Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzüldüm bu haftaki katılımın az olmasına.

Arkadaşlar önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek buluşmaya mümkün olduğu kadar çok üyemizin katılması iyi olur. Çünkü o buluşmada Cumhuriyet Turumuzu da kesinleştirip ayrıntıları netleştiririz. Çünkü o buluşma 29 Ekim öncesindeki son bir araya gelme fırsatımız olacaktır. Bu tür organizasyonları net ortamında değil de yüz yüze yapmak çok daha sağlıklı oluyor.
    Bi problem çıkmazsa ben yine haftaya ordayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Beni unutmuşsunuz arkadaşlar.Evde misafirim olmasına rağmen sigara almaya çıkıyorum diyerek geldim yanınıza.Bu kadar emek boşa mı yani? :(
    Yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni unutmuşsunuz arkadaşlar.Evde misafirim olmasına rağmen sigara almaya çıkıyorum diyerek geldim yanınıza.Bu kadar emek boşa mı yani? :(
    hakikaten doğru söylüyorsun. en zor olanda senin olaydı misafir olmasına rağmen uğradın yanımıza sağolasın

Motosikleti
    FYM 250
    evettt arkadaslarrrr bir haftalık uzaklıktan sonra gene bursaya ve forma dondum geziye de katılamadım ama ben olmasamda gölgem sizinleydi kara murat sürücülüğünde 29 ekım konvoyu ıle ılgılı bu hafta sonu yapılacak toplantıda konusurz ona gore bellı bır plan yapılır arkadaslar katılım sayısını bu hafta yuksek tutmaya calısın kı sonra ben duymadım ben gormedım olmasın...alper msn de konusurz aksama tamırcı meselesını ok kanka.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    arkadaslar annem babam adanadan geldı gelemedım katılım evet az olmus telafı ederız artık

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar annem babam adanadan geldı gelemedım katılım evet az olmus telafı ederız artık
    Haftaya da biz gelmiyoz küstük

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:54 PM ----------

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıp ettin Özcan abi, unuturmuyuz seni. Misafirlerden kaçış taktiği güzeldi. Hatta sen geri dönmesen bile olurdu. Bi çay içmeye otursaydın geri göndermezdik biz seni.
    Bide senin bu benim bölümdeki yeğenin adı neydi akşam dikkat ederim dedim ama adını unuttum kusura bakma.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin başını yakacak helal sütü emmiş 0 km kaporta düzgün bir genç kız elbet bulurum/B]
    bu kısma bittim hocam walla

Sertaçım yağmurluk var bende askıda duruyor kuzu kuzu. ne zaman istersen gel al ıslanma

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    loading...
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi ya masaya kask da koymuştuk belli etsin diye... Hatta "kursunes" adlı arkadaşımız geldi onunla da tanıştık kaskı görünce tanıdı bizi. Kapının önünde de motorlar duruyodu. Keşke biraz dolaşsaydın masaların arasında.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:05 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:46 PM ----------

Bu arada çaylar için "SALVANO", kokoreç için de "a.banus" abilerime teşekkürler

ya sole bakındım ettim ... cogunuzu tanımadıgım için.. herhalde dedim bunlar kesin koyu muhabbet içindedir.. ole baktımm.. baktım... sonra cektim gittim.. motorlarıda gordum zaten kapının onunde.. olsun bir dahaki hafta herkesle tek tek muhabbet koyulastormak gerekio o zaman.. saglıcakla kalın...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şevkatli ve merhametli olacak...
    Güleryüzlü olacak...
    Önyargılı olmayacak...
    Yolun ötesinden yüreğime akacak... :D

Bulabilirmisin......?
    Ya onların üretimi durduruldu diye biliyorum,çinliler muhakkak yapmıştır bi taklidini fakat onuda ben tavsiye etmiyorum,ama tüm hızla araştırmalara başladım...

Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohooo kardeş çok şey istiyorsun valla - Nevin bulana kadar ecel terleri atacaksın gibi yokki sen milyonda bir ihtimali söylüyorsun yani -
    - heheheeee
    [/SIZE][/I][/B]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:14 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:11 AM ----------

Herkesin dikkatine arkadaşlar Bursada karakalem çizimi yapan bir yer varmı fotograftan çizim yapabilecek bir yer
    Sen sıkıntı etme Sertaç ben istedimmi bulurum.Hatta senin karakalemide bulurum .Mudanya da bir yer var resim ve güzel sanatlarla ilgili fakat görüşmem gerek,haber veririm.

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kısma bittim hocam walla
    Sen şimdi kısımları boşver,sanada bulucam ondan bir tane her türlü gözlem ve araştırmalarım sizler için (bu fena değil mesela)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üzüldüm bu haftaki katılımın az olmasına.

Arkadaşlar önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek buluşmaya mümkün olduğu kadar çok üyemizin katılması iyi olur. Çünkü o buluşmada Cumhuriyet Turumuzu da kesinleştirip ayrıntıları netleştiririz. Çünkü o buluşma 29 Ekim öncesindeki son bir araya gelme fırsatımız olacaktır. Bu tür organizasyonları net ortamında değil de yüz yüze yapmak çok daha sağlıklı oluyor.
    başkanım, 25'i pazar günü için bir organizasyon yapılsa, mesela kütahya diyorduk veya eskişehir vb..
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Başkan bey,
    İmam katılmazsa cemaat yatar
    ,

Bir sitem hissettim sanki bu cümede. Evet bu haftaki buluşmaya katılamadık ama mazeretimiz vardı. Pınar'ın yeğenine kız istemeye gittik cumartesi akşamı.( Ve de aldık tabiki...)

25 Ekim de Kütahya gezisine gelince bence bu geziyi önümüzdeki ay içinde yapsak daha iyi olur. Nedeni de tamamen maddiyattan kaynaklanıyor. Malum ay sonu çoğu üyemizde paralar suyunu çekmiş oluyor. Bu da katılımın düşmesine sebep olmakta.
    Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    O cümle bana ait olduğu için hçbir sitem içeremez çünki cümleyi söyleyenin hiçbir toplantıya geldiği vede geleceği yok ki
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Bursa mt ne kadar özel bi forum yaa... Üyelerin hertürlü sıkıntılarıyla ilgileniliyor... :-) Bekarlara eş, işsizlere iş, evsizlere ev bile bulunuyor... Daha ne olsun...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Kanuni TİGER
    ark. bende aranıza yeni katıldım sayılır...
    gezi ve etkinliklerde bende olabildiğimce yer almak isterim!

Motosikleti
    piaggio mp3
    evet evet bu hafta pazar gezi programı nedir cem abi
    hava güneşli bekliyoruz haberlerini

isterseniz burda gürle dağı güvenli köyüne gidebiliriz mangal yakıp piknik yapılabilir bol manzaralı ve doğa ile iç içe ve yolu tozsuz bir köy

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:27 PM ----------

http://guvenlikoyu.org/manzara/index.html

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı muratyasalar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet evet bu hafta pazar gezi programı nedir cem abi
    hava güneşli bekliyoruz haberlerini

isterseniz burda gürle dağı güvenli köyüne gidebiliriz mangal yakıp piknik yapılabilir bol manzaralı ve doğa ile iç içe ve yolu tozsuz bir köy

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:30 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:27 PM ----------

Nerde tam olarak bu köy?

.kenan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondia 150 zc
    Evet arkadaşlar pazar günü bende boşum .. eğer motorumun kaldırabileceği bi yolculuk varsa katılabilirim mondial 150 zc .. daha once bi organizasyona katılmadığım için ilk sefer heyecanlı olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:15 PM ----------

bu arada beyler yeni motor aldığım için işlemler konusunda pek fikrim yok
    motor muayenesi kaçıncı yılda yapılıyor.

Motosikleti
    FYM 250
    öncelıkle aramıza hosgeldın bursa mt aılesı cok sey vaad etmez ama cok sey yasatır ornek oncekı mesajlarda okursan eger kız bulur ıs bulur aş bulur ruhsatın içinde yazar arkadasım ılk muayene suresi diye aman geçirme muayeneyi çünkü benim gibi ki formdaki çoğu kişi biliyor benım sorunumu motoru çekici ve otoparktan biraz zor alırsın bilgin olsun ılk 2 yakalanma sorun deıl ama 3. de zorunlu muayeneye cekıcı ıle gıdıyorsun ve ölmeeee eşşeğim ölmeeee... bu arada arkadaslar sonunda motorumu buyuk cabalar sonucunda cıkardım emnıyetten...

.kenan. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondia 150 zc
    1 saat once a2 ehliyetimi aldım artık polislerden kaçmıcam ) hatta geçerken sellektör yapayım
    ..
    beyler 1000-2000-4000 olmak üzere 3 kere bakıma gittim ama bi türlü içime sinmiyor 4000 bakımında parça değişimi olmadı yağ değişimi vardı 60 lira aldılar parasında değilim ama sanki fazla bakmıyolar motora yağı değiştirip bırakıyuolar gibi geliyo...
    ..
    bildiğiniz güvendiğiniz bi servis var ise onerebilirmisiniz

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı .kenan. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 saat once a2 ehliyetimi aldım artık polislerden kaçmıcam ) hatta geçerken sellektör yapayım
    ..
    beyler 1000-2000-4000 olmak üzere 3 kere bakıma gittim ama bi türlü içime sinmiyor 4000 bakımında parça değişimi olmadı yağ değişimi vardı 60 lira aldılar parasında değilim ama sanki fazla bakmıyolar motora yağı değiştirip bırakıyuolar gibi geliyo...
    ..
    bildiğiniz güvendiğiniz bi servis var ise onerebilirmisiniz
    60 lira normal... bi bakım için makul bi fiyat...
    en azından hondada böyle... yağ buji ve kontrol işçilikle beraber 60 lira...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler