Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı mustangmusti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar artcı nedemek ???
    yolcu yani su arkana binen kişi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Beyler motorumun nerdeyse son halinden resimler.Neredeyse diyorum çünkü dün orjinal aynalarıda cbr125 inkiler gibi siyah olanlarla değiştirdim,orjinalleri eve koydum.Herkese tavsiye ederim görüntü çok çok daha iyi oldu küçük bi aksesuar gibi düşünsekte,tanesi 3ytl den aldım,orjinaller 15 ytl sanırım tanesi,çalınırsa üzülmem hem.Rodaj çok sağlıklı ve keyifli geçiyor.Her geçen gün biraz daha alışıyoruz birbirimize ve değiştirene kadar beni utandırmıycak gibi görünüyor.Ayrıca uzun yoldan bahsedilmş ben 500kmnin nerdeyse 300 ünü uzun yolda yaptım bir seferde ve henüz acemi olmama rağmen çok konforlu bi yolculuktu,hava soğuk olsada.

Not: 150cc lik bir motora göre fazlasıyla baktırıyor kendine

Alıntı piyade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben geçtigimiz pazar günü 300 km yol yaptım , uzun yol yapar mı diyenlere söylüyorum.
    iki hafta sonra da 400 km lik bir parkur yapacağım , hiç tereddüt tmeyin ben etmiyorum yolları yiyor bu canavar.
    Ben de iki gün sonra bir İzmit, bir hafta sonra da Sakarya yapacağım. Otobandaki rüzgarı yememek için de normal yoldan (E-5) gideceğim. Raporu buraya yazarım artık ayrı bir topicten (özellikle Sakarya yolunu, fotoğraflamayı da düşünüyorum.Gidiş-dönüş 350km kadar).
    Sadece bugün 50km yol yaptım gezeyim derken, insan yola vurunca gittikçe gitmek istiyor.

CüneytÖvüç
    jantlar siyah güzel olmuş, boyanın nev'i nedir? Arka bagaj kısmını da jantlardaki boya ile mi boyattın? Bence şimdi o siyah jantlara bir kırmızı reflektör şerit ister.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ön kafayı görünce benim dağılmış Motor geliyor aklıma Aman dikkat arkadaşlarım. Allah hepimizi korusun.
    aslında koltuğun hemen altındaki gri renktekı grenajıda siyaha boyattımı dahada değiştirir motoru ve güzel olur gibime geliyor.

Motosikleti
    kanuni
    ArkadaŞlar Bu Cbf150 Orjİnalmİ ?? Farklilik Adina Ne YapilmiŞ Bu Motosİklete Gercekten Cokcİcİ Duruyor .....

Motosikleti
    Arkadaşlar motorda değişen parça birtek aynalar onunda resmini yarın koyarım.Herşey orjinal sadece çıkartmaları söktük serviste,arka tutunacak yer ve cantlar boyandı.

Arka parçayı normal boya ile servisteki elemanlar boyadılar saolsun.Cantlara daha özel bi boya kullanıldı dayanıklı olsun diye,tam olarak bilmiyorum ama yaklaşık 25-30 ytl idi kullanılan boyanın kutusu.Eksozun üstündeki parçayı da boyamayı düşünüyordum ama şimdilerde gözüm alıştı,birde geçiş motoru olarak kullandığım için benden sonraki sahibini düşünerek boyamadım.Ama niyetlenince "MACOTA" marka termal boya almıştım hepsiburada.com dan.İtalyan malı,800 dereceye dayanıklı,kutusu 15 ytl falandı sanırım.İşe yarıyo benzer yüzeydeki yüzeylerde denendi.

Reflektör konusunda haklısın düşünüyorum ama fırsat bulamadım gezmekten ve soğuktan ama en kısa zamanda inş.

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    arkadaşlar aranıza yenikatıldım bende cbf150 kullanıcısıyım cuneytovuc motoru harika yapmışsın

Motosikleti
    cbf 150 siyah
    ya siyah cbf bambaşka ya gervekten agır duruyor cüneyt süper olmuş gercekten ama ekzoz üzerindeki parçayı boyama bence yoksa bogarsın rengini yinde zevk senin

Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar aranıza yenikatıldım bende cbf150 kullanıcısıyım cuneytovuc motoru harika yapmışsın
    a.banus h.geldin motorunu güle güle kullan

cuneytovuc kazasız belasız sürüşler dostuM !

Yakında bu motorun aynısından birtanede izmirde olacaK ....

birde örenmek istedigim bu motorun 2006 felan yok degilmi ? yani bu cbf 150 2006 modelmi 2007 ? ?
    [COLOR="Yellow"][/COLOR] EfEs ...

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    hoşgeldin dostum motorunu güle güle kullan.

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş hoş geldin aramıza , motosiklet hakikaten hoş durmuş hayırlı olsun.

Motosikleti
    honda cbf150
    arkadaşlar bişey sorucam motorun yağını kontrol etmek için çubuğu çıkarttıktan sonra siliyoruz tekrar yerine koyarken vidalayıpptamı bakmak lazım yoksa vidalamadanmı yağ seviyesine bakmak lazım

ARKADAŞLAR ....BU MOTORUN 2006 DA VARMI Bİ ZAHMET CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİm .....BİRAZ BİLGİ PLS

Motosikleti
    honda cbf150
    sanırım 2006 eylül'ünde çıktı 2007 olarak geçiyor

kullanıcı adı altına bilgiler nasıl ekleniyor

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Alıntı MaLiZiYoo35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADAŞLAR ....BU MOTORUN 2006 DA VARMI Bİ ZAHMET CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİm .....BİRAZ BİLGİ PLS
    2006 nın sonunda geldi Türkiyeye. Hepsi 2007 model.

Motosikleti
    arkadaşlar bişey sorucam motorun yağını kontrol etmek için çubuğu çıkarttıktan sonra siliyoruz tekrar yerine koyarken vidalayıpptamı bakmak lazım yoksa vidalamadanmı yağ seviyesine bakmak lazım
    Arkadaşım öncelikle yağı kontrol etmeden önce birkaç dakika rölantide çalıştırmayı unutma,daha sonra istop et ve çubuğu sildikten sonra "VİDALAMADAN" yerine sok ve bak. (Bknz. kullanma kılavuzu sf.26)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin dostum motorunu güle güle kullan.
    sende Hoş geldin Abi Görüşemiyoruz

2006 Modeli yok 2007 Model Full

Motosikleti
    YBR 125 KırmızI 2007
    Merhaba Benim abimde cbf 125 almayı düşünüyor
    Bende almasını isterim Neden çnkü bende sürcem sizce nası gsllmi yakıt makıt
    Junior hocam beni tanır dimi Juniorcan Hocam :D:D
    Ve yukarda ki resimlere baktımda orda Degişikligi çözemedim ama Öle yapmak isterim O cbf i Ordaki degişiklikler nedir S:S:S??

Buldum Yan grenajları Tamamen siyah yapmışın Peki ama Nasıl ??

bu motorun fiyatını honda birden bire bukadarmı yükseltti heee yakarım hem kendimi hemde honda bayini ....benzin getirin bana tutmayın beni... yaklaşmayın ....yakarııııııııımmmmmmmmmmmmmm

Motosikleti
    Arkadaşlar dün söz verdiğim gibi aynalardan bir-iki enstantene,hava soğuk diye alel-acele çektim kusura bakmayın.Direksiyon kilidini açmaya bile üşendim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler