Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    IsmetCan86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    At bir performans egzozu daha zevkli oluyor ..
    At At Sen Performans Egsozu Sonra Polisde Bi Çekic Atar Egsosa Egsos Pert
    Kaza En Ağır Cezadır...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    şuan motorum 6300 km oldu uzun yol olarak 250 git 250 gel yaptım arada hiç stop etmeden gittim gbi döndüğüm oldu yakıtını daha hesaplamadım bakımını yaptırıp bindim sağolsun daha hiç sorun çıkarmadı performans bndede takılı polis 1407 tl ehliyetten yazdığında egzoza bişi dememişti :D

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    Alıntı IsmetCan86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    At At Sen Performans Egsozu Sonra Polisde Bi Çekic Atar Egsosa Egsos Pert
    6 aydır performans egzozu ile geziyorum ve ayda 5-6 kerede çevirmeye giriyorum. daha bişey diyen çıkmadı
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

IsmetCan86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 aydır performans egzozu ile geziyorum ve ayda 5-6 kerede çevirmeye giriyorum. daha bişey diyen çıkmadı
    Sen Bizim Buraya Gel Önce Eskiden Bizim Burda Yunus Vardı Adı Serkan Bergama'lılar Bilir Onu ;) Onun Önünden Geç Bakalım Performans Egsozuyla + Bir Hikaye Anlatıyım 2 Sene Önceydi O Zamanlar 100 Cupum Vardı Bir Gece Arkadaşlarla Sohbet Ediyordu Bir Anda Serkan Geldi Dediki Şu Egsozdaki Kapakları Sökün Bizde Söktük Sonra Aramızdan Birine Dedi Git Şurda Kaldırım Taşını Getir Arkadaş Gitti Getirdi Taşı Sonra Kapakları Yan Yana Dizdi 3 Tane Kapak Sonra Kaldırım Taşını Tam Kapakların Üstüne Bir Attı Kapaklar Dümdüz Sonra Alın Geri Takın Dedi Gitti + Ben Kaçarım Felan Dersin Şimdi Boşuna Kaçayım Deme Ayağıyla Bir Tekme Atar Kendini Yerde Bulursun ;)
    Kaza En Ağır Cezadır...

Motosikleti
    bizim burdada yunus var çok fena ne rişvet alır nede affeder bi yakalasın motoru alana kadar öldürür ama bi kaç kez rastladım ses çıkarmadı şansadır belki :D

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Polisi görünce vites yükselt sorun kalmaz

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı IsmetCan86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen Bizim Buraya Gel Önce Eskiden Bizim Burda Yunus Vardı Adı Serkan Bergama'lılar Bilir Onu ;) Onun Önünden Geç Bakalım Performans Egsozuyla + Bir Hikaye Anlatıyım 2 Sene Önceydi O Zamanlar 100 Cupum Vardı Bir Gece Arkadaşlarla Sohbet Ediyordu Bir Anda Serkan Geldi Dediki Şu Egsozdaki Kapakları Sökün Bizde Söktük Sonra Aramızdan Birine Dedi Git Şurda Kaldırım Taşını Getir Arkadaş Gitti Getirdi Taşı Sonra Kapakları Yan Yana Dizdi 3 Tane Kapak Sonra Kaldırım Taşını Tam Kapakların Üstüne Bir Attı Kapaklar Dümdüz Sonra Alın Geri Takın Dedi Gitti + Ben Kaçarım Felan Dersin Şimdi Boşuna Kaçayım Deme Ayağıyla Bir Tekme Atar Kendini Yerde Bulursun ;)
    Anlattiklarini şok icinde dinledim. Polisin boyle bir hakki yok. Eger kuralina uymayan bisey varsa ceza yazar gonderir. Kapaklarin uzerine tas atmak da nedir. Bi daha boyle bir durumla karsilasirsaniz hemen 155' den ekip isteyip tutanak tutturun. Yok ilgili davranmazsa hemen cumhuriyet bassavciligina dilekce ile basvurun. Gorevi ihmal ve mala zarar vermeden yargilanacak. Haklarinizi bilin biraz yahu. Siz boyle yaptikca adamlar kendilerini allah zannediyor.

ACİLLLL!!!!

arkadaşlar motorumun ön gösterge paneline elektrik gidip geliyor. yani vites göstergesi ve gösterge lambaları gidip geliyor bazen hiç yanmıyor kafayı söküp baktım çıkık olan bi kabloda yok sizce bu neden olabilir?

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    arka stop lambasından elektirik alsam led için sıkıntı olurmu

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Hız demişken benim motorda 16 lık dişli, açık hava filtresi ve michelin lastik var.yokuş aşağı 10.000 devirde 145- 150 yi gördüm, yalan değil. hız konusunda bizim motorun kendi klasmanlarına göre çok başarılı olduğu kesin ama sadece hız da öyle.yani gitmesine gidiyo ama ne honda gibi ne de yamaha gibi durabiliyo.yani bu cc ler deki motorlardan yüksek bi hız beklemek yanlış.sen niye bastın o zmn diyebilirsiniz o sadece değişikliklerden sonra motorun nasıl olduğunu denemek içindi

Selamın Aleyküm Bende Bir 125 mh drift almak istiyorum ama daha önce ben vitesli motor kullanmadım bu motora alışmam zor olur mu. Ve başlangıç için bu motoru almak doğru olur mu arkadaşlar.

Motosikleti
    Var
    Alıntı Gokcer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın Aleyküm Bende Bir 125 mh drift almak istiyorum ama daha önce ben vitesli motor kullanmadım bu motora alışmam zor olur mu. Ve başlangıç için bu motoru almak doğru olur mu arkadaşlar.
    Drift oyuncak gibidir cok rahat kullaırsın

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı tuyji adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ACİLLLL!!!!

arkadaşlar motorumun ön gösterge paneline elektrik gidip geliyor. yani vites göstergesi ve gösterge lambaları gidip geliyor bazen hiç yanmıyor kafayı söküp baktım çıkık olan bi kabloda yok sizce bu neden olabilir?
    Bütün kabloları kontrol etmen gerekiyor.Elbet vardır bi yerde sorun.Ön zincir dişlisinin kapağı genelde kabloları sıyırtır.Oraya da bi bak derim.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

anladım kardeşim sağolasın. ama bu ön zincir dişlisinin kapağı dediğin yer tam olarak neresi? yani ben nereyi söküp bakacağım?. bütün kablolara baktım hiçbir sorun yok birde senin dediğin yere bakayım. birde kardeş söyle bi sorun var motor mesela 1.vitesteyken debriyaja basmadan marş tuşuna basıyorum o zaman göstergeler çalışıyor. bi yardımcı olursan çok sevinirim.

Motosikleti

kafaya tam oturdu :D

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Elimde motorun kitapçığı yok mazur görün bizim jiklenin konumu nasıl olmalı 3 konumu var benim ki orta konumda hep, aşağıda stop ediyor yukarda devir yükseliyor.Birde karbüratörün gaz ayar vidası görünürde ancak hava vidasını bulamadım.

Motosikleti
    Var
    Alıntı pompei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elimde motorun kitapçığı yok mazur görün bizim jiklenin konumu nasıl olmalı 3 konumu var benim ki orta konumda hep, aşağıda stop ediyor yukarda devir yükseliyor.Birde karbüratörün gaz ayar vidası görünürde ancak hava vidasını bulamadım.
    Jikle en aşağıda olacak

Rölantin düşüktür belki 1.000 devre göre ayarla rölantiyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Performans egzozumu satıyorum 107 liraya aldım 70 liraya satıyorum kargo parasıda benden kapıda ödemeli şeklinde

Al tak kullan trafikte görünürlüğün artsın

Almak isteyen özelden ulaşsın egzoz bu ilandakidir

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...1992190/detay/

Egzozdaki susturuculari cikarincada güzel ses cikiyor tavsiye ederim

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı K10uK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzozdaki susturuculari cikarincada güzel ses cikiyor tavsiye ederim
    komple boşaltıp kapağı tekrarmı kaynattınız ?

arkadaşlar 1 haftadır araştırma içersindeyim fakat karar veremedim. sizin görüşünüzü almak istiyorum: sizce mondial mr 150 vulture" mi almalıyım yoksa 125 mh drift mi? siz olsanız hangisini tercih ederdiniz? (görünüş ve performans olarak hanigis ağır basıyor) ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)