya
    ayrıca kewmal ğaşanın içinde tabelalar var yön gösterici

Motosikleti
    ramzey 200cc
    gidilmesi zor bir yer gibi değil bana göre de suuçtu şelalesi.
    zaten uzun süredir gitmek de istiyorum.
    hava güzel olsa da gitsek değil mi??

Motosikleti
    SYM GTS 250
    Valla çanakkaleye biz sanırım gidemicez daha havanın sağı solu belli olmuyor yağarsa çok riskli olacak cem çok uzak diyor ama su uçtuyu bu hafta yaparsak ona geliriz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler