Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ninja ER
    Alıntı kullaniciii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görüşlerinizz gerçekten önemli...
    öncelikle merhaba..nerede yaşadıgını merak ettım motoru görme şansın nasıl olmaz? görmeden oturmadan binmeden nasıl motor alınır ki?
    sorularına gelecek olursam 3sorununda cevabını tabiki ninja olarak veririm her turlu rahat edersin cbr a göre daha iyi daha performanslı bir motor..bakım aralıkları ise her motor gibi normal yani. servis yerleri varsa yaşadıgın yerde pek sorun olmuyor bazı parçaları pahalı. extra birşey yok. 140la giderken heleki uzun yolda raht ve güveni kawa da tek geçerim. ama sana diyeceğim bakmadan heleki üstüne oturmadan motor alma sonra pişman olma!
    ..uçuyoruzz DEDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kullaniciii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Adaşım :D verdiğin bilgiler için çok teşekkürler... Ben görev gereği doğudayım. Malum buralarda kawa bayisi yok. En yakın kawa bayisi malatyada. Orda da siparişe göre getiriyorlarmış. Yine de bir ara gidip tanıdığı falan varsa :D bizzat isteteceğim motoru ve en azından bir fikir elde etmeye çalışacağım. Hayırlısı diyelim. Sonuçta bu silindirde iki seçeneğim olduğunu düşünüyorum. Ama ibreler ninja yönünde...
    Birde renk konusunda fikirlerinizi almak isterim. Siyah çok mu sade kaçıyor. Yani bir mz gibi görünmesini istemem:D İlk tercihim siyahtı ancak yeşile döndü gibi.

Motosikleti
    ninja ER
    Adaşım :D verdiğin bilgiler için çok teşekkürler... Ben görev gereği doğudayım. Malum buralarda kawa bayisi yok. En yakın kawa bayisi malatyada. Orda da siparişe göre getiriyorlarmış. Yine de bir ara gidip tanıdığı falan varsa :D bizzat isteteceğim motoru ve en azından bir fikir elde etmeye çalışacağım. Hayırlısı diyelim. Sonuçta bu silindirde iki seçeneğim olduğunu düşünüyorum. Ama ibreler ninja yönünde...
    Birde renk konusunda fikirlerinizi almak isterim. Siyah çok mu sade kaçıyor. Yani bir mz gibi görünmesini istemem:D İlk tercihim siyahtı ancak yeşile döndü gibi.
    aslında motoru almadan önce servisini,ustanı ayarla daha iyi olur çünku heryer yapamıyor başka kalıte malzeme kullanıyor buda sana zarar yani. servisini yerini ayarladıktan sonra dert etcek bişey kalmıyor. '12 model alcaksan beyaz renkli var. yeşiller eskı seriden varsa tavsiye ederim. siyah renkte pek belli olmuyor ninja oldugu kanımca (: (bütün seriler aynı kasa zaten fark yok çok)..
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Dostum servisim aldığım yer olacak. Yani başka şehirde. Netten biraz araştırdım genelde memnun arkadaşlar.
    2012 model olacak. Yeşil eski seriden tavsiye ediyorsun, kasada herhangi bir değişiklik var mı yani? Bunu hatırlatman da iyi oldu. 2012 değişiklikleri neler. Bir forumda Hatların değiştiğini okumuştum ama resimlerin hangisi yeni hangisi eski çözemedim...
    Ama Beyaz düşünmüyorum.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bulut.. yarına mesai çıktı benım ya akşam 6da çıkıcam ancak. başka birgun olursa gidelim ok
    sana da uygun olduğumuz bir zaman birlikte gideriz. 2 kişi olunca belki indirim yaparlar

benim aklımda farklı bir proje daha var. onu da sorarım
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    ninja ER
    Dostum servisim aldığım yer olacak. Yani başka şehirde. Netten biraz araştırdım genelde memnun arkadaşlar.
    2012 model olacak. Yeşil eski seriden tavsiye ediyorsun, kasada herhangi bir değişiklik var mı yani? Bunu hatırlatman da iyi oldu. 2012 değişiklikleri neler. Bir forumda Hatların değiştiğini okumuştum ama resimlerin hangisi yeni hangisi eski çözemedim...
    Ama Beyaz düşünmüyorum.
    2012 de sadece siyahla beyaz renk mevcut bildiğim kadarıyla. değişen şeyler göstergelerin alt tabanı beyaz renkte ve egzoz tüpünün üstü siyah kaplı okadar (: hayırlı olsun şimdiden .

---------- Post added at 23:09 ---------- Previous post was at 23:06 ----------

Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana da uygun olduğumuz bir zaman birlikte gideriz. 2 kişi olunca belki indirim yaparlar

benim aklımda farklı bir proje daha var. onu da sorarım
    tamam indirime varım bende o projeyide merak ettim hea arka çanta demirinden sonra değişik bişeyler geliyor demekki
    ..uçuyoruzz DEDE

ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ninja_omer bendeki 2012 ve yeşil

Uploaded with ImageShack.us

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    çamurluk yaptırmak isteyen arkadaslar, ben yarın fikirtepe ve ümraniye sanayiyede bakıcam fiyat alcam. isterseniz bekleyin,burdan paylaşacağım. kafamıza yatan hangisi olursa birlikte gidip yaptırtabilirizde çamurlukları. Kimler düşünüyor çamurluk yaptırmayı? Elimizde sayı olursa belki indirimde yaparlar...

2012 Ninja 250R Special Edition

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    ccman Maşallah harika görünüyo motorun. Special da fena değilmiş. Ama galiba ninja dediğin zaman yeşilll olacak gibi...

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    aldanmayın arkadaslar oynanmış. birkere arkadaki mono kapak verilmiyor.extra. lastikte şerit var. genel bakınca güzel gözüküyor, ama extra bir özellik yok sanırım.sadece renkte oynama var ki bizimki gibi tek renkler bence daha güzel.

ccman Maşallah harika görünüyo motorun. Special da fena değilmiş. Ama galiba ninja dediğin zaman yeşilll olacak gibi...
    sagol darısı basına.
    yarın onu tekrar giydiricem etiket,karbon folyo vb
    aynen ninja yeşildir.(bence)

grenaj arayanlar burda bişiler var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72326630/detay

Motosikleti
    Kawasaki Ninja250r 2012
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol darısı basına.
    yarın onu tekrar giydiricem etiket,karbon folyo vb
    aynen ninja yeşildir.(bence)

grenaj arayanlar burda bişiler var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72326630/detay
    fotoları bekliyoruz o zaman :D

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YA CCMAN COK BEYENDIM.ALLAH KAZASIZ BELASIZ KULLANMAK NASIP ETSIN. BUHAFTA SONU BENDE YAPTIRMAYI DUSUNUYORUM. BENIM NINJA SIYAH,MUMKUNSE CAMURLUKLARI BEYAZ YA DA SARI DUSUNUYORUM. SIZCE SIYAH NINJAYA NE RENK CAMURLUK GIDER ARKADASLAR ???
    Kardesim bence siyah yaptir motorun goruntusunu bozma. Bu arada arka camurluga bende varim beyler..

ben yaptim beyler yapılmışı var.

160 lık lastikte de iyi durdu

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    ben yaptim beyler yapılmışı var.
    http://img849.imageshack.us/img849/4...2032200431.jpg

160 lık lastikte de iyi durdu
    Hocam boyattınız mı aldınız mı

siyah boyattım aldım ?

Motosikleti
    ninja ER
    ninja_omer bendeki 2012 ve yeşil

http://img696.imageshack.us/img696/4...9559371585.jpg

oo ccman senınkide guzelmiş benımkıde '09 model. kazasız belasız kullan inşallah.
    arka çamurluk gerçektne hoş olmuş. güle güle kullan.. bu arada yaptırmak isteyen 3-4 kişi olduk galiba
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    Honda cb125e
    @ccman 160lık arka lastıgı takınca son hızda ne kadar bır dusme oldu acaba

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    2012'de sadece yesil rengin tonu degisti ve beyaz kalkti TR icin konusuyorum. Baska bir degisiklik yok 2011e gore.

Gosterge olayina da ben vazgectim girmekten. Baglanti inanilmaz sorun. Ebayden alacaklariniz Amerika icin yani karburatorlu motorlar icin. KOSOnun EFI icin ayri baglanti aparatlari var ama KOSOnun rezalet musteri iliskileri cevap vermiyor ve satin alacak yer bulamadim o kiti. Bulsaniz bile baglanti olayi tamamen bir muamma + EFIlerde benzin gostergesi calismiyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler