Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    Şu muhabbete de oldum olası hastayımdır "Ben Almam" Bu sadece motor için değil fotoğraf makinesi, kamera vs.. her malda illa böyle söyleyenler çıkar. Arkadaş çok güzel yazmış. Bu tarz meselesidir. Yeri gelir sadece rengini beğendiğin için motor alırsın, buna kimse karışamaz. Ben yamaha xv950 alma arefesindeyken 1-2 kişiye sorayım dedim, aman Allahım.. O motor alınır mı, o paraya şunu alırız falan. Yahu ben sevdim ve aldım nokta.

R25'im kaza sonucu perte çıktı, gittim 2016 beklemeden bir tane daha aldım çünkü aşığım makineye.. Ruh halim serseri R25, biraz daha şehir içi pata pata isteğim olunca xv.. Almayacak almasın, bizler mutluyuz
    SuleymanE ve Ahmetcan45 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tartışmaya dahil olayım.
    Bu makina bu fiyatı etmez doğrudur. Hiç bir motor hakettiği fiyatta değil ülkede buda bir gerçek.
    Hepsinin fiyatı zaten yüksek. Bu tarz meselesi. Ben ikinci el nasıl kullanıldıını bilmediğim, Kırk yılda bir 200 km hızlara çıkacağım motora 15bin vermem. Gider bida r25 alırım vermem. Ama geçmişini bildiğim tanıdıım bi arkadaşımda vardır o zaman veririm.
    Bu biraz zevk ve ihtiyaç meselesi sanırım. R25 benim ihtiyacımı görüyormu? Fazlasıyla.
    Zaten işe geliş gidiş amacıyla kullanıyorum hafta içinde.
    Sadece pazarım var o günde bana yetiyo bu canavar.
    Keşke fiyatı 10bin olaydı da bütün herkes binebilseydi.

Beyler HJC IS-17 Genesis kask hakkında bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Atormentado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc Snappy x -- Yamaha Yzf r25
    Arkadaslar r25 im henüz 150 km de izmirde yaşıyorum sıcaklık 5 6 derece civarında şehir içi 4-5 bin devir arasında kullanıyorum bu havaya rağmen bugun 2 kere hararet 4 çizgi oldu fan açtı normalmidir bu durum

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Arkadaslar motorlarimiz hakkinda bilgi alisverisinde bulunsakta 15e 600luk 2005 alirdim diyenlerde gitse alsa bizler R25 sahibiyiz ya bu kadar bekleyip civatasina kadar arastirip almis insanlariz yapmayalim biz uymayalim sunu alirdim bunu alirdimcilara ben cogunda hala bisey göremedim zaten😂😂😂😂 3 ayı doldurdum sanirm 1400 kmde motorum okula geldigim icin yikadim pakladim kaldı evimin onunde icim sizliyor resmine bakmaktan bi hos oldum özledim be keratayı
    Eli yuzu sesi pak canavarim bnim haftaya gideyimde şöyleee bi bineyim zaten benzine de indirim gelmis gelmese de olur keyif alıyorum motorumdan hazzz veriyor bana ortalamam 3.7de kaldı en son yaksın ya beni tatmin ediyor ya 7 yaksada batmaz gözüme feda olsun Aslanıma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaşlar Tokyo Motor Show'da bu motorun ABSli versiyonu gösterildi. Sizce bu versiyon ülkemize de gelir mi? Ayrıca kırmızı renk konusunda ne düşünüyorsunuz? 2016 modeller arasında görme şansımız var mı sizce?

https://www.youtube.com/watch?v=XvyG8G5VHrc

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı EQULIBRIUM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Tokyo Motor Show'da bu motorun ABSli versiyonu gösterildi. Sizce bu versiyon ülkemize de gelir mi? Ayrıca kırmızı renk konusunda ne düşünüyorsunuz? 2016 modeller arasında görme şansımız var mı sizce?

https://www.youtube.com/watch?v=XvyG8G5VHrc

http://picture.goobike.com/850/85019...4110500300.jpg
    Gelebilir elbette ama 17den assagiya fiyat beklemeyin derim, cbr'da yeni motorunu tanitmaya hazırlanıyor diye düşünüyorum uzulenler yine bizler olucaz fabrika herzaman kazanir unutmayin 2016 modellerde beklentim fiyat konusunda 16500 18bin arasidir yıl bekleme işini fln bi köşeye atın, ati alan Üsküdarı geçecek atınızı alıp yolunuzu geçin ocakta fiyatı 15600 motorun, haziranda 16000 eylülde 16400 2016 busekilde kapanır.
    Cbrda 14500den acack bu sekilde verecek olduğu motor sayısı bayii başına max 5, sonra birden tirmanis hele bide tutulursa soluğu 15400te alır.

Arkadaşlar ocak ayı girdiğinde r25'in 0 ları model eskidiği için fiyatları düşecekmi bilgisi olan varmı?

teodor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XV 950 CAFE RACER - Yamaha YZF R25
    2016 modeller mart nisandan aşağı bayilere düşmez, siz bırakın indirimi bindirim gelecek..

Motosikleti
    YZF R25
    "Tahrik zinciri gergisi kapağı" gözüme çok çirkin geliyor. Ona takılacak bir aksesuar felan var mı acaba?

Motosikleti
    Arkadaslar sizin motorlar da fan açıyor mu bu havalarda bi yardimci olun bir sıkıntı mı var acaba motorda

Motosikleti
    Yamaha r25
    Alıntı Atormentado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar sizin motorlar da fan açıyor mu bu havalarda bi yardimci olun bir sıkıntı mı var acaba motorda
    gider haldeyken mi calısıyor fanlar

Motosikleti
    Evet yoldayken calısıyor sıcaklık 3 çizgi ara sıra 4 e çıkıp düşüyor

Alıntı Atormentado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yoldayken calısıyor sıcaklık 3 çizgi ara sıra 4 e çıkıp düşüyor
    3çizgi gayet normal 4de anormal deil.sürüşüne bağlı 3-4 arası oynar zaten die düşünüyorum.forum ne kadar boşaldı kimse yok bişiy paylaşan yok sorulara cvp veren yok.nerdesiniz uleen!
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha r25
    Alıntı Ardatt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3çizgi gayet normal 4de anormal deil.sürüşüne bağlı 3-4 arası oynar zaten die düşünüyorum.forum ne kadar boşaldı kimse yok bişiy paylaşan yok sorulara cvp veren yok.nerdesiniz uleen!
    benimki gider haldeyken 3 cizgide oluyo hep ama eve varınca azıcık üstünde oturuyorum bostayken 4 cizgi oluyo sizde de bostayken ses geliyor mu acaba debriyaja basınca geciyo arkadasımda da r25 var onda da oluyomus

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    Alıntı ziya6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimki gider haldeyken 3 cizgide oluyo hep ama eve varınca azıcık üstünde oturuyorum bostayken 4 cizgi oluyo sizde de bostayken ses geliyor mu acaba debriyaja basınca geciyo arkadasımda da r25 var onda da oluyomus
    eve gelmeden önce biraz devirli kullandıysan yada şehir içinde eve geldiginde motoru kapatma hemen bi 20 30 saniye içinde fan calısırsa fanı kapatmasını bekle calısmas ise kapat gitsin :D o debriyaj ı sıktında motordaki ses gider o her motorda var sıkıntı yapma her motor derken bütün r25 ler demiyorum bütün motorlarda cbr dede var ybr dede var :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:30 ----------

Biz buralardayız arkadaşlar eskiden o kadar cok paylaşım yaptıkkı artik kenera cekildik
    parlatma aşaması tamamlandı
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    buda benim videom abone olup takip edebilirsiniz arkadaşlar
    Mitoqondri ve Sokollu bunu beğendiler.

karşıyaka57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    Selamın Aleyküm beyler.Benim R25 te bir sorun var linke tıklayıp bir yorum fikir yapar mısınız?

http://www.motosiklet.net/forum/moto...is-sorunu.html

Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Arkadaslar merhaba, bugün bir ozellik kesfettim sizlerle Paylaşmak isterim, hemde küçük bi anım oldu dinlerseniz onu da anlatmak isterim😊
    Muğla'da finallerim olduğu icin bir çılgınlık yapıp Eşen'den motorla gitmeye karar verdim😊
    Sınav saat9:30da 6da yola ciktim ne olur ne olmaz diye, sen nasıl bir Soğuksun resmen her kemigim ayrı ayrı titredi 1.5 saate ulaştım, bu kaba taslak olan kısmıydı
    Simdi yakıt konusuna deginmek istiyorum hani ya bu motor cok yakıyor diyen arkadaslar ne kadar hakli olabilir diye denedim yola cikarken 40 tl yakit aldım oncesinde depoda 0.5 l anca benzin vardi petrole zor yetistim,
    hızım min. 120 -+(10), (virajlar hariç)
    Gayet akıcı bir şekilde ilerledim ve muglaya vardim 11de sinavdan çıktım 2de yine sınavım vardi kotekliyle muglayı bi tavaf ettim o saate kadar, 😂 surekli gezdim
    Sinavdan sonra ciktim tuttum evin yolunu güneş tepeden vurdu sicakligi hissettim lastiklerim guzel isininca virajların tadı başladı (lastikler o kadar kotu değil) o sakar rampasi bi saga bi sola ilk uzun ve virajlı yolum motorla ilk deneyim kısaca, ben oldukca tatmin oldum, hep diyodum acaba cok mu para verdim diyede bugun bu suphem aktı gitti ustumden ( bu arada hala yakit almadim) dalaman çıkışı opetin orada motor yedeğe düştü, ve tripmetre kendiliginden sunu açtı;(farkettigim ozellik)
    F:0.0 ben bunu bugun anladim motor yedege dusunce ne kadar gidebilirsin diye sanırım fikir veriyor ben o halde 27km yol yaptım, yaniklar, acarlar Opetten tekrar 40 liralık benzin aldım (sadece opetten alıyorum bu arada)
    Yakit asla gozume batmadi çünkü ortada gerçekten hız ve yaptığım yol var durduğu yerde kesici mi yapıyorsunuz anlamadim ki, bu arada benim yakaladigim hiz degerleri;
    5.vites zorlamadan 12bin devire kadar 165,
    6.vites te devire dikkat etmedim 177 fln gördüm, tadimlik cok guzel rampa assa yol vardi 5le zorladim yalan yok 177 yaptı sonrası kesici, şöyle konuyu toplarsak
    Yakıt konusunu dert edinenler o yakıtın karşılığını nasıl alacaklar once buna dikkat etsinler rica ediyorum, mutlaka farklilik vardir, her motor her kullaniciya gore ama gerçekten çok acimasiz yorumlar var icim acıdı. Zorlarkende ondan sonra da tünelden geçerken vs durdugumda hararet ibrem 3ten ne assa ne yukari oynadı ve evime ulaştım sonuc: R25 keyiftir ama rahat degil sag kuregim hala agriyor uzerine yattigim surece cok sıkıntı yasamadim ama umarım sıkmamısımdır sizleri sevgilerle Allah kimseye kaza bela vermesin🙏

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün far baktım. Philipsin night vision modeli pek ovulmus. Kullanan vardı sanırım burdan. Hatta Yukardaki resme bakarsak ahmetcan kullanıyor gibi
    Atormentado ve Ahmetcan45 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Arkadaslar motorunuz için hangi yağı kullanıyorsunuz servisin koydugu yamalube iyimidir yoksa bakıma başka yağ ilemi gideyim tavsiyeleriniz neler motul 300v yada 5100-7100 gibi yağlar r25 için nasıl kullanan varmı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)