Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey 200cc

daha önce gitmedim ama istikamet bu yol. yanında km olarak mesafe de yazıyor. kaybolacağımızı da sanmıyorum ayrıca

bişiycik olmas yahu. sora sora gideriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    keeway sl150
    arkadaşlar benide kesin listesine yazın ben ve eşimde geliyor problem olmazsa. ben daha önce suuçtuya gittim ayriyetten eşim zaten kemalpaşalı kaybolmayız rahat olun yol çok kolay
    pazar günü bursada bir buluşma noktası belirleyelim

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    arkadaşlar , bu rotada abartacak bir durum sözkonusu değildir.
    dilerseniz sorabilirsiniz , dilerseniz tabelaları ve yolu takip edebilirsiniz fakat kolay kolay kaybolmazsınız. daha önceden gidip gördüğüm ve çok beğendiğim bir yerdir suuçtu. sizlere katılmak isterdim lakin önceden planlanmış bir gezim var http://www.motosiklet.net/forum/duyu...gidiyoruz.html
    dilerseniz siz de rotanızı değişitip bizlere katılabilirsiniz.
    Kartallar yalnız uçar...

Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benide kesin listesine yazın ben ve eşimde geliyor problem olmazsa. ben daha önce suuçtuya gittim ayriyetten eşim zaten kemalpaşalı kaybolmayız rahat olun yol çok kolay
    pazar günü bursada bir buluşma noktası belirleyelim

Ok ozaman dostum buluşma yeri Kentmeydanı olabilirmi uyarmı herkeze
    Toplanma saati 08:00
    Hareket saati 08:30

KEMALPAŞA GEZİSİ GÜNCEL LİSTE

GELENLER
    1. pınar
    2. cem
    3. Ahmet
    4. murat
    5. Picasso
    6. serhat
    7. schatten
    8. nevin
    9. adnnakn
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    SYM GTS 250
    buluşma yeri olarak kent meydanı daha iyi olmuş pazar görüşürüz daha oylattan beri motoru çıkarmadım sabırsızlıkla bekliyorum

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dilerseniz sorabilirsiniz , dilerseniz tabelaları ve yolu takip edebilirsiniz fakat kolay kolay kaybolmazsınız. daha önceden gidip gördüğüm ve çok beğendiğim bir yerdir suuçtu. sizlere katılmak isterdim lakin önceden planlanmış bir gezim var http://www.motosiklet.net/forum/duyu...gidiyoruz.html
    Nurhan sizin gezi bir sonraki hafta, istersen bize katılabilirsin, bekleriz.

Şimdi arkadaşlar,

Suçtu kemalpaşaya 18 km uzaklıkta çataltepe mevkiinde bulunan MURADİYESARNIÇ köyü yakınlarındaymış. Haritaya bakıldığında hiç zorlanmadan bulacağımız belli.

pınar, buluşma yeri olarak beşevler carrefour geçince sağda migrosun otoparkında da buluşulabilir, beşevlerde oturanlar için daha makul
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Arkadaşlar eger bu hafta degilde birdahaki haftaya ayarlarsak buyuk ihtimalle bende gelirim
    bulusma saati 8:30
    kalkıs saati 9:15 yapalım gemlikten gelecek arkadaslarıda beklemiş oluruz
    buluşma yeri olarakta Nilufer istasyonu duragı karsısı metro otoparkı olabilir hani benim tavsiyem siz ne dersiniz....
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nurhan sizin gezi bir sonraki hafta, istersen bize katılabilirsin, bekleriz.
    teşekkür ederim kardeşim , sizlere hayırlı yolculuklar.
    her zamanki gibi keyifli geçer umarım.
    Kartallar yalnız uçar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    benıde yazın ayrıten 2 motor daha

Buluşma yeri : Kentmeydanı
    Toplanma saati 08:00
    Hareket saati 08:30

GELENLER
    1. pınar
    2. cem
    3. Ahmet
    4. murat
    5. Picasso
    6. serhat
    7. schatten
    8. nevin
    9. adnnakn
    10.snrsimsek evet arkadaşlar liste kalabalıklaşıyor yokmu artıran -

Yiceklerimizi mangal telimizi etimizi vs. herkez kendi temin ediyor
    [B][I]SCHATTEN . . . . . PEUGEOT 206 . . . . . Sertaç Pişirici[/I][/B] :cat::cat:

Motosikleti
    Honda CBF 250
    ya Nurhan ybr ile bu yol bitmez beee bu arada Hatay,Antalya derken 3-5 günlüğüne Bursa'dayım su uçtu gezisinde sizlerle beraber olmayı çok isterdim ama malum, motoru sattım sizlere iyi eğlenceler belki emanet motor bulabilirsem katılırım o da zor gibi burası Hatay değilki herkeste iki motor olsun
    [B]SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK... [/B]

Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı REİS! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya Nurhan ybr ile bu yol bitmez beee bu arada Hatay,Antalya derken 3-5 günlüğüne Bursa'dayım su uçtu gezisinde sizlerle beraber olmayı çok isterdim ama malum, motoru sattım sizlere iyi eğlenceler belki emanet motor bulabilirsem katılırım o da zor gibi burası Hatay değilki herkeste iki motor olsun
    dostum , ben bisikletlee ne yollar katettim bir bilsen...
    önemli olan yol arkadaşlarının çekilir olması
    Kartallar yalnız uçar...

Motosikleti
    Honda CBF 250
    dostum , ben bisikletlee ne yollar katettim bir bilsen...
    önemli olan yol arkadaşlarının çekilir olması
    Hadi üleyn senin bisikletle gittiğin kadar benim yürümüşlüğüm vardır diğer konuda haklısın yol arkadaşın sağlam olursa benim gibi K.Iraka'da gidersin Libya'yada gidersin ama yol arkadaşın sağlam değilse bakkala bile gidemezsin

NERDE BU BURSA MT
    [B]SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK... [/B]

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı REİS! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi üleyn senin bisikletle gittiğin kadar benim yürümüşlüğüm vardır diğer konuda haklısın yol arkadaşın sağlam olursa benim gibi K.Iraka'da gidersin Libya'yada gidersin ama yol arkadaşın sağlam değilse bakkala bile gidemezsin

NERDE BU BURSA MT
    Aksam istimasimi alıyoruz. Ben burdayim :-)
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ramzey 200cc
    arkadaşlar ben yine söyleyeyim de, ben ve ev arkadaşım sizi göçmen konutlarının çıkışındaki (irfaniye köyü sapağı demek daha doğru olur) Petrol Ofisi'nin orda bekliyor olacağız..

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Arkadaşlar ben Geçit otobanından direk Picassaların olduğu yere gider sizleri orda beklerim.Ani ve son anda planlananarak yapılan her şey güzel olur bilirim.

Bu arada yol arkadaşlığı konusunda heralde Bursa mt nin üstünlüğü tartışılamaz bir mevzu,kendini beğenmiş,milletin hata ve kusurlarıyla ilgilenen,kaprisli insanlar aramızda yok olsada gelmeye tenezzül etmiyor zaten...

Yaşar hoşgeldin seni gezide görmeyi gerçekten çok isteriz.Arkadaşlar artçı alacak alan çıkmazsa ki malum arkadaş uzun ve yapılı.Sorun değil bizim bir Cem Amcamız var,Cem amcanın 4 teker tam bagaj bir arabası var düüt düüt diye bağırır.Eğer arabasında boşlukta varsa seni öyle alalım sen yine yolluğunu hazırla dostum.Senin karizmayı çizmeyecekse ben arada benim scooter'ıda sana veririm açıkhavanın kokusundan,rüzgarından,güneş ışığındaki D vitamininden bol kepçe faydalanırsın sen yeterki bizimle ol...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

evet arkadaşlar korktugum başıma geldi iş yeri bugün zorunlu masayi yapmaya çagırdı yani iş yerinden çıkış saatim pazar günü sabahı saat 08:30 . ben iş yerinden çıkar çıkmaz hemen motorumla hazır bir şekilde 2 motor kent meydanına gelecem ama saat 08:45 falan olur . 15 dakika geç kalacam yani ama kesin ve kesin geziye geliyorum kentmeydanından kalkış 08:45 olsun sorun olurmu sizler için .

Nevin ve Picasso sizide göçmen konutları çıkışındaki petrol ofisinden alırız

Buluşma yeri : Kentmeydanı önü geniş alanda
    Hareket saati 08:50
    Tel : 0532 781 66 20

GELENLER
    1. pınar
    2. cem
    3. Ahmet
    4. murat
    5. Picasso
    6. serhat
    7. schatten
    8. nevin
    9. adnnakn
    10.snrsimsek evet arkadaşlar liste kalabalıklaşıyor yokmu artıran -

Yiceklerimizi mangal telimizi etimizi vs. herkez kendi temin ediyor

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Bence sorun olmaz Sertaç birimiz hepimiz,hepimiz birimiz için de,senin altındaki makine aslında rahat yetişir bizim tayfaya,yapacağın şey İstanbul yolundan Yeni Çevre yoluna girer ordan direk İzmir yoluna çıkar Göçmen konutlarının oraya gelirsin Petrol ofisinde de biz saat 9 gibi buluşuruz Erdemlerede uyarsa,yarım saat geç buluşmanın bize zararı olmaz.Bursalılar'da heralde buluşup ancak 08:45 gibi bu buluşma noktasına geldikleri halde 15 dk da mola verdilermi hep birlikte akarız Kemalpaşa'ya(yani buda bir öneri)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

saol Nevin sorun olmadına sevindim. ben yinede kent meydanının oraya giderim saat 08:45 gibi kentmeydanında olurum oradaki arkadaşlarıda alır hep beraber göçmen konuklarının çıkışındaki petrol ofisine geliriz oradanda sizi alırız hep beraber gideriz biraz geçikme olacak ama elimde degil bizim iş süprizlerle dolu pat bir anda herşey degişiyor .

Motosikleti
    ramzey 200cc
    bizim için 15-20 dk'nın hiç problemi yoktur.

nevin hocam isterseniz minteks'te buluşalım, siz çevre yolundan görükle sapağına hiç dönmeyin, yolu uzatmayın. ben ve ev arkadaşım 9.00-9.30 gibi minteks' te de olabiliriz. Petrol Ofisi diye bi mecburiyet yok nasılsa

benim için her yol roma farketmez yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler