Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Alıntı Raikkonen666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler sanırım rodajdan sonra yapacam artçılı..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:42 ----------

Sanırım ufak tefek mide bulandırıcı şeyleri düşünmek pek sağlıklı değil, makina bu sonucta. bu beni rahatlatan cevap oldu teşekkürler..
    Yani bazi seylere dikkat vermek guzel bir sey bu motorunu onemsedigin anlamina geliyor ama paranoyaya cevirmemek lazim bende senin gibiyim aslinda motoru dinlerim degisik bir ses ciktimi huylanirim birseymi oluyor diye ama cok takmamak lazim onu anladim. sirf artcili binmemek icin kapak takicam bulabilir ve alabirsem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beyler bukadar takıntıyı bırakın çan çin çon motorlara çin malı motorlara binenler düşünsün,motorda çok dikkatinizi çeken bişey olmadıkça korkmayın
    Her asker yeşil bereli olamaz

Alıntı orcax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani bazi seylere dikkat vermek guzel bir sey bu motorunu onemsedigin anlamina geliyor ama paranoyaya cevirmemek lazim bende senin gibiyim aslinda motoru dinlerim degisik bir ses ciktimi huylanirim birseymi oluyor diye ama cok takmamak lazim onu anladim. sirf artcili binmemek icin kapak takicam bulabilir ve alabirsem
    kadıköy z motoda kapak satılıyor düşünürsen eger, daha spor bir görüntü kazandırıyor zaten kapak, keşke beyaz renkler içinde beyaz kapaklar falan olsaydı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:44 ----------

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bukadar takıntıyı bırakın çan çin çon motorlara çin malı motorlara binenler düşünsün,motorda çok dikkatinizi çeken bişey olmadıkça korkmayın
    haklısın daha önce hyosung kullandım çok şikayetçiydim ondan kalan bir paranoya durumu var bende ama hyosung kullanıp hiç sorun yaşamayanlarda var çok değişk bir durum.

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    hyosungu bende kullandım çok iyi bilirim,o yüzden bana hyosung demeyinde ne derseniz deyin,istisnalar kaideyi bozmaz ama genelde yorumlar kötü

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Ön diskten ses gelen arkadaşlar

bende motoru 7'binde aldığımda balatalar bitmek üzereyedi ve ön diski biraz tırmalamıştı.

5bin'de bir balatalarınızı gözle kontrol etmenizde fayda var.

ses çok geliyorsa ara ara disk soğuk iken balata temizleme spreyi sıkın.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Pazar günü edirne gezisinde 550 km yol yaptık motorun 5000 km bakımı yaklaştı şuan 4600 deyim. Z moto kartalda servisi yaptırayım diyorum ama orada konulan yağlara pek içim sinmedi. Hangi marka yağı öneriyorsunuz ?

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    balatalar 7 binde nasıl bitmek üzere oluyo çok enteresan,neden böyle diyorum çünkü cbr 125 kullandım aldığımda 3000 km deydi km 24000 gösteriyodu sonrada motoru sattım ama hiç balata değiştirmedim , frenlerimde canavar gibiydi

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    kadıköy z motoda kapak satılıyor düşünürsen eger, daha spor bir görüntü kazandırıyor zaten kapak, keşke beyaz renkler içinde beyaz kapaklar falan olsaydı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:44 ----------

haklısın daha önce hyosung kullandım çok şikayetçiydim ondan kalan bir paranoya durumu var bende ama hyosung kullanıp hiç sorun yaşamayanlarda var çok değişk bir durum.
    Arkadasim eger yolun duserse bir fiyatini sorarmisin kapagin bir turlu ogrenemedimde

Arkadasim eger yolun duserse bir fiyatini sorarmisin kapagin bir turlu ogrenemedimde
    Tamam en kısa zamanda bilgi veririm

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    balatalar 7 binde nasıl bitmek üzere oluyo çok enteresan,neden böyle diyorum çünkü cbr 125 kullandım aldığımda 3000 km deydi km 24000 gösteriyodu sonrada motoru sattım ama hiç balata değiştirmedim , frenlerimde canavar gibiydi
    benim balata durumu cok iyi orjinal balatalar cok sert oldugu için ses yapıyo ses dedigim cok rahatsız edici degil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:11 ----------

yeşil kapak alıp beyaza boyatmak cok zor bi durum degil...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:16 ----------

[QUOTE=Raikkonen666;2351330]kadıköy z motoda kapak satılıyor düşünürsen eger, daha spor bir görüntü kazandırıyor zaten kapak, keşke beyaz renkler içinde beyaz kapaklar falan olsaydı[COLOR="Silver"]

yeşil kapak alıp beyaza boyatmak cok zor bi durum degil,,,
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

red thunder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Orcax, mono kapak fiyatı 105 EUR + KDV, orginal. Ebay öneririm bir kontrol et, seat cover veya solo seat yazarsan çıkıyor, Ninja 250 R için. Fiyatlar daha makul. Yunanistan'da OEM satan bir üye var, TL bazında nakliye dahil 100 TL'ye geliyor ;)

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Pazar günü yaptığımız Edirne gezisinden birkaç kare resim....

Diğer resimler için facebook grubumuzu ziyaret edebilirsiniz...

]

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Ben biliyordum böyle olacağını, gelemedik içimizde patladı

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Bu arada arkadaşlar yeni ninjalarını alıp tanışamadığımız arkadaşlar var. Bunun için Cuma günü akşam veya hafta sonu bir tanışma toplantısı gibi bir şeyler yapalım diyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar buradan haber verirlerse hem tanışmış oluruz hem eski hem yeni kullanıcılar deneyimlerini paylaşır. Anadolu veya Avrupa yakası katılım durumuna göre yer belirleriz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:55 ----------

Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben biliyordum böyle olacağını, gelemedik içimizde patladı
    Tuğhan abi ben sana gel dedim dinlemedin beni Sağlık olsun bu seferlik resimlerle idare et. En kısa sürede tekrarlarız.

Motosikleti
    Ninja 250R - Mojito ;)
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada arkadaşlar yeni ninjalarını alıp tanışamadığımız arkadaşlar var. Bunun için Cuma günü akşam veya hafta sonu bir tanışma toplantısı gibi bir şeyler yapalım diyoruz. Katılmak isteyen arkadaşlar buradan haber verirlerse hem tanışmış oluruz hem eski hem yeni kullanıcılar deneyimlerini paylaşır. Anadolu veya Avrupa yakası katılım durumuna göre yer belirleriz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:55 ----------

Tuğhan abi ben sana gel dedim dinlemedin beni Sağlık olsun bu seferlik resimlerle idare et. En kısa sürede tekrarlarız.
    Evet, sağlık olsun, bu seferlik böyle oldu İnşallah diğerlerine. Ancak benim bu hafta 3 tane operasyonum var, cumartesi pazar dahil :( Tanışma toplantısına yine gelemeyeceğim sanırım

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı red thunder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, sağlık olsun, bu seferlik böyle oldu İnşallah diğerlerine. Ancak benim bu hafta 3 tane operasyonum var, cumartesi pazar dahil :( Tanışma toplantısına yine gelemeyeceğim sanırım

Çoğunluğun durumuna göre yaparız abi ? Katılmak isteyenler bir yazsın tarih saat işini netleştiririz

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Şevki abi gezi için denecek söz zaten yoktu

Ben resimleri görünce birşey geldi aklıma, resim boyutları konusunda her zamanki gibi iyisin, Boyutları ayarlamayı bilmeyen forum üyeleri seninle irtibata geçerse yardımcı olursun sanırım. Sayfaları boşuna kastırmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum... Saygılar

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şevki abi gezi için denecek söz zaten yoktu

Ben resimleri görünce birşey geldi aklıma, resim boyutları konusunda her zamanki gibi iyisin, Boyutları ayarlamayı bilmeyen forum üyeleri seninle irtibata geçerse yardımcı olursun sanırım. Sayfaları boşuna kastırmanın bir anlamı yok diye düşünüyorum... Saygılar
    Yardım bizim işimiz Alicim her türlü teknik taktik yardım yapılır

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yardım bizim işimiz Alicim her türlü teknik taktik yardım yapılır
    Ben diğer forum üyeleri adına sana şimdiden teşekkür ediyorum abi :D

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok iyiymiş ya sadece arka için 350tl fiyat verdi bana galeria daki servis uygun biyer bulmak lazım anes motor yada şişli fulyada motobakkal var oralarda bi araştırma yapmam gerek galiba listeye ekleme yapalım
    1.Lastik
    2.Koruma Takozu
    3.Tank pad
    Koruma takozunu nereye bağlandığına dikkat et. Bazıları radyatörün şaseye bağlandığı noktaya sabitliyor takozları. Bir şekilde motor takozun üstüne sertçe devrilir, yaslanırsa bu bağlantı noktaları zorlanıp radyatöre zarar verebilir. böyle bir durumda grenajın zarar görmesini tercih edersin

Tank padlerinde şeffaf olanları var. motorun rengini gösteriyor, aklında olsun. belki rengini bozmak istemezsin
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler