Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr250
    motorumu satıyorum arkadaşlar buyrun..araba almak istiyorum ailem ısrar ediyor.bir zamanlar ben de buralarda çok toz atmıştım ))))

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70814367/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70814367/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 kullanan arkadaşlarım benimle derdiniz ne yolda neyi ispatlamaya çalışıyonuz
    Plaka falan yok zan altında kalacak durumda yok nezaman cbr 250 çıksa karşıma trafikte yarışayım havasındalar ne ispatlıyacaksa artık benim açımdan sıkıntı yok sakata gelecek onun için üzülüyorum
    Senin için bi sıkıntı yoksa neden burda atar yapıyosun?

Bir şeymi dokundu? Gücüne giden bir şey mi oldu?

Madem zoruna gitti yakalayıp yüzüne söyleseydin.
    Karalı bunu beğendi.

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boş verin oların uçmalarını her elin bir 2,el değeri vardır.ben gecen hafta 2012 model 12400 km dekı motorumu 9100 sattım.10 küsür yazıp aylarca bekleyeceğime normal fıyatını yazar ertesi gün satarım.takasda aldıgım 2011 model turuncu grı yenı kasayıda 5600 yazdım yeminle aynı gün gitti.kaldıki adamlar 2014 model yenı kasa motora 12 yazmıslar daha pazarlıkda var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70521108/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69274666/detay

şimdi hal böyleyken eskı kasaya siz olsanız 10,500-11.000 verirmıydınız ben olsam tabiki hayır

bu arada 5600 sattıgım motoru cocuklar öğrencıyız vs vs dıye fıyat indirdiler şimdide ben den aldıkları gün ilan acmıslar 6750 dıye tuhaf : )) bu fıyata 2011 model
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0798879/detay/

hatta benım ılandakı resımlerı kullanmıs
    Hocam sen Hatay'da mısın ? iyi Hatay'da motor bulursam yardımcı olursun ben iş gereği Hataya çok gelip gidiyorum.
    fearlesboyy bunu beğendi.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı ootay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sen Hatay'da mısın ? iyi Hatay'da motor bulursam yardımcı olursun ben iş gereği Hataya çok gelip gidiyorum.
    degılım hocam gencler motoru almaya hataydan geldıler...

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Plaka falan yok zan altında kalacak durumda yok nezaman cbr 250 çıksa karşıma trafikte yarışayım havasındalar ne ispatlıyacaksa artık benim açımdan sıkıntı yok sakata gelecek onun için üzülüyorum
    Tabi hepside sen trafiğe çık diye seni bekliyor.. Yanlış anlamada şu anlattıklarını kanıtlayamadığın için kendi hayal dünyanda yaşadıkşarını yazmış olduğunu gösteriyor.. Bence boş bi muhabbet.. ;)
    Didem17 ve Karalı bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arayışta
    degılım hocam gencler motoru almaya hataydan geldıler...
    nrd yaşıyorsun bilmiyorum da Hatay'a nasıl götürdüler sürerek mi otobüsle mi ?

Motosikleti
    YAMAHA MT
    surerek gittiler 2 kişi.gazıantepdenım bende cok motor aldım geldım hataydan ve sürerek gıttık geldik

Didem17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr-250
    Alıntı ANKOV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o akan benzindir normal bir durum. Sıcakta deponun içerisinde buharlaşma oluyor ve bu buharlaşan benzin tahliye borusu yardımı ile dışarı atılıyor. ayaklığın oradaki boruda bu bahsettiğim tahliye borusu.Güneş almayan kapalı bir yerde motoru bırakırsanız normal şartlarda buharlaşma pek olmayacağı için atmayacaktır. Birde depo fullendiğinde yine tahliyeden atılabiliyor fazlasını.
    Branda XXL büyük gelmişti onu geri gönderdim.XL tekrar gelmesi de uzun sürdü...Bu süreçte hep güneşin altında kalmıştı mecburen...Bugün geldi brandası da...CBR ımı güzelce örtünce bir sorun kalmayacağını umuyorum Bir de fullendiğinde de atabiliyor fazlasını demişsiniz.Kullanma klavuzunda depoyu sonuna kadar fullenmemesi gerektiği yazıyor.Belki de bu sebepledir..Normalde 53 tl lik filan alıyordum bunu okuduktan sonra 50 tl lik almaya başladım.
    ANKOV bunu beğendi.

Motosikleti
    Arayışta
    surerek gittiler 2 kişi.gazıantepdenım bende cok motor aldım geldım hataydan ve sürerek gıttık geldik
    aradığım kişi sensin yahu Antep'de bi kaç motor var onları nereye gösterelim fiyatta anlaşsam adamla benim için motora baktırabilir misin senin tanıdık usta vardır. motor sağlamsa atlayıp gelirim adanaya dönerim.

Motosikleti
    YAMAHA MT
    dedıgım gıbı mesaı saatı dısında yardımcı olmaya calısırım ....fırsat buldukca.sen buldugun zaman haber et ben baktırmaya calısırım.honda ıse zaten servısten baktırrız

semih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı semih26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 2011 cbr250 dün akşam marşa bastıktan sonra gösterde ışıklarının sağ kısmının yanmadıgı bi süre sonra geri geldiğini ve kontagı ac kapa yaptıgımda aynı tepkiyi almaya başladım acaba akümü zayıf
    fikri olan yardım edebilcek kimse yokmu acaba
    fearlesboyy bunu beğendi.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Bursa duran kardeşlerde 5 adet yeni kasa repsol var ah para olsa düşünmeden alırım.

doans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişiyler
    kara oğlanin 1000 km bakimi geldi ne kadar masraf çikar ? her yere bakarlarmi yağ hava yakıt filtreleri gevşeyen cıvatalar lastik basinçlari.....

hondanin standart olarak baktiklari bir liste var mi elinizde ?

Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı semih26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fikri olan yardım edebilcek kimse yokmu acaba
    aküdendir büyük ihtimal hocam bir elektrikçiye git ölçtür yada çevrende varsa deyebileceğin motor onun aküsünü bir dene
    semih26 bunu beğendi.

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Ben bugun 1000 bakimin yaptirtim 85 tl gibi bisey tuttu, lastik basincinida ayarladilar, yagi degistiler, arka janti temizlettim,zincir yaglandi, bide filtlerel degistimi temizlendimi bilmiyorum ama herseye baktilar, sagolsunlar mototal hasanpasa
    doans bunu beğendi.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi hepside sen trafiğe çık diye seni bekliyor.. Yanlış anlamada şu anlattıklarını kanıtlayamadığın için kendi hayal dünyanda yaşadıkşarını yazmış olduğunu gösteriyor.. Bence boş bi muhabbet.. ;)
    Elimde çok önemli tapeler kayıtlar var mahkemede hakime sunucum.ne hayali dünyası boşver

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin için bi sıkıntı yoksa neden burda atar yapıyosun?

Bir şeymi dokundu? Gücüne giden bir şey mi oldu?

Madem zoruna gitti yakalayıp yüzüne söyleseydin.
    Yüzüne söyledim zaten rahat ol;)

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Motosikletle top speed çalışması yaparken göstergeye hiç bakmaz, yola konsantre olur, eve geldikten sonra gps kayıtlarından son hızıma bakardım. Gps kayıtlarında bugüne kadar gördüğüm maksimum sürat 166 km idi. 170-180 yapanlar olduğunu bildiğim için "acaba rodajı mı kötü yaptım" diye kendi kendime hayıflanırdım.
    Bugün ilk defa göstergeye baktığımda 172'yi gördüm. Eve gelip heyecanla gps kayıtlarına baktığımda maksimum sürat 164 km gözüküyordu. Yani arada yaklaşık %5'lik bir fark var. Bu durumda şimdiye kadar gördüğüm maksimum hız gps kayıtlarına göre 166 km olduğuna göre göstergede 174 yazmış olması gerekir.

Bu arada top speed çalışmasını çok nadir yaparım. Top speed yapmak için gazı açtığımda 2. ve 3. şeritler tamamen boş olmalı. Ufukta kırmızı nokta gördüğüm an gazı keserim. Dolayısıyla gece yarısından önce son hız çalışması bugüne kadar hiç yapamadım.

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    Elimde çok önemli tapeler kayıtlar var mahkemede hakime sunucum.ne hayali dünyası boşver

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:28 ----------

Yüzüne söyledim zaten rahat ol;)
    Beyler burası boşaltım sistemi artığı yarıştırılacak yer değil bence. Özel mesajdan kapışıyosanız kapışın. Böyle giderse iş çıkışta görüşürüze kadar gider. Bilgi kirliliği kimsenin yararına olan birşey değil okurken vakit kaybı. Neyse

Son hız konusunda ben ibrede 176 civarı birşey görmüştüm zamanında, ama 7-6-7 olarak kımıldandı durdu meret :D bi ara sanki 8 oldu gibiydi ama arkamdan esen rüzgarın etkisi yada göz yanılmamda olabilir. Yola bakarken dikkat dağılmasını istemediğimden dikkatli bakamadım.

@mucoist arkadaşım ibrenin yüzde olarak fazla göstermesini Barkın mı birisimi ne bahsetmişti. üreticiler gidilmek istenen hızdan biraz daha yavaş gidilmesi için mi ne yapmış o hileyi hurdayı. ( gerçi kuzenimin MOTORAN marka motorunda ibrede 60 km gösterdiğini bizim cbr 55 gösteriyodu )
    mucoist bunu beğendi.

sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Bayiilere ne zaman geleceği hakkında kesin bilgisi olan var mı? Gerçi bayiiler bile kesin bir şey söyleyemiyor ki siz söyleyesiniz.

B ay içinde gelecek diyorlar sadece. Biz de bekliyoruz işte.
    mystic80 bunu beğendi.

Arkadaşlar Sırf Bu Motoru Beyendim Diye A2 ehliyetine Yazılcam.Hayatımda Motora Elimi dahi Sürmedim Üzerine Oturmadım Hep Karşıdan Baktım.Ama Tuhaf Bi İlgim Var. Eğitimlere Gidecek Vaktim Yok Çalıştığım İçin.Denge Konusunda Bisiklete Dengem Çok İyiydi Sağa Sola Dönerken Bisiklet Yatırmışlığım Çok Fazla Düşürmek Değil Yatırak Dönme.Yeteneğim Ve Kapasitem Var Araba Kullanmayı Bile bi anda öğrendim.

birşey merak ediyorum 160 kilo motor ben 60 kiloyum Hükmedeme Gibi Bi Problem Olurmu.Tek Sıkıntım bu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler