Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mh Drift 125>Rx3i Evo Abs
    Alıntı eray_uluyazı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dünyada hiç bişey ilk yaratıldığı zaman koşamaz. sen mesela doğduğunda emeklemeden koştun mu?
    şahsi fikrim zararı olur. daha ilk yağ fabrikaasyon çapaklar var yağda gömlek çizilmiştir. ama başkasına sorarsan olmayabilir...
    yok bundan sonra wermem 2-3 dk filan basmış ztn okdr sorun açmaz inş

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

yahu benim gösterge hep takılı kalıyo sinir olmaya başladım bu günde takılı kaldı meret )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı Mertcan39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok bundan sonra wermem 2-3 dk filan basmış ztn okdr sorun açmaz inş

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:23 ----------

yahu benim gösterge hep takılı kalıyo sinir olmaya başladım bu günde takılı kaldı meret )
    servise git değiştirsinler...
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

Motosikleti
    servise git değiştirsinler...

500 bakıma az kaldı usta yağı kendin al diyo 15/50 mi alayım abi yada motor alışık değil 10/40 mı

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı astorojna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka sağ ve sol ikisi birden yağ kaçırıyor. 2 kişi birden binince tattiri valli gibi oluyor.(tek binimlerde bişey yok)
    nasıl patlatabildin be aga yetenek ister senden başka bunu yapabilen varmıdırki..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hizlial.com/izeltas-iki-agiz-anahtar-takimi-uzun-boy-6-li-06-17/15.041.1688.0005

http://www.hizlial.com/izeltas-kombine-anahtar-takimi-uzun-boy-6-li-08-19/15.041.1688.0015

Bunlardan herhangi biri işini görür.Bize de vermediler,insan buji anahtarı verir bari
    2006 yılında Mondial 150HS aldığımda buji anahtarı ve çift başlı tornavida vermişlerdi(yıldız, düz uçlu). Sonra mondial sürümü iyice artırınca bu gibi eşantiyonları kaldırdılar. Bir buji anahtarı bir de tornivida motorun çinden çıkış fiyatını yarım dolar anca artırır ama onun da hesabını yapıyolar demekki. Kâr kârdır.

Motosikleti
    500 bakıma az kaldı usta yağı kendin al diyo 15/50 mi alayım abi yada motor alışık değil 10/40 mı
    istersen 2000 km e kadar 10-40 kullan rodajı bitir sonra 15-50 kullanırsın.

Motosikleti
    bnde 10/40 düşünüyorum castrol marka alayım motorun üstünde gelen buji sağlıklımı acaba sağlam marka bujiyle değiştirsemmi

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    ümit kardeşimiz ybr amortisörü takmıştı daha iyi oldu demişti. bi dene istersen mustafa
    eray kardeşim ybr nin amartisörü daha iyi olabilir lakin tip olarak sevmiyorum. önerin için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

Alıntı ak1n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl patlatabildin be aga yetenek ister senden başka bunu yapabilen varmıdırki..
    aldığımda sağ arka hafif hasarlıydı bilerek aldım. idare eder gibisinden şimdi bugün bi baktım sol tarafta ver etmiş yağ akıtmanın gözüne eeee amartisöre ne demeli ben 100 kg babam 100 kg normaldir heralde bozulması
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Motosikleti
    bir arkadaşım 2500 veririm diyor motora ama o fiyata veresim gelmiyor okadar bakımına felan para harcadım bende bilirdim katıra biner gibi binmeyi 400 e yakın aparatı var düştümü onları zaten 2100 yapıyor okadar bakdım motora ..sizce 2500 vermelimiyim hazıranın sonuna kadar satmak için zamanım var daha satan arkadaşlar varsa kaça sattılar neler vardı motorlarında.. ?

Motosikleti
    bir arkadaşım 2500 veririm diyor motora ama o fiyata veresim gelmiyor okadar bakımına felan para harcadım bende bilirdim katıra biner gibi binmeyi 400 e yakın aparatı var düştümü onları zaten 2100 yapıyor okadar bakdım motora ..sizce 2500 vermelimiyim hazıranın sonuna kadar satmak için zamanım var daha satan arkadaşlar varsa kaça sattılar neler vardı motorlarında.. ?
    2500 e hemen okut ben geçen sene bu zamanlar 1750 ye sattım

Motosikleti
    naptın aga sen.. ne diyim.. 4 binde makine 7 ay once 3300 e aldım lastigi alarmı sunu bunu dahil değil arkadaş yaptığım bakımı kendi gördü biliyor o yüzden veriyor da sen ölücüye satmışın o fiyata satcağma kenarda dursun daha iyi

Motosikleti
    naptın aga sen.. ne diyim.. 4 binde makine 7 ay once 3300 e aldım lastigi alarmı sunu bunu dahil değil arkadaş yaptığım bakımı kendi gördü biliyor o yüzden veriyor da sen ölücüye satmışın o fiyata satcağma kenarda dursun daha iyi
    amacım biran evvel satıp destro ya kavuşmaktı... ölüsü dirisi umrumda değildi

Motosikleti
    amacım biran evvel satıp destro ya kavuşmaktı... ölüsü dirisi umrumda değildi
    benim oğle bir derdim yok yazın yer sıkıntım var sadece izmirde olmıcam yoksa 7 ay once 3300 verip ustunede 350 lıra aparat alıp rodajına okadar para harcayıp satmam kafamda karşılıklı anlaşıp ekimde yaptığı 1000 km başı 25 lira fiyat kırarak geri almak var şuan kaza felan yapmamışsa tabi..

Motosikleti
    drifti sattık yenisini arıyoruz
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çocuğa dikkat et.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

40 km nasıl kapışsın abi :D
    toplam gezdiği yol 40 km'dir
    o kapışma anında çok olsa 3-4 dakika asılabilmiştir.
    çocuklar değil tek denedim oda 3 dakka acemiyim daha 10 40 yağ koydum onu kast ettim akradaşlar çocukla max 50 km

Motosikleti
    acık

daha gezim dedim 293 km yaptım gezcek yer yok yaw
    utkan35 bunu beğendi.

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    arkadaşlar bende büyük kararsızlıklardan sonra mondial drift aldım drifti ilk piyasaya çıktığı tarihten beri bilirim tabi ozamanlar ehliyetim yoktu motosikletim bile yoktu sonra mobilet aldım sonra 100cc cup filan ehliyeti aldık ardındanda drift aldım kırmızı yarın fotoğrafları atıcam

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.hizlial.com/izeltas-iki-agiz-anahtar-takimi-uzun-boy-6-li-06-17/15.041.1688.0005

http://www.hizlial.com/izeltas-kombine-anahtar-takimi-uzun-boy-6-li-08-19/15.041.1688.0015

Bunlardan herhangi biri işini görür.Bize de vermediler,insan buji anahtarı verir bari
    Sağolasın 2.attığın linkte 19 lu da var o set güzelmiş ama bu kadar fiyatı olcağını tahmin etmemiştim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende büyük kararsızlıklardan sonra mondial drift aldım drifti ilk piyasaya çıktığı tarihten beri bilirim tabi ozamanlar ehliyetim yoktu motosikletim bile yoktu sonra mobilet aldım sonra 100cc cup filan ehliyeti aldık ardındanda drift aldım kırmızı yarın fotoğrafları atıcam
    Hayırlı uğurlu olsun , tekeriniz düz bassın
    utkan35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı Crocuta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın 2.attığın linkte 19 lu da var o set güzelmiş ama bu kadar fiyatı olcağını tahmin etmemiştim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Hayırlı uğurlu olsun , tekeriniz düz bassın

saolun.....

Motosikleti
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun mobletten ben çok çektim zamanında
    utkan35 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    hayırlı olsun mobletten ben çok çektim zamanında
    saolun saolun mobilet in zevkide ayrı ne kadar çok sorun çıkarsada...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)