Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    seta34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı emrys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okadar yazdık bi yardımcı olan olaydı iyiydi. neyse hayırlısı
    Yeni kasanin ilk agir bakimi 12.000 kmde olur. Racing makine adam gibi kullanilirsa omru 80bin civaridir tabi rr'lardan bahsediyorum.
    Sahibinden'e bakabilirsin 2012 idi sanirim cbr250r siyah rengi 160.000 kmde ve daha hic acilmamis motoru, anlamissindir umarim
    Not: fiyatada 7500 tl gibi birsey yazmisti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 500 2015
    Anladım.
    dediğim 2014 model olanı yarın yada pazartesi günü alcam herhangibir problem çıkmazsa motorda
    adam 2. sahibi 1. sahibi düşürmüş kafa grenajının orda çatlak varmış değiştirmeye gerek duymamış geri kalanı orjinal de adam bakımlarını ustamda yaptırıyorum dedi kıllandım biraz arıyorum adamı ufakdan sen almazsan alıcısı çok gibisinden ima eden sözler ediyor direkt olmasada.arayıp mesaj atmayada çekiniyorum biraz :( 2. el cbr almış azda olsa tecrübesi olan birileri iletişim bilgilerini mesaj atabilirmi arayım bi konuşalım fikir versin yanlış birşey yapmayayım teşekkürler..

Motosikleti
    CBR250R 2015
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben o mesajı almadım numaramı nerden bulacaklar ki daha bu motor bendeyken hiç servise gitmedim.

Motor 14 model sorgulama yapınca "size güncelleme yok (sen gelme lan ayı)" diyor gelişmeleri yazan olursa sevinirim.
    Sorgulamayi nerden yapiyon ki benim tel kayitli serviste 4000 km de seevisle gorusunce yazarim sonucu
    Sokollu bunu beğendi.

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Anladım.
    dediğim 2014 model olanı yarın yada pazartesi günü alcam herhangibir problem çıkmazsa motorda
    adam 2. sahibi 1. sahibi düşürmüş kafa grenajının orda çatlak varmış değiştirmeye gerek duymamış geri kalanı orjinal de adam bakımlarını ustamda yaptırıyorum dedi kıllandım biraz arıyorum adamı ufakdan sen almazsan alıcısı çok gibisinden ima eden sözler ediyor direkt olmasada.arayıp mesaj atmayada çekiniyorum biraz :( 2. el cbr almış azda olsa tecrübesi olan birileri iletişim bilgilerini mesaj atabilirmi arayım bi konuşalım fikir versin yanlış birşey yapmayayım teşekkürler..
    Belliki bu konularda yabancisin.
    Dusurmeyle kafa karenajinda catlak olmaz.
    Bakimlari ustasinda yaptiriyorsa garantisi yok demekki o motorun buda aklinda bulunsun.
    Oyle imali imali laf sokusturuyorsa hadi kardesim ben almiyorum bakalim kim alacak diyeceksin. Bir arac alirken ustune cok dusme olursa olur olmazsa olmaz, icindeki heyecani anlayabiliyorum ama kendini dizginlemeye calis. Ozelden numarami veriyorum whatsapp'tan yazabilirsin merak ettiklerini
    viper17 bunu beğendi.

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anladım.
    Kardesim yanlis anlama ama internetten veya telefondan yorum almakla motosiklet alinmaz.

Iletisim bilgilerimi vermedim cunku eve varmam 12`i buluyor ve isyerinde telefonumu kullanamiyorum. Arada sirada girip burada yorum biraktigima bakma.

12 bin TL yeni kasa da olsa cok uygun bir fiyat degil, eger zincir disli durumu iyi durumda ise ve motosiklet gidona bir darbe almadiysa ufak tefek cizikler sorun edilmez ama bu kista alici bulmus adam. Yetkili servise gidip bakimlarin tam ve zamaninda yapildigindan emin ol. Ben de bakimlarini kendi ustamda yaptiriyorum ama garanti disi kalmasina kendisini karar vermis olabilir, ama sen garanti disi bir makine almaya kararli misin onu dusun.

Saticinin insafina kalma, motosikleti bilen bir arkadasin ile incelemeye en az 2 kisi git. Cekinmene gerek yok malini satan adam motoru ve kendi surusunu izah etmekten cekiniyorsa alma zaten, piyasada bir ton motosiklet var.

Gece eve varinca msj atarim uyumazsan konusuruz.

Alıntı fey112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorgulamayi nerden yapiyon ki benim tel kayitli serviste 4000 km de seevisle gorusunce yazarim sonucu
    https://honda.com.tr/guncelleme-kampanyasi

Buradan sorgulamistim. Bir kac 14 ve 15 model kullanicisinda cikmis.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    CBR 250R
    arkadaşlar önceki motorum çalındı bu yüzden şimdiki motora spy 5000m alarm almayı düşünüyorum.nasıl iş görür mü? kullanan varsa yardımcı olabilir mi? ayrıca nasıl takılacağını da bilmiyorum

Motosikleti
    CBR 250R - 2014
    Alıntı s10der adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar önceki motorum çalındı bu yüzden şimdiki motora spy 5000m alarm almayı düşünüyorum.nasıl iş görür mü? kullanan varsa yardımcı olabilir mi? ayrıca nasıl takılacağını da bilmiyorum
    65 liraya alarmli disk kilidi al, aküm bitecek mi nereye taktiracagim simdi bu alarmi diye dusunme ;)

Motosikleti
    CBR 250R
    Alıntı seta34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    65 liraya alarmli disk kilidi al, aküm bitecek mi nereye taktiracagim simdi bu alarmi diye dusunme ;)
    eyvallah. disk kilidi alacağım. bir de motosikletin kilidini bağlamak için kaldırıma bir şey sabitlemem gerek. ne yapabilirim

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    okadar yazdık bi yardımcı olan olaydı iyiydi. neyse hayırlısı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38538036/detay

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya birader birşey soracağım. adliye personelinden olunca ne oluyor ? mesela daha mı hızlı gidiyor veya daha mı az yakıyor ? fark ne ?
    SametSenel bunu beğendi.

Motosikleti
    daha güvenilir oluyor

Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha güvenilir oluyor
    nasıl yani meslek ile güvenilirliğin nasıl bir alakası var ? hangi meslekten olursa güvenilir olmaz ?

Sabıkası temiz motor

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Doktordan, avukattan, esnaftan, boyacıdan, fırıncıdan vs. vs. vs. bana da bu sıfatlar saçma geliyor. Doktor olunca ne değişiyor, esnaf olunca ne değişiyor. İnsandan satılık olsun kafi bence.
    zapalka ve ayna639 bunu beğendiler.

Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doktordan, avukattan, esnaftan, boyacıdan, fırıncıdan vs. vs. vs. bana da bu sıfatlar saçma geliyor. Doktor olunca ne değişiyor, esnaf olunca ne değişiyor. İnsandan satılık olsun kafi bence.
    öyle deme, doktordan olunca motor hiç arızalanmıyor,conta falan yakmıyormuş; yaksa bile kendini hemen oracıkta tamir ediyormuş. boyacıdan olunca çizik falan olmuyor,motor kendisine otomatik pasta cila yapıyor kendisini rütuşluyor. esnaftan olunca az yakıyor.. bunlar önemli
    Mitoqondri bunu beğendi.

Torbacıdan ciğerli makine
    zapalka, Mitoqondri ve avcagatay bunu beğendiler.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adliye fazla kafa yapmış arkadaşta. 17 binde eski kasa 12.300 hemde önümüz kara kışken.

Veya bu sahibinden çok kafa yapıyor bilemiyorum

Motosikleti
    Apaçi tabir ettigimiz kisilerin kullandigi motor ile, memur olan, sakin kullanan birinin motoru bir oluyor mu sizce? cevabiniz evetse zaten size satmakla ugrasmam.
    fiyata gelince, serbest piyasa bu, almaya niyeti olan kişi pazarlık yapabilir.

Motosikleti
    CBR 500 2015
    yarın öglenden önceye anlaştık gelcek bakcaz motora. inş sıkıntısı yoktur da tek seferde alırız motoru heyecanlıyım sabırsızım alaaa cbr is coming :D bugun erkenden yatarım artık

frhtmglkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Arkadaşlar motorumu 1000 km bakımina götürdüm. Balikesir/Edremitte bilenler bilir tali bayi olan çağdaş motor var. Pek fazla güveniyorum adama gittim yağımi kendim aldım. Sonra bu yag filitresini degistirim mi dedi. Bende temiz olsun diye tamam değiştir dedim. Iyi hoş yağı değiştirdi filitreyi değiştirdi. Zinciri ayarladi. Tamam dedi. Borçum kac para dedim. 90 Tl dedi. Filitre kaç para dedim 30 dedi. 60 tl adam işçilik aldı. Bana fazla geldi. 20 al 30 al tamamda 60 nedir. Ilk defa bu olaylari yaptığım için birsey de diyemedim. 60 Tl işçilik olur mu bir söylermisiniz.?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler