Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karacabey Boğaz falanmı yapsak bu hafta ne ? :D
    yokmu arttıran... daha iyi bi fikri olan???
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey 200cc
    ben geçen sene uludağda kayak yapılan zamanda 3 tane honda beat'li arkadaşımı gördükten sonra oraya gitmenin farz olduğunu düşünüyorum. tabiki de çok daha dikkatli olmak gerekiyor. zaten 3 cm kar varmış otellerde, 5'e daha çok var zaten

onun haricinde yolu hep açık tutuyorlar, sadece göşge kalan kısımlarda çok dikkatli olmak gerekiyor. geçen kış bikaç kere araçla çıkmıştık biz de.

dağa çıkmak için ben listede 1. numaradayım zaten onun için eğitime gitmiycem.

ama farklı bir yere plan yapılırsa dahil olmam büyük ihtimalle.

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı picasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim olaya şahsi boyutta bakma...

Senin dediğin olay direk olarak ateşle danstır. Ha yekte bana sorarsan bilen bilir beni cevaba hiç gerenk yok, ama oraya grup taşıyacaksan bazı şeyleri göz önünde bulundurmalısın...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    ben geçen sene uludağda kayak yapılan zamanda 3 tane honda beat'li arkadaşımı gördükten sonra oraya gitmenin farz olduğunu düşünüyorum. tabiki de çok daha dikkatli olmak gerekiyor. zaten 3 cm kar varmış otellerde, 5'e daha çok var zaten

onun haricinde yolu hep açık tutuyorlar, sadece göşge kalan kısımlarda çok dikkatli olmak gerekiyor. geçen kış bikaç kere araçla çıkmıştık biz de.

dağa çıkmak için ben listede 1. numaradayım zaten onun için eğitime gitmiycem.

benim içinde problem yok ama... biz gurubu asfaltta tutamıyoruz... orda çok çok zor olur... sonra soğuk sıkmaz mı bizi orda acaba?..

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Olum Picasso sen dellendinmi nettin,yanıyonmu,tutuşuyonmu,ne halt oluyon,ya hu bu havada Uludağ'a motorla çıkmak ta ne,biz 1,5 ay önce çıktık.donma,benzin bitme,aç kalma,tehlikesi yaşayıp köpeklerle içli dışlı olup,kurtlarla da dansettik,çılgınım ama yaşanacak günlerim var benim,de get işine...
    Bu arada Haldun geçmiş olsun,çekirge bir sıçrar ,2 sıçrar,3 de yüksek atlama rekoru kırar,zaten ödediğin ceza parası hepimize yol,su elektrik olarak geri dönecek,sonsuz teşekkürler...

He bu arada bu gezi konusunu topik sanatçımız Cansu'dan bekliyoruz yine...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olum Picasso sen dellendinmi nettin,yanıyonmu,tutuşuyonmu,ne halt oluyon,ya hu bu havada Uludağ'a motorla çıkmak ta ne,biz 1,5 ay önce çıktık.donma,benzin bitme,aç kalma,tehlikesi yaşayıp köpeklerle içli dışlı olup,kurtlarla da dansettik,çılgınım ama yaşanacak günlerim var benim,de get işine...
    Bu arada Haldun geçmiş olsun,çekirge bir sıçrar ,2 sıçrar,3 de yüksek atlama rekoru kırar,zaten ödediğin ceza parası hepimize yol,su elektrik olarak geri dönecek,sonsuz teşekkürler...

oda sizden bekliyo olmasın

Motosikleti

Demek istediğim buydu hocam; şahsen ben ağrı dağının tepesine motorla çıkarım !! ama arkamda motor götürmem...

Ne demek yeter ki vatana millete hayrımız dokunsun

Cansu - sana kardeş dedik hadi uyan artık beee

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Bakın cidden ben hazırlardım ama 2 gündür elektrikler kesik,su desen ilerdeki susuz kalma tehlikesine karşı aksada kullanmıyoruz,hazırlayıp konuyu açmam imaknsız yani(yoğunum)

Motosikleti
    Moto Guzzi Stelvio
    arkadaşlar sanırım bu hafta gezi yapacak sağlık durumu bende mevcut değil. sinüslerim şişti ve ciddi bir ağrıyla başbaşayım bu aralar.ama dersenizki kapalı bir mekanda toplanırız, buna da hayır diyecek değilim.gitarım ve ben her zaman hizmetinizdeyiz.toplanma mekanını sizlere bırakıyorum.
    ::gleam::%1::gleam::

Motosikleti
    Bakın cidden ben hazırlardım ama 2 gündür elektrikler kesik,su desen ilerdeki susuz kalma tehlikesine karşı aksada kullanmıyoruz,hazırlayıp konuyu açmam imaknsız yani(yoğunum)
    Hocam bence bu kıvırmaları öğrencilerinizden çalmışsınız...

Benim çğrencilik yıllarımda durum böyleydi elektrikler kesik bilmem ne

Biz kopup geldik voleybolda ödül töreninize her ne kadar tesadüf bile olsak mt oradaydı, ya siz neredesiniz ???

Motosikleti
    SYM GTS 250
    bir günde biyerlere gitmesenizde bir yerde toplanıp bende tanışsam daha bende ne ehliyet var ne yol tecrübesi sizi gördükce içim gidiyorOturun biraz oturduğunuz yerde

Motosikleti
    Alıntı desparadox adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir günde biyerlere gitmesenizde bir yerde toplanıp bende tanışsam daha bende ne ehliyet var ne yol tecrübesi sizi gördükce içim gidiyorOturun biraz oturduğunuz yerde
    eee arada bir mudanya papet cafe yapıyoruz. Yakın olan birileri ile haberleşin ya da davet edin bi şekilde oturup buluşalım, bize her türlü uyar

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim olaya şahsi boyutta bakma...

Senin dediğin olay direk olarak ateşle danstır. Ha yekte bana sorarsan bilen bilir beni cevaba hiç gerenk yok, ama oraya grup taşıyacaksan bazı şeyleri göz önünde bulundurmalısın...
    yok haldun abi, kendim için grup götürmek gibi bişi değil zaten de eğer gelecek olan varsa hep beraber gideriz diye düşünmüştüm. şahsi olarak bu plan hep mevcut bende geçen yıldan beri, ve hep derim, diyorum; okulum bitmeden motorla dağa cıkmadan gittim demek istemiyorum, olay bu. ve dedim ki burada da gitmek isteyen varsa gidelim. kötü bi maksat yok, öyle birşey zaten düşünmem. bunu da kendimden fedakarlık yaparak gerçekleştireceğim, ocak ayının sonuna kadar haftasonları eğitime gideceğim. Ama şubat itibarıyla bursada bulunduğum süre zarfında her yöne doğru sürmeye de hazır olacağım.

kimse beni bu konuda yanlış anlamasın, yanlış anlaşılmak da istemem.

hocam saygı duyarım, doğru diyosunuz ama gençlik işte..

Alıntı bluejazzist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sanırım bu hafta gezi yapacak sağlık durumu bende mevcut değil. sinüslerim şişti ve ciddi bir ağrıyla başbaşayım bu aralar.ama dersenizki kapalı bir mekanda toplanırız, buna da hayır diyecek değilim.gitarım ve ben her zaman hizmetinizdeyiz.toplanma mekanını sizlere bırakıyorum.
    abi çok geçmiş olsun, dikkat etmek lazım, bünye işte

Motosikleti
    kimse beni bu konuda yanlış anlamasın, yanlış anlaşılmak da istemem.
    Yanlış anlamak olmaz kardiş ben sadece uyandırayım istedim. Oradaki motorların sorumluluunu üzerine alacaksan eğer bence hiç sorun yok...

Ayrıca benim şahsımda; benim sorumluluğumu alma ben tepem atarsa uçarak gelirim karla buzla işim olmaz. Zaten sıtkım sıyırmış. Ağrı dağı desen ben gelirim...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamak olmaz kardiş ben sadece uyandırayım istedim. Oradaki motorların sorumluluunu üzerine alacaksan eğer bence hiç sorun yok...

Ayrıca benim şahsımda; benim sorumluluğumu alma ben tepem atarsa uçarak gelirim karla buzla işim olmaz. Zaten sıtkım sıyırmış. Ağrı dağı desen ben gelirim...
    önerin için teşekkür ederim haldun abi, sağol. bu açıdan da bakmak lazım tabiki de. ben senden korkarım zaten abi, dağ yolunda da olsa bu. yetişemem ki ben sana

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    ben geçen sene uludağda kayak yapılan zamanda 3 tane honda beat'li arkadaşımı gördükten sonra oraya gitmenin farz olduğunu düşünüyorum.
    bir insan ancak bu kadar gaza getirilir

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hey ben geldim bende motor yok koşarak gelsem olur (olursa kısa mesafe olsun koşmak yorucu biraz nevin ve faruk hocam siz bilirsiniz )

Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir insan ancak bu kadar gaza getirilir
    sen kendine bak

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı reiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hey ben geldim bende motor yok koşarak gelsem olur (olursa kısa mesafe olsun koşmak yorucu biraz nevin ve faruk hocam siz bilirsiniz )
    Sen direk sırıkla Uludağ'ın tepesine yüksek atla...Yok Yok Artçı alan olur seni...Galiba bu hafta kafe neyim olacak gezi zor görünüyor...Ayarlarız bir Papet,Topik sanatçısı Cansu ve tüm Mt davetli gibisinden...Yorumları alalım...

Motosikleti
    Sen direk sırıkla Uludağ'ın tepesine yüksek atla...Yok Yok Artçı alan olur seni...Galiba bu hafta kafe neyim olacak gezi zor görünüyor...Ayarlarız bir Papet,Topik sanatçısı Cansu ve tüm Mt davetli gibisinden...Yorumları alalım...
    Hazır 800 yatala yi hazmetmeye çalışırken bu fikir bana çekici geldi, diğer arkadaşları bilemiyeceğim...

Dediğime ters düşmeyi sevmem hani grup önceliklidir. Ancak aramızdaki motorları da dikkate alınca asfalt - güvenlik hepsi bir arada ben derim ki cafeteryada cansu show çok daha ilgi çekici olur :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler