Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha YZF-R25 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar plaka kaç güne geliyor motoru salı alıcam plaka için bir kaç gün daha beklemem gerekiyormus kaç gün beklerim ?
    plaka basit. iki gunde halletmistim ben. gidip evraklari vermistim. ertesi gun gidip plaka-ruhsati almistim. cok basit olay. takipciye o kadar para vermeyin. ha tabi zorunlu trafik sigortanizi yaptirdiginizi varsayiyorum. bu arada sifir alirken sasi no uzerine yapiliyor sigorta. ruhsati alinca plakaya zeyil ediliyor bilginize.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Aynı gün alabilirsin

Motosikleti
    Yamaha R25
    İşte galiba bayi halledicek bana 2 3 gün icinde yapılır gelip teslim alabilirsiniz dedi

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru alma arefesindeyim çok acil olarak tüketim değerleriniz konusunda yardımcı olabilir misiniz?
    Hocam 3lt altına inenlerde var 6litre gorenler karma tuketim degerim 4lt hizlanma ani kalkiş duruş dikkatsiz canım istediği gibi sürüyorum 1214 kmde tamı tamına 4 lt arkadaşım var aldığı günden beri sürekli cok agresif kullanıyor 5.6 litrenin uzerine cikamadı. Tabi sizin beklentilerinizde önemli benim beklentim fix 5lt olur demiştim 1 litre altında kaldı memnunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

Alıntı Ahmetbahadır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru alma arefesindeyim çok acil olarak tüketim değerleriniz konusunda yardımcı olabilir misiniz?
    Alıntı Ars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte galiba bayi halledicek bana 2 3 gün icinde yapılır gelip teslim alabilirsiniz dedi
    1 günde alip takabilirsin beklemek istemezsen sok faturani cebine devam et polis durdurursa efelenme onlarda insan,
    Efendim yeni aldım plakam basılıyor beklemek istemedim sakin sakin kullanıyorum dersen hicbirsey demezler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Elbette kullanmaya yönelik yakıt tüketimi değişebilir, sonuçta 3 litreyi görende tapagaz gitmiyor, 6 litreyi görende yavaş giderken o kadar yakıt yakmıyor.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    ben bursada plaka işini bi öğleden sonramı harcayarak hallettim. motoru plakasız aldım acemler trafik şubeye gittim. burada yandaki takipçilerde ilgili evrakları 15 tl'ye hazırlatarak şubeye geçtim. yaklaşık 1 saat içinde ruhsatımı ve plaka için gereken kağıdı aldım. daha sonra şoförler odasına yine motorla giderek plakamı bastırdım. 15 dk'ya basıyorlar zaten plakayı. en son honda bayisine giderek plakayı taktırdım. bayinin istediği fiyatın 250 tl altına halletmiştim işleri.

Motosikleti
    Yamaha R25
    Bayiye yaptırmak istemezsem nasıl halledebilirim kendim ?

Atormentado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 Sfc Snappy x -- Yamaha Yzf r25
    Arkadaslar 2016 modeller fuardan sonramı yoksa ocak ayı gibi bayilerde olurmu

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    2016 modeller fuardan sonra tahminim mart sonu nisan başı gibi gelir ülkemize.

Sanırım renklerindede biraz oynamışlar yeni modelin

R25 kullanıcılarına bir sorum var arkadaşlar bende motor alma arefesindeyim fuarı bekliyorum son kararı fuarda vericem. R25e topcase takılamadığından MT 25i bekliyorum. Ancak R25 MT25 kuyruk yapısı birebir aynı yani R25e olmayan Top case MT25 nasıl olacak ? ikisininde kuruk havada MT25e oluyorsa R25 neden olmasın ? Hadi bakalım uzman arkadaşların bilimsel yorumlarını bekliyorum .

Motosikleti
    Yamaha X-city 250 - Yzf R25 - X-max 400 Abs
    Takılamaz diye bir şey yok tabi ki takılabilir ancak genelde bu tarz motor kullanıcıları hem estetik hem de aerodinamik açıdan top case i tercih etmezler. Bu linkte mevcut;

http://japan.webike.net/products/21993005.html

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    Alıntı ZRN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takılamaz diye bir şey yok tabi ki takılabilir ancak genelde bu tarz motor kullanıcıları hem estetik hem de aerodinamik açıdan top case i tercih etmezler. Bu linkte mevcut;

http://japan.webike.net/products/21993005.html
    Anladim Teşekkürler.

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Arkadaşlar Merhaba, nasip olursa bende R25 alacağım.Fuar sonrasında 2016 model almak istiyorum.Dün antalyada yamaha bayine gittim ellerinde 4 adet kalmış bunlar son modeller yeni yılda fiyatlar 16.000 TL'den aşağı olmaz aynı motorlar gelecek dediler.2016 modellerde ne gibi değişiklik olacak bilgisi olan var mı ? mesela kırmızı renk gelebilir mi ?
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    Alıntı Knight_eagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba, nasip olursa bende R25 alacağım.Fuar sonrasında 2016 model almak istiyorum.Dün antalyada yamaha bayine gittim ellerinde 4 adet kalmış bunlar son modeller yeni yılda fiyatlar 16.000 TL'den aşağı olmaz aynı motorlar gelecek dediler.2016 modellerde ne gibi değişiklik olacak bilgisi olan var mı ? mesela kırmızı renk gelebilir mi ?
    Kırmızısının gelme ihtimali olabilir onun dışında başka değişiklik olmaz 2016'lar ne zaman gelicekmiş onuda söyledilermi kardeş

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Abs'li gelebilir

Knight_eagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova ANF-125/ Yamaha YZF R25 Race Blu 2016
    Alıntı Atormentado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızısının gelme ihtimali olabilir onun dışında başka değişiklik olmaz 2016'lar ne zaman gelicekmiş onuda söyledilermi kardeş
    Teşekkürler bende kırmızı renk gelebilir diye düşünüyorum bir ihtimal.2016 modeller için Bir tarih veremiyoruz dediler.Israrla ellerindeki motolara yönlendiriyorlar.
    4 Teker bedeni, 2 Teker Ruhunu taşır.

Motosikleti
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abs'li gelebilir
    Gelsede bayilere süs olarak gelir 17.500 den asagiya satmazlar

Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Kardeşim mrb.
    Farın tam arkasında kadran tarafından baktığında sol üstte ve sağ altta 2 tane civata var sol üstteki yıldız tornavidayla çevriliyor sağ alttaki için ise 10 anahtar kullanman lazım sol üstteki civara farın aşağı yukarı hareket etmesini sağlıyor sağ attaki ise farın dışa içe hareket etmesini sağlıyor

Arkadaşlar merhaba... Yakıt tüketimi ile ilgili şaşkınlık yaşıyorum çünkü şu anda yaklaşık 6-6.5litre yakıyor motorum şehir içi kullanıyorum zaten.
    Özellikle devirli kullanmıyorum gittiğim mesafe 3-5 km Eskişehir küçük şehir gaz açacak fırsat bile olmuyor ama bu değerler bana garip geldi.
    Acaba bir problem mi var fikir verirseniz ona göre servise gideceğim çünkü dikkat ederek kullandığımda 6 litre yakıyorsa bu alet bunda bir gariplik var diye düşündüm. Yardımcı olursanız sevinirim ;) Cbr'a haftada 2 litrelik benzin aldıktan sonra R25'e para dökmek sinir bozucu oluyor :D

PysLre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25-2015
    Alıntı Serhat Şenel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba... Yakıt tüketimi ile ilgili şaşkınlık yaşıyorum çünkü şu anda yaklaşık 6-6.5litre yakıyor motorum şehir içi kullanıyorum zaten.
    Özellikle devirli kullanmıyorum gittiğim mesafe 3-5 km Eskişehir küçük şehir gaz açacak fırsat bile olmuyor ama bu değerler bana garip geldi.
    Acaba bir problem mi var fikir verirseniz ona göre servise gideceğim çünkü dikkat ederek kullandığımda 6 litre yakıyorsa bu alet bunda bir gariplik var diye düşündüm. Yardımcı olursanız sevinirim ;) Cbr'a haftada 2 litrelik benzin aldıktan sonra R25'e para dökmek sinir bozucu oluyor :D
    servise git söyle durumu enjeksiyona pompalama ayarlarına baksınlar.
    Tugay Boruzan. Çanakkale'den Selamlar.

manqa82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT09 SP
    ''2016 model yılının motorsikletini almak istiyorum'' diyen arkadaşlar, kısaca bilgi vermek istiyorum;
    yıllar artık araba motor bazında dikine degil yatay bölünüyor, yani bu şu demek 2007 yılının 9. ayında 2008 model tourneo connect almıstım, yani o zamanlar böyle bir durum söz konusuydu tüketici bunu kafasına o kadar takmıyordu ama yıl 2014'ü gösterdiğinde artık şu devir başladı,
    üretim bandından arac ne zaman indiyse onun tarihi.
    Yılbaşı demek zam demek herkes biliyor bunu, siz bayii olsanız bu kadar cok tutulan bi model olsa hala daha da tutulmaya devam ediyor bildiğiniz üzere stok hiç mi yapmazsınız? Diyeceğim o ki (TAHMİNİM SADECE) 2016 yılında da 2015 modelleriyle buluşacak tüketici radikal hicbir değişim olmaz ne boyasında nede başka birseyinde sadece kırmızı rengi gelir mavi rengi kalkar bknz: YBr125esd bu da nisan mayıstan önce olmaz kurlar yine hareketlenmeye başladı almaya niyeti olanlar siz yılbasından önce alın.
    dipnot:
    cbr250r almak için niyetlendiğimde 2016sının ağustos ayında geleceği bilgisi paylaşılmıştı.
    viper17 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)