Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Bugün fuardaydım, görevli personeller konudan habersiz, biri gelmeyecek dedi, biri gelebilir dedi, diğeri ise mayısta gelecek çift farlı dedi. Benim güvenim kalmadı sanırım, gerektiği kadar bekleyip tercihimi yapacağım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar fuarda cbr250'nin fiyatı galiba 12.750 olmuş??? Gider 600 alırım içim yanmaz. Ama cbr250 o paranın motoru değil! 11'e kadar eyvallah dedik ama yok. Cbr'a o parayı vermem! O kadar parayı hak ettiğini de düşünmüyorum.
    viper17 bunu beğendi.

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar fuarda cbr250'nin fiyatı galiba 12.750 olmuş??? Gider 600 alırım içim yanmaz. Ama cbr250 o paranın motoru değil! 11'e kadar eyvallah dedik ama yok. Cbr'a o parayı vermem! O kadar parayı hak ettiğini de düşünmüyorum.
    etmiyor emin ol basit bir 250 lik.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başak geçiyolar bizle
    Twin ve ercan41 bunu beğendiler.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    etmiyor emin ol basit bir 250 lik.
    Abi ben vermem yani mantıklımı sence? Sen öyle bir yorum yapmışsın ki, dediğimle dalga mı geçtin, bana hak mı verdin anlamadım

Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başak geçiyolar bizle
    HAhaha kahkaha attım yav
    agrasiwe ve viper17 bunu beğendiler.

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    Arkadaşlar iyi akşamlar.
    Bizim motorun 1000 km bakımdan sonra ilk bakımı 5000 km mi yoksa 9000 bin mi

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Abi ben vermem yani mantıklımı sence? Sen öyle bir yorum yapmışsın ki, dediğimle dalga mı geçtin, bana hak mı verdin anlamadım

HAhaha kahkaha attım yav

yok can ciddiyim, etmiyor, yani etmez, verilmemeli, alınmamalı, yazık günah dünya para neredeyse ilk çıktığının iki katına geldi can, şaka yapıcak tarafımı var, basit bir 250cc motor..
    ferdinandd ve Twin bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    CBR 250 ye hiiç lafım yok, benim gözümde hala her yönüyle en güzel 250 lik ama Honda' nın bu yılki fiyat politikası berbat bence, bmw, ktm , suzuki... gibi firmalarla yarışıyor hatta belli alanlarda takıyor bile.

Mantıklı, hesaba kitaba gelip bizi başka bişey bakınırken hep bi üste çeken Honda dan eser yok.

NC 750 liste başını çekiyordu ama 25.000 TL olduğunu görünce tövbe ettim, 2. el alıp önceden canı yanmış birine faydam olabilir en fazla onuda zamana bıraktım tabanvaya devam

Soruyorsun Euro yükselmişmiş... SH300 e yükselmedi de CBR a mı yükseldi Euro

Servis ağı, garantisi, muattabı falan diyorlar sorduğumda, e zaten bu sebepten Pulsar 200 6000 küsur lirayken gidip 9-10.000 liraya Honda almaya razıyız.

Yok abi gözü kapalı alacak adamı caydırmayı bile başarıyorlar ya daha diyecek bişey bulamıyorum.

NC beklerken beyaz bi CBR çıkarsa öyle bi karar da alabilirim, zaten bi anda oldu bittiye gelmişti satışım ama sıfır almiycam inat ettim
    Twin, agrasiwe ve viper17 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yok can ciddiyim, etmiyor, yani etmez, verilmemeli, alınmamalı, yazık günah dünya para neredeyse ilk çıktığının iki katına geldi can, şaka yapıcak tarafımı var, basit bir 250cc motor..
    Aynen abi haklısın. Bence de artık alınıcak bir tarafı kalmadı. Gider ninja 250 alırım en azından çift silindir derim. Bastığın zaman hakkını verir. Yani en basiti ninjanın nasıl uzadığı ortada. Biz 250cc alırken 100 ve üzeri hızlarda daha iyi gitmek o hızlara daha iyi çıkabilmek için alıyoruz. Yoksa herkesin işini 125cc'de görüyor. Sym Wolf düşünüyorum artık. Bakalım hayırlısı

http://www.youtube.com/watch?v=q7dItLiLeXE

Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 250 ye hiiç lafım yok, benim gözümde hala her yönüyle en güzel 250 lik ama Honda' nın bu yılki fiyat politikası berbat bence, bmw, ktm , suzuki... gibi firmalarla yarışıyor hatta belli alanlarda takıyor bile.

Mantıklı, hesaba kitaba gelip bizi başka bişey bakınırken hep bi üste çeken Honda dan eser yok.

NC 750 liste başını çekiyordu ama 25.000 TL olduğunu görünce tövbe ettim, 2. el alıp önceden canı yanmış birine faydam olabilir en fazla onuda zamana bıraktım tabanvaya devam

Soruyorsun Euro yükselmişmiş... SH300 e yükselmedi de CBR a mı yükseldi Euro

Servis ağı, garantisi, muattabı falan diyorlar sorduğumda, e zaten bu sebepten Pulsar 200 6000 küsur lirayken gidip 9-10.000 liraya Honda almaya razıyız.

Yok abi gözü kapalı alacak adamı caydırmayı bile başarıyorlar ya daha diyecek bişey bulamıyorum.

NC beklerken beyaz bi CBR çıkarsa öyle bi karar da alabilirim, zaten bi anda oldu bittiye gelmişti satışım ama sıfır almiycam inat ettim
    Artık sıfır alınıcak bir motor yok bence piyasa da. Pulsar200 piyasayı alır gider bak görün. Bende aynı şekilde sym wolf'te öyle olucak 250cc'de.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    ninja uzar gider ama, oda yakıyo, ben şimdi işe gidip geliyorum, aylık maximum 250 lira benzin masrafım oluyor, tamam honda sıfır alınmaz doğru ama yakıtta ve sorunsuzlukta da bir tık önde ninjadan orasıda gerçek şimdi... hee biraz benzin ucuz olsa bende ninja alırdım emin ol
    Twin bunu beğendi.

Motosikleti
    ninja uzar gider ama, oda yakıyo, ben şimdi işe gidip geliyorum, aylık maximum 250 lira benzin masrafım oluyor, tamam honda sıfır alınmaz doğru ama yakıtta ve sorunsuzlukta da bir tık önde ninjadan orasıda gerçek şimdi... hee biraz benzin ucuz olsa bende ninja alırdım emin ol
    Yok abi cbr sorunsuz değil sen biliyorsun egzantrik problemini. Ninja'da hiç bir kronik sorun yok. Efendi kullandıktan, gaza gelmedikten sonra ninja da 3,5-4 lt arası yakıyor
    agrasiwe bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

mucoist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    Ha bu arada Honda motosikletlerin garantisi 4 seneye çıkmış. Pazarlık yaparken ikide bir bunu söyledi satış elemanı. Honda'nın garanti politikası nasıl acaba? Ota püsüre kullanıcı hatası diyorsa 8 seneye de çıksa bir şey değişmez ama garantinin hakkını veriyorsa aradaki fiyat farkına değer bence.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Honda CBR 250 r nin edeceği Para 10.000 Türkiyede gıcını yırtsa. Anası satayım Motor Peynır ekmek gibi satılıyor zaten dıyerekten durmadan ardı arkası kesilmeyen zam geldi. Almayın aldırtmayın bu fıyata alınmaz yaw. CBR 500 R düşünordum satarım 250 r yi dıyodum. 16-17 diyodum olur oha oda ne 20,000 gayme. Hassstir Honda . Honda isen Hondalığını bil !!!

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı mucoist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ha bu arada Honda motosikletlerin garantisi 4 seneye çıkmış. Pazarlık yaparken ikide bir bunu söyledi satış elemanı. Honda'nın garanti politikası nasıl acaba? Ota püsüre kullanıcı hatası diyorsa 8 seneye de çıksa bir şey değişmez ama garantinin hakkını veriyorsa aradaki fiyat farkına değer bence.
    Garanti anlayışı iyi aslında hakikaten aletin kusuruysa sorgusuz sualsiz 1-2 günde parça temin edilip değişiyor üstüne özür diliyorlar falan filan neyse ( zaten olması gereken sıradan prosedür yani )

Ama diğer yandan Honda bayi işçilik üyeliklerini, düzenli yedek parça ve sarf malzeme üyeliklerini 4 yıla çıkarmış, yani zaten sırf oradan kazanacak kazanacağını, fiyatlara yansıması anlamsız

Her kullanıcı 4 yıl Honda' ya bağımlı olacak bu başlı başına ciddi bi gelir demek zaten

inazuma da 12450'ye çıkmış. ninja euro ile sattığı için eoru yükselmesinden dolayı o da otomatikman zamlı zaten. baya arttı piyasa bu yıl.

07mehmet07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw s1000rr
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buralarda bizden çok daha zeki bir kaç arkadaş vardı.
    "Videosu bile var cbr250 yeni kasası gelecek" diye reklam yapan video inceleme uzmanları.
    "Satış elemanları size eski kasayı satmak için yeni kasa geleceğini söylemiyor, sizi kandırıyor" diye akıl veren ticaret erbabı saygı değer arkadaşlar. Nerelerdesiniz sizi piste davet ediyorum. Saygılar..
    Ben çok söyledim gelmeyecek o resimlerde gördüğünüz 300cc, hatta 300 cc olarak videosu bile var diye ama banada çok direndiler, ben tek tek isim verebilirim ama hiç gerek yok ayrıca bizim kasa için arkadaşın birisi 12.750 Tl olmuş demiş 2.750 daha koyar 600 cc alırım o paraya yazık günah yaa, ama şöylede bir durum var sıfırın fiyatı ne kadar çok artarsa 2. ele olan rağbette o oranda artar motorunu satmak isteyenler şanslı yani...

tavares - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250
    http://honda.com.tr/motosiklet/super-sport/cbr-250r/fiyat

250 lira zam geldi diye motoru eşeğin tötüne sokmuşsunuz :D ayıptır, günahtır.
    sanki sadece cbr250 satıldığı fiyatı haketmiyor, diğer bütün motosikletler hakediyormuş kanısı oluşmuş. satıldığı fiyatı hakeden motosiklet sayısı ülkemizde bi elin parmaklarını geçmez.
    4 5 yıldır cbr kullanan biri olarak, sadece temel bakımlarını yapıp karda, yağmurda, güneşte, patikada, bozuk asfaltta, uzun yolda her türlü şartta kullandığım motosikletimden ben memnunum.
    şikayet edilecek bişey varsa, ülkedeki hayat pahalılığı bence
    nemesis-83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Yok abi cbr sorunsuz değil sen biliyorsun egzantrik problemini. Ninja'da hiç bir kronik sorun yok. Efendi kullandıktan, gaza gelmedikten sonra ninja da 3,5-4 lt arası yakıyor
    dostum hakkını yememek lazım, 2011 yılından beri kullanılan piyasada binlerce olan bir motor tamam bu eksantrik sesi var ama sorun değil ! iki yetkili servis birde honda türkiye ile görüştüm motoru gösterdim, araştırmalarımda da hiç bu sebepten sorun yaşayan görmedim, ama sadece ufaktan ses yapıyor o kadar, zamanla kulakta alışıyor, ama ninjanın bir kaç sorununu okumuştum sanki, oda apaçiliktendir diyorum, ama neyse ninja bence yakar dediğin gibi yakması biraz zor çünkü şu anda honda o kadar yakıyor zaten ninjanın resmi yakıt yüketimi de 4 - 4.5 lt arasında, senin yaktıracağın minimum tutar emin ol 5 lt' den az değil..
    Twin bunu beğendi.

şu boştayken birinci vitese geçmemesi deli etmiyor değil insanı.İleri geri yapınca tamam ama ışıklarda bi iki kere takıldım oyuden

ayrıca ninja demişsiniz iyi güzel hoş cift silindir ama biraz maddiyat düşünen insanın alacağı bişey değil.Yakıtı geçtim parça pahalılıgı asıl insanı düşündüren...
    agrasiwe ve buberk bunu beğendiler.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    8500 e aldığım günler nerde ahh

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler