Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Sanki yağmur yağıyor Bol şans yoldakilere
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Arkadaşlar almayı düşündüğüm motor (motor-bisiklet karışımı) bi alet var sizce bu alet nasıl? Şekil renk olarak bide merak ettiğim konu bende olan ehliyet bunu kullanmaya yetermi sizlerin yorumlarına göre hareket edicem.Fotosu aşağıdadır;

WwW.MoToSiKLeT.NeT

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı ibrahim16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar almayı düşündüğüm motor (motor-bisiklet karışımı) bi alet var sizce bu alet nasıl? Şekil renk olarak bide merak ettiğim konu bende olan ehliyet bunu kullanmaya yetermi sizlerin yorumlarına göre hareket edicem.Fotosu aşağıdadır;

Yok abi buna ne senin ne başkasının ehliyeti yeter :-D
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Evet arkadaşlar kazasız belasız geldik süperdi çok çok güzel vakit geçirdik görülecek yerlerdi gerçekten yapabilirsem resimleri atacam gece suanda dügüne yetişmem gerek . Bu geziyi düzenleyen pınara ve serdara çok teşekkür ederim herşey . Bu arada geziye katılmayan arkadaşlar çok şey kaçırdı diye düşünüyorum -

arkadaşlar yaa birde biraz baktım ben ama yapamadım - resimleri nasıl atacaz bana açık şekilde tarif edermisiniz
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    SYM GTS 250
    schatten
    Evet arkadaşlar kazasız belasız geldik süperdi çok çok güzel vakit geçirdik görülecek yerlerdi gerçekten yapabilirsem resimleri atacam gece suanda dügüne yetişmem gerek . Bu geziyi düzenleyen pınara ve serdara çok teşekkür ederim herşey . Bu arada geziye katılmayan arkadaşlar çok şey kaçırdı diye düşünüyorum -

arkadaşlar yaa birde biraz baktım ben ama yapamadım - resimleri nasıl atacaz bana açık şekilde tarif edermisiniz
    burdaki linkten rezise:640x480 ayarlayıp gözat bölümünden resmi seçtikten sonra yeşil yeri tıkladıktan sonra [IMG]http:// il olanı kopyalayıp sayfaya ekliceksin

http://fr.tinypic.com/

arkadaşlar geldiğiniz için hepinize teşekkür ederim valla bende ilk defa gördüm oraları o kadar gezenti olmama rağmen burnumuzun dibindeki güzelim yerleri bilmiyoruz bu gezileri o yüzden seviyorum herkes farklı yerler biliyor paylaşıyor bahaneyle bizlerde görmüş oluyoruz serdar herşey için çok teşekkür ederim çok güzel bir yerdi ne kadar şellaleyi görcez diye yolda heba olcak hale gelsekte şellaleye ulaştığımızda affettim hadi iyisin şaka maka doğada yürüyüş yapmak çok keyifliydi akarsu yeşillik içim açıldı vala

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Güzel gezi olmuş,tekerinize sağlık...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    keeway sl150
    süpersiniz bende gelmeyi çok istedim. birdahki geziye diyelim artık.
    eee birdahaki gezin ereye

Alıntı sedat-ss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar benim dedeyi hastaneye kaldırdılar.yarın sabah 6 da istanbula gitmem gerekiyodurumu şuan kritikmiş..herkezden özür diliyorum yarınki geziye katılamayacağımya bu geziye en çok katılmak isteyenlerden biri bendim ya
    geçmiş olsun inşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur

Gezimizden memnun kaldığınıza çok sevindim. Kusurumuz olduysa özür dileriz. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım sorun çıkmasın diye. Sizlerle birlikte olmaktan çok mutlu oldum. Motor almamı hızlandırıyor bu gezi. Sizlerle daha çok gezilere katılmak isterim. Gelen ve gelemeyen herkese teşekkür ederim.

Yaw arkadaşlar hangi ara topic açıp program düzenliyorsunuz ben takip edemiyorum.Allah rızası için biride telefon açsında bende koşturayım peşinizden..... 0533 766 14 20

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Nevin abla sen gitmedinmi geziye. Hayatta inanmam.
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nevin abla sen gitmedinmi geziye. Hayatta inanmam.
    Evet kaçırdığım onca geziden topu topu 2. gezi oldu bu hemde çok istediğim bir geziydi fakat geçenkinde öğrencilerimle Konyadaydım,bunda ise aile büyükleriyle Adapazarındaydım..He birde dedimki,şimdi Mami askerde gezi mezi yapamıyor yazık bende gitmeyeyim sevinsin garibim...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    er6F ABS 2014

oylat gezi fotoğrafları

gezide emeği geçenlere teşekkür ederiz. özellikle cem amcama ve oğluna; bizim afacanın kahrını çektikleri için.
    ve işte fotolar
    huzurlarınızda matrix Ahmet

işte mağara, bu dağın dağcığın altında, yaz kış 17 derece ısısı varmış, içerisindeki hava astım ve bronşit hastalarına Allah ın izniyle çok iyi geldiği söyleniyor.

bu kadar..
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

BUNLARDA BENDEN...

Motosikleti
    honda cbr 600f,cbr954rr,cbr1000rr kawasaki zx636
    Polise Göre Bişi Yok Yakalayabilirse Yazar Cezayı Tabi Scooter Lılar Kaçabilirse

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı ibrahim16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

abi boşver parçası bulunmaz bişi olsa kaç cc yada üzerinde nasıl bir motor var acaba?

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Bildiğimiz Pegouet motorunun bisiklete adapte edilmiş hali , bir iki parça adaptasyonu ile basit bir şekilde her tür bisiklete takılabilir. En kötü dezavantajı frenlerin aşırı zayıf olması olacaktır . Gerçi bunu da motor freni ile absorte edebilirsiniz ancak ne kadar randımanlı olacağı tartışılır.
    Bir de trafik açısından iyi araştırma yapmak gerekiyor, çünkü motor bir ruhsata işli olacak ve şase kendi şasesi olmadığı için change pozisyona düşmüş olacaksınız, çalıntı motordan başınız ağrıyabilir. Ayrıca ruhsatı cebinizde bile olsa bisiklete o şase numarasını işleyemeyeceğiniz için gene aynı sorun karşınıza çıkacak.
    Derseniz ki ben bunu köy içerisinde sürücem polis olayım yok diye o zaman gayet pratik olacaktır...

Motosikleti
    SYM GTS 250
    sedat-ss´isimli üyeden Alıntı
    ya arkadaşlar benim dedeyi hastaneye kaldırdılar.yarın sabah 6 da istanbula gitmem gerekiyodurumu şuan kritikmiş..herkezden özür diliyorum yarınki geziye katılamayacağımya bu geziye en çok katılmak isteyenlerden biri bendim ya
    geçmiş olsun çok üzüldüm gerçekten acil şifalar dilerim

SALVANO
    gezide emeği geçenlere teşekkür ederiz. özellikle cem amcama ve oğluna; bizim afacanın kahrını çektikleri için.

ne demek her zaman bize bi kahrı olmadı

valla benim ilk o kadar uzun yolum oldu bu gezi gerçekten motorun zevkine vardım ne kadar yolda biraz üşüsemde harikaydı

Klimaları açsaydınız Pınar hanım

ibrahim16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    UAG.125
    Alıntı emirkan001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polise Göre Bişi Yok Yakalayabilirse Yazar Cezayı Tabi Scooter Lılar Kaçabilirse
    Hönk

WwW.MoToSiKLeT.NeT

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    geziyi organize edenlerin emeğine sağlık çok güzel bi gündü benim için.yeni organizasyonlarda görüşmek dileğiyle

gözler kırmızı çıkmış kusurabakmayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler