Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [I]Kemalpaşa Gezisi olayı banada uyar ne yapıp edip bunu kaçırmamaya çalışıcam,çok merak ettiğim yerler (sanki merak etmedğim yer var napıyım vatanım çok güzel]

Ya Mustafa bu herleguin ki cidden senin eski bebeğe benziyor hoşgeldiniz bu arada doğru yerdesiniz
    Evet Hocam benim eski bebeği satın alan arkadaşımız bu Bahadır. Gruba taze kan

Bu arada hoşgeldin Kardeş Doğru yerdesin
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    dün gece istanbuldan geldimdede ameliyattan sonra eskisinden daha iyi durumda..sağlına kavuşmasından dolayı çok sevinçliyimbu arada gezi fotolarına baktım şimdi harbiden çok şey kaçırdım ya:(
    [B][COLOR="Green"]SEDAT ŞENTÜRK[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]16 BYL 02[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Green"]A RH +[/COLOR][/B]

Alıntı harlequin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle merhaba .grupta yeniyim gezilere her zaman varım ,bu arada gidilmesi düşünülen yer denildiği gibi mükemmel bir yer ben aslen kemalpaşalıyım yolları bu mevsimde sorun çıkarmaz ama gidilip görülmesi gereken yerlerden doğayla iç içe bir gün mükemmel bir keyif bence kaçmaz organize edilsin şimdiden teşekkürler sağlıcakla kalın...
    Aramıza hoşgeldin gezilere bekliyoruz senide suuçtu yolu için benim buydugum kadarıyla tam motorluk bir yolmuş çok güzel tatlı virajları oldugunu duydum internettede baktım gerçekten çok güzel yerler.

Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün gece istanbuldan geldimdede ameliyattan sonra eskisinden daha iyi durumda..sağlına kavuşmasından dolayı çok sevinçliyimbu arada gezi fotolarına baktım şimdi harbiden çok şey kaçırdım ya:(
    çok sevindim durumu iyi olduguna tekrar geçmiş olsun . Geziye gelince üzülme daha ilk ve son gezimiz degil daha nerelere gidecez bunlara gelirsin sende . her gezimiz birbirinden güzel oluyor -

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [I]Kemalpaşa Gezisi olayı banada uyar ne yapıp edip bunu kaçırmamaya çalışıcam,çok merak ettiğim yerler (sanki merak etmedğim yer var napıyım vatanım çok güzel]

Ya Mustafa bu herleguin ki cidden senin eski bebeğe benziyor hoşgeldiniz bu arada doğru yerdesiniz
    oylat gezisinde yoktun artık bunu kaçırmassın diye düşünüyorum -
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    keeway sl150
    Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrardan geçmiş olsun

evet arkadaşlar kemalpaşa gezisi nezaman yollarda problem olmadığına göre güzel sıcak bir gün seçelim ve yollara dökülelim

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    eywallah abiler saolun...bu arada bu kemalpaşadaki yere her sene mutlaka gidiyorum ben.gerçekten adamlar çok süper güveçte alabalık yapıyorlar.

Motosikleti
    FYM 250
    benide aranıza kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim ve biliyorum ki gerçekten doğru yer bursa mt mustafa abim sağolsun bu konuda çok yardımcı oldu ama doğru yer burası neyse bu gezi olayı bir an önce düzenlenmeli çünkü sizlerle bir an önce tanışmayı çok istiyorum hepinizi saygıyla selamlıyorum en kısa zamanda buluşmak dileğiyle...

schatten oylat gezisine katılmayı bende çok istedim ki mustafa abiyle konuştuk bunu ama malum işlerim yüzünden şehir dışındaydım ama bundan sonra işler out geziler in eeee malum yazda geldi yollara düşmek lazım .... bekle bizi suuçtu

Motosikleti
    keeway sl150
    benide aranıza kabul ettiğiniz için çok teşekkür ederim ve biliyorum ki gerçekten doğru yer bursa mt mustafa abim sağolsun bu konuda çok yardımcı oldu ama doğru yer burası neyse bu gezi olayı bir an önce düzenlenmeli çünkü sizlerle bir an önce tanışmayı çok istiyorum hepinizi saygıyla selamlıyorum en kısa zamanda buluşmak dileğiyle...

schatten oylat gezisine katılmayı bende çok istedim ki mustafa abiyle konuştuk bunu ama malum işlerim yüzünden şehir dışındaydım ama bundan sonra işler out geziler in eeee malum yazda geldi yollara düşmek lazım .... bekle bizi suuçtu
    aramıza hoşgeldin en kısa zamanda tanışmak dileği ile

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    hoşgeldin harlequin

gezilerimiz çok zevkli ve eylenceli geçiyor butün arkadaşlar cana yakn ve eylenceli insanlar oylat olmadıysa suuçtuya muklaka gelmelisin . hep beraber güzel bir zaman ayarlıyalımda gidelim güveçte balık yemek istiyorum - ve yol yapmak istiyorum
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Harlequin dikkat et mt bağımlılık yapar. Sende belirtileri baslamis :-D
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Aramıza yeni katılan tüm arkadas hoş geldiniz
    eger su uctuya geziyi bu pazar degide bidahaki pazar yaparsanız bende katıla bilirim malum benim motosiklet cıkmadı
    cıkar cıkmaz her zamanki gibi gezilerdeyim
    Yollarda görüşmek dilegiyle ........
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    SYM GTS 250
    harlequin´isimli üyeden Alıntı

aramıza hoş geldiniz gezilerde görüşmek üzere

sedat-ss´isimli üyeden Alıntı
    gözünüz aydın tekrar geçmiş olsun

eeee ne zaman olcak kısmet olursa baya güzel bi gezi olcak katılım çok görünüyor zamanıda belirleseniz ona göre bizde ayarlasak kendimizi

blue_dolunay
    Aramıza yeni katılan tüm arkadas hoş geldiniz
    eger su uctuya geziyi bu pazar degide bidahaki pazar yaparsanız bende katıla bilirim malum benim motosiklet cıkmadı
    cıkar cıkmaz her zamanki gibi gezilerdeyim
    Yollarda görüşmek dilegiyle ........
    zekeriya selam naber hiç sesin soluğun çıkmıyo sağmısın bir aydır hala far takıcan çıkmadı bi türlü olmadı köylere gezmeye giderken kullandığını al süperdi manuel firen sistemli ay çok alemdi o gezi çok zevkliydi

n_tuncak´isimli üyeden Alıntı
    [i]Kemalpaşa Gezisi olayı banada uyar ne yapıp edip bunu kaçırmamaya çalışıcam,çok merak ettiğim yerler (sanki merak etmedğim yer var napıyım vatanım çok güzel]

valla nevin bunada gelmezsen sorcam ben sana

UMITU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Merhaba,

1 Mayıs dolayısı ile birçok işyeri çalışmıyor.Kısa mesafe gezisi yapsak nasıl olur? Trilye örneğin veya Karacabey-Boğaz.Uluabat da 1 günlük gezi için uygun gibi. Bunlar ilk aklıma gelenler. Kararı da bu gece bitmeden verebiliriz. Detaylı hazırlık da gerektirmez. Buluşmak için de Carefour park alanı saat 11:00 olabilir. Ne dersiniz?

Bu arada benim adım Ümit 65 doğumluyum(yaş 44 yolun yarısını çok geçtik yani). Umarım aranıza katılmama engel bir durumum yoktur.

Sevgi ve selamlar herkese.

Motosikleti
    FYM 250
    ooo umitu abimin yazdığı şey bence fena deil çoğu işyeri dediği gibi cuma günü tatilde açıkçası ben boğaza gidiyorum bu hafta sonu sizlerde bana eşlik edin isterim tabi cumartesi uyarsa cumayı bilmem ama ben cumartesi gidicem cuma için başka bir düşünce varsa ona da uyarım , bu arada mami bursa mt hakikaten bağımlılık yapıyo ki keşke bütün bağımlılıklar bu kadar tatlı ve zevkli olsa sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum...

benimde aklıma gelen bir iki yer var bunlardan birisi Saitabat ve aras şelalesi

Saitabat Şelalesi: Derekızık köyüne 3 km uzaklıkta bulunan şelale,bir kanyondan dökülmektedir.

Aras Şelalesi: Aras Deresi ve Aras Şelalesi Uludağ’ın kar sularını taşıyan ve tam kayalıkların içinden 15 metre yükseklikten düşen güzel doğayla iç içe yerler.

bu arada gidilebilecek yerler arasına GÖLYAZI da eklenebilir yapılması söz konu ise bu kısa gezinin bence bir an önce karara bağlanması gerekir...

yaaa bu arada suuçtu planını ya bu hafta yapalım yada bir hafta kadar erteleyelim çünkü ankaraya gitmem gerekiyo pazar gecesi ve 1 hafta kadar kalıcam bensiz gitmeyinnnnn :(

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    yok ya yarın olmasın haftaya pazar gidelim

poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE

slm

Arkadaşlar oylat gezisi çok güzel geçmişe benziyor katılamadığıma üzüldüm.Yeni katılan arkadaşlara hoşgeldin diyor bir daha ki gezide görüşmek üzere diyorum
    İ.OLCAR..........................

Motosikleti
    kanuni seyhan 250
    bu akşam gezmek isteyen varsa buluşalım..22.30dan sonra bi turlucam şöyle katılmak isteyen varsa katılsın..

turlamaya gelcek olan arkadaşlar 22.30 da yusufun önünde ki otobüs durağının orda buluşalım..bi huzur turu yaparız

gelmek isterseniz 22.30da köfteci yusufun önündeyim(mudanya yolundaki)..akşamlar tın tın huzur turu çok hoşuma gidio tavsiye ederim

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    arkadaşlar bursa'da bir motosiklet grubu sürüş eğitimi veriyor mu mesela enduro club veya başka bir grup? bursa enduro web sayfasında üyelik alımı durmuş o yüzden bilgi alamadım sizlere sorayım dedim.
    4 temmuz'daki sınavdan önce şu işi yapabilecek duruma gelmeliyim, haziran ilk haftasında motorumu alıyorum. ya sabır demekten başka bişey gelmiyor elimden, bilgisi olan paylaşırsa çok sevinirim...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    gruba yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.
    ben de hoşgeldim, pazartesi geldim Plovdivden ama henüz kendime yeni yeni gelebiliyorum. birkaç gün sonra orda çektiğim fotolardan da yüklemek isterim. kısacası 1haftalık tatilimi anlatayım, yeme içme gezme çok ucuz. bundan dolayı her akşam güzelce demlendik (yalan)(kudurduk) içtik yedik gezdik yani kısacası. okadar güzel bir geziydi ki gruptan kimse gelmek dahi istemedi.

buarada gezi de harika geçmiş, tebrik ettim düzenleyen ve katıla herkesi.
    artık sıradaki gezi uyarsa katılmaya çalışırım

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Saitabat ve gölyazı mükemmel 2 fikir. Cok güzel yerler. Gitmek isteyipte firsat bulamamistim. Helede göl yazıda gün batımıni kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim...
    Offf ne cok özledim gece yaptığım huzur turlarını... :-(
    Arkadaşım eğer sinav için kaygılanıyorsan hic merak etme motorsikleti ayakta tutabiliyosan kesinlikle sınavı geçersin. Sandığın kadar zor degil. Ama tecrübe kazanmak için sürüp eğitimi uygun olabilir ama veren yok bildiğim kadarıyla.
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler