Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

herkeze iyi akşamlar lastik konusu açılmışken benim lastiklerde kayma proğlemi yok bikaç defa attı ama bişi olmadı çamurda affetmiyor ama benimkiler orjinal lastikleri sizce orjinaller iyi mi önerdiğiniz lastik var mı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    beyler suan itibağriyle artık aranızdan ayrıldım diyebilirim phantoma gecdim 250 lik motora gecmenin zamanı gelmişdi 2013 model 3 bin km de bi phantom aldım adam 250lik yapmış makine iyi marmarisden aldım ordan izmire getirdim dişlileri değiştirmemiş onu bi ara hallettircem simdilik driftle karşılaştırırsam driftin titreşimi 0 dı bunda var yol tutuşu driftte michelin vardı ama phantomun lastikleri çinli olmasına rağmen driiftin yok tutuşu ile kıyaslanamaz yakma olaraksa driftten buyuk olmasına ragmen daha az yakıyor hız olarak 110 120 gibi hızlar son hızı dişlileri cok buyuk suan ama daha fazla basamadım driftte 135 130 u rahat goruyordum ama yavas hızlanıyordu umarım hayırlısı olur..bu arada 110 120 gibi hızlara driften hızlı geliyor ama dunu işte..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun ikinci eli zayıf satılık bir sürü motor var alan yok anlamadım nedendir?
    Sıfırı 2800 ikinci eli 3000 nasıl satılsın
    Bitane 5500 TL ye bile vardı bilmem ilan hala duruyormu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler suan itibağriyle artık aranızdan ayrıldım diyebilirim phantoma gecdim 250 lik motora gecmenin zamanı gelmişdi 2013 model 3 bin km de bi phantom aldım adam 250lik yapmış makine iyi marmarisden aldım ordan izmire getirdim dişlileri değiştirmemiş onu bi ara hallettircem simdilik driftle karşılaştırırsam driftin titreşimi 0 dı bunda var yol tutuşu driftte michelin vardı ama phantomun lastikleri çinli olmasına rağmen driiftin yok tutuşu ile kıyaslanamaz yakma olaraksa driftten buyuk olmasına ragmen daha az yakıyor hız olarak 110 120 gibi hızlar son hızı dişlileri cok buyuk suan ama daha fazla basamadım driftte 135 130 u rahat goruyordum ama yavas hızlanıyordu umarım hayırlısı olur..bu arada 110 120 gibi hızlara driften hızlı geliyor ama dunu işte..
    Hayırlısı olsun.Değiştirmeyi bende düşünüyodum ama kıyamadım.Kendime bakmadım drifte baktığım kadar.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

kanarya57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drift 125 mh
    kardeş oraya birtane somun kaynattır çıkan kilidin geldiği yere ozaman kilitlenir benim gösterdiğim yere

Motosikleti
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfırı 2800 ikinci eli 3000 nasıl satılsın
    Bitane 5500 TL ye bile vardı bilmem ilan hala duruyormu

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Hayırlısı olsun.Değiştirmeyi bende düşünüyodum ama kıyamadım.Kendime bakmadım drifte baktığım kadar.
    aynen ogle okadar bakdım ettim 2350 ye verdim ici acıyor insanın..

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift

phantomda itecekli sistem mevcut bu mondial mg kanuni breton kuba cg filan yani tüm cg modellerine yapılan modifiyeyi yapmıştır orjinalinde 67 mm piston silindir warsanırım krankı değiştirmişmi bilmem ama 67 mm silindir takmıştır... üst kapağıda ona göre ayarlamıştır...

---------- Post added at 10:08 ---------- Previous post was at 10:05 ----------

drifften hızlı gelmesi normal 250lik diyorsunuz yol tutuşunun iyi olmasıda lastikler geniş normal yani

Motosikleti
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    phantomda itecekli sistem mevcut bu mondial mg kanuni breton kuba cg filan yani tüm cg modellerine yapılan modifiyeyi yapmıştır orjinalinde 67 mm piston silindir warsanırım krankı değiştirmişmi bilmem ama 67 mm silindir takmıştır... üst kapağıda ona göre ayarlamıştır...

---------- Post added at 10:08 ---------- Previous post was at 10:05 ----------

drifften hızlı gelmesi normal 250lik diyorsunuz yol tutuşunun iyi olmasıda lastikler geniş normal yani
    aynen ama drift kadar sağlam oldugunu sanmıyorum umarım sorunsuz sıkıntısız gecer bana kalsa orjinalini bozmazdım 180 lik iyi gayet.. dişlileri çok buyuk sadece ne diyelim hayırlısı olsun..

baki_95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH 'Drift' Mondial 150 Mc-X 'Roadracer
    arkadaşlar kitapçıkta yarı sentetik 10w/40 motor yağı koyun demiş tam sentetik koysak aşınma ve korozyonu da çok engellemez mi?

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/121730-rodaj-yagi-varmidir.html

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    xenonm :D

victor_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mh 125 drift
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğrudur.Bu hafta da kısmet olursa Dupnisaya gitmeyi düşünüyoruz.

Bi resim daha atayım fiyakalısından

http://<a href="http://bit.ly/c25MCx...82.jpg</a></a>

Maşallah deyin
    dostum alt sakalın bağlantısını nasıl yaptırdın kaynak falan mı şaseye.? üst bağlantıyı yakından çekip atabilirsen çok sevinirim.. ayrıca maşalla maşalla tü tütütütütüüü
    turkish39 bunu beğendi.

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Buda benden olsun ayvalık patrişa koyu

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    137288575 bu motoru almalı mıyım ne kadar masrafı vardır? Cevaplar için teşekkürler.

Alıntı baki_95 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kitapçıkta yarı sentetik 10w/40 motor yağı koyun demiş tam sentetik koysak aşınma ve korozyonu da çok engellemez mi?
    ben koydum bi değişiklik olmadı sana tavsiyem yazın 10 40 koyma sudan daha sıvı oluyor 15 40 tavsiye ederim

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Zaten motor yagi iklim sicaliklarina gore beirleniyo.kisin 10_40 yazin 10_50 veya 15-50. Akara cevresi icin boyle ama biantalya izmir fln pek kis olmadigi icin 10-50 bile deva edebilirsin...

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    arkadaşalr bu gun akıllı tlfla hız oçumu yaptım benim ibre 100 telefon 97 gosteriyordu
    10 000 devirde 100 geçtik ama yol bitti mesafe kısa

---------- Post added at 23:08 ---------- Previous post was at 23:03 ----------

Alıntı dr.asc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O daha iyi olms yagmurda fln sknti yapmaZ.dengeyi biozmadiktan sonra yukeleybildigin kdr yukle hic bana msn demiyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:16 ----------

Haklisin kardesim lastik sart.michelin tek gecerim
    yuklemede sıkıntı yok tosya eskipazar arası 2 kişi + yuklu halde 2 kişi oğlum 110 gordum anlık değil orda yol % 10 gibi meyil var ama virajlarda hız kestim ama yuklu olunca anında 100 gormuyo
    bahara artık 1 çift ayakkabı alıcam motora seneye uzun bi tur düşünüyorum oğlumla

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    birşey sorucam arkadaşlar devirler ile alakalı

benim motorum 5bin devirde 65
    6500 devirde 80 yapıyo

sormak ıstedıgım bu degerler sizin motorlarınızla örtüşüyomu aynımı ??? cevaplayanlara teşekkürler.

birde serviste yağ değişiminde kendi yağını götürüp değiştiren varmı ? varsa ne marka ?

kanarya57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drift 125 mh
    dirifd cii arkadaşlar bir hafta sonu buluşsak istanbul turu yapsak ne dersiniz güzel olmazmı
    dr.asc bunu beğendi.

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Alıntı furkanmg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birşey sorucam arkadaşlar devirler ile alakalı

benim motorum 5bin devirde 65
    6500 devirde 80 yapıyo

sormak ıstedıgım bu degerler sizin motorlarınızla örtüşüyomu aynımı ??? cevaplayanlara teşekkürler.

birde serviste yağ değişiminde kendi yağını götürüp değiştiren varmı ? varsa ne marka ?
    orjinal haliyle normal sıkıntı yok.kendim yağ götürmedim hiç ama mondial in kendi yağını kullanıyorum memnunum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:47 ----------

Alıntı kanarya57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dirifd cii arkadaşlar bir hafta sonu buluşsak istanbul turu yapsak ne dersiniz güzel olmazmı
    keşkem oralarda olsam da hiç düşünmeden atlayıp gelsem gezsek..ah ulan ah

bir iki foto atiyim
    bu motor gidiyo arkadaş

bu 4.vitesti yanlış olmasın dikkat

buda 5..
    memurmb bunu beğendi.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    gösterge doğruysa iyi gidiyo gerçekten motorda ne gibi bir ayarlamalar yapıldı orjinal halindemi subap hava ayarı yapıldımı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)