Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Senide aramadık değil hani,çalışıyor olman üzücüydü...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yokk kı kısmetse yakında olucak
    [/I]
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senide aramadık değil hani,çalışıyor olman üzücüydü...
    kısmet ısı hocam ıns bırdahakı gezde gorusuruz tum mtcı arkadaslarla .tum bursa mt ailesine hayirli geceler

Motosikleti
    ramzey 200cc
    motorun benzinini eksik edin ama yağını asla

iyi geceler bursa MT

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Yağ gercektende çok önemli. Benim en çok dikkat ettiğim konu. Evet honda hayat onda ama bende yamaha ya geçiş yapabilirim arkadaşlar. Kismetse askerlik sonrası yeni sezona r125 planlıyorum. Fikirleri olanlar paylaşabilir...
    ninja250R derim mami ya da hondanın gelecek olan vtr250 de olabilir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 AM ----------

aslında benim aklımda bir de sym hd200 var
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun benzinini eksik edin ama yağını asla

iyi geceler bursa MT
    1500-2000 km. de bir mutlaka değiştiririm ben. tavsiye ederim.Yağ değişiminden sonra motordaki ve içinizdeki rahatlamayı farkedeceksiniz. 1.5 lt. valvoline yağı 10 liraya değiştiriyorum. 200 lira çok be abi... :( Tekrar geçmiş olsun
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1500-2000 km. de bir mutlaka değiştiririm ben. tavsiye ederim.Yağ değişiminden sonra motordaki ve içinizdeki rahatlamayı farkedeceksiniz. 1.5 lt. valvoline yağı 10 liraya değiştiriyorum. 200 lira çok be abi... :( Tekrar geçmiş olsun
    abi ben de 2000 km'de bir değiştiriyorum hatta değiştirmek için yağımı bile almıştım
    :(

abi bu dediğin yağı nerelerden bulabiliriz, kullandığına göre iyidir diye düşünüyorum. ben castrol, opet gibi yağlardan kullandım bugune kadar.

azönce motosikletimi ziyarete gittim de usta yoktu, kapıdan baktım ben de silindiri sökmüş de götürmüş biyerlere. bikaç araştırmam üzerine antalyanın sayılı ustalarından olduğunu ögrendim, her motora da bakmazmış. şanslı mıyım neyim

arkadaşlar bir hafta yokum artık geldiğimde motosikletin durumu hakkında yorumlarımı yazarım. değişenler, ücretleri, işçiliği vs vs işte.

hadi MT see you

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    buradan bulabilirsin erdem, valvolini tavsiye ederim sorun yaşamazsın, eksilme ve köpürme yapmaz.
    HESAPÇIOĞLU Otom.Petrol Turz. Taşm.İnş.Paz.A.Ş.
    Gürsu Mah. 30.Cadde No:13
    Antalya
    Telefon İrtibat : (0242) 340 55 50
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    haftaya bişiler yapalım motorum salı günü çıkıyo
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamamiyle katılıyorum... Hem cok farkli bi yaklaşım olmuş konuya hesap ortada gercekten :-D
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Haftaya pazar Uludağ,sucuk ekmek gezisi öneriyorum... Katılımcı yada değişik bir gezi önerisinde bulunan olursa onada uyabilirim...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:39 AM ----------

Abi oda aklımda cift silindir olması 250 cc olması performans on numara ama yamahada cok yakışıklı duruyo be abi. Hem az yakar hem fiyat biraz daha makul ne biliyım kawayi tip olarak iddialı bulamıyorum. Race hastalıği varya... Ayrıca fazerinde 150 ligi geliyor meraklılarina duyurulur. Gel görki ben onun kasayıda pek hoş bulmadım. Genc adamız biraz sükseli olsun istiyorum. Iste link...

http://www.motosiklet.net/forum/yeni...c-geliyor.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:01 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:58 PM ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftaya pazar Uludağ,sucuk ekmek gezisi öneriyorum... Katılımcı yada değişik bir gezi önerisinde bulunan olursa onada uyabilirim...
    Benim bi önerim var. Baykan-Ziyaret e veysel karani türbesini ziyarete gidelim... :-P

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:01 PM ----------

Bu arada yamaha 15 bg sanıyorum ki cbf 150 de öyle olmalı... 140 i rahat görür diye düşünüyorum. Yeterli olur bence. Ss hic düşünmüyorum zaten bu yaşlarda... Iste buda resmi... :-D

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    güzel motor ama 125cc bir motosiklete göre fiyatı çok yüksek (9000 civarı diye hatırlıyorum), biraz daha kasıp 250cc al derim. hem bu alet ninja 250r ye göre race e daha yakın (gidonun alçaklığına bakarsan anlarsın, uzun yolculuklarda yorulursun)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:47 PM ----------

yakıt konusuna gelince 250 cc uzun yolda belkide daha az yakar ama kesinlikle fazla yakmaz (bastığını düşünürsek)

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    haftaya pazar karacabey boğazına gidelim derim biz mahalleden bi kaç arkadaş gitmeyi düşünüyoruz
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

Motosikleti
    HONDA BEAT
    güzel motor ama 125cc bir motosiklete göre fiyatı çok yüksek (9000 civarı diye hatırlıyorum), biraz daha kasıp 250cc al derim. hem bu alet ninja 250r ye göre race e daha yakın (gidonun alçaklığına bakarsan anlarsın, uzun yolculuklarda yorulursun)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:47 PM ----------

yakıt konusuna gelince 250 cc uzun yolda belkide daha az yakar ama kesinlikle fazla yakmaz (bastığını düşünürsek)
    Abi kesinlikle haklısın ama 250r da şekil itibarıyla hoş degil. Bu alet cok daha özenle işlenmiş cok saglam duruyo. İsınaniyorum kawa ya. Kawa 11 lira bu 8 fiyatta bayaa fark var. Performans olarak kesinlikle kawa1 bi kere cift silindir. Ama gel gorki hasta oldum buna özellikle bu rengine...

Motosikleti
    Yamaha FZR 1000
    Merhaba Bursa MT arkadaşlar herhangi bir pazar bir tanışma turu yada gezi türü bir şey yapalım sosyal aktivite zayıf bu aralar herkese selamlar...
    Kurtlarla dans.. --'-,-@

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aksilik aksilik üstüne geldi bugün evden saat 10 da meskene düğüne gitmek için yola çıktım meskene geldim motordan takur tukur diye bir ses geldi viteslere atıyorum atıyorum motor gitmio ulan dedim heralde içinde bişey kırıldı kavramıyor sonra çektim kenara napsam napsam diye düşünürken bir baktım zincir atmış hemen taktım 15 metre gidemeden yine attı yine taktım sonra oturdum başına çağla ile telde konuşuyorum şerefsiz otobüsün teki duran motorun aynasını kırdı gitti bağırdım arkasından durmadı atladım motora güya durdurcam lap zincir koptu...sonra biyerlerimden terler aka aka barış manço kültür merkezine kadar ittirdim motoru oraya bıraktım inşallah bişi olmaz yarın bişeyler ayarlamaya çalışçam artık[COLOR="Silver"]
    niye hemen telefon etmedin bana ben gelir zinciri hemen hallederdik işimde yoktu canımda sıkılıyordu öyle birsey oldumu ben musait oldugum surece gelirim kardeş ... neyse şükür allah kaza bela vermedi ya

arkadaslar gezi zamanını ve yerini siz yazın ben gelirim benim telde sorun war arayamıyorum ama arama geliyor ulaşmak isterseniz numaram sizde var ulaşırsınız .....
    ayrıca bugun (pazar) saat: 17:00 kadar musaitim gelmek isteyen olursa buyursun mudanyaya 17 den sonra işteyim bilginize sunarım .......
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aksilik aksilik üstüne geldi bugün evden saat 10 da meskene düğüne gitmek için yola çıktım meskene geldim motordan takur tukur diye bir ses geldi viteslere atıyorum atıyorum motor gitmio ulan dedim heralde içinde bişey kırıldı kavramıyor sonra çektim kenara napsam napsam diye düşünürken bir baktım zincir atmış hemen taktım 15 metre gidemeden yine attı yine taktım sonra oturdum başına çağla ile telde konuşuyorum şerefsiz otobüsün teki duran motorun aynasını kırdı gitti bağırdım arkasından durmadı atladım motora güya durdurcam lap zincir koptu...sonra biyerlerimden terler aka aka barış manço kültür merkezine kadar ittirdim motoru oraya bıraktım inşallah bişi olmaz yarın bişeyler ayarlamaya çalışçam artık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:28 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:23 AM ----------

mami şekil çok güzel ama bende tavsiye etmem o motoru cbr 125in yanından geçtiğini görürsün emin ol çok hantal bir motor ayrıca oturuş pozisyonu aşırı rahatsız
    hyosung düşünmez misin peki
    Sacmalama enes cbr yanına bile gelemez bg ve tork verileri ağırlıklarina max hızlarina bak. Hesap ortada yanına bile yaklaşamaz cibir... Ayrıca raicing hastası biri olarak oturuş pozisyonunda kusur bulmuyorum. Tüm raicing ler böyle zaten. Hem bu uzun süreli bi motor olmayacak zaten bende... Ayrıca sanada cok geçmiş olsun... Resmen çöl kutup ayısı benzetmesi gibi olmuş... Şaşıp kalıyorum bu aralar... Ne bu terslikler yaa... :-S

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Bursa mt herkeze siirtten hayırlı kandiller diliyorum...

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Kandiliniz mubarek olsun Tekeriniz düz bassın.
    WwW.MoToSiKLeT.NeT

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kesinlikle haklısın ama 250r da şekil itibarıyla hoş degil. Bu alet cok daha özenle işlenmiş cok saglam duruyo. İsınaniyorum kawa ya. Kawa 11 lira bu 8 fiyatta bayaa fark var. Performans olarak kesinlikle kawa1 bi kere cift silindir. Ama gel gorki hasta oldum buna özellikle bu rengine...

ne diyeyim sen kafaya takmışsın bunu şimdiden hayırlı olsun, güzel alet 140'ı rahat görürsün.

arkadaşlar, Miraç kandilinizi tebrik ederim

pazar günü bursada olursam eğer, neresi olursa farketmez sizlere katılırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler