Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni cbr bu şekilde olacakmış.
    CBR250R
    http://world.honda.com/design/design...ages/img_3.jpg

h2 ye benzeyen versiyonu ise sadece konsept tasarımmış, belki eicma fuarında görücüye çıkabilir.
    Konsept CBR250R
    Bu eski site, 2013 yılında da vardı bu yazı ve ortaya 2014 kasa cbr250 çıktı. http://web.archive.org/web/201307110...50r/index.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu eski site, 2013 yılında da vardı bu yazı ve ortaya 2014 kasa cbr250 çıktı. http://web.archive.org/web/201307110...50r/index.html
    gelecekte düşünülen tasarım bu diyor. belki iki sene sonra bu şekilde bi kasa yapabilirler

coolblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    19 Kasım Eicma'da belli olur her şey

frhtmglkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Merhabalar arkadaşlar. Motor sonunda 900 km dayandı :D İş güç 2 ay da bu oldu. Şimdi bakıma götürcem fakat yağımi kendim almak istiyorum. Önerdiğiniz , kullandığınız, memnun kaldıginiz marka varsa söylerseniz cok sevinirim

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı frhtmglkc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar. Motor sonunda 900 km dayandı :D İş güç 2 ay da bu oldu. Şimdi bakıma götürcem fakat yağımi kendim almak istiyorum. Önerdiğiniz , kullandığınız, memnun kaldıginiz marka varsa söylerseniz cok sevinirim
    İpone 10/30 tek geçerim.

Motosikleti
    hangi şehirdesin, yağı bulunduğun yerin hava şartlarına göre almalısın?

Motosikleti
    CBR 250R
    hangi şehirdesin, yağı bulunduğun yerin hava şartlarına göre almalısın?
    Balıkesir/Edremitte oturuyorum hocam yazlık yer.

KYorulmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250r 2014(satıldı)
    Arkadaşlar Iphone 10/40 ı hep önerdiler kendi deneyimleri sonucu. Ilk bakımdan beri motul kullanıyorum. 16 bin bakımına geçen hafta girdim ve 10/40 Motul koydum. 1.5 senedir memnunum. Ancak Iphone markasınında kalitesi tartışılmaz. Alın ve koyun ama 10/40 öneririm ne koyarsanız.

Evet Cıbırdaşlar bayadır yazmıyordum buraya. Oğlan 16bin km yi geçti 14bin de zincirinin germe payı kalmadığı için değişti. Ve arka balata bittiği için değiştirmek durumunda kaldım. Bunların dışında extra bir şey ile karşılaşmadım aman maşallah diyelim

Geçen bayramda kız arkdaşımla toplamda 960 km yol yaptık 2 kişi ve yanlarda soft çantalı şekilde. Bir kaç resim atarım birazdan. Önce pc ye atmam gerek

Rotamız : Başlangıç izmir - bodrum - marmaris - datça - İzmir şeklinde oldu. Çok keyifli geçti bizim için. Bu motor ile uzun yol aplır mı ki gidilir mi ki demeyin binin ve gidin

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Bir iki fotoğraf ile yetinmeyip konu açayım dedim

http://www.motosiklet.net/forum/etki...irim-dedi.html

Motosikleti
    CBR 250R
    Aslında bende motul istiyorum. Ama satan kişi 10w30 dedi. Diğer forumlarda da 10w30 diyorlar. Şimdi sen 10w40 diyince sasirdim.

Arkadaşlar motoruna xnenon takan varmı takan varsa aç kapa tuşu koydumu ?

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Aslında bende motul istiyorum. Ama satan kişi 10w30 dedi. Diğer forumlarda da 10w30 diyorlar. Şimdi sen 10w40 diyince sasirdim.
    Yamaha da Motul serisi kullanıyorum ıpone ye oranla daha güzel oluyor vites geçişleri felan ama hondadada tam tersi motul deyilde ıpone gidiyor cbr 250 ye ıpone katana 10-40 ı öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

Alıntı Mehmet553 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum xenon a gerek yok boş yere tesisata dokunma motorun yeni kasa çift farlıysa Şuanda üstünde Philips H7 nin sarı yanan ısıkları mevcut internetten Philips H7 Diamond vision 5000k ampul al sadece ampulleri değiştirmen yetiyor ısıkların sarıdan beyaza dönüyor
    Sokollu ve EmirŞengezer bunu beğendiler.

Motosikleti
    Balıkesir/Edremitte oturuyorum hocam yazlık yer.
    balıkesir merkezdeyim. ipone 10.4 sentetik 10w40 kullanıyorum. tavsiye ederim.

Çift var hocam serviste taktırdığım beyaz ampuller var ama zenon kadar alıcılığı yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:10 ----------

Çift var hocam serviste taktırdığım beyaz ampuller var ama zenon kadar alıcılığı yok
    Alıntı Ahmetcan45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha da Motul serisi kullanıyorum ıpone ye oranla daha güzel oluyor vites geçişleri felan ama hondadada tam tersi motul deyilde ıpone gidiyor cbr 250 ye ıpone katana 10-40 ı öneririm.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:09 ----------

Dostum xenon a gerek yok boş yere tesisata dokunma motorun yeni kasa çift farlıysa Şuanda üstünde Philips H7 nin sarı yanan ısıkları mevcut internetten Philips H7 Diamond vision 5000k ampul al sadece ampulleri değiştirmen yetiyor ısıkların sarıdan beyaza dönüyor
    Hocam çift var ama beyaz ampuller xnenon kadar hoş durmuyor

Motosikleti
    Honda CBR250R
    Geçenlerde xenon conversion kit aldım. İçinde lensi de geliyor. Fakat tahmin edeceğiniz üzere xenon'u bu şekilde düzgün yapabilmek için far sökülecek, lens monte edilecek. Bu prosese henüz başlayamadım. Uygun zaman bekliyorum.
    2011 model benimki. Tek far halojen çok yetersiz geliyor. O sebeple 55Watt bir xenon kit aldım.

Motosikleti
    CBR 250R
    Teşekkürler hocam. Bir de yağı kendim götüreceğim servis kaç para ücret alıyor. Bilginiz var mı.?

Motosikleti
    Teşekkürler hocam. Bir de yağı kendim götüreceğim servis kaç para ücret alıyor. Bilginiz var mı.?
    ben genellikle motorun bakımlarını kendim yapıyorum, o yüzden servis fiyatını bilmiyorum.
    hocam merkeze geldiğinde uğra, bedavaya yaparız senle, hem öğrenmiş olursun.

Motosikleti
    CBR 250R
    ben genellikle motorun bakımlarını kendim yapıyorum, o yüzden servis fiyatını bilmiyorum.
    hocam merkeze geldiğinde uğra, bedavaya yaparız senle, hem öğrenmiş olursun.
    Çok teşekkürler teklifin için inan zamanım olsa gelirim. Esnafım altınoluk'da dükkandan çıkma gibi de şansım çok az. Tekrar teklifin için teşekkürler. Bir gün beraber dolaşma imkanımız olur inş

Motosikleti
    Çok teşekkürler teklifin için inan zamanım olsa gelirim. Esnafım altınoluk'da dükkandan çıkma gibi de şansım çok az. Tekrar teklifin için teşekkürler. Bir gün beraber dolaşma imkanımız olur inş
    3 hafta önce edremitte festivaledeydik, o zamanlar bu muhabbet olaydı yanına gelirdim
    ama şimdi hem havaların durumu, hem de iş sebebiyle o taraflara gelmek biraz zor.

Honda Mnr Balıkesir
    Telefon: 0266 245 30 17
    Adres: Kasaplar Mahallesi İzmir Yolu Üzeri Mert Apartmanı No:20/C Balıkesir
    Web: http://mnr.hondamotosiklet.com.tr

burayı arayarak ne kadar işçilik aldıklarını sorabilirsin.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Castrol power 1 10/40 yağda iyi Honda için. Ama İpone koyunca 4000 km. Castrol koyunca 3000 kmde değiştiriyorum. 2013 model motorumda Castrol 3000 km değişimde 250 ml eksik cıkmıstı. İponede 4.000 kmde 1 ml bile eksik cıkmamıstı. Şimdi 2014 model var. İpone koydum hiç eksik cıkmadı. Şimdi Castrol koyucam buna da bakalım sonuc nolcak.

Motosikleti
    bu arada satılığa çıkardım yavruyu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8538036/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler