Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    C&T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CbRr (Limited Edition;)
    Alıntı harykont adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum 1 haftaya kadar geliyor ve sizden birkaç öneri isteyeceğim apartmanda oturuyoruz malum motoru koyacak yerim yok en yakın kapalı otopark 1 2 km uzakta yürüyüş mesafesi 20 dakika apartmanın önünde kameralar var çok kötü bir mahallede oturmuyorum orta halli motorumu kapı önüne koymak istiyorum kafamdakiler alarmlı disk kilidi birde branda almak yeterli olur mu sizce kimse kesinliğini veremez ama şunu da yapsan daha iyi olur alarmlı disk kilidi önerisi marka önerisi gibi yorumlar alabilirsem çok mutlu olurum iyi forumlar herkese.
    valla insan aldıktan snra elinden else eve çıakrtası geliyor ama imkansız işte ...
    ben masterlock diye bi zincir kullanıyorum gerek uzunluğu gerek sağlamlığı çok iyi( spiral kesme makineleri kesemiyor baya sağlam yani)tavsiye ederim zincirin etrafında koruyucu kılıf olursa iyi olur sert kaplamalı zincirler jantı çizeceği için sıkıntı yaşarsın)
    Beni Bilerek sıkıştıran Hıyarın! Trafikteki çilesine hastayım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Schizophren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar çok mesela? değişen parçalar ve toplam fiyat gittiğim serviste yazdığım gibiydi başka yetkili serviste de olsun olsun 20 tl aşağısı olsun
    Yağın Litresi :30 tl . 1,5 litre yağ alıyor ki 45 tl yağ parası (İPONE RS4000 10/40)
    Alt tıpa conta: 1 tl
    Yağ Filtresi: 20 tl
    Hava Filtresi:25 tl

45+1+20:66 tl BU ŞARTLARDA.
    HAVA filtreside değişirse 25 daha ekleyin .

+ servis ücreti 50+ kdv kitliyorlar
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Schizophren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X max 250
    [IMG][/IMG]

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Schizophren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben arabanın 90.000 bakımına 220 tl vermişken..
    6000 km olunca 200 tl ye yakın motora bakım parası vermek oldukça pahalı geldi bana..
    Honda bakımdan yedek parçadan para kazanıyor..

zsturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bakım fiyatları normal gibi yanlız işcilik saatlik olarak mi aliniyor her serviste sadece yag degisimi icin 1.5 saat fazla sanki bnde çarşamba günü göturucem ins faturayi paylasirim

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    Alıntı Mitoqondri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben arabanın 90.000 bakımına 220 tl vermişken..
    6000 km olunca 200 tl ye yakın motora bakım parası vermek oldukça pahalı geldi bana..
    Honda bakımdan yedek parçadan para kazanıyor..
    23.000 bakımına 600 tl verdim

maydin02 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 250r
    Dün Denizli'den Davutlara geldim. 191 km yol yaptım.motorum 2014 yeni kasa. şuan 650 km de. yani rodajda.
    191 km de 5.85 lt benzin tüketimi oldu. uzun yol için ilk ölçümüm budur. genellikle 6000-6500 devirde 100 km/h 110 km/h hızlarda kullandım. buna göre 100 km de 3.05 lt tüketmiş oldu. otobanda da basmadım ama çok fazla rüzgar vardı otobanda. 1000 bakımından sonra yakıtın biraz daha düşebileceğini düşünüyorum. sizlerin değerleri nasıldır?
    rodajda iken uzun yoldan kaçınmalı mı ?
    Tuncbilek bunu beğendi.

OnurTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maydin02 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rodajda iken uzun yoldan kaçınmalı mı ?
    Sabit devirlerde kullanmamak kaydıyla farketmez...
    ...Bir acaip Mühendis.....3 aşağı 5 yukarı yok...1 aşağı...2..3..4..5..6 yukarı

ootay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arayışta
    bugün 2012 model 7200km de siyah bir cbr250 için sahibini aradım biri bakmaya gelecek olursa kaça verdiğimi arar söylerim olmazsa da seninle pazarlık yaparız dedi sağolsun arkadaş şimdi aradı 8500TL verdim dedi ilk sahibiymiş. yani arkadaşlar şimdi fiyatları görüyorum 15-20bin km motorlar için 10bin ve daha fazlası isteniyor ki az bir pazarlık payı var diyorlar şaşıp kalıyorum. adam 2012 de sıfırını alıyor 20bin km biniyor motor piyasası yükseldi hacı diyerek aldığı paraya satmaya çalışıyor.
    fearlesboyy, erays ve Red One bunu beğendiler.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Cbr 250 kullanan arkadaşlarım benimle derdiniz ne yolda neyi ispatlamaya çalışıyonuz

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 250 kullanan arkadaşlarım benimle derdiniz ne yolda neyi ispatlamaya çalışıyonuz
    bu kim ya ağa yanlış forum

Motosikleti
    2teker
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu kim ya ağa yanlış forum
    Yok doğru yerdeyim

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Acaba kim ne yapti ? Genelde ben tanimadigim insanla trafikte gazlamiyorum ne geldiki basina bukadar dert ettin ?
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    arkadaşlar önemli cbr 250 yi küçük motor görmeyelim izmirden bir genç kardeşimiz daha 2 ay dolmadan kazada vefat etti http://www.motosiklet.net/forum/kaza...adan-olum.html

Tuncbilek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R + Honda VFR 800 6th
    Allah rahmet eylesin... 2 teker gerçekten ince bir çizgi... Kaç cc olursa olsun hızla hareket ediyoruz. Normalde koşsak saatte 5 6 km hızla gidecekken aşırı hızlara çıkıyoruz. O hızlarla kaza yapabiliriz. Kurtulabiliriz de ama her zaman şanslı olmayacağımızı, haklı dahi olsak biz kaza yaptığımız an vucudumuzla o hatayı ödeyeceğimizi hatırlamamız gerek her zaman.
    Nalet olası şey o kadar zevkli ki, insan durduramıyor kendini ama ..

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı ootay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün 2012 model 7200km de siyah bir cbr250 için sahibini aradım biri bakmaya gelecek olursa kaça verdiğimi arar söylerim olmazsa da seninle pazarlık yaparız dedi sağolsun arkadaş şimdi aradı 8500TL verdim dedi ilk sahibiymiş. yani arkadaşlar şimdi fiyatları görüyorum 15-20bin km motorlar için 10bin ve daha fazlası isteniyor ki az bir pazarlık payı var diyorlar şaşıp kalıyorum. adam 2012 de sıfırını alıyor 20bin km biniyor motor piyasası yükseldi hacı diyerek aldığı paraya satmaya çalışıyor.
    boş verin oların uçmalarını her elin bir 2,el değeri vardır.ben gecen hafta 2012 model 12400 km dekı motorumu 9100 sattım.10 küsür yazıp aylarca bekleyeceğime normal fıyatını yazar ertesi gün satarım.takasda aldıgım 2011 model turuncu grı yenı kasayıda 5600 yazdım yeminle aynı gün gitti.kaldıki adamlar 2014 model yenı kasa motora 12 yazmıslar daha pazarlıkda var.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...70521108/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...69274666/detay

şimdi hal böyleyken eskı kasaya siz olsanız 10,500-11.000 verirmıydınız ben olsam tabiki hayır

bu arada 5600 sattıgım motoru cocuklar öğrencıyız vs vs dıye fıyat indirdiler şimdide ben den aldıkları gün ilan acmıslar 6750 dıye tuhaf : )) bu fıyata 2011 model
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0798879/detay/

hatta benım ılandakı resımlerı kullanmıs

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Geçenlerde fiyat daha 14 bin iken görmüşsünüzdür motoruna 14.750 yazanlar vardı. Hiç hoş değil piyasayı alt üst ediyorlar.

Motosikleti
    cbr 250 ile daha 2 ay dolmadan kaza geçirip vefat eden arkadaşımız http://www.motosiklet.net/forum/kaza...dan-olum.html#

boşverin motor piyasasını motor her zaman alınır ama giden gelmez
    OnurTr bunu beğendi.

Tardigrat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250
    O Kara Murat BENİM!!!! şaka maka kardeşim sana kim ne yaptı? Cbr 250 kullanan arkadaşlar diyerek hepimizi zan altında bırakmışsın. Hani de ki "34 CBR 25" plakalı arkadaş bana makas attı, korna çaldı, el kol yaptı burda mı diyerek bir sor. Ne yaptığını söyle anlat ki ona göre bizde öğrenelim yani...
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Tardigrat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O Kara Murat BENİM!!!! şaka maka kardeşim sana kim ne yaptı? Cbr 250 kullanan arkadaşlar diyerek hepimizi zan altında bırakmışsın. Hani de ki "34 CBR 25" plakalı arkadaş bana makas attı, korna çaldı, el kol yaptı burda mı diyerek bir sor. Ne yaptığını söyle anlat ki ona göre bizde öğrenelim yani...
    Plaka falan yok zan altında kalacak durumda yok nezaman cbr 250 çıksa karşıma trafikte yarışayım havasındalar ne ispatlıyacaksa artık benim açımdan sıkıntı yok sakata gelecek onun için üzülüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler