Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBF 150 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı cuneytovuc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar dün söz verdiğim gibi aynalardan bir-iki enstantene,hava soğuk diye alel-acele çektim kusura bakmayın.Direksiyon kilidini açmaya bile üşendim
    bu yeni aynaların görüş açısı eskilere göre nasıl?
    bana orj aynalar biraz rahatsızlık veriyor çünkü, arkayı tam olarak göremiyorum da...
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cuneytovuc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer (kırmızı)
    Luxor görüş açısı ne daha iyi ne daha kötü.Ama aynı problemi bende yazmıştım.Aynaları biraz yukarı ve alabildiğine dışa doğru çevir.Ozaman ölü bölge kalmıyo,şuan çok memnunum.Daha önce içe doğru bakıyodu,sanki lazımmış gibi aynanın yarısında kendimi görüyodum Dışbükey kısımlı ayna olmadıktan sonra daha iyi ayna bulmak zor.

Cüneyt, sana katılıyorum, ben aldığım ilk günlerden beri dediğin gibi olabildiğince dışa doğru ayarlıyorum, omzumun çok çok küçük bir kısmı görünecek kadar. Ve görüş problemim pek yok.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    ya bu aynalar gayet güzel nesini sevmiyosunuz bitürlü anlamıs degilim görüş problemi yokki

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    arkadaşlar elcikleri iç kısımdan tutarsanınız ayna sorununu büyük ölçüde yokedebilirsiniz

15şubat'ta motorumu aldığım gün depomu fulledim.18mart tarihine kadar 330km yol yaptım.bu zaman içerisinde benzin musluğunu hiç kapamadım.acaba kapasaydım daha fazla km yaparmıydım bilen cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkür edrim

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar elcikleri iç kısımdan tutarsanınız ayna sorununu büyük ölçüde yokedebilirsiniz

15şubat'ta motorumu aldığım gün depomu fulledim.18mart tarihine kadar 330km yol yaptım.bu zaman içerisinde benzin musluğunu hiç kapamadım.acaba kapasaydım daha fazla km yaparmıydım bilen cevaplarsa sevinirim şimdiden teşekkür edrim
    nasıl yani benzin muslugunu kapasaydın yol yapamazdınki ???

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı omerdusmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Benim abimde cbf 125 almayı düşünüyor
    Bende almasını isterim Neden çnkü bende sürcem sizce nası gsllmi yakıt makıt
    Junior hocam beni tanır dimi Juniorcan Hocam :D:D
    Ve yukarda ki resimlere baktımda orda Degişikligi çözemedim ama Öle yapmak isterim O cbf i Ordaki degişiklikler nedir S:S:S??

Buldum Yan grenajları Tamamen siyah yapmışın Peki ama Nasıl ??
    Cbf 125 diil 150.
    &

Motora pert çıkardılar 50 km hızla ustelık frende yapmanıza rağmen çarpıyorsanız Şaft"a kadar dağılıyorsa Umarım 1 ayda verirler paramı. dikkat edin dikatli olun ... herkeze motosikletli günler

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 125 diil 150.
    &

Motora pert çıkardılar 50 km hızla ustelık frende yapmanıza rağmen çarpıyorsanız Şaft"a kadar dağılıyorsa Umarım 1 ayda verirler paramı. dikkat edin dikatli olun ... herkeze motosikletli günler

sen 50 km hızla çarpmanın ne kadar ciddi bir hasar vereceğinin halen farkına varamamışsın umarım da varmazsın vardığında geç olabilir bir dahaki sefer çünkü
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen 50 km hızla çarpmanın ne kadar ciddi bir hasar vereceğinin halen farkına varamamışsın umarım da varmazsın vardığında geç olabilir bir dahaki sefer çünkü
    juniors; bir 100 mt koşucusunun çıkabileceği maksimum hız 45 km/s civarıdır.buna göre senin maksimum çıkabileceğin hız da 25-30 km/s civarıdır.
    şimdi evinin ordaki bir duvara tüm gücünle koşarak direkt bir şekilde tosla ve sonucu buraya yaz...
    eminim bu seferki sonuç seni tatmin edecektir...
    eğer bu sefer de tatmin olmadıysan benim gerçekten söyleyecek başka bir lafım yok, Allah seni kazadan beladan korusun demek dışında...

MERHABA egeliM beni mtorunla gezdirirmisin biraz ve birazda bilgi istiyorum ........
    [COLOR="Yellow"][/COLOR] EfEs ...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Juniors hakkaten aynı şeyleri tekrar tekrar söyleye söyleye beni bile bıktırdın birader. Kusura bakma, dost acı söyler. Her seferinde aynı şeyi vurgulama, geçmiş olsun, son kazan olsun inşallah ama 3. kalite mal görmesek 3. kalite diyecez alete sayende. CBFmi seviyorum, tanıdıkça daha çok seviyorum. Enduro yapmaya başladık artık beraber, toprak yolda bana mısın demeden giriyor çıkıyor. Senin dediğin şekilde birşey olsaydı on kere dağılmıştı şimdiye.
    Burada bazıları sana karşı çıktı diye her mesajında aynı şeyleri söyleme lütfen artık. Kabak tadı verdi...
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Juniors hakkaten aynı şeyleri tekrar tekrar söyleye söyleye beni bile bıktırdın birader. Kusura bakma, dost acı söyler. Her seferinde aynı şeyi vurgulama, geçmiş olsun, son kazan olsun inşallah ama 3. kalite mal görmesek 3. kalite diyecez alete sayende. CBFmi seviyorum, tanıdıkça daha çok seviyorum. Enduro yapmaya başladık artık beraber, toprak yolda bana mısın demeden giriyor çıkıyor. Senin dediğin şekilde birşey olsaydı on kere dağılmıştı şimdiye.
    Burada bazıları sana karşı çıktı diye her mesajında aynı şeyleri söyleme lütfen artık. Kabak tadı verdi...
    haklısın dostum

piyade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklın yol u bir.
    selamlar

Juniors seb cbr kullanmıyormuydun bi aralar dostuM .?

bence bu makine yeni başlayanlar icin yeterince iyi bilenler ve kullananlar fiyat olayını ep ey tartışmışsınız sizce fiyat sorunu olayı nediR ? yani bu motora bu para cokmudur azmıdıR ?
    [COLOR="Yellow"][/COLOR] EfEs ...

Motosikleti
    cbf 150
    arkadaşlar merhaba. yaklaşık 3 aydır hergün burada yazılanları takip ediyorum ve yazılanlar doğrultusunda alacağım motor hakkında gayet sağlıklı ve ciddi bilgiler edindim. hepinize çok teşekkür ederim. kısmet olursa nisan ortasında cbf 150 ile aranızda olacağım. buradaki dostluğunuzu yakınlığınızı yollarda da karşılaştıkça yaşayacağıma inanıyorum. hepinize sevgi ve saygılar.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 125 diil 150.
    &

Artık yorum yapamıyorum...
    Bir Kar Tutkununun Motor Sevdası
    KarTutkusu.com
    Snowboard ve Motor , daha başka ne isteyebilirim ki :bounce:

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasıl yani benzin muslugunu kapasaydın yol yapamazdınki ???
    kullanmadığım zamandan bahsediyorum 33günde 330km yapmışım.onun için bu soruyu sordum.

Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    arkadaşlar yarın eğer hava güzel olursa ve bir terslik olmaz ise şile veya polonezköy taraflarına doğru bir uzanmayı düşünüyorum.aranızdan gelmek isteyen olursa haberleşelim buradan, isterseniz beraber gidelim
    ne dersiniz?

ps..saat gece 01:27, tek cevap yok.bu da demek oluyor ki sizi anca yolda görücem, çünkü herkes dışarıda geziyor cbf leriyle...

Motosikleti
    TWISTER KIRMIZI
    nihayet rodaj tamamlandı. artık ara ara da olsa motora yükleniyorum. ancak henüz arkadaşların dedikleri hızlara ulaşamadım. düz yolda max. 105 hafif eğimli yolda max. 115 daha yukarısını henüz göremedim. bu arada youtube da unicorn isminde bir görüntü var. o görüntüden bir fotoyu ve bizim motorun hindistan ve çin versiyonu olan unicorn un gösterge panelinin fotosunu ekledim. foto da zaten hangi devirde hangi hız yapılabileği grafik halinde verilmiş. grafikten anladığım kadarı ile 9000 devirde yaklaşık 115 km hıza ulaşıyoruz. gösterge panelindede red line 9000 den başlıyo. bence daha fazla zorlayıp motoru yıpratmamak gerek. grafik ortada, ben kendi adıma motorumu daha fazla hız yapmak için zorlamamayı düşünüyorum.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı huseyin75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nihayet rodaj tamamlandı. artık ara ara da olsa motora yükleniyorum. ancak henüz arkadaşların dedikleri hızlara ulaşamadım. düz yolda max. 105 hafif eğimli yolda max. 115 daha yukarısını henüz göremedim. bu arada youtube da unicorn isminde bir görüntü var. o görüntüden bir fotoyu ve bizim motorun hindistan ve çin versiyonu olan unicorn un gösterge panelinin fotosunu ekledim. foto da zaten hangi devirde hangi hız yapılabileği grafik halinde verilmiş. grafikten anladığım kadarı ile 9000 devirde yaklaşık 115 km hıza ulaşıyoruz. gösterge panelindede red line 9000 den başlıyo. bence daha fazla zorlayıp motoru yıpratmamak gerek. grafik ortada, ben kendi adıma motorumu daha fazla hız yapmak için zorlamamayı düşünüyorum.
    Zorlanmadan 100ü görüyor, daha sonrası da bu ayarda bi motor için kontrol edilebilir değildir diye düşünüyorum (malum lastikler ince, arka fren kampana, vs, vs) Motoru yıpratmamak hadisesine katılıyorum. Zaten çıplaklar, hız değil keyif motorudur, öyle değil mi
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler