Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    motosikletin sezonu olmaz, kar yağmadığı sürece alayına gideriz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:57 ----------

benim motordan bir kaç kare

Mertcan39 ve murat0742 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Vitello Life 80
    iyi gunler bisey sormak istiyorum yakit tuketimi hakkinda max 70 km hiz ile yakit tuketimi ne kadar olur sehir icinde

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    80-90 arası gidiyoruz son gezilerimizde 100km de 2.5 - 3 litre arası yakıyor.Şehir içinde kullanmaya bağlı tam hesabını yapamazsın.Ama 3,5 litre tükettiğim zamanlar oldu

Motosikleti
    Yamaha mt09
    valla geçen hafta yada ondan önceki hafya yani iki hafta önce aldığım 30 liralık benzini kullanıyorum hesabını yapmıyorum çünkü cidden az yani arabalı dönemlerimin yanında bedava

Motosikleti
    Yamaha mt09
    slm arkadaşlar bu soğuk günler geldi malüm ama ben motoru her daim kullanmaya devam edeceğim için dizlerimi rüzgardan korumak için diz korumalığı var biliyorum ama ondan ziyade o örtü gibi dizleri kapatan örtü dışında motora resimdeki gibi bir fiberden bağlantı şeysi yapsak olmaz mı hiç böyle birşey gören oldumu acaba ? yani hen görüntüyü bozmamış oluruz hemde dizlerimiz rüzgardan etkilenmemiş olur kanısındayım, bu tarz fiberden yapan yerler var mı bilgisi olan var mı acaba ? mesela bu dediğim scooterlar için ideal ve basit bir şekilde de yapılabilir, scooterlarda ayakları öne koyarsın, yanlardan hafif bir sert plastikle önden yana doğru bi madde bağladınmı dizlerini iyice kapatır, rüzgarda etki etmemiş olur, ama bizim motorlarda böyle bişey olabilse on numara olur...

Selamun Aleykum 125 mh drifte,150 mr vulturenin silindir takarsak nasıl olur beyler poerformans acısından olsun veya baska bisiden bilgi verebilirmisiniz

komançi1478 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni leopart 150
    benece on numara olur,mcx te takablirsin
    cesaretin yoksa!!!!!seyret

realbyshadow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200Ns - Suzuki Inazuma
    Alıntı kaantekinci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun Aleykum 125 mh drifte,150 mr vulturenin silindir takarsak nasıl olur beyler poerformans acısından olsun veya baska bisiden bilgi verebilirmisiniz
    Uzun vadede zararı olur mu bilmem ama taktıran çok var , biraz performans yükselir ve yakıt artar.200 tl civarına mal oluyor.

Bugün mh drift sordum adam 3 bin lira dedi ipragaz bayi mi ne 2800 motor 3000'e satıyor yanlış degil mi ? Demek ki bölgeden bölgeye değişiyor fiyat.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı dadas607 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün mh drift sordum adam 3 bin lira dedi ipragaz bayi mi ne 2800 motor 3000'e satıyor yanlış degil mi ? Demek ki bölgeden bölgeye değişiyor fiyat.
    Değişmez her yerde aynı fiyat.Hatta bazı yerlerde düşük bile olabiliyor.Plaka çıkarırken masraf yapılıyor ya onu koyuyodur.Bi takım ıvır zıvır taktırdıysa onları falar ekliyodur.Sahibinden.com ilanlarında fiyat yüksekse altına hemen belirtirler 0 alırsan plaka masrafı+bilmem ne diye.Benden alırsan 80 tl noter masrafın olur sadece diyede akıl veriyo.İyi de sen kullanılmış satıyosun ben 0 alıyorum.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Almam zaten adamın yanına yerli bi genç ile gittik her halde adam bunalmıs cocukların motor sormasından :D Bide cuma saati cumaya gidiyodu aceleden soramadım da.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Yetkili bayi varken ipragazla isin ne?

Motosikleti
    Yamaha mt09
    valla fiyat çok ama normalde zaten ruhsat plakayla felan hemen hemen 3000 e geliyor, üç aşşa beş yukarı aynı gibi, ben ikinci el aldım, memnunum arama sıfırın git az kmde temiz ikinci el al bence.

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yetkili bayi varken ipragazla isin ne?
    Valla bende anlamadım sağlık raporu alıyordum ehliyet için orda 17 yaşında birini gördüm o da ehliyet alıcakmış işte sordum muhabbet filan beraber halletik işleri gittik kayıt olduk dedi gel ben sana göstereyim motoru ipragaz yazıyodu ufak bi dükkan orada satıyo adam drifte 3000 dedi mcx'e 3500 dedi şaşırdım. Bayisine bakıcam şimdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla fiyat çok ama normalde zaten ruhsat plakayla felan hemen hemen 3000 e geliyor, üç aşşa beş yukarı aynı gibi, ben ikinci el aldım, memnunum arama sıfırın git az kmde temiz ikinci el al bence.
    Parası çok değilde ruhsatsız plakasız 3000 olması cok garip zaten fiyatı 2800 .

Motosikleti
    Var
    Mcx ile driftin arasında öyle bi fiyat farkı yokki o kavat niye öyle fiyat verdi?

Anlamadım adam çok suratsızdı ilgilenmedi bile arkadaşta okul kıyafeti olunca :D

Motosikleti
    Var
    Yerinde olsam 2 el alırdım
    En az 500 lira cebinde kalir o paraya koruma ekipmanları ile en önemlisi lastik alınır

Kredi kartıyla alıcam bide ilk kendime özel motorum olacagı için heyecanlıyım temiz olsun istiyorum ben bakayım ona .

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Alıntı dadas607 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kredi kartıyla alıcam bide ilk kendime özel motorum olacagı için heyecanlıyım temiz olsun istiyorum ben bakayım ona .
    gel ben vereyim benim drifti pişman olmazsın....
    daha kız gibi tertemiz kredi kartı da geçeriz..
    shad 33 lt çanta, sırt dayama pedi, çakmaklik, loruma demiri mevcut..
    tank pad ve seritleri saymıyorum onları fiyata dahil edenler anlamsız ne kadar motorda aksesuar para etse de ...
    543 316 06 01 irtibata geçersen detaylı konuşuruz..

arkadaşlar ikinci motorumu da aldım içimde bi tutku olarak gördüğüm crusier(chopper) model bi gv 250...
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sahibinden de linkin varsa at bi bakayım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)