Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter rahalık demek,scooter keyif demek,scooter pratik olarak hava ve rüzgarı hissetmek demek.....Fakat biz yinede şöyle yaparız,Arda bebek emeklemeye başlayınca ortaya bir scooter,bir racing,bir chopper,bir touring ve birde enduro koyar karşılarına geçip el çırparız,hangisine giderse ondan olur velet...(tercih onun)

Araya benim dört tekeri de koyalım. Bakarsınız bebe tutar da benim arabaya gelir. Ondan sonra bir de bakmışsınız en küçük MT'ci olmuş en küçük kelebek

Yok yaa bunlar motorcu falan degil... Film setinde bitane motor denk getirmişler fotoğraf çekilmişler hepsi bu...
    İlk Kurtlar Vadisi'nde bir bölümde böyle motorsikletli bir kısım vardı. Polat Alemdar'ın Halo'yu hapisaneden kaçırdığı bölümde bir süre motorsiklet de kullanıyordu Polat Alemdar. Sanıyorum bu fotoğraflar da o bölümüm çekimleri esnasında çekilmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    fırlamayı dısarı cıkarsam hemen resımlerını cekıcemde hemen hasta oluyo ustunu bıle acamıyoz 15 gunluk olsun ben bılıyom ona yapcamı gezı yapıcanız zaman benım eve de bı gezı duzenleyın

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alooooo küçük dev motorcu ardayı crosscu yapacam bana ve cakaya teslim edin size super bi motorcu olarak geri verelim
    Eee biz ttak cıkar motorcular olarak bize güvene bilirsiniz hehe
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter rahalık demek,scooter keyif demek,scooter pratik olarak hava ve rüzgarı hissetmek demek.....Fakat biz yinede şöyle yaparız,Arda bebek emeklemeye başlayınca ortaya bir scooter,bir racing,bir chopper,bir touring ve birde enduro koyar karşılarına geçip el çırparız,hangisine giderse ondan olur velet...(tercih onun)
    Mantıklı...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mantıklı...
    bencede

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada

Buraya bir gezi düzenleyelim...(baktım yine alt sıaralarda kalmışız yediremedim yine saçmaladım özür...)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    soner abi allah analı babalı büyütsün
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    saolun nezaman ıstersenız gormeye gelebılırsınız mıncıklayabılırsınız tam zamanı cunku cocuk buyutmus olanlar daha ıyı bılır

ccbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORSIKLET-MODIFIYE-DOGA
    Selam bursalı arkadaslar bende aranızdayım su an asya 200 cross aldım kendıme 5 yıl evlılık cocukdan sonra yenıden donus yaptım motorsıkletcılıge 30 yasındayım gezılerde gorusmek dılegıyle mesaı saatlerım yogun olsada fırsat bulursam katılmak ısterım. Nıluferde oturmaktayım ozel sektorde makına ustune calısmaktayım. Aslen eskısehırlıyım ..............

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı ccbilgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam bursalı arkadaslar bende aranızdayım su an asya 200 cross aldım kendıme 5 yıl evlılık cocukdan sonra yenıden donus yaptım motorsıkletcılıge 30 yasındayım gezılerde gorusmek dılegıyle mesaı saatlerım yogun olsada fırsat bulursam katılmak ısterım. Nıluferde oturmaktayım ozel sektorde makına ustune calısmaktayım. Aslen eskısehırlıyım ..............
    hosgeldın tam yerıne geldın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:42 PM ----------

gezmeyı cok seven mt

Motosikleti
    ---------
    Hoşgeldin arkadaşım gezilerde görüşmek üzere...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    abi hoşgeldin. ben de artık yokum, eskiden gezilere ben de katılırdım
    sağlam muhabbet olur, iyi eğlenirsiniz..

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz gezilerde görüşmek üzere yalova festivaline gidilecekmi bu arada
    temmuz 16 . 17 . 18 . 19 da
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Öncelikle aramıza hos geldin bence gezileri kacırma cok sey kacırmıs olursun
    Hatırlatma kullandıgın motosiklet cross olarak satılıyor ama aslı endurodur cross motosikletlerin trafige cıkmaları yasaktır
    Ayrıca cross motosikeletlere kesinlikle plaka cıkarılmaz....
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hoşgeldin. ben de artık yokum, eskiden gezilere ben de katılırdım
    sağlam muhabbet olur, iyi eğlenirsiniz..
    Erdem naber ya antalya nasıl bakayım sıcakmı biz burda sensiz uludaga cıktık serin serin sucuklarımızıda aldık seninde olman lazımdı...

Bana uyar nevin hocam ne zaman gidiyoruz hani bana her yol paris anlarsın ya
    Faruk abi nasılsın görüşmeyeli gezilerde görüşürüz kendine iyi bak
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Geleneksel Çarşamba gezilerimiz için yarın saat 12:00 gibi papet kafede buluşuyor ve köy yollarından tirilye taraflarına gaz açıyoruz...Yüzme,sucuk ekmek, vb yapılacak aksiyonlar bizzat katılımcılar tarafından belirlenecektir...

Cc bilgin aramıza hoşgeldin işe yarın bizimle tanışıp gaz açarak başlayabilirsin...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    n_tuncak Geleneksel Çarşamba gezilerimiz için yarın saat 12:00 gibi papet kafede buluşuyor ve köy yollarından tirilye taraflarına gaz açıyoruz...Yüzme,sucuk ekmek, vb yapılacak aksiyonlar bizzat katılımcılar tarafından belirlenecektir...
    yarın malesef ben gelemicem berkayın okul nakiliyle uğraşıyorum size iyi eğlenceler çokta eğlenmeyin bak çok fena kıskanırım gelince az eğlendik denilcek yok öle ballandıra ballandıra anlatmakbensiz nasıl tekerinizden geçcek

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 PM ----------

ccbilgin Nickli Üyeden Alıntı
    hoş geldiniz gezilerde görüşmek üzere

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ya Pınar sensiz çok kuru olacak,başka günmü yok nakil yapacak?O işler her zaman olur.Sabahtan hallet işini,sonra Cem amcadan izni kopar öğlende de dümeni bize kır.Yoksa nasıl derler KÜSERİM..

Motosikleti
    SYM GTS 250
    sabahtan halletmeye çalışcam zatende öğlene kadar biterse kesin gelirim zaten hemde trilye öfff yaküsme döverim

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Oleyyyyyyyyyyyyyy! Bak sorun çıkarsa selamımı söyle,biliniriz tanınırız(öhö öhö),anında araya 2 bakan 3 te millet vekili koydukmudu tamamdır o işler,GELİYORSUNNNNNNNNNNNN

Motosikleti
    SYM GTS 250
    n_tuncak Oleyyyyyyyyyyyyyy! Bak sorun çıkarsa selamımı söyle,biliniriz tanınırız(öhö öhö),anında araya 2 bakan 3 te millet vekili koydukmudu tamamdır o işler,GELİYORSUNNNNNNNNNNNN
    daha önce sölesene kızım şunu uğraştırıyosun boşu boşuna beni hemen gönder sen şu bakanları biraz daha zorlarsan cumhur başkanı bilem çıkarcan korkulur senden

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler