Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bajaj Pulsar 200NS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

uzun zamandır sitenin takipçisi motor heveslisi olarak pulsar modeli ile ciddi ciddi motor sahibi olma niyetine giriyor gibiyim. tabi etraftan herkes tehlikeli diye karşı çıkmasını saymazsak...
    turkısh39 un fiyat politikasına tam destek veriyorum verilen fiyatın üzerine çıkılması bence tüketiciler için hiç hoş bir durum değil .
    Facebook sayfasında da sordum ve buradan cevap alacağımı düşünüyorum. ekrem bey'e ve diğer arkadaşlarında yorumunu almak üzere bir soru sormak istiyorum . bajaj acaba neden avrupa piyasasına girmiyor ve giremiyor? sonuç olarak avrupa piyasasına girmeyen firma için insanın aklında soru işareti oluyor.

Ekrem bey ayrıca Sakarya da servis konusunda bilgi verirmisiniz ? şehir merkezinde servisiniz yok gözüküyor sitenizde. bu konudaki çalışmalarınız nelerdir? motoru görüp incelemek isterim.

İyi çalışmalar çok soru sordum
    dyavol-77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı yakopsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun zamandır sitenin takipçisi motor heveslisi olarak pulsar modeli ile ciddi ciddi motor sahibi olma niyetine giriyor gibiyim. tabi etraftan herkes tehlikeli diye karşı çıkmasını saymazsak...
    turkısh39 un fiyat politikasına tam destek veriyorum verilen fiyatın üzerine çıkılması bence tüketiciler için hiç hoş bir durum değil .
    Facebook sayfasında da sordum ve buradan cevap alacağımı düşünüyorum. ekrem bey'e ve diğer arkadaşlarında yorumunu almak üzere bir soru sormak istiyorum . bajaj acaba neden avrupa piyasasına girmiyor ve giremiyor? sonuç olarak avrupa piyasasına girmeyen firma için insanın aklında soru işareti oluyor.

Ekrem bey ayrıca Sakarya da servis konusunda bilgi verirmisiniz ? şehir merkezinde servisiniz yok gözüküyor sitenizde. bu konudaki çalışmalarınız nelerdir? motoru görüp incelemek isterim.

Fiyat konusunda 6999 dan daha satışa sunulmadan, fuarın ilk günü 7371 e çekmelerine ben de kızmış hatta fiyat belli değil satış zamanı bir zam daha görecek dediklerinde gidip drift almıştım. Aldıktan hemen sonra dönüş yapıp fiyatı sabitledik dediklerinde ve özellikle Ekrem Ata Bey'in satıcı gibi değilde aramızda bir abimiz olarak sorularımızı cevaplaması üzerine drifti satıp pulsar a kapora verdim. Pulsar hakkında yorum yapamıyorum çünkü elime geçmedi daha.

Fiyat konusunda mt07 harici bekleyenlerin yüzünü güldüren olmadı bence. Hondaya değinmiyorum bile. Cbr 250 ilk çıktığında plaka teslim 8700 e almıştım. Şimdi 13bin + plaka

Bajaj ın Avrupa piyasasına çıkışı hakkında şöyle bir haber buldum
    http://ekonomi.milliyet.com.tr/bajaj...65/default.htm

Hindistan’ın en büyük motosiklet üreticilerinden Baja Auto, Türkiye ve Avrupa pazarına giriş için Kuralkan Motorlu Araçlar (Kanuni) ile ortaklık anlaşması imzaladı. Böylece Türkiye pazarı Bajaj’ın küresel çapta giriş yaptığı 53’üncü ülke oldu. Türkiye motosiklet pazarının son yıllarda hızlı büyüdüğünü düşünen Bajaj, halen yıllık 200 bin adetlerde olan pazarın yakın gelecekte Avrupa’daki en büyük Pazar olacağına inanıyor. BAL Uluslar arası İş Başkanı Rakesh Sharma, Bajaj Ailesi’nde herkesin Türkiye pazarına giriş yapacakları için çok heyecanlı olduğunu belirterek, "Türk müşterilerimizin yüksek beklentileri olduğunu biliyoruz. Biz de zaten kaliteli, sağlam ve dünya genelinde büyük beğeni duyan tasarımlarımızla Türklerin beklentilerine hazırız. Markalarımız; Puslar, Discover, Boxer ve RE ile birçok ülkede Pazar lideri olduk. Bu başarıda her zaman Kuralkan Motorlu Araçlar gibi güçlü ortaklar seçmemize borçluyuz. Fayda amaçlı Boxer, günlük kullanıma uygun Doscover ve spor maksatlı Puslar ile Afrika, Latin Amerika, Güney Afrika gibi bölgelerde zirvedeyiz. Bu ürünlerimiz 2014 başından itibaren Türkiye yollarına da yayılacak" dedi.

Kuralkan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sait Kuralkan, 26 yıldır motosikler sektöründe faaliyet gösteren güçlü bir üretim ve pazarlama organizasyonuna sahip olduklarını belirterek, Bajaj’ın bu tecrübeye güvendiğini söyledi. Kuralkan Holding Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kuralkan da, "Bazı modellerin Türkiye’de üretimi konusunda da adımlar atılacak. Çünkü Bajaj, Türkiye’yi Avrupa pazarı için hem üretim hem de pazarlama üssü olarak konumlandırıyor" dedi.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Fuarda honda cb500x gelmeyecegini ogrendigim anda buyuk bir hayal kirikligi yasamistim.bunun uzerine 250cc segmentine bakma karari almistim.wolf,inazuma,x5 ve pulsar motosikletler alternatif olarak kafamdaydi.fuarin 4 gunude universite arkadaslarim,ailem ve is arkadaslarimla gezdim inceledim bu motosikletleri.begenene saygim var ama x5 tam bir facia.malzeme kalitesi falan yerlerde.inazuma cok pahali geldi.kendi sinifi icin yakiti da fazla deniliyor.2.elde sahipleri saclamada sinir tanimiyor.bunu da eledim.sym wolf malzeme kalitesi olarak cok iyiydi.tip olarak ben burdayim diyordu.yakiti cok iyiydi.bunu almayi uzun sure dusundum.ama ben kararimi verirken en onemli mevzu uzerine oturdugumda icimi kipirdatan benimle butunlesen bir tek bajaj pulsar'mis gibi hissettim.

Bu model performans olarak muhtemelen bu modellere yaklasamayacak.hemen hemen her kategoride geride kalacaktir,yakit haric.fakat arada ucurum da olmayacaktir diye dusunuyorum.fiyat olarak en ucuzu ile arasinda 4bin tl fark var.bu ne demek, insan ustu koruma ekipmanlari alinabilir demek.baska bir motor alinabilir demek.cc buyuturken extradan cebinde para olmasi demek.her neyse butun bunlari daha kullanicisi olmayan ne oldugu belirsiz bir motosiklet icin yazdim.yurtdisi forumlari 2 aydir takip edip duruyorum genelde basarili bulunmus bir model.ama turkiyedeki altyapi hizmetleri muamma.kuralkana burada buyuk is dusuyor.ben kendim hic muhattap olmadim bugune kadar ama sikayetleri hep beraber okuduk.onyargili degilim adamlara.ben bu modeli alacagim lakin bunun 400cc leri de gelecektir(asil alinasi 400cs modeli).memnun kalmazsam potansiyel musterileri olarak uzaklasirim kendilerinden.bunu istediklerini de sanmiyorum.
    Turkiye'ye yeni gelmis ve kendini ispat etmemis bir modeli yerlere goklere sigdiramamazlik yapmayalim lutfen.ne cikacagi muamma.yalniz soylenene gore talep epey fazlaymis modele ki bunlardan birisi de benim.fiyati suan icin iyi.olurda 1 ay sonra fiyat 8bin lira olur, yukarida bu model icin yazdigim hicbirsey ciddi degildir.saygilar.
    zafer26 bunu beğendi.

Alıntı yakopsi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Değerli yakopsi;

Hayırlı günler diliyorum...

Sorularınıza cevap vermeye çalışayım;

1. Bajaj Avrupa piyasasında var aslında. Şöyle ki; bildiğiniz gibi BAJAJ AUTO KTM'in % 47 hisse sahibi. KTM Duke serisinin 125,200,390 cc leri BAJAJ tarafından üretiliyor. Aynı şekilde KAWASAKİ Ninja serisinin 250, 650 cc ürünleri de. Bunlar biliyorsunuz Avrupa'da çok iyi satılan ürünler. Bajaj markası ile de Türkiye'den sonra Avrupa pazarına da çok yakında gireceğiz. Böyle bir plan var. Sadece süreci belli değil. Bu girişin inşallah Türkiye üzerinden olma ihtimali büyük. Bizim için çok heyecan verici...

2. Sakarya'da bayilik ve servisimiz henüz olmadı. İki aday ile görüşüyoruz. Muhtemelen bayilik ve servislik beraber olacak. Önemli bir motor merkezi olduğunu biliyoruz. Şu anda için en yakın İzmit bayimizi önerebilirim.

Selam ve saygılarımla...
    Adem Balkan bunu beğendi.

sedat0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 150
    TURKİSH 39 bu motoru alsın peşindende ben alcam Allahın izniyletukishin yorumlarını takipteyim favorimsin
    turkish39 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkısh39 tam bir tüketici dostusunuz tebrik ediyorum sizi... baskıya devam
    Eyvallah kardeşim.Ama çoğu yazdıklarım yanlış anlaşılıyor bazen.Bajaj daha önce kullandığım bi marka,Pulsar ise 2007 den beri hayalim.Ekrem bey kullanıcılarla bu kadar yakından ilgilendiği için gördüğüm sorunları yazıyorum.İnsanları yanlış yönlendiren bayileri yazıyorum.Ekrem bey bu kadar insanla ilgelenmek için çaba sarfederken,motor konusunda insanları yanlış bilgilendirmeleri hem bize hem Ekrem beye yapılan ayıptır.Hazır Ekrem beyi arkamıza almışken bu işi adamakıllı beraber çözelim.Arada çürük yumurtalar varsa,Ekrem beye ve kullanıcılara zararı dokunacaksa da bunu bilelim.
    Fiyat konusunda artık bişey demek istemiyorum.Çünkü artık bu fiyattan satışa çıktı ve alanlar oldu.En başında bişeyler olsaydı iyi olurdu.Bundan sonra motosikleti alanların tarafsız bilgi vermeleri,servislerin daha dikkatli iş yapmaları için çalışalım.Belki Türkiyede bajaj kullanıcıları bir ilki gerçeklertirir...

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Alıntı sedat0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TURKİSH 39 bu motoru alsın peşindende ben alcam Allahın izniyletukishin yorumlarını takipteyim favorimsin
    Soğolasın kardeşim.Gördüklerimizi aksaklıkları paylaşıyoruz.Pulsarı da test ettik,etmez olaydık Benim velet başımın etini yiyo.
    rebel_punto, hkn34 ve centil40 bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

MKAYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 1200 Z
    Ekrem bey ben Çanakkale merkezdeyim burada bu motorun satışı yok ilçesinde var (Biga) ancak gelen motorlar kısıtlı sayıda olduğu için hemen satılıyor bende motoru (PULSAR 200 NS) görüp inceleyip beğenirsem almak istiyorum şu anda kısıtlı sayıda gelen motorlar toplanıp sahiplerine hemen teslim edildiğinden ve ilçeninde uzak olması sebebiyle bir türlü görüp inceleyemedim sizden öğrenmek istediğim ;
    1- PULSAR 200 NS'nin bayilerinize kısıtlı sayıda gönderim süreci ne zaman sona erecek yani sıra beklemeden motoru inceleyip alma şansımız ne zaman olacak ?
    2- Sıra beklemeden alma şansımız oluştuğu zaman fiyatlarında artış olma olasılığı var mı ?
    hkn34 bunu beğendi.

hkn34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200 NS + Yamaha XJ6 N+ kawasaki z 900
    Alıntı MKAYHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem bey ben Çanakkale merkezdeyim burada bu motorun satışı yok ilçesinde var (Biga) ancak gelen motorlar kısıtlı sayıda olduğu için hemen satılıyor bende motoru (PULSAR 200 NS) görüp inceleyip beğenirsem almak istiyorum şu anda kısıtlı sayıda gelen motorlar toplanıp sahiplerine hemen teslim edildiğinden ve ilçeninde uzak olması sebebiyle bir türlü görüp inceleyemedim sizden öğrenmek istediğim ;
    1- PULSAR 200 NS'nin bayilerinize kısıtlı sayıda gönderim süreci ne zaman sona erecek yani sıra beklemeden motoru inceleyip alma şansımız ne zaman olacak ?
    2- Sıra beklemeden alma şansımız oluştuğu zaman fiyatlarında artış olma olasılığı var mı ?
    güzel sorular ...
    zafer26 bunu beğendi.

Alıntı MKAYHAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerli MKAYHAN;

1. Sıra beklemeden ne zaman alabileceğimiz konusuna keşke net cevap verebilsem? Gün gün tablo değişiyor. Siparişleri oldukça artırdık, ancak talep de artarak geliyor. Şu anda bayiler mecburen sıra yapıyor. Ama gidişata göre kendi kanaatimi söylüyorum, Temmuz ayında tablo büyük oranda rahatlar görünüyor,

2. Fiyat konusunda daha önce de çok defa cevaplar verildi. Piyasa şartları normal seyrettiği sürece 2014 yılı içinde kesinlikle böyle bir düşüncemiz yok.

Selam ve saygılarımla...
    turkish39, hkn34, hector15 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

sedat0055 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 150
    turkişh 39 burdakilerin çoğu pulsarı bilmezken sense 2007 den beri takip edip yorumluyosun yani 7 yıldır yorumlarını gördüm 2007 deki.
    YOX-DEW

kuralsızlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rtr 150 apache
    Bende bu motoru 2 yıldır takip ediyordum. Youtubeden tvs apache videoları izlerken görmüştüm. Kavusabilecegimizi hiç sanmazdim

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı sedat0055 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turkişh 39 burdakilerin çoğu pulsarı bilmezken sense 2007 den beri takip edip yorumluyosun yani 7 yıldır yorumlarını gördüm 2007 deki.
    Bilmeyenler haliyle çekiniyor markadan.Bajajın chetak modelini 14 yıl sorunsuz kullandım.Son sene kendi hatamdan vites dişlisini kırdım.Yaptırmak için bi motorcu müsfettesiyle sorun yaşayınca kızıp hurdaya çıkardım.2005 te 600 tl fiyat çekmişti bana.Üstüne 500 koyup cub almıştım
    Pulsarı da kullanınca içime sinmeyen bi tarafını görmedim.Bir tek sele çok sert geldi oda halledilir sanıyorum.Yakıtı kullanıcıya göre değişir.Ama pulsarı sakin kullanacak adam çıkacağını pek sanmıyorumServisten yana sıkıntı yaşanır mı zamanla hepimiz göreceğiz.Ama Ekrem abi arkamızda olduğu müddetçe onda da inşallah sorun yaşamayız.Kısmet artık.Allah (C.C.) herkese istediği motoru nasip etsin.
    volkan42, meki 60 ve Adem Balkan bunu beğendiler.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmeyenler haliyle çekiniyor markadan.Bajajın chetak modelini 14 yıl sorunsuz kullandım.Son sene kendi hatamdan vites dişlisini kırdım.Yaptırmak için bi motorcu müsfettesiyle sorun yaşayınca kızıp hurdaya çıkardım.2005 te 600 tl fiyat çekmişti bana.Üstüne 500 koyup cub almıştım
    Pulsarı da kullanınca içime sinmeyen bi tarafını görmedim.Bir tek sele çok sert geldi oda halledilir sanıyorum.Yakıtı kullanıcıya göre değişir.Ama pulsarı sakin kullanacak adam çıkacağını pek sanmıyorumServisten yana sıkıntı yaşanır mı zamanla hepimiz göreceğiz.Ama Ekrem abi arkamızda olduğu müddetçe onda da inşallah sorun yaşamayız.Kısmet artık.Allah (C.C.) herkese istediği motoru nasip etsin.
    ekrem bey sonunda dizginlemiş abi seni tamam sana 7000 olsunda bi sakinleşmi dedi ne dedi
    motorun kaç beygir olduğu önemli değildir direksiyondaki eşşek olduktan sonra

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem bey sonunda dizginlemiş abi seni tamam sana 7000 olsunda bi sakinleşmi dedi ne dedi
    Aksine hiç bir zaman bana müdahelede bulunmadı.Ekrem abiyi tanıdığımdan beri severim.Sağolsun hiç bir eleştirime de kızarak cevap vermedi.Aksine sizin eleştirileriniz bizleri mutlu ediyor dedi defalarca.Sonuçta şahsına ya da firmaya karşı bi karalamada bulunmadım asla.Fiyatına eleştirim belki satışa çıkmadan bişeyler yapabilirim diyeydi.Kullanıcılarda birlik olur sandım ama yok öyle bi dünya.Artık açıklanan fiyattan alan arkadaşlar olmaya başladığı için,yapacak bişey yok.Son zamanlarda yanlış anlaşılmalara sebep oluyorum.Ama kendiside bilir,Ekrem beye bu çabalarına karşın firma ya da bayilerin olumsuz birşey yaptıklarını gördüğüm de ifşa etmekten çekinmem.Pulsar yıllardır hayalim olan bi motosiklet,almak istiyorum tabiki.Bunu ilerleyen zaman gösterecek.Fiyat konusunda o yüzden aynı şeyleri yazmak istemiyorum.Alan insanlar o parayı zaten vermiş,daha önemli konuları merak ediyorlar şu anda.Ben gene de her fırsatta,yakından takip ettiğim için her konuda burada paylaşımlarımı yapacağım.
    HeruNolweo bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksine hiç bir zaman bana müdahelede bulunmadı.Ekrem abiyi tanıdığımdan beri severim.Sağolsun hiç bir eleştirime de kızarak cevap vermedi.Aksine sizin eleştirileriniz bizleri mutlu ediyor dedi defalarca.Sonuçta şahsına ya da firmaya karşı bi karalamada bulunmadım asla.Fiyatına eleştirim belki satışa çıkmadan bişeyler yapabilirim diyeydi.Kullanıcılarda birlik olur sandım ama yok öyle bi dünya.Artık açıklanan fiyattan alan arkadaşlar olmaya başladığı için,yapacak bişey yok.Son zamanlarda yanlış anlaşılmalara sebep oluyorum.Ama kendiside bilir,Ekrem beye bu çabalarına karşın firma ya da bayilerin olumsuz birşey yaptıklarını gördüğüm de ifşa etmekten çekinmem.Pulsar yıllardır hayalim olan bi motosiklet,almak istiyorum tabiki.Bunu ilerleyen zaman gösterecek.Fiyat konusunda o yüzden aynı şeyleri yazmak istemiyorum.Alan insanlar o parayı zaten vermiş,daha önemli konuları merak ediyorlar şu anda.Ben gene de her fırsatta,yakından takip ettiğim için her konuda burada paylaşımlarımı yapacağım.
    sym wolf 250 hakkındaki görüşlerin neler hocam? belliki biliçli bir kullanıcısın, görüşlerin benim için önemli

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    sym wolf 250 hakkındaki görüşlerin neler hocam? belliki biliçli bir kullanıcısın, görüşlerin benim için önemli
    Görünüş açısından beğendiğim bi motosiklet.Grubumda kullanıp satan arkadaşım var.En kısa zamanda detaylı bilgileri verebilirim.Kendim test imkanı bulamadım.Benim için en önemli faktör kullanıcıdır aslında.Bilinçli ve cc sine göre kullandığında sorun pek yaşamazsın.
    dolphin_star bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben geçen gün yolda gördüm Wolf'u, siyahtı ve çok güzeldi, sesi de gayet hoş çıkıyordu. İkinci elde 9 bin TL'ye bedava o motor.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen gün yolda gördüm Wolf'u, siyahtı ve çok güzeldi, sesi de gayet hoş çıkıyordu. İkinci elde 9 bin TL'ye bedava o motor.
    bende aldım birtane 2013 ün 12. ayı yani 2014 model sayılır. daha 3500 km de motor çizik bile yok. ikinci elinin pek bilinmemesi ve bizim milletin marka fanatikliği yüzünden butür motorların değeri bilinmiyor. ben aldım mesela çok memnunum hiçbir kusur bulamıyorum motora. ikinci elinin ucuz olması bence bizim gibi kullanıcılar için büyük nimet. her bindiğimde iyikide almışım diyorum
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Hayırlı olsun.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    bende aldım birtane 2013 ün 12. ayı yani 2014 model sayılır. daha 3500 km de motor çizik bile yok. ikinci elinin pek bilinmemesi ve bizim milletin marka fanatikliği yüzünden butür motorların değeri bilinmiyor. ben aldım mesela çok memnunum hiçbir kusur bulamıyorum motora. ikinci elinin ucuz olması bence bizim gibi kullanıcılar için büyük nimet. her bindiğimde iyikide almışım diyorum
    O zaman sen test edip bizi bilgilendireceksin,Hayırlı olsun,tekerin düz bassın.Son çıkan motosikletlerin çoğu gayet iyi.Dediğim gibi kullanıcısı da motorunu severse hiç bi sorun olmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)