Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler, bir sorum olacak. Dün akşam benzinliğe giderken motorda bi dengesizlik hissettim benzinliğe gittiğimde pompacılar ön lastiğin inik olduğunu söyledi. Sonra kenara çektim önce arkaya 32 bastım sonra öne 31 basacaktım ki siboba bastırmama rağmen hava vermedi. Dolmuşçu geldi o sırada bir de ben deniyim dedi onun lastiğe hava basıyor ama benim ön lastiğe basmadı, dolmuşçu sibobun bozuk falan dedi ama bunu nasıl çözebiliriz sorun ne olabilir!?
    Lastiğin havası çok indiyse makine basınç algılayamaz ve sibop'a takılmadı gibi davranıp hava vermez.

Çözüm: Birinden yardım iste sen hortumu sibopa tak ve makinede biri "Hava" düğmesine bassın makine hava vermeye başlayacak ve belli bir basınç oluştuktan sonra eski haline gelecek ve Hava düğmesine basmadan hortumu sibop'a taktığında hava vermeye başlayacak.
    Kitapçıkta öne 29 basman gerektiği yazıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    kardeş öne 31 hava basma allah korusun ön tekerin hiç affı olmaz 29 bas fazla hava yol tutuşunu azaltınr frene yüklenirsen kızaklar seni yan yatırır amman. arkaya 36 önede 29 bas ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

arkadaşlar allah rızası için ya buraya nasıl fotoğraf atacam ya bir türlü yapamadım detaylı bir şekilde yazarsanız iyi olur sağ olun teşekürler...

Sarper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı ERSİN2323 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş öne 31 hava basma allah korusun ön tekerin hiç affı olmaz 29 bas fazla hava yol tutuşunu azaltınr frene yüklenirsen kızaklar seni yan yatırır amman. arkaya 36 önede 29 bas ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:41 ----------

https://www.facebook.com/photo.php?f...type=3&theater

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:57 ----------

arkadaşlar allah rızası için ya buraya nasıl fotoğraf atacam ya bir türlü yapamadım detaylı bir şekilde yazarsanız iyi olur sağ olun teşekürler...
    Ön her zaman 29
    Arka tek sürüşlerde 32 artçı alınacaksa 36

resim olayı ise .jpg .gif vb gibi bitmesi lazım siz facebook resim sayfasının linkini vermişiniz resmin değil.
    Resmin üstüne gelin sağ tıklayın resmin url'sini kopyalaya basın öyle linki yapıştırın olacaktır.

Örnek: www.resimsitesi.com/bubenimresmim.jpg böyle yapıştırırsanız düzgün çıkar

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    eywallah kardeş yardımın içn bu da benden olsun....

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:42 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:44 ----------

https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t31.0-8/1077463_367835360009317_1146762872_o.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Ersin bu motor ne marka kardeş üzerinde honda , 600rr stickerları falan görüyorum
    Oyun kuralları haksızlık üzerineyse, kendi adaletimi kendim sağlarım.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı enxdesign adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.30 ncu saniyedeki sorundan bahsediyor sanırım. Burada sesten öte devir saatinin sapık gibi sağa sola oynaması var.
    Tamam işte, bahsettiğim sorunlardan ötürü bu titreme Aynı hesap,
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    st&kanuni abi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:27 ----------

nedense bilmiyorumda motoru olan adamlar bile kaçlık olduğunu soruyor...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi günler, bir sorum olacak. Dün akşam benzinliğe giderken motorda bi dengesizlik hissettim benzinliğe gittiğimde pompacılar ön lastiğin inik olduğunu söyledi. Sonra kenara çektim önce arkaya 32 bastım sonra öne 31 basacaktım ki siboba bastırmama rağmen hava vermedi. Dolmuşçu geldi o sırada bir de ben deniyim dedi onun lastiğe hava basıyor ama benim ön lastiğe basmadı, dolmuşçu sibobun bozuk falan dedi ama bunu nasıl çözebiliriz sorun ne olabilir!?
    selam kardeşim sorunun basit .sibob göbeği değişicek.herhangi bir lastikçiye git değiştir.2 dakkalık bir iş. kolay gelsin.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    ersin hocam alınma ama honda yazıları 600rr filan olmamış motora yakışmamış

TheCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ersin hocam alınma ama honda yazıları 600rr filan olmamış motora yakışmamış
    Aynen katılıyorum..
    .........

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Yardımlarınız için teşekkür ederim şu havalar bi düzelse yağmur gitse de bi an önce yaptırsam lastiği. Bu arada iyi sürüşler tekerinize taş değmesin

Motosikleti
    YAMAHA YZF R6
    walla bence yakışmış yaw zaten bende yapmamışım benden önceki sahibi yapmış...

Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Anahtarı kaybettim ...Ne yapabiliriz ?

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı TheCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anahtarı kaybettim ...Ne yapabiliriz ?
    Seninde hiç derdin bitmiyor be arkadaş

Yapabilecek pek bir şey yok sanırım Eren. Gidon kilitlimi kaldı ? Kontak seti değişecek galiba, akla başka bir şey gelmiyor.

Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Benimde aklıma o geliyor gidon kilitli değil
    Kontak seti değişcek gibi görünüyor hala aramaktayım... Şans yok arkadaş tam adamlar aradı geldik biz motoru almaya diye anahtar yok

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Kontak seti değişcek gibi görünüyor hala aramaktayım... Şans yok arkadaş tam adamlar aradı geldik biz motoru almaya diye anahtar yok
    Bu haliyle 4.500 veririm. Ver elini sıkışak hadi
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

Motosikleti
    GT 250R / Ramzey QM 125
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haliyle 4.500 veririm. Ver elini sıkışak hadi
    100 lira bi kontak seti
    [http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...31165172/detay
    Yok artık sende oğuzum ne ettin..Şans yok bak adamlar gelmiş kontak yok ruhsat da koltuğun altında nasıl çıkarıcaz komedi

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Bulunması için elinden geleni yap. face'e falan yaz. Kontak seti değişmiyor, anahtarcıya söyle, onlar söküp anahtar kalıbı alabiliyor diye biliyorum.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Private_User - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250RR xD ^^
    anahtar kalıbı alınıyor sökülüp sakın hiç bir bağlantıyı kesme kestirtme, sökülecek yeri var kontağın kalıbını aldırabilirsin benim arkadaşında kayboldu anahtarları, söktürdü kontağı kalıbını aldırdı ve yaptırdı 2 tana farklı anahtarı var şuan için

daha sonradan ebaydan sipariş verirsin orjinal anahtarını burda tekrardan aynısını yaptırırsın orjinal anahatara.

beyler dün itibariyle aranıza resmi olarak katılmış oluyorum sonunda kavuştum hyosunguma teslim aldığım zaman resimleri yayınlarım sağlıcakla kalın..
    enxdesign bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler