Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    EruKING davetinizi aldım,adanaya çok uzak bir mesafe ama şuan bizde katılmayı çok istiyoruz

Bu arada dün 300 km yol yaptım,120 nin altına fazla düşmedim,genelde 140 ile gidip geldim,iki kişiydim ve ara ara 170 - lere kadar çıktım dik oturur pozisyonda,kolay kolay hiçbişeyi beyenmem ama kawasaki ninja gözüme girmeyi başardı virajlara yatmalar olsun,araç sollamalar olsun ve ayrıca otobanda giderken birçok araç fotoğrafımızıda çektiler çok zevkli bir motor...
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Dün TR riders grubu ile sapanca'daydım. gezi fotoğraflarını akşam eklerim. Sabah erkenden 6 motor yola çıktık sonrasında Sapanca'da bizden sonra yola çıkan arkadaşlarla buluştuk. Aşağı yukarı 20 motor vardı.

Sapanca'ya giderken yolda Erdem (Tutku1982) ve Fazer tutkunları grubundan bir arkadaş ile TEM'de karşılaştık Onlarda Bolu'ya gidiyorlardı Ankara'dan gelen arkadaşlarla Bolu'da buluştular
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 08 Siyah
    Arkadaşlar merhaba 3 ağustos çarşamba günü İstanbul sarıyerden yola çıkıp Aydın didim istikametine gideceğim feribot kullanmayı düşünüorum yolu o tarafa düşecek arkdaş olursa eşlik etmek isterim hepinize Bol güvenli ve keyifli sürüşler)

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün TR riders grubu ile sapanca'daydım. gezi fotoğraflarını akşam eklerim. Sabah erkenden 6 motor yola çıktık sonrasında Sapanca'da bizden sonra yola çıkan arkadaşlarla buluştuk. Aşağı yukarı 20 motor vardı.

Sapanca'ya giderken yolda Erdem (Tutku1982) ve Fazer tutkunları grubundan bir arkadaş ile TEM'de karşılaştık Onlarda Bolu'ya gidiyorlardı Ankara'dan gelen arkadaşlarla Bolu'da buluştular
    satışlardayız ama iyi sıktık ducati monsterle kapıştım grenajsız motorun bi işe yaramadıgını anladım...ramazan nedeniyle tatile girdim bayram sonu yarı türkiye turu planlıyoruz son üç makina ama ne yazıkki dörtdüncüye yer yok...
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    merhaba arkadaşlar, ninja 250R ın fren balatalarını ucuza nasıl bulabilirm? ön arka 100tl gibi bir fiyata buldum fazla geldi.
    Karadeniz - Giresun.

Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı tutku1982 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satışlardayız ama iyi sıktık ducati monsterle kapıştım grenajsız motorun bi işe yaramadıgını anladım...ramazan nedeniyle tatile girdim bayram sonu yarı türkiye turu planlıyoruz son üç makina ama ne yazıkki dörtdüncüye yer yok...
    Ben ilk üçte yerimi alırım o zaman

Moruk sen satışlardayız diyebilirsin ama bolu'ya ne gelme imkanım vardı nede günübirlik gezi yapmak için o kadar yol yapmaya gönlüm

Diğer grubuda 3 haftadır sallıyordum tabi senin ondan haberin yok
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

---------- Post added at 22:13 ---------- Previous post was at 22:10 ----------

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    ,

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

,,,,,,,,

merhabalar,

bende 1 aylik yeni ninja kullanicisiyim, rodajim yeni bitti sayilir, simdilik persembe bulusmalarina katilabilirim biraz tecrube sahibi olunca gezilere de gelmek isterim

saygilar

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Çok tatlı bir gezi oldu, herkese teşekkürler.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    en düşük hızım 120
    en hızlı sürat 175
    hızım genelde 140 civarıydı
    2 kişiydim artçımda vardı
    80 tl lik benzinle 470 km yol yapmışım
    ninja kullanan arkadaşlar sizce benzin çokmu veya azmı yakmış ?

Motosikleti
    XL650V Transalp
    80 / 4.34 = 18.4lt

18.4*100/470= 3.91lt 100km'deki tüketim.

tek kişi olsaydın buyuk ihtimalle 3.7lt civarında olurdu bu tüketim.

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    sizin tecrübelerle karşılaştırırsak
    sizin makina nasıl yakıyor
    ve benim ninja azmı yakmış çokmu

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Monster sahibi mi şikayetçiydi motorun çıplak olmasından ?

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende gelmek istiyordum artık birdahaki sefere

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Erdem abi yine güzel gezmişsiniz ya
    zzr 600de ayrı bi hoş gözüküyor
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Vasuki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R '11 Beyaz
    Selam arkadaşlar, Castrol Chain Lube Racing Zincir Yağı ve Castrol Chain Cleaner Zincir Temizleme Spreyini Kadıköy-Üsküdar-Ümraniye ya da buraların yakınlarında satan bir yer var mı? Online siparişle satan web sitelerinin elinde yok. Telefonla sordum tedarikte bir sorun varmış. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Ya da tavsiye edeceğiniz kolayca bulabileceğim başka markalar var mı?

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insan arasında saygı olunca gezilerde güzel oluyor katılanlara teşekürler

---------- Post added at 21:12 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende gelmek istiyordum artık birdahaki sefere
    dosttum yarı türkiye turumda dönüş yolumda ankarada bi akşam kalmak var sen ve koray başta olmak üzere bizlere katılcak ninjacılarıda aramızda görmek isteriz ilerleyen tarihte burdan yazarım hangi tarihte oluncagını ankarada ninjacılarla tanışmayı cok istiyorum saygılar

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:12 ----------

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Monster sahibi mi şikayetçiydi motorun çıplak olmasından ?
    yoksa sizmiydiniz onu sahibi iyi tokatladım ya ninja -ömer cok geride kalmasaydı iyice deli etcektim

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Vasuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, Castrol Chain Lube Racing Zincir Yağı ve Castrol Chain Cleaner Zincir Temizleme Spreyini Kadıköy-Üsküdar-Ümraniye ya da buraların yakınlarında satan bir yer var mı? Online siparişle satan web sitelerinin elinde yok. Telefonla sordum tedarikte bir sorun varmış. Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:23 ----------

Ya da tavsiye edeceğiniz kolayca bulabileceğim başka markalar var mı?
    bende aramıştım bayağı castrol u bulamamıştım motul aldım castrolden daha iyidir.İstanbulda olmadığım için tavsiye veremicem.

Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erdem abi yine güzel gezmişsiniz ya
    zzr 600de ayrı bi hoş gözüküyor
    zzr laf yok ya harbi 2. vitesde 11 bin devirde 140km görünce cok şaşırdım biraz daha sıksam 180km görücek nerdeyse koray kardeşim dogru şecim gercekten kazasız belasız kulanışlar zzr 1400 alana kadar...bi ara gelde bi kac video cek bize....felon

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Ninja - İstanbul Haftalık Perşembe Toplantısı

Ninjalar,

Bu hafta içinde bulunduğumuz ay vesilesiyle Güllaç gecesi yapıyoruz. Karaköy Güllüoğlunda buluşmak üzere...

Tarih 04.08.2011 Saat 21:30

http://www.karakoygulluogl​u.com/ind...​sim.asp

Daha sonra Dolmabahçede birşeyler içip geceyi sonlandıracağız...

İyi sürüşler dileriz...

Ninja 250 R İstanbul

---------- Post added at 21:40 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EruKING davetinizi aldım,adanaya çok uzak bir mesafe ama şuan bizde katılmayı çok istiyoruz

Bu arada dün 300 km yol yaptım,120 nin altına fazla düşmedim,genelde 140 ile gidip geldim,iki kişiydim ve ara ara 170 - lere kadar çıktım dik oturur pozisyonda,kolay kolay hiçbişeyi beyenmem ama kawasaki ninja gözüme girmeyi başardı virajlara yatmalar olsun,araç sollamalar olsun ve ayrıca otobanda giderken birçok araç fotoğrafımızıda çektiler çok zevkli bir motor...
    Bekir, evet size yol biraz uzak olacak... Ankara düşünüyorduk fakat, Ankara'da ki arkadaşlarında biraz yol yapmasını istedik. Bu yüzden boluda buluşalım istiyoruz. Sizi adanada organize etmeye çalışıyoruz. Osman abi kesin geliyor... sizin ordan bir grup olarak çıkmanızı sağlarsak geleceğiniz yolda hoş olabilir... Şimdilik tek sorun tarih, onuda hallettiğimizde tekrar bildiricem. Bayramdan sonraki 2 3 hafta içinde olacağını düşünüyoruz... Görüşmek üzere...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler