Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada satılığa çıkardım yavruyu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8538036/detay/
    Beyler ben ayni paraya 14 model kirmizi ciziksiz satiyorum Hatta pazarlik payim da var

Hayirli satislar hocam, havalar sogudu ama umarim alici cikar. Ne aliyoruz cbr 600 ??
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler ben ayni paraya 14 model kirmizi ciziksiz satiyorum Hatta pazarlik payim da var

Hayirli satislar hocam, havalar sogudu ama umarim alici cikar. Ne aliyoruz cbr 600 ??
    14 model sorunlu diyolar
    ayrıca lastik ve zincir ekstrasını atlamayalım lütfen

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    14 model sorunlu diyolar
    18 binde ön arka balata
    24 binde arka tekerlek kaplin ve buji
    30 binde lastik değiştim..
    Zincir dişlilerim sağlam keyfe keder değişiklik mi yoksa gerekiyor muydu?
    Yanlış anlama 12bin 15 binde zincir dişli değişimi yapanlara şaşırıyorum nasıl kullanılıyor acaba diye.. O açıdan yani..
    Yeni motor ne kısmetse? :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

Birde sorum var benim ön far aşağı düşmüş ayar yeri nerde acaba biraz yukarı alayım..

14 model sorunlu diyolar
    He bu adamlar ayni motor blogunu senelerden satiyor bi tek 14 yilinda mi sorun varmis

Zincire ekstra diyemezsin senin boynunun borcu o Lastik takoz ekstra olabilir .

Xcom nasil oldu o is Bi rahat birak su makineyi bee

Motosikleti
    Honda Nc 750s
    He bu adamlar ayni motor blogunu senelerden satiyor bi tek 14 yilinda mi sorun varmis

Baba 31k oldu km titreşim yoldaki ufak çukurlar vs. Aşağı düşmüş kısalar salı günü farkettim.. Birde arka amortisör kademe 2 standart ayarında fakat sona geliyorum onuda kademe 3 e alacam bakalım içindeki gaz falan mı bitti ne yaptı anlamadım.. Ara sıra elleyecen abi tadı çıkmaz yoksa.. :D

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada satılığa çıkardım yavruyu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8538036/detay/
    Masallahh ) ben saticak olsam 9 a veririm ya ins satarsin

Motosikleti
    CBR 500 2015
    Merhaba arkadaşlar
    ben bu hafta sonu cbr 250 almayı planlıyorum
    +2013 model 2. el alacağım kafama takılan yerler var daha önce honda marka cbr felan kullanmadım 2 motor ilanı beğendimde bilmediğimden karar veremedim 2 sinin arasında
    biri 2013 model temiz 12.000 km de 10.200 fiyatı var lastıkler değiştirdim yazmış marka yazmamış
    diğeri 2015 model 5.700 km de 12 bin tl fiyat sizce 6 bin km ve yenı kasa için 2 bin tl değermi ?
    diğer sorum cbr 250 için 12.000 km nasıl sorun çıkarırmı ? tecrübem yok motorlar hakkında ?( sürüş olarak 250 likten başlıcak kadar var olayın farkındayım 1-2 ay alışanı kadar trafige çıkmayacağım yagmurlu hava yasağım da var ayrıyeten + ekipmanlarıda belliğine kadar full alıyorum )
    birde motoru göstercek ustamız felan yok 3-4 yıldır motor kullanan bi büyüğümüz test etcek sürüş zorlama felan. Plaka felan sigortadan e devletten sorcaz.
    varsa tavsiyeniz öneriniz lütfen yardımcı olun teşekkürler / istanbul başakşehirdeyim

Alıntı emrys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    +2013 model 2. el alacağım kafama takılan yerler var daha önce honda marka cbr felan kullanmadım 2 motor ilanı beğendimde bilmediğimden karar veremedim 2 sinin arasında
    biri 2013 model temiz 12.000 km de 10.200 fiyatı var lastıkler değiştirdim yazmış marka yazmamış
    diğeri 2015 model 5.700 km de 12 bin tl fiyat sizce 6 bin km ve yenı kasa için 2 bin tl değermi ?
    diğer sorum cbr 250 için 12.000 km nasıl sorun çıkarırmı ? tecrübem yok motorlar hakkında ?( sürüş olarak 250 likten başlıcak kadar var olayın farkındayım 1-2 ay alışanı kadar trafige çıkmayacağım yagmurlu hava yasağım da var ayrıyeten + ekipmanlarıda belliğine kadar full alıyorum )
    birde motoru göstercek ustamız felan yok 3-4 yıldır motor kullanan bi büyüğümüz test etcek sürüş zorlama felan. Plaka felan sigortadan e devletten sorcaz.
    varsa tavsiyeniz öneriniz lütfen yardımcı olun teşekkürler / istanbul başakşehirdeyim
    12 bin km ve sorun ?? Kardesim motor 10binden sonra kendine geliyor zaten yakiti filan anca oturuyor bismillah 12 bin bir sey degil.

Periyodik bakimlari servisten yapildiysa al, serviste sorgulatabilirsin bakimlari.

Iddia edildigi kadar temiz ise yeni kasaya 12bin vermeye gerek yok bence.
    mozgur bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı xcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    18 binde ön arka balata
    24 binde arka tekerlek kaplin ve buji
    30 binde lastik değiştim..
    Zincir dişlilerim sağlam keyfe keder değişiklik mi yoksa gerekiyor muydu?
    Yanlış anlama 12bin 15 binde zincir dişli değişimi yapanlara şaşırıyorum nasıl kullanılıyor acaba diye.. O açıdan yani..
    Yeni motor ne kısmetse? :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

Birde sorum var benim ön far aşağı düşmüş ayar yeri nerde acaba biraz yukarı alayım..
    hocam ikinci el aldığım için, aldığımda 2-3 tane bakla yamuktu, zincir iç kısmı paslanmıştı, o yüzden yeni zincir aldım.
    titiz adamım, kullandığım malzemeler her zaman en kalitelisi veya en kaliteliye yakını olur.
    paslı, yamuk zinciri idare etmektense sıfırı alıp kafam rahat kullanmayı tercih ettim.
    keza lastikler de aynı şekilde, çok fazla sert ve sürekli kayma yapıyordu.
    yere daha iyi tutunan yumuşak bi lastik alarak motorun keyfini çıkartmak istedim.

genelde sıkıntılı cbr ile açılan başlıklara baktığımda hep 2014 modelleri görüyorum
    zincir konusunda, 20bin km ye kadar zincirin idare etmesi gerekir, ama ben biraz zaruri biraz da keyfi değiştirdim.
    gidip ucuzundan da alabilirdim ama d.i.d. aldım

Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Masallahh ) ben saticak olsam 9 a veririm ya ins satarsin
    gönül ister 5 bin liraya vereyim, ama olmuyor maalesef

Motosikleti
    CBR250R 2015
    beyler honda mesaj atmış bugün bana kalite izleme politikası olarak MARŞ RÖLESİNİN değişimi amacıyla honda motor güncelleme kampanyası duyurulmuştur .Hiç bir ücret ödemeden marş rölesinin dedğişimi için lütfen servisinize başvurun... bu mesajı alan var mı sanırım hatalı ürün değişim yapacaklar motor cbr 250 2015

Alıntı fey112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler honda mesaj atmış bugün bana kalite izleme politikası olarak MARŞ RÖLESİNİN değişimi amacıyla honda motor güncelleme kampanyası duyurulmuştur .Hiç bir ücret ödemeden marş rölesinin dedğişimi için lütfen servisinize başvurun... bu mesajı alan var mı sanırım hatalı ürün değişim yapacaklar motor cbr 250 2015
    Ben o mesajı almadım numaramı nerden bulacaklar ki daha bu motor bendeyken hiç servise gitmedim.

Motor 14 model sorgulama yapınca "size güncelleme yok (sen gelme lan ayı)" diyor gelişmeleri yazan olursa sevinirim.

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhabalar abilerim kardeşlerim.. 5 Kasım da nasip olursa askeriye ye teslim oluyorum şimdi benim bi sorum olucak. Askere giderken motoru satmıcam büyük ihtimalle de bahara kadar yatar motor ondan sonra babam abim falan arada sırada binerler her neyse şimdi motoru 4 ünde falan kaldıracam depoya.. tekerlerini yerden kesip akü başlarını da sökmeyi düşünüyorum kendimce ama başka bişeyler de yapmaya gerek var mı yağını falan değiştirsem mi ki ? sizin başka önereceğiniz bir şey varmı ??
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar abilerim kardeşlerim.. 5 Kasım da nasip olursa askeriye ye teslim oluyorum şimdi benim bi sorum olucak. Askere giderken motoru satmıcam büyük ihtimalle de bahara kadar yatar motor ondan sonra babam abim falan arada sırada binerler her neyse şimdi motoru 4 ünde falan kaldıracam depoya.. tekerlerini yerden kesip akü başlarını da sökmeyi düşünüyorum kendimce ama başka bişeyler de yapmaya gerek var mı yağını falan değiştirsem mi ki ? sizin başka önereceğiniz bir şey varmı ??
    ekstra bişey yapmana cidden gerek yok, ben daha yeni geldim askerden ve 6 ay boyunca tekerlerin altına ince kare tahta parçaları koydum. Ayda bi 15-20dk kadar abime kontak açtırıp azcık bağırttır keyfini çıkar dedim döndüğümde maşallah hiçbi sıkıntı yoktu. Aküye, yağa vs girmene gerek olduğunu düşünmüyorum ama açık söyleyeyim ben öyle mükemmel anlamam bu işlerden

Neresi çıktı? bu arada hayırlı olsun umarım sıkıntısız bişekilde gider gelirsin. Kolay gelsin..
    afyonlu003 bunu beğendi.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

Motosikleti
    Honda Nc 750s
    saydıklarına ek olarak gerekli yerlerine wd40,zincirini temizle yağla,depoyu fulle ve mümkünse akünün başlarını söküp orda bırakma, eve odaya al.. yağ değişimi sana kalmış değişse daha iyi olur ama ekstra masraf olmasın diye ben ellemezdim şahsen.. hayırlı tezkereler diliyorum.. güle güle git ve gel arkadaşım..
    afyonlu003 bunu beğendi.

hayırlı tezkereler diliyorum.. güle güle git ve gel arkadaşım..

+1 ..

afyonlu003 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekstra bişey yapmana cidden gerek yok, ben daha yeni geldim askerden ve 6 ay boyunca tekerlerin altına ince kare tahta parçaları koydum. Ayda bi 15-20dk kadar abime kontak açtırıp azcık bağırttır keyfini çıkar dedim döndüğümde maşallah hiçbi sıkıntı yoktu. Aküye, yağa vs girmene gerek olduğunu düşünmüyorum ama açık söyleyeyim ben öyle mükemmel anlamam bu işlerden

Neresi çıktı? bu arada hayırlı olsun umarım sıkıntısız bişekilde gider gelirsin. Kolay gelsin..
    Saolsın abim yazın babam biner sıkıntı olmaz onda da kışın nasıl yatar bilmiyorum artık
    Askerlik de Kütahya hava er meydan tugayı güzel yer diyorlar ama gidip görecez

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

saydıklarına ek olarak gerekli yerlerine wd40,zincirini temizle yağla,depoyu fulle ve mümkünse akünün başlarını söküp orda bırakma, eve odaya al.. yağ değişimi sana kalmış değişse daha iyi olur ama ekstra masraf olmasın diye ben ellemezdim şahsen.. hayırlı tezkereler diliyorum.. güle güle git ve gel arkadaşım..
    Allah razı olsun motoru eve almayı çok isterdim ama öyle bi şansım yok maalesef

Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Saolsın abim yazın babam biner sıkıntı olmaz onda da kışın nasıl yatar bilmiyorum artık
    Askerlik de Kütahya hava er meydan tugayı güzel yer diyorlar ama gidip görecez

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:21 ----------

Allah razı olsun motoru eve almayı çok isterdim ama öyle bi şansım yok maalesef
    yok kardeşim aküyü eve al
    afyonlu003 ve Sokollu bunu beğendiler.

Motosikleti
    yok kardeşim aküyü eve al
    yav hahahahahaa bu saat de böyle oluyo işte )

Motosikleti
    CBR 500 2015
    okadar yazdık bi yardımcı olan olaydı iyiydi. neyse hayırlısı
    kakare bunu beğendi.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı emrys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar
    valla ben alım satım işlerini bilmem ama 12.000km bişey değil bu motorlar için bakımı yerinde ve zamanında yapıldıysa bence olabilir..
    Tabi bilen biri yazsa daha iyi olur.
    '' hayat ancak ölümle yüzyüze gelince anlam kazanır. ''

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler