Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    arizona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    8,290 motor sigorta ve plaka dahıl yanı butun ucretler 400 tl.şehir çok önemli.ben kütahya tavşanlı'dayım
    motor bana 8,690 tl ye geldı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karaca3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns
    Alıntı arizona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8,290 motor sigorta ve plaka dahıl yanı butun ucretler 400 tl.şehir çok önemli.ben kütahya tavşanlı'dayım
    plaka ruhsat 230 tl civarı tutuyor.
    siz sigortayı 170 tl yemi yaptırdınız?

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı karaca3 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka ruhsat 230 tl civarı tutuyor.
    siz sigortayı 170 tl yemi yaptırdınız?
    sigortacı arkadaşım.benım ısımı hallet parası neyse verıp geceyım benı ugrastırma dedım.ben sadece plaka ruhsat ıcın ımzaya gıttım hazır oldugunda aradı gıttım borcun 400 tl dedı.istanbulda arkadasların ödedıgı 1000 tl ler bana cok ucuk gelıyor yazık yanı okadar paraya benım yaptıgım masraf karsısında

cevaplayan herkese teşekkür ederim de abi sen bedavaya halletmişsin valla ya maşallah bu arada güle güle kullan tekerin düz bassın

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı starlord adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cevaplayan herkese teşekkür ederim de abi sen bedavaya halletmişsin valla ya maşallah bu arada güle güle kullan tekerin düz bassın
    Eyvallah kardeş.bide şu var benim sigortada baska bi motorun markasi yaziyor ama sasee numarasi gibi önemli şeyler pulsara ait ucuz olsun diye baska marka yaziyorlar bundan onceki apache ninde öyleydi.bi sorun bunuda

Motosikleti
    BAJAJ-Pulsar 200 ns
    Eyvallah kardeş.bide şu var benim sigortada baska bi motorun markasi yaziyor ama sasee numarasi gibi önemli şeyler pulsara ait ucuz olsun diye baska marka yaziyorlar bundan onceki apache ninde öyleydi.bi sorun bunuda
    Böyle bişey olası değil ustam.sana önerim bölge trafiğe gidip göstermen olacak.ciddiye al bunları polis çevirirse patlama en azından haklıyken haksız duruma düşme o zaman sorumluluk sana ait olur kal sağlıcakla

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı karakuzum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle bişey olası değil ustam.sana önerim bölge trafiğe gidip göstermen olacak.ciddiye al bunları polis çevirirse patlama en azından haklıyken haksız duruma düşme o zaman sorumluluk sana ait olur kal sağlıcakla
    trafık polısıne sordum bu durumu bişey olmaz dedi.bundan öncekı motorumdada boyleydı bı sıkıntı cıkmadı sımdıye kadar.motor no şase no no farklı degıl pulsarın numaraları.sadece marka model kısmında falcon crazy 125 yazıyor sadece...sizde araştırın bu durumu bosuna okadar para vermeyın yazık gunah valla

Motosikleti
    bajaj pulsar 200ns
    Alıntı Selcuk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen makine konusunda biraz şanssız tarafta kalmışsın ama çözülmeyecek sorun yok..
    Stop etme bu motor sogukken debriyaj muhabbetinde yazılım güncellemesiyle çözüldü.
    Fakat trafikte durduk yere stop ediyorsa makine soğuk olabilir yağ pompası uyarısı verir bir kez başıma geldi.
    Frenlerde ötme balata spreyi ya da 500 den az zımpara ile geç zamanla düzelecek emin olabilirsin.
    Kalkarken metal sesi konusunu anlamadım konuyu daha açarsan yardımcı olmaya çalışırız.
    İkici veya boşa geçmeme yaşayan ben dahil motul yağ koyduktan sonra şikayet eden yok.Bakım zamanında motulle devam etmeni öneririm.
    Uğultu da siperliğin altındaki plastik parça ve arka kuyruktan gelen ses olabilir.
    Motor daha çok yeni biraz daha kullanmaya çalış emin ol pişman olmayacaksın...

Bunun dışında motora yatmadan biraz rampa aşağı 155km/s hızı gördüm.Sonra zaten kesici 152 lere saldı makineyi...
    http://i.hizliresim.com/goLkY3.png
    tesekkurler selcuk bey ama gercekten hersey ust uste gelıyor ve ınsanın moralı bozuluyor.motor gıderken stop edıyordu o sorunum cozuldu sukur ancak debrıyaj tasından gelen cıyık sesı cogu kalkısta devam edıyor ozellıkle yokuslarda baya rahatsız edıcı fren balatalarını kendımmı sokup zımparalayım servıs oter dedı ancak sacma olan 2015 tek el duzgun kullanılan bır motordan bahsedıyoruz ve yagmurlu havalarda dahı kullanılmıyor motor balata spreyı denendı ancak yok motoru calısmazken gerı gerı cekıyorum frenler otuyo baska bıyerden gıcırtılar.hayırlısı

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı mrkocaali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tesekkurler selcuk bey ama gercekten hersey ust uste gelıyor ve ınsanın moralı bozuluyor.motor gıderken stop edıyordu o sorunum cozuldu sukur ancak debrıyaj tasından gelen cıyık sesı cogu kalkısta devam edıyor ozellıkle yokuslarda baya rahatsız edıcı fren balatalarını kendımmı sokup zımparalayım servıs oter dedı ancak sacma olan 2015 tek el duzgun kullanılan bır motordan bahsedıyoruz ve yagmurlu havalarda dahı kullanılmıyor motor balata spreyı denendı ancak yok motoru calısmazken gerı gerı cekıyorum frenler otuyo baska bıyerden gıcırtılar.hayırlısı
    biraz sert kullan.zorla motora.seri kalkış yap.seri fren yap.emin ol bişeylerin yerine oturduğunu hissedeceksin.fazla duymayın şu sesleri...

mavellen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motor şuan 400 üstünde yakıtım km de 0,25 -tl :D ilk bakımda bunu söyleyeceğim ayrıca vitesleri geçirdiğim ayaklık düşmek üzereymiş yeni farkettim sonra bir güzel sıktım.Debriyaj kavrama ayarını beğenmedim ben isteğime göre ayarladım,az gevşek gibi kaldı boşluk var oda ses yapıyor.Olmassa kavramayı biraz daha geriden yaptırayım o zaman sıkılaşır kannatimce .Farı söktüm beyaz ampül taktım çok sexy oldu sinyalleride led yapmak istiyorum ama henüz o işe kafa yoramadım.Bakımda hava filitresini değiştiriyorlarmış.Değişimin nasıl yapıldığını internette gördüm.Depo grenajını söküyorlar.Şimdi ben o depo grenajını burdaki servise nasıl söktüreyim çizerler vidaları kaydırırlar en güzeli o işi ben yapayım.Bundan önceki motorumu acentadan aldıktan sonra hiç servise uğramamıştım her işini ben yapmıştım doğal olarakda garantiyi öldürmüştüm :D .Kaliteli yağ kullanmak en güzeli ince yağı tavsiye etmiyorlar şanzıman vites geçişlerinde sıkıntı yapacağı için.Egzos olayına hiç girmek istemiyorum bu şekilde iyi ayak yakmaz artçıya zarar vermez ama oturak mutlaka elden geçmeli çok baskı yapıyor.En kısa zamanda kırmızı siyah yumuşak döşeme yapacağım.Altın elbiseli adamı seyrediyorum çok kötü değil adamda bilgi birikim var motor testleri güzel sayılır.Beğenmediğim yanlarıda var ama elde bu var başka yok :D izlemeye devam ne kaparsak kar.

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Merhabalar tekeriniz düz bassın. Radyatörü delinen oldumu hiç ? benim 10.100 kmde radyatörüm anlamadığım bi sebepten delindi garantiden siparişi verdik umarım gelir radyatörümüz.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Bakımda hava filitresini değiştiriyorlarmış.Değişimin nasıl yapıldığını internette gördüm.Depo grenajını söküyorlar.Şimdi ben o depo grenajını burdaki servise nasıl söktüreyim çizerler vidaları kaydırırlar en güzeli o işi ben yapayım.Bundan önceki motorumu acentadan aldıktan sonra hiç servise uğramamıştım her işini ben yapmıştım doğal olarakda garantiyi öldürmüştüm ...
    Depo karenajını sökmeyin, karenaj kalsın, deponun kendisini karenajla birlikte sökün. Alttaki benzin hortumlarına dikkat ederek konsola doğru koyarsınız.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS
    Alıntı mavellen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor şuan 400 üstünde yakıtım km de 0,25 -tl :D ilk bakımda bunu söyleyeceğim ayrıca vitesleri geçirdiğim ayaklık düşmek üzereymiş yeni farkettim sonra bir güzel sıktım.Debriyaj kavrama ayarını beğenmedim ben isteğime göre ayarladım,az gevşek gibi kaldı boşluk var oda ses yapıyor.Olmassa kavramayı biraz daha geriden yaptırayım o zaman sıkılaşır kannatimce .Farı söktüm beyaz ampül taktım çok sexy oldu sinyalleride led yapmak istiyorum ama henüz o işe kafa yoramadım.Bakımda hava filitresini değiştiriyorlarmış.Değişimin nasıl yapıldığını internette gördüm.Depo grenajını söküyorlar.Şimdi ben o depo grenajını burdaki servise nasıl söktüreyim çizerler vidaları kaydırırlar en güzeli o işi ben yapayım.Bundan önceki motorumu acentadan aldıktan sonra hiç servise uğramamıştım her işini ben yapmıştım doğal olarakda garantiyi öldürmüştüm :D .Kaliteli yağ kullanmak en güzeli ince yağı tavsiye etmiyorlar şanzıman vites geçişlerinde sıkıntı yapacağı için.Egzos olayına hiç girmek istemiyorum bu şekilde iyi ayak yakmaz artçıya zarar vermez ama oturak mutlaka elden geçmeli çok baskı yapıyor.En kısa zamanda kırmızı siyah yumuşak döşeme yapacağım.Altın elbiseli adamı seyrediyorum çok kötü değil adamda bilgi birikim var motor testleri güzel sayılır.Beğenmediğim yanlarıda var ama elde bu var başka yok :D izlemeye devam ne kaparsak kar.
    Beyaz ampulun aydınlatmaya hayrı oldumu.Ben gece kullanırken far çok yetersiz kalıyor.Özellikle şehir dışına çıkınca.Uzunları yakınca hepten dağa taşa.Daha kuvvetli bi ampul takayım diyorum.Sürekli yandığı için akü ye zararı olurmu bilemiyorum.Tecrübe edenler varsa yardımcı olabilirler.Sis farı takıyolar onlar çözüm oluyor mu ? yoksa sadece görsellik mi
    Berkays bunu beğendi.

Arkadaslar merhaba

Ben de yeni 200 ns ime kavustum. ancak yeni ehliyet aldığım için hemen trafiğe çıkmak istemiyorum. Pazar sabahı trafik boşken çıkmaya başladım. Pratik yapabileceğim bağdat caddesi kadıköy tarafında bildiğiniz boş alan var mı? Ya da önereceğiniz başka bir yer?

eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    arkadaşlar bende ciddi ciddi pulsar ns düşünmeye başladım ama sürekli insanların bir problem var demesinden iyice korkmaya başladım.
    sizce almaya değer mi ? yoksa ona o kadar vereceğimize TNT 25 mi almak mantıklı olur sizce ?

coldboy35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı eXcitinG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende ciddi ciddi pulsar ns düşünmeye başladım ama sürekli insanların bir problem var demesinden iyice korkmaya başladım.
    sizce almaya değer mi ? yoksa ona o kadar vereceğimize TNT 25 mi almak mantıklı olur sizce ?
    Bende yeni alırken kafamda çok soru işareti vardı. Çok şükür bir sorun yaşamadım şu ana kadar. Aldığım için memnunum ve keyifle sürüyorum.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    elimde eski motorum 2016 pulsar 200ns' in ön arka olarak 200km kullanılmış nerdeyse yeni sayılabilecek orjinal lastikleri mevcut. gerçekten ihtiyacı olan (almaya gelen arkadaşın motorunun üzerindeki lastikleri kontrol edeceğim) bir arkadaşa ücretsiz vermek istiyorum. lastikler 2015 model olanlara nazaran nispeten daha iyi yol tutuyor. istanbul/fulya da ikamet ediyorum. özel mesaj ile ulaşabilirsiniz.
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 ybr esd
    Alıntı eXcitinG adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki tnt...

Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki tnt...
    Tecrübeleriniz veya varsa bilginiz doğrultusunda sebebini belirtirseniz, ikilemde kalan arkadaşımıza daha çok yardımcı olmuş olursunuz.

arkadaşlar akü öldü. aküyü garantiden sipariş vermiştik. lakin aküyü beklerken hala ölmek üzere olan aküyle devam ediyordum. bugün işe gittikten sonra eve dönmek için motora bindim gösterge açıldı lakin marşa bastığımda pır pır pır etti ama motor çalışmadı bir kaç kez denedim ama işe yaramadı. şimdi size sorum şu olacak ben bu motoru nasıl çalıştırabilirim servise kadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)