Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı velaciraptor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün çevreyolunda 175km/saat gördüm ve devir saati tam 10500 deydi redline sokmadım yol düzdü hiç egim yok,daha önce 165 yapmıştım en fazla aynı devirde...
    Bi de bu motor için 140ı zor görür demezler mi al işte bu kadar adam yalan mı söylicek ben de 2 kişi redline a girmeden 163 gördüm bıraktım sonra da bidaha da ne tek ne çift sınırları zorlamadım zaten burda da zorlıcak yol yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün çevreyolunda 175km/saat gördüm ve devir saati tam 10500 deydi redline sokmadım yol düzdü hiç egim yok,daha önce 165 yapmıştım en fazla aynı devirde...
    dikkatli olmanı dilerim bu sevdada gidenlerin hepsi eline krankları aldı 1500 2000 tl arası masraflar yaptı......

görmek sorun değilde sonuçlarına katlanmak acı oluyor sonra...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet benim motorun iç kısımlarında sübab sesine benzer bir ses geliyor birkaç ustaya gösterdim piston vuruyor dediler, birde içindeki zincir triger zinciri ( adının bu olduğundan emin değilim ) dediler acaba böyle bir sorunla karşılaşan veya bilgisi olan varsa , bana yardımcı olursanız sevinirim
    motor 2006 hyosung gt 250 r
    Merhaba mavi buz .arkadaşım bende motorumu yeni almıştım 2006 model motoru servise verdim 10,000 km bakımı yaptılar 1.hafta sonra motordan ses geldigini söylediler servise geri gittiğimde motorun biye kolarının aşındığını degişmesi gerekli oldugunu söylediler ben de gerğinin yapılmasını istedim değişti 1.yıldır tık sorunum yok şuan motorumun km.si 18000.de ayrıca motorumun hz 173km/h gördüm

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    arkadaşlar bu motorların yağ eksiltmediğinden emin olun.. yağ bu motorların herşeyi.....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    S&T gt 250 R

arka fren ve eksoz

arkadaslar benım aldıgım motorun arka dıskını bıtırmıs aldıgım sahıs ve ben bunu fark etmemıstım dısk baya oyulmus kadıkoydekı bayıye sordum dıske 180 tl dedı bırde eksozu delmıslermı bosaltmıslarmı cok ses cıkarıyo elınde orjınal eksozu olan yada bılen varsa bıldıgı bı yerde yardımcı olabılırmı bende bıraz orjınallık hastalıgı varda

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dikkatli olmanı dilerim bu sevdada gidenlerin hepsi eline krankları aldı 1500 2000 tl arası masraflar yaptı......

görmek sorun değilde sonuçlarına katlanmak acı oluyor sonra...
    merak etme dostum fazla hız görme sevdam yok zaten söledigime bakarsan redline a sokmadım bile ben motoruma gözüm gibi bakyorum daha bi kere redline a girmedim.bunu yazmamın nedenide 150-160 zor yapar dyenlere cevap 180i görmez dyenlere cevap dedigim gibi 10500 de tam 175 gördüm.uyarın için teşekürler genede...

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    selam millet benim motorun iç kısımlarında sübab sesine benzer bir ses geliyor birkaç ustaya gösterdim piston vuruyor dediler, birde içindeki zincir triger zinciri ( adının bu olduğundan emin değilim ) dediler acaba böyle bir sorunla karşılaşan veya bilgisi olan varsa , bana yardımcı olursanız sevinirim
    motor 2006 hyosung gt 250 r
    burdan uygun olduğun bi zmn bana mesaj at bakalım onun sesine muhtemeen egzantirik sesidir çnku bendede öyle ses var..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hiç bi Normal Hyosung GT 250R ; 10500 devirdeyani redline cizgisinde 175 göremez.Herseyi orjinal deyip bu hızı görüyoum diyenler acıkacık atıyor arkadaslar!

Bu konuları resimler videolar cekip paylasarak, yurt dısı ve yurt içinden kullanıcılarıyla görüşerek acıklığa kavustuk.

Oynanmamıs bir 25o R'ın 105oo Devirde göreceği hız 155 ile 165 arasıdır ! Değişmez !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bi Normal Hyosung GT 250R ; 10500 devirdeyani redline cizgisinde 175 göremez.Herseyi orjinal deyip bu hızı görüyoum diyenler acıkacık atıyor arkadaslar!

Bu konuları resimler videolar cekip paylasarak, yurt dısı ve yurt içinden kullanıcılarıyla görüşerek acıklığa kavustuk.

Oynanmamıs bir 25o R'ın 105oo Devirde göreceği hız 155 ile 165 arasıdır ! Değişmez !
    benim motorum oynanmamıştır ve dedigim gibi o devirde 175 gördüm düz yolda inanıp inanmamak senin elinde umrumda olmaz ama bana karşı adam gibi konuş haddini aşma

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı döjovu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar benım aldıgım motorun arka dıskını bıtırmıs aldıgım sahıs ve ben bunu fark etmemıstım dısk baya oyulmus kadıkoydekı bayıye sordum dıske 180 tl dedı bırde eksozu delmıslermı bosaltmıslarmı cok ses cıkarıyo elınde orjınal eksozu olan yada bılen varsa bıldıgı bı yerde yardımcı olabılırmı bende bıraz orjınallık hastalıgı varda
    bende orjı mi orjı egsoz var kardeşim.hayırlı olsun motosikletin. özelden yazışırz detayları.
    artık 'motosikleti' bölümüne gt 250aRaR yazda görsün ahali

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burdan uygun olduğun bi zmn bana mesaj at bakalım onun sesine muhtemeen egzantirik sesidir çnku bendede öyle ses var..
    özele mesaj attım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:30 ----------

Alıntı saffet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba mavi buz .arkadaşım bende motorumu yeni almıştım 2006 model motoru servise verdim 10,000 km bakımı yaptılar 1.hafta sonra motordan ses geldigini söylediler servise geri gittiğimde motorun biye kolarının aşındığını degişmesi gerekli oldugunu söylediler ben de gerğinin yapılmasını istedim değişti 1.yıldır tık sorunum yok şuan motorumun km.si 18000.de ayrıca motorumun hz 173km/h gördüm
    abi sen bu olaya nekadar ödedin
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    hayırlı sabahlar millet hadi bakalım pazar günü saat 12:30 da avcılar endüstri meslek lisesinin önündeki boşlukta buluşup Murat abimizin mitingine gidiyoruz gelmek isteyenler burdan ulaşabilirler 0530-780-13-80
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

yalowa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı ses bende de var. 2010 4000km.

Typerkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motorum oynanmamıştır ve dedigim gibi o devirde 175 gördüm düz yolda inanıp inanmamak senin elinde umrumda olmaz ama bana karşı adam gibi konuş haddini aşma
    Arkadaşlar birbirinizi germenize gerek yok adam yaptım dediyse yapmıştır yalanmı söyliycek "dediğin gibi yalan olsa" kime ne faydası olucak.! Ne çıkarı olucak.

Belkide sende haklısın gerçekden yapmaz ..!! Ama havanın durumu çok etkiler bunu hatırlarmama gerek yok sanırım özelliklede düz yol bile olsa Rüzgarın yönü hız unsurudur..! Bunlarıda biliyorsunuzdur.

Relax...

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    Caner ben geliyorum murat abimizin mitingine evet arkadaslar hepimiz bir olup sesimizi duyuralım...

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Söylenecek söz bırakmamışsın tebrikler

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    çift kişi ve tek kişi olarak düz yada egımlı yol fark etmez max kac km hız gordunuz?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Söylenen doğru redline a girmeden gördüğüm en yüksek hız 165km/h.

Motosikleti
    S&T GT 250 R,2009
    Alıntı Typerkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birbirinizi germenize gerek yok adam yaptım dediyse yapmıştır yalanmı söyliycek "dediğin gibi yalan olsa" kime ne faydası olucak.! Ne çıkarı olucak.

Belkide sende haklısın gerçekden yapmaz ..!! Ama havanın durumu çok etkiler bunu hatırlarmama gerek yok sanırım özelliklede düz yol bile olsa Rüzgarın yönü hız unsurudur..! Bunlarıda biliyorsunuzdur.

Relax...
    Kimsenin inanıp inanmaması umrumda değil dediğin gibi kimse inanınca ben bişe kazanmıcam.Reklam yapma niyetim olsa 2006 dan beri üyeyim çok defa yapardım 4 senede attıgım mesaj çok çok azdır,artislik yapcak olsam derdim şöle yatyom böle yatyom viraja böle giryom başkalarının yaptıgı gibi.Rüzgardır veya başka bi etkendir herşey olabilir tabiki ama dedigim gibi 10500 devirde 175 gördüm inanmamak serbesttir kişiye kalmıştır ama haddini aşıp agır konuşmak seviyesizleşmek olayı aşar.

motorumu alalı 1.5ay oldu daha önce tam sınırda 165 görmüştüm ama hız yapyım bakyım kaç yapyo acaba dye bişe düşünmemiştim rastgele bişeydi fakat dün vitesleri son devirlere dogru değiştirerek denedim ve 175 gördüm tam sınırda daha da zorlamadım çünkü motoruma gözüm gibi bakyorum redline a hiç sokmadım sokmayıda düşünmyorum.
    Dedigim gibi inanıp inanmamak size kalmış benim amacım herhangi bişe değil sadece olanı paylaşmak bende şaşırdım bu hıza çıkmasına çünkü beklemiyordum yazmamın sebebide bu zaten beklemedigim bişe olması.Motorum orjinal sadece abart egzoz var onunda etkisi oldugunu sanmam rüzgar falan filan veya bilmedigim başka etkiler olabilir yol düzdü egim yoktu bundan sonra polemik yaratmak isteyen varsa özelden yazsın burayı kirletipde başkalarının huzurunuda bozmasın seviyesiz yorumlarla hem beni hem kendini üzmesin.

anlayışın için teşekkür ederim dostum...

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    özele mesaj attım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:30 ----------

abi sen bu olaya nekadar ödedin
    selam.750,tl gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler