Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bir soru?
    sıfır cbf 150 alırken deposu dolumu veriyorlar yoksa boşmu?
    ginger sende olmasan valla halimiz duman...yani sorumluluk ve top sende...ver bakalım cevabı...hadi bakalım...öyle gezmeye benzemiyor bu işler...bak kankamız depo dolumu boşmu diyor...haklı çocuk abi...soracak öğrenecek

kanka Pazarbaşına senin başına ben musallat ettim...Sorry be dostum...ben hiç terbiyesizliklerine rastlamadım ama söyledikleri şeyler hoş değil...DB motorda Kasım diye bir arkadaş var...çok ilgili alakalı samimi biri...abi seni Sosyete motorcusuna teslim ettik...kendimiz D&B motorla kanka olduk...

sorry sir....

Kanka bana bir mont internet ortamında nasıl buluruz...bildiğin bir link varmı...yani internetde bakıp gidip alabileceğimiz uygun bir yer varmı...bana bir mont bulalım...önerende yok ha...

ne alayım dostum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    senin çanta shaq mı...kaça takdırdın...nerden aldın...elcik le kullanım beni hep boğar...ben arada bir direksiyonu bırakıp biyerlerimi kaşırım...sigara içerim vs...çıkarıp oraya elimi tekrar sokamam diye tırsarım...birazda keko işi be kanka...bende sağlam kar eldiveni var...yırtık pırtık ama iş görüyor...

Konuyu Toplam 17 üye okuyor. (10 Kayıtlı üye ve 7 Misafir)
    mete_han, Bumin, darkness_king, Discordian, ginger, rochas, st_erdogan, TuğrulÖzbek, viper_1, _Motorcu_

cıbıfcılar takipte...sıraya geçin beyler...hepimize yetecek kadar cıbıf 150 var...ama cıbır 125 cileri pataklıyoruz ona göre...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin çanta shaq mı...kaça takdırdın...nerden aldın...elcik le kullanım beni hep boğar...ben arada bir direksiyonu bırakıp biyerlerimi kaşırım...sigara içerim vs...çıkarıp oraya elimi tekrar sokamam diye tırsarım...birazda keko işi be kanka...bende sağlam kar eldiveni var...yırtık pırtık ama iş görüyor...

Konuyu Toplam 17 üye okuyor. (10 Kayıtlı üye ve 7 Misafir)
    mete_han, Bumin, darkness_king, Discordian, ginger, rochas, st_erdogan, TuğrulÖzbek, viper_1, _Motorcu_

cıbıfcılar takipte...sıraya geçin beyler...hepimize yetecek kadar cıbıf 150 var...ama cıbır 125 cileri pataklıyoruz ona göre...

bende oda yok eldiven hak getire pazar günü bensiz gezdin ha alıcan olsun insan cadeye inerken bir alo der

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/i...ts/43909Al.jpg

Aha bak adam almış....Araştır haci...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi benim ilk montum Sirkeci Yıldız motordan Black markaydı.Hala satıyorlar 250 li rakkamlardı.1 sene kullandım onu.Boynu race havasında olduğundan sattım 150 ytlye.İstinye Daytonada derilerde kampanya vardı 1 Euro 1 ytlydi oradan 350 Euroluk resimlerdeki Spidi montu 350 ytlye aldım.Yani bu iş pahalı bir iş abi.Önerim Revitin uygun modellerine bak.Birde motor forumlarının satış bölümlerini takip et.Senin mont isteğin aklıma bakıyorum arada sırada ben ama sanal ortamda sanal oluyor bu işler.Birde imkanın varsa deri al ben çok rahat ettim deride.Textil ne olursa olsun işitiyor bu kesiyor.Ama deri araba kaportası gibi ya

Banamı dedin abi ?

Babacım olsun o kadar araba fiyatında o motor.Dolu vermeyen ayıp eder.
    kanka bak aklıma ne geldi...2 yıl önceki fuarı hatırlayanlar varmı...ne baba aksesuarlar vardı...hatta hiç unutmam yol tarafında bir standda ne alırsan 100 ytl diye bir kask satış olayı vardı...millet kapış kapış almıştı...markayı hatırlayamadım şimdi ama Çin işine benzemiyodu...çok sağlam motokros kasklarıydı...

Sirkeci Yıldıza internet ortamında ürün tanıtım varmı diye baktım...yokmuş...neyse nazik popomu kaldırıp Sirkeciye bakmam lazım...deri pahalı haci...bize kol böreği yedirir valla...deri önerini düşüneceğim dostum...

Çanakkaleye okey derim...zevklide olur ...ben 1000 i aşayımda bir an önce...sonra 2.porocede Tekirdağa köfteye...

senin çantayı sordum dostum kaça nerden ne nedir ne değildir ...

Motosikleti
    Honda aha kazık burda
    selam,
    valla sabahları atlıyorum cbf me doğru işe,işbitimi atlıyorum cbf me doğru eve pazar gezecem mi..geziyorum..keyif benim...
    neydi yav o minübüslerde sürünmek..oh bittibe yav..

selam,yav hakkaten bu cbf 150 etiketlerini sökünce bayağı güzel durmuş...
    bende sökecem galiba..)
    bu yaştan sonra motor aldık sanırım ecelim geldi

Kanka bana bir mont internet ortamında nasıl buluruz...bildiğin bir link varmı...yani internetde bakıp gidip alabileceğimiz uygun bir yer varmı...bana bir mont bulalım...önerende yok ha...

ne alayım dostum...
    Metehan ben Feyizoğlun'dan Held Yagusa aldım fiyat 197ytl idi hala öyle mi bilmiyorum, netten gir bak. Ve çok memnunum , hem yumuşak bir mont hem de soğuk falan işlemiyor tavsiye ederim. Bu arada Feyizoğlu'ndan pantolon, motobot, eldiven gibi giysiler de aldım, çok uygun fiyatları var ve çok ilgililer. Tavsiye ederim.

Bu arada uyarsa Çanakkale'ye ben de gelmek isterim sizlerle, en çok gitmeyi planladığım yerlerden biridir.
    Bu yaz güzel geçeceğe benziyor, hadi bakalım.

Vallaha, montun koruma durumu düşüşe de bağlı olacaktır tabii, ben montun altına bellik de takıyorum. Bu arada cbftürkiye'de bir arkadaşta görmüştüm montun içine korumalı yelek de giymişti, ben de almak istiyorum. Yazın inanılmaz terleyen bir adamım, mont yerine direkt korumalı yelek giymeyi düşünüyorum. Her tarafı full koruma ve mont gibi terletecek bir durumu yok. Ama şu an iki montum var diğeri Germas sport, o Held Yagusa'dan daha sağlam duruyor ama o da 3 mevsimlik şu an üşütür diye giymiyorum. Nisan gibi onu iymeye başlarım, reflektörleri de daha fazla. Bu arada ben montun o kadar dayanıksız olduğunu düşünmüyorum, CE belgeli onun korumaları da, tabii düşmeden anlaşılmaz. Kimse düşmesin aman diyim.

Herkese cbf'leri ile keyifli sürüşler. Ben hala 10 - 15 gün periyoduyla biniyorum, Mart başı gibi günlük kullanıma başlıycam. O zaman gezilerdi, buluşmalardı sizlerle de görüşürüz umarım.

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    ben held in montunu ve pantolonunu aldım çok memnunum montu 1 sendir kullanıyorum hiç rüzgar geçirmiyor,pantolanda rüzgar ve yagmur geçirmiyorama mont 2 saat yagmurda kalınca nem yapıyo.
    tavsiye edrim held.

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...956&ShowPane=2
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...076&ShowPane=2
    süper diyebilirim aldıgım gün gece yola çıktım sanki evdeymiş gibi o kadar soguk oldugu halde-5 derece sogukta sogugu hissettirmiyo.
    98 Beygir.....

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Atlayayım dedim aradan... Mototal çok güler yüzlü ilgili ve kaliteli bir servistir...
    Ben herşeyimi mototalda hallediyorum... Fakat D&B yi de çok methediyorlar , hangisi işinize gelirse oraya gidebilirsiniz
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Alıntı ginger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bende senin gibi düşünmüştüm terleme olayı için bir keresinde.Ama sonradan dikkat ettimde yaz olsun kış olsun fark etmez motorun üstünde insan feci rüzgar yiyiyor kim ne derse desin.Bahsettiğin korumalı içlik (croossçular kullanıyor genelde) aralarındaki fileler direkt havayı içeri alıyor.Rüzgarı kesecek bir şey yok üstüne.Vücudumuzun rüzgar almaması lazım.Yoksa feci çarpılırız,ciğerlerimizi böbreklerimizi üşütürüz.Dediğin içlik Sirkecide 150 dolarmı neydi.feyizoğlundadda bu var 350 ytlye
    Yazlık montlara bile dikkat edersen çift file var üstünde.Filelerin arasından havlanma sağlanıyor yani direkt olarak rüzgar bedenine işlemiyor.Bilgin olsun.
    Bendede bundan var
    Tanışıp gezeriz birgün umarım...
    Valla ben de o yeleği direkt giyip gitmeyi değil de belki onun üstüne daha ince bişey giyerim diye düşündüm. Gerçi bende Germas'ın 3 mevsimlik, sırtta, kolda ve göğüste havalandırmalı içi de çıkabilen (ki Held'in de içi çıkıyor ama siyah ve de havalandırmasız) montundan var, onun yapısı Held'den daha sert ve sağlam, zaten daha pahalı 300 civarı şu an ben kampanyada 250'ye aldım, muhtemelen Tüm yaz onu giyeceğim, içi de çıkabiliyor. Ama ben dediğim gibi Held'den de (daha uzun ve 4 mevsimlik olduğu için) rüzgar ve soğuktan çok iyi koruduğu için memnunum. Düşünce korur mu? İşte onun cevabı düşüşe de bağlı. Artı ilk fırsatta o yelekten alıp mont içinde (Kışın) kullanacağım. Gerçi dediğim gibi şu an da belliksiz mont giymiyorum. Motosiklet pantolonu(pantolon yoksa dizlik takıyorum) ve botum da var. Eldivensiz de binmiyorum, kaza anında ilk zarar görecek yerlerden biri eller. Ve açıkçası sürat yapmamaya çalışıyorum. Şüphesiz çok daha koruyucu ekipmanlar var ama bu işte maddiyata bakıyor. Yine de elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım, motordan önce aldım tüm bunları. Zaten bu işin sonu yok, benim anladığım sürekli yenilemek ve daha iyisini almak gerek. Ve en önemlisi de gereksiz risklere girmemek.
    (Yine de T-shirtle bile deli gibi terleyen bir adam olarak, üstümde montla ve trafik sıkıştığında falan işe nasıl giderim bilmiyorum. Sanırım yanımda yedek t-shirt taşımam gerekecek yazın. Kışın bile motoru geriye falan manevra için iterken terlediğim oluyor. )

Ben de sizlerle tanışmak ve gezmek isterim, umarım Mart'tan itibaren yapmaya başlarız CBF150'ciler olarak birşeyler.

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    emin ol terlıyosun ben yazın hep yanımda tshırtle gezdım..sırtımda dırek bellıgın ısı cıkıodu
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

caberli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150-PULSAR 200NS-NC700X-WOLF125-DOMİNAR

Ayna Problemi

Sevgili kardeşlerim dün en uzun gezimi yaptım 30 km lik güzel bi gezi yaptım.ve bu gezi de herşey çok güzeldi lazer vertigo kaskım hava almadı içine 7,5 liralık eldivenlerim beni şaşırtı dorusu rüzgar geçirmedi hatta elimi terletti
    izmirde bucada hava 15-20 derece arasındaydı
    hava roldukça rüzgarlıydı(yada bana öyle geldi)
    100 yaptım hava rüzgarlıydı bunu yaptığımda tam gaz da vememiştim ve yokuş aşağıydı
    ve bir sorun la karşılaştım

rüzgarlı havalarda yüksek hızlarda giderken aynalar bozuluyo kayıyo
    e o hızda giderken düzeltmeye çalışmak da biraz tehlikeli olduundan birkaç defa durmak zorunda kaldım bende acaba bu sorunum nasıl çözebilirim?aynaları tam konumunu bulup japonlasammı acaba
    ''Güçlünün haklı olduğu değil, haklının güçlü olduğu bir dünya istiyorum."

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Alıntı caberli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşlerim dün en uzun gezimi yaptım 30 km lik güzel bi gezi yaptım.ve bu gezi de herşey çok güzeldi lazer vertigo kaskım hava almadı içine 7,5 liralık eldivenlerim beni şaşırtı dorusu rüzgar geçirmedi hatta elimi terletti
    izmirde bucada hava 15-20 derece arasındaydı
    hava roldukça rüzgarlıydı(yada bana öyle geldi)
    100 yaptım hava rüzgarlıydı bunu yaptığımda tam gaz da vememiştim ve yokuş aşağıydı
    ve bir sorun la karşılaştım

rüzgarlı havalarda yüksek hızlarda giderken aynalar bozuluyo kayıyo
    e o hızda giderken düzeltmeye çalışmak da biraz tehlikeli olduundan birkaç defa durmak zorunda kaldım bende acaba bu sorunum nasıl çözebilirim?aynaları tam konumunu bulup japonlasammı acaba
    yahu caberli sen alalı bayağı oldu daha yenimi 30km yaptın Benim bugün 2. günüm ilk gün 12km ikinci km 30 km toplamda 42km yaptım.Silkmedede 42km yanii bu arada motorun görüntüleri burda bakınız sayfa 5

http://www.motosiklet.net/forum/show...mis-27262.html

lezzet gider,mesuliyet kalır...

Aynalar

Aynaların monte edildiği kısımda kilitleme yapabilmek için birer adet somun bulunmakta. Aynalar istenen pozisyona geldiğinde bir kurbağa ağızlı anahtarla bu somunları sıkmak yeterli. İstesenizde kolay kolay bağlantı yerinden oynatamazsınız. Ama sorun aynaların oynak yerinde ise o başka
    Benim de aynalar ile ilgili bir sorum olacak. Ben aynaların yeterli olduğunu düşünmediğimden internette yabancı bir sitede aynalar için uzatma aparatı var. Bunlardan Türkiyede bulabilir miyim?

Motosikleti
    erdo abi yalnız koruma demirin biraz eski tip artı çabuk paslanacak haberin olsun...

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    erdo abi yalnız koruma demirin biraz eski tip artı çabuk paslanacak haberin olsun...
    koruma demirini geçici olarak taktık.Siyahı kalmamış ellerinde haftaiçi gelir dediler.Şuan için ne olur olmaza karşın parlağını taktık ama orjinaline dönicez

Grup gezisi falan düşünüyormusun?
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    kanka bak aklıma ne geldi...2 yıl önceki fuarı hatırlayanlar varmı...ne baba aksesuarlar vardı...hatta hiç unutmam yol tarafında bir standda ne alırsan 100 ytl diye bir kask satış olayı vardı...millet kapış kapış almıştı...markayı hatırlayamadım şimdi ama Çin işine benzemiyodu...çok sağlam motokros kasklarıydı...

Sirkeci Yıldıza internet ortamında ürün tanıtım varmı diye baktım...yokmuş...neyse nazik popomu kaldırıp Sirkeciye bakmam lazım...deri pahalı haci...bize kol böreği yedirir valla...deri önerini düşüneceğim dostum...

Çanakkaleye okey derim...zevklide olur ...ben 1000 i aşayımda bir an önce...sonra 2.porocede Tekirdağa köfteye...

senin çantayı sordum dostum kaça nerden ne nedir ne değildir ...
    Sen hele bitir rodajı, ağaçtaki koala gibi yapışcam sırtına

Motosikleti
    Alıntı erdo2002 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma demirini geçici olarak taktık.Siyahı kalmamış ellerinde haftaiçi gelir dediler.Şuan için ne olur olmaza karşın parlağını taktık ama orjinaline dönicez

Grup gezisi falan düşünüyormusun?
    bi ara Bostancı sahil yapalım...sizin oralara gelelim...çay çorba içelim vs...yani 1 bardak acı çay bile kafi bana...ilk turumuzu bu pazar yapsakmı beyler hava güzel olursa...1-2 saat oturup Bir Bağdat caddesi turu yaparız...kafamıza göre yani..ısınma turları...belki sevmez uyuz olursunuz bana...ulen bunu almayalım gezilere falan dersiniz...yani tanıyalım birbirimizi dimi...belki grup sürüşünde biriniz pandik atacak falan eşşek şakası yapacak...bilelim kim kimdir huyu suyu nasıldır...Benim ilk projelerim Çanakkale...Tekirdağ...Bursa...En son Texas..

Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen hele bitir rodajı, ağaçtaki koala gibi yapışcam sırtına
    Arkadaşım öncelikle merhaba...kendini tanıtırmısın önce...Sizi tanıyormuyum...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Arkadaşım öncelikle merhaba...kendini tanıtırmısın önce...Sizi tanıyormuyum...
    Vaaaaaaaaaaayyyyy, motor aldı havalara girdi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler