Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Shadow 750 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    Olaysız derken, baktığın motorların hepsi kazalı mı? En yenisi 6 yaşında olabilecek bir motor bu. Ufak tefek çiziklere aldırmamak lazım. Kazalı ise tabiki almamak lazım. İlandaki motor temiz gibi. Antalya'dan tabiki motora binerek getireceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Efe Şenkader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N
    Arkadaşlar satıyorum. İlgilenen olursa kolaylık sağlarım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-full-aksesuarli-dusuk-km-tertemiz-shadow-166746802/detay/

vladimir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr500r
    Zamanında 2005 modelini kullanmıştım ara ara özlediğim bir motordur. Ancak ikinci el fiyatlarına baktığımda piyasanın absürd bir hal aldığını söylemeliyim. Bu fiyatlara alırsanız son kullanıcı olma ihtimaliniz yüksek ya da büyük zarar edersiniz.Geçen sene 14.000 civarı bir fiyata satmıştım fazlası olmaz belki de daha düşük fiyattı. Üzerinde olabilecek tüm aksesuarlar vardı. Şimdi baktığımda fiyat dengesi tamamen bozulmuş, yeni olası kullanıcılar dikkatli olsunlar.
    D e m i r bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    aynen katılıyorum. nedensiz bir şekilde fiyatlar yüzde 25 artmış durumda. satılıyor mu merak ediyorum açıkçası. ben seneye motorumu satıp vtx 1300 almak istiyorum ama vtx'lere adamlar 35.000 tl istiyor. yok artık daha neler. normale döner yakında bence.

Motosikleti
    Yamaha xmax 250 ABS
    Alıntı Efe Şenkader adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar satıyorum. İlgilenen olursa kolaylık sağlarım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-honda-full-aksesuarli-dusuk-km-tertemiz-shadow-166746802/detay/
    Yapacağın kolaylığı öğrenmek isterim ben sattım pişman oldum arayış içerisindeyim

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Hayabusa & Kanuni Ronny
    Potansiyel shadow alıcısı olarak şurada bir mesajım bulunsun..
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 75O C
    Arkadaşlar merhaba,

Çok yeni bir Honda Shadow VT750C kullanıcısı olarak aranıza katıldım. Topic'in yeniden canlanması, sorulan sorulara bilgisi olan arkadaşların cevap vermesi, tecrübe aktarımı hususlarında birbirimize yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum. Keyifli sürüşler...
    DjKaan bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    hoşgeldin. motorun hayırlı olsun. motorun özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi verirsen sevinirim. Piyasası tam nedir? kazasız belasız sürüşler dilerim.

Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 75O C
    hoşbulduk, öncelikle genel olarak motor serüvenim nasıl geçti, ondan bahsedeyim, eğer ki yolun başında olan arkadaşlar varsa ve ışık tutarsa ne mutlu.

4 yıl öncesinde bir racing motora binmemle başlayan ilgimin zamanla karakterime chopper/cruiser motorların uygun olmasını farketmemle bu yöne dümen kırdım. Bir çok forumda baştan sona okuduğum modeller, tecrübeler, farklılıklar neticesinde, herkesin de genelde tercihi olabilecek 3 motor olan: yamaha dragstar 650, suzuki intruder ve honda shadow 750 arasında bir tercih yapmam gerektiğini anladım... yakın bir arkadaşımda dragstar vardı ve öncelikli tercihimin bu olacağını düşünüyordum. hatta bu siteye dün üye oldum fakat aylardır dragstar sayfasını takip ediyordum. waffen ss rumuzlu arkadaşın da önceden dragstar sahibi oldugunu biliyorum. nitekim bu topic i yıllar önce açan ve ilk yazısını yazan arkadaşın anlattıklarından etkilendim ve shadow a dogru kaymaya başladım. bu hacimdeki motorları sürebilmem için küçük bir motorla bir süre zaman geçirmem gerekiyordu ve 6 ay kadar 150 cc lik bir chopper ile tecrübe edindim ve özgüvenim yerine geldi. nihayetinde zaman içerisinde tüm avantaj ve dezavantajları dikkate aldığımızda shadow net olarak belirdi kafamda. 2 gün önce 2004 model siyah 56000 km de bir shadow satın aldım. 3 ay kadar araştırdım tabi. burada motorunu satmak isteyen arkadaşlar belki kızabilir ama bir çok motora biçilen fiyat hakettiğinin çok üzerinde. o yüzden bir çok ilan samimiyetsiz geldiğinden aramaya bile tenezzül etmedim. nihayetinde gerçek değerini verdiğim bir motora sahip oldum. net fiyat yazmayacağım ama sahibinden de gördüğünüz ilanların yaklaşık 3000-4000 tl altında...

2 günde neredeyse üzerinden hiç inmedim ve her açıdan çok doğru bir karar verdiğimi kısa tecrübemde az da olsa hissettim. belirtmek istediğim en önemli husus, eğer ki ilk motorunuzu alacaksanız, tecrübesiz iseniz kesinlikle ilk motorunuz shadow olmamalı. öncelikle hayatınıza, sağlığınıza ve motorunuza yazık olmasın...

Ayrıca fiyatlar; aksesuar, model yılı, km si, temizliği ile doğru orantılı. full aksesuarlı, temiz ve bakımlı bir motora 18000 lira bile verilebilir belki ama ben veremezdim...

Motosikleti
    Kısmetse yarın Shadowlanıyorum..
    DjKaan bunu beğendi.
    Benim için zor yoktur.. İmkansız ise biraz zaman alır..

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    Sana da hayırlı olsun Sinan hocam. sweeper, resim koy da görelim yeni motorunu. bu da benim düldül. bir yıldır kullanıyorum. 2004 model. Seneye nasipse Honda VTX 1300..

Motosikleti
    Alıntı alize05 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana da hayırlı olsun Sinan hocam. sweeper, resim koy da görelim yeni motorunu. bu da benim düldül. bir yıldır kullanıyorum. 2004 model. Seneye nasipse Honda VTX 1300..

http://img496.yukle.tc/thumbs/4017SAM_2153.JPG
    VTX1300 gönülde esas yatan aslan ancak piyasa çok fena..

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    doğrudur. vtx lere 30.000 tl istiyorlar. ama zaten satamıyorlar. o motor o kadar para etmez.

Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 75O C
    [QUOTE=alize05;3384742]Sana da hayırlı olsun Sinan hocam. sweeper, resim koy da görelim yeni motorunu. bu da benim düldül. bir yıldır kullanıyorum. 2004 model. Seneye nasipse Honda VTX 1300..

valla daha resmini bile çekmedim çekince hemen koyarım. sinan hocam hayırlısı olsun. alize hocam depo üzerindeki shadow sticker ı normalde 2004 modelde yok, sen sonradan mı yapıştırdın?

Motosikleti
    Honda VTX 1300 S
    evet sonradan yapıştırdım.

Motosikleti
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Shadw 'a topuk vitesi;
    - Tamamen kromdan imal edilmiş, şık ve orjinal görüntüdedir.
    - Motosikletinize kalıcı bir değişiklik ve herhangi bir hasar vermeden uygulanır. -İstendiğinde kolayca iptal edilerek sökülebilir.
    -Yükseklik ayarlı olup istenilen şekilde konumlanabilir.
    - Yaz ve kış Ayakkabı ve botlarınızda vites koruma peti kullanmanıza gerek kalmaz.
    - İstanbul / Büyükçekmece hobi atölyemde Yarım saat içinde çalışır vaziyette teslim edilir.
    - Uygulama bedeli 180 TL. dir.
    İrtibat: 0532 241 94 86
    Farklı çalışmalarınız var mı?

Evet arkadaslar bende bir honda sohdow meralklisiyim fakat bu aralar fiyatlar bir hayli kendini asmis durumda bekliyecegim sezon sonuna kadar belki iner bu arada araniza yeni katildim ve bu fiyatlarin nes3n bukadar hopladiginin bir nedenini bilen varsa bilgilendire bilirmi saygilar

Motosikleti
    HONDA SHADOW VT 75O C
    Malum artık Türkiye'de yeni modelleri yok ve doğal olarak da tercih edilen bir motor olması, özellikle yaz aylarında artan talep ile birlikte fiyatlar oldukça yükseklerde. Doğru olan sabırlı olup, uygun zamanda hamle yapmaktır. Keza ben 3 ay kadar bekledim sanırım.

Bu arada bakım zamanı geldiğinde İzmir'de Shadow'umu götürebileceğim tavsiye ettiğiniz bir servis var mıdır?

Gercektende uygun zamani beklemek gerekir yoksa gereğinden fazla meblalar vermek zorunda kaliriz hayallerimi bu sezon erteleyip kış aylarında gerçekleştirecegim

Motosikleti
    Selam arkadaşlar, bütçenin çok büyük kısmını motora verdiğimden aksesuarları kara kara düşünmeye başladım, esasen ihtiyacım olan ön çam, yan çanta ve egzoz..

Bunlar için uygun çözümler üreten var mı aramızda?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:59 ----------

Araştırma yaparken http://www.motosport.com/ diye bir siteye rastladım, fiyatlar diğer yerlere göre makul, Türkiyeye gönderim yaptıklaırnı söylüyorlar ve net kapı teslim fiyatı ve garantisi veriyorlar. İlgili site ile deneyim yaşayan varmı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler