Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89419657/detay

En temiz Shadow'lardan fazla kalmadı bu temizlikte olanı. Dürüst birisidir ve herkes tanır Gürol abiyi. Hayırlı satışlar
    MotorKafa bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...89419657/detay

En temiz Shadow'lardan fazla kalmadı bu temizlikte olanı. Dürüst birisidir ve herkes tanır Gürol abiyi. Hayırlı satışlar
    Ben de bu ilanı yazmaya geldiydim amma...
    Motosikletli Kaplumbağa...

emre.gmrk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS 2015
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-mk-motor-center-dan-satilik-custom-shadow-250220366/detay

Arkadaşlar Shadow almak isteyenler varsa arkadaşımın motoru satılıktır. Kesinlikle kaza sebebi ile değil tamamen keyfi yapılmış bir custom ve TT Custom Tarhan Telli tarafından yapılma. Malzemeleri ve işçiliği birinci sınıf. 19666 Km de ve 2006 model

Başlıca özellikleri

Fiber tasarım ön ve arka çamurluklar.
    Kesinlikle depoya zarar vermeden uzatılmış yakıt tankı
    harley gidon
    Açık hava filtresi
    Jet kit (Karbüratör iğneleri değiştirilmiş ve açık hava filtresi ve açık egzosa uygun hale gelmiştir. )
    Uzun yolda 100 km de 4,5 lt sarfiyat. ama performansı stok shadowlardan çok daha üstün.
    Custom Chrome marka dikiz aynaları
    highway hawk açık egsoz (sesini duymanız lazım tok ve derinden)
    Hudson Yan plakalık (led stop lambalı)

Motosikleti
    Shadow
    2006 shadowa 2. el cobra,highway hawk yada vince hines egzos arıyorum.(Ses istemeyenler sesten sıkılmış yada yeni motor almış beğenmeyenler vs vs)Yerine benim orj egzosu da verebilirim.
    Tek koşul ezilmiş çizilmiş olmasın yeter.İllaki 2. el makul ölçülerde kuafor kayıpları olacaktır.

slm
    yeni aldığım honda shadow 750 c5 2004 model motorsikletime National Cycle marka Switchblade model ön cam almayı düşünüyorum türkiyede alabileceğim bir mağaza varmı. internet üzerinden araştırmama rağmen bulamadım.bu konuda bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.herkese kazasız keyifli sürüşler diliyorum.

sonofcrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davıdson xl1200x Forty Eıght
    Bu hafta shadow 750 aero alıyorum şaft yapı bakımı hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz birde yaz be kış olarak ayrı olmak üzere hangi marka yağı ve hangi ölçülerde kullanmalıyım son olarakta orjinal egzozu açmayı planlıyorum Nasıl güzel bir ses elde edebilirim ?

merhabalar
    honda shadow vt750 c4 sahibiyim. geçtiğimiz gün motorumun fazla gürültülü çalışmaya başladığından şüphelendim. rölantideyken elimi egzoza tuttuğumda (orijinal egzoz) alttaki çıkıştan üstteki çıkışa göre daha az basınçla egzoz dumanı geldiğini farkettim. bu normal midir? değilse egzozun içinde pislik, yabancı cisim vs. olduğunu nasıl anlarım?

Motosikleti
    Honda Shadow VT750 C
    Merhabalar . İyi bayramlar cümleten . Dragstarımı sattıktan sonra shadow aldım Cok fazlasıyla memnunum . Bi kaç sorum olacaktı . Shadow icin yurtdısından parca temin ettiğiniz özel bir site var mı ? birde debriyaj balatası ne zamanda bir değişmesi gerekli ?

Merhabalar arkadaşlar. Bende Dragstar 650 den vazgeçip vt 750 kervanına katılanlardanım. Gerçi henüz katılmadım hayırlısıyla anlaştık önümüzdeki hafta alacağım 2005 model bir vt750. Motosiklet 90.000 KM de sürekli bakımları yapılmış ve düzenli olarak binimiş bir motor sürekli uzun yol yapılmış. Sormak istediğim nokta ise şu. Bu km'de olan bir motosiklet bana normalden ekstra bir sorun yaşatırmı ? Henüz ustaya götürmedim motoru götürdükten sonra akıbeti belli olacak ancak ön bilgilendirme olarak yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    arkadaşlar istanbulda makinasını satan varmı?

Öncelikle herkese merhabalar... ben de dragstardan shadowa geçenlerdenim. Makinama çok büyük keyifle biniyorum.Ancak geçen gün bir şey dikkatimi çekti. İlk defa uzun yola eldivensiz çıktım ve yaklaşık 150 km kadar sonra avuç içimin karıncalandığını fark ettim.Aslında o kadar rüzgara karşı normal gibi gözükse de avuç içi olması pek hoş değildi. Sonra aynaların da aşırı titrediğini fark ettim.Daha önce de görmüştüm ama bu karıncalanma olayından sonra iyice gözüme battı.Şimdi gelelim esas soruna ; motor rölantide iken hiçbir anormallik yok saat gibi çalışıyor ama devir yükseldikçe titreşim artıyor.Yolda giderken de devir yükseldikçe titreşim sinir edecek kadar artıyor.Direksiyonum orjinal değil custom ,acaba onunla alakası var mi dıyeceğim ama komple motor titriyor.İşin aslı ya ben çok kafaya taktım yada bu motorun özelliği mi bu yada yaptırmam gereken birşey mi var? Bu arada tekerlek bilyası ve lastiklerin havasını kontrol ettim hepsi normal. Daha önceden başına gelen ve bir önerisi olan varsa merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum..... Tekeriniz düz bassın

debbah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ilk-sahibinden-aksesuarli-2007-siyah-shadow-fiyat-dustu-318313823/detay

10 yaşında shadow un ilk sahibiyim, 100.000 i yakınlarda geçtim shadow u satıp arabaya geçeyim diyorum... 15-16 yazınca ilana 13 veriyim 14 vereyim diyorlar, yazın 15 i de birkaç kez gördü... Shadow düşünen varsa kış indirimiyle 15.000 son fiyat olarak satmayı düşünüyorum... Bir kez sola yattığı için depoda normalde gözükmeyen bir çiziği var...

bir de sizin shadowlar kaç kilometrede, piyasada 2008 model 4500 kilometrede motor var o kadar yatmış motoru kim alır vitrine mi koyucaksınız çalışır mı 10 yıldır yatan motor...
    SolidSnake bunu beğendi.

SolidSnake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı debbah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-ilk-sahibinden-aksesuarli-2007-siyah-shadow-fiyat-dustu-318313823/detay

10 yaşında shadow un ilk sahibiyim, 100.000 i yakınlarda geçtim shadow u satıp arabaya geçeyim diyorum... 15-16 yazınca ilana 13 veriyim 14 vereyim diyorlar, yazın 15 i de birkaç kez gördü... Shadow düşünen varsa kış indirimiyle 15.000 son fiyat olarak satmayı düşünüyorum... Bir kez sola yattığı için depoda normalde gözükmeyen bir çiziği var...

bir de sizin shadowlar kaç kilometrede, piyasada 2008 model 4500 kilometrede motor var o kadar yatmış motoru kim alır vitrine mi koyucaksınız çalışır mı 10 yıldır yatan motor...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-sifir-ayarinda-honda-shadow-357069605/detay

bahsettiğiniz ilan bu mu? adam düzmeye yer arıyorlar... 2008 model motor 4.500km ha?

Honda türkiye'ye neden yeni shadow'un getirilmediğini yaklaşık 15 gün önce sordum cevap yok, şimdi honda global'e mail atacağım, gerekirse arayacağım. Emisyon sıkıntısından mı diye düşündüm, almanya'da, fransa'da, hollanda'da, ispanya'da, belçika'da kısacası tüm avrupa'da mevcut bu lanet motor.

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    tamamen satış stratejisi.Honda'nın shadow modeli "shadow phantom" modeli ile devam ettiriliyor avruma ve amerikada.750 cc,abs ve enjeksiyonlu bu yeni nesil v-twin motorları 2008den bu yana ne honda ne yamaha getirmiyor.Honda globale sorsanızda tatmin edeici bir cevap bulamayacaksınız.Ya Türkiye pazarı yetersiz talep yok diyecekler ya da servis ağı,parça vs gibi mantıksız bahanelerle savsaklayacaklar.İşin özünde global anlamda motor kullanımı azaldığından genç nesilin daha çok racing ve naked modellere talepde bulunmasından ötürü tüm markalar bu tarzlara yöneliyor.Cruiser modellere olan rağbet ise 25 yaşın üstü kaldığından yatırımlar bu tarza çok yapılmıyor.Türkiye'nin nüfüsuda genç olduğundan buraya cruiser modelleri getirmiyorlar.Varsa yoksa racing,naked..Zaten çalınan en çok modellerde bunlar olunca markalara gün doğuyor zira motoru çalınan adam gidip ikinci motoruda yine aynı tarz alıyor.Kısacası shadow yada dragstar gibi (şuanki adı ile vstar) sağlam motorları biz daha uzun yıllar göremeyeceğiz.Bu yüzden piyasada 10-15 yıllık motorlar 20binden aşşa düşmüyor.
    SolidSnake bunu beğendi.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamen satış stratejisi.Honda'nın shadow modeli "shadow phantom" modeli ile devam ettiriliyor avruma ve amerikada.750 cc,abs ve enjeksiyonlu bu yeni nesil v-twin motorları 2008den bu yana ne honda ne yamaha getirmiyor.Honda globale sorsanızda tatmin edeici bir cevap bulamayacaksınız.Ya Türkiye pazarı yetersiz talep yok diyecekler ya da servis ağı,parça vs gibi mantıksız bahanelerle savsaklayacaklar.İşin özünde global anlamda motor kullanımı azaldığından genç nesilin daha çok racing ve naked modellere talepde bulunmasından ötürü tüm markalar bu tarzlara yöneliyor.Cruiser modellere olan rağbet ise 25 yaşın üstü kaldığından yatırımlar bu tarza çok yapılmıyor.Türkiye'nin nüfüsuda genç olduğundan buraya cruiser modelleri getirmiyorlar.Varsa yoksa racing,naked..Zaten çalınan en çok modellerde bunlar olunca markalara gün doğuyor zira motoru çalınan adam gidip ikinci motoruda yine aynı tarz alıyor.Kısacası shadow yada dragstar gibi (şuanki adı ile vstar) sağlam motorları biz daha uzun yıllar göremeyeceğiz.Bu yüzden piyasada 10-15 yıllık motorlar 20binden aşşa düşmüyor.

Ama ben etrafta oldukça fazla cruiser görüyorum, yani azımsanamayacak düzeyde varlar, varız. Evet maalesef naked ve ss tarzları çok popüler ( buraya sebepleri bol küfür ile dizerdim de neyse ) ama yine de honda'nın bu popüler ve oldukça iyi modelini getirmeyecek kadar az cruiser kullanıcısı da yok. Yani ben neden adı sanı belli olmayan yok blackstermiş osuymuş busuymuş yerine japona binemiyorum ki doğru dürüst? Doğru düzgün cruiser bineceğiz diye harley'in en dandik motoruna 50 lira mı bayılacağız? Dyna desen 80 milyar, softail'lere girmiyorum bile.

Honda türkiye'den talep etsek motor bireysel sipariş verilir mi acaba?

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    konuşmak lazım,belki yurtdışı özel getirme durumları olabilir honda'nın.
    Şahsi İnstagram Hesabım: _hayalet_ct.mc
    Chaos Turkey MC - instagram: chaos.turkey.mc
    Superlight Türkiye Facebook Sayfamız: slturkiye

Motosikleti
    Küba Superlight 200
    Merhaba Arkadaşlar,
    Ben de bu motoru almayı düşünüyorum. Ama ehliyetim yeni tip A2. Motor gücü 35 KW'dan küçükse kullanabilirim. Motorun gücünü araştırdım ancak internette farklı bilgiler buluyorum. Ruhsatta yazan motor gücü nedir acaba? Bilgi verebilirseniz memnun olurum.

Motosikleti
    XVS Dragstar 650
    Merhaba arkadaşlar,

Shadow almak üzere sayılırım.Bütün sayfaları okuyamasamda bir çoğunu okudum.2. el piyasasında çok yüksek fiyatlar çekildiğinden bahsedilmiş.Buna tamamen katılıyorum.2006 ve öncesi modeller 20 bin liranın altında bulmanız zor.Bu hafta muhtemelen 2006 model 40 bin km de bir motor alacağım.22 bin lira fiyat istedi,20 bine anlaştım gibi fakat bu para bile bana göre çok fazla.Bu paralara 2016 model MT-07 alınıyor.Tamam naked motorla karşılaştırılmaz belki ama 2016 model Yamaha marka 700 cc motordan bahsediyoruz.

Yıllardır hayalim olan motor Shadow.O yüzden ne olursa olsun bu motoru alacağım.Aldıktan sonra izlenimlerimi yazarım.İyi sürüşler

raptoid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NX250 Dominator
    Arkadaşlar merhaba uzun bir süre honda nx 250 kullandım shadow 750 ye geçip kategori değiştirmek istiyorum ancak boyum 1.85 kilom 128 civarı bu motor altımda kaybolurmu yoksa benmi üstünde kaybolurum tavsiye edermisiniz ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler