Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    bende bu yaz bi gt 250r alıcam Allahın izniyle biraz önerilerde bulunabilirmisiniz , cogu kişi beğeniyor ama ben plakalık iptali yapıldıgında motorun tipinin bozuldugunu düşünüyorum bence plakalı daha şık tabi bu benim fikrim
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vayy göreceli bi kavram ama Racing motorlara çamurluk kötü duruyor düşüncesindeyim..

Ne kadar yasal olmasada Plakayı gomunce motor şekle giriyor=)
    tamam güzelde ama sinyaller spor olacak..keseceksin çamurluğu çıkarmayacaksın bide böyle spor çamurluk olacak uyduracaksın bak nasıl

oluyor o zaman..

http://www.sahibinden.com/yamaha_faz...XQQdisplayitem
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Memo ; Dostum o Stopun hali ne öyle
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    abi plakayı kuyruğun altına çakınca bu makineye birde led stop ve led sinyal lazım sanırım öyle daha güzel olur geçenlerde sahibinden de görmüştüm zaten ordan aklıma düştü ama vaz geçtim orjinaline dokunmayacağım tabi şimdilik
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    gt 250 r
    slm arkadaşlar bu gt 250 r ın eletrik aksamını bakımı veya onarımı nekadar acaba tabi birde güvenilir ve işi bilen bir usta tanıyan bilen varmı benim makinada sanırım kaçak var motoru çalıştırıyorum tabi vurdurarak, 1 -2 saat geziniyorum akü şarj oluyor. Motoru istaop ediyorum 5 dakika sonra çalıştırıyorum çalışıyor ama ertesi sabah tık yok ne yapabilirim akünün kutup başlarını çıkarıyorum artık ama ...

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Plakalık iptali hernekadar güzelde olsa yasak ise yasaktır. Malum trafik kuralları ve yasakları daha önceki tecrübelerden ortaya çıkmıştır vardır bununda bir nedeni... cezasına katlanan yapabilir yada cezası varsa ve yakalanmadıysanız birgün başınıza bu işten bir bela gelme olasılığını düşünün derim sonuçta bazı şeyler sadece polis ve ceza anlamına gelmez.

@mavibuz hocam akünü neden değiştirmiyorsun anlamadım... kutupbaşlarını çıkarman hiçbirşey ifade etmez gidip bi akünün akım ve volt değerini ölçtürmeni tavsiye ederim eğer yeterli değilse akünü değiştir. Kutupbaşlarını çıkarıyorsan aküyü evde oda koşullarında tutmanı öneririm ama güç kaybı varsa mutlaka nerede tutarsan tut bitecektir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:57 ----------

Ne tür bir öneri istiyorsun tam anlamadım merak ettiklerini sorarsan buradaki tüm arkadaşlar yardımcı olmaya çalışırız

Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu yaz bi gt 250r alıcam Allahın izniyle biraz önerilerde bulunabilirmisiniz , cogu kişi beğeniyor ama ben plakalık iptali yapıldıgında motorun tipinin bozuldugunu düşünüyorum bence plakalı daha şık tabi bu benim fikrim
    Sex Speed Money...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim aldığım ilan şuydu : http://www.sahibinden.com/alacagima_...XQQdisplayitem

mustafa hocamı ara eskişehirden umutun arkadaşıyım de sana gerken yardımı yapacaktır dürüst ve iyi bir satıcı zaten eski hyosung bayisi... Herkonuda yardımcı olacaktır. 8000 TL ye indirir. 2010 için 2009 ve 2008 içinde motor bulabilirsin ama bunlardan ben alırken 1er tane kalmıştı muhtemelen satılmıştır. 2010 model yani 0 olanlar 8000 TL demişti oyle aldım 2009 içinde 7500 alabilrisin.

ama son zamanlarda şu ilanda verilmiş her ikiside dikkat edersen aynı kişiye ait.

http://www.sahibinden.com/ihtiyactan...XQQdisplayitem
    teşekkürler shorin..ordan almak tabiki en mantıklısı olcaktır ama işte ulaşım gibi bi sorun beni düşündürüyo...istanbul nere mersin nere..ambarla falan göndermek güvenli oluyo mu?

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Benimki Eskişehir'e ambarla geldi hemen hemen hiç hatasız geldi diyebilirim. Sadece bir tek yanlara yastık koymuşlar çizilmesin diye o yastıklardan birisi mavi imiş ve benim 250 R yanda yazan kısımdaki R harfnin içi beyaz renkten çok hafifte olsa mavi renge dönmüş ama silinci geçti... Mustafa Çakırca ile görüş sana her konuda yardımcı olur adamlar Kıbrısa bile göndermişler hiç içine sinmezse otobüsle götürürsün otobüslerin altına sıgıyor 403 lerin altına giriyor.

Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler shorin..ordan almak tabiki en mantıklısı olcaktır ama işte ulaşım gibi bi sorun beni düşündürüyo...istanbul nere mersin nere..ambarla falan göndermek güvenli oluyo mu?
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı my91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shorin eskişehire götürdü sen mersine mi götüremeyeceksin
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    @ Mavibuz ;

Akün kaçırıyor büyük ihtimalle
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @ Mavibuz ;

Akün kaçırıyor büyük ihtimalle
    çako nediyosa dorudur altına imzamı atarım..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bu gt 250 r ın eletrik aksamını bakımı veya onarımı nekadar acaba tabi birde güvenilir ve işi bilen bir usta tanıyan bilen varmı benim makinada sanırım kaçak var motoru çalıştırıyorum tabi vurdurarak, 1 -2 saat geziniyorum akü şarj oluyor. Motoru istaop ediyorum 5 dakika sonra çalıştırıyorum çalışıyor ama ertesi sabah tık yok ne yapabilirim akünün kutup başlarını çıkarıyorum artık ama ...
    vurdurarak çalıştırmak bizim motorlar için çok zararlı diye biliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 ----------

Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çako nediyosa dorudur altına imzamı atarım..
    sana bişi söyliim boş kağıt imzalamak kadar tehlikeli bişi yapıyorsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:51 ----------

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memo ; Dostum o Stopun hali ne öyle
    NOOOOLMUŞŞ...
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar şu aşağıdaki aksesuarlardan kullanan varmı? ve önerebilecekleriniz nelerdir?

PANTOLON :

Held Gavia Motosiklet Pantolonu - 175 TL

Revit Mission Pantolon - 249 TL

Prohel 6767 Kışlık Motosiklet Pantolonu - 150 TL

NİC Motosiklet Pantalonu - 175 TL

--------------------------------------------

BOT - ÇİZME

PRS Motosiklet Botu - 120 TL

Tcx / Oxtar Tourtech Çizme - 250 TL

PRS Motosiklet Çizmesi - 145 TL

Motobot Motosiklet Çizmesi - 159 TL

Revit Freestyle Bot - 250 TL

Revit Nemo Çizme - 320 TL

TCX X-FIVE TOURING ÇİZME - 265

SIDI CHAMPION TEPOR BOT - 233 TL

SIDI SPORT TEPOR BOT - 207 TL

SIDI WAY RAIN TEPOR ÇİZME - 262 TL

SIDI BLADE BOT - 227 TL

Forma Arrow SX Motosiklet Botu - 320 TL

KASK

Lazer LZ6 Bonescollection Kask - 135 TL

SHOEI GENELİ - 650 TL CİVARI olanlar

Lazer Dayton Eagle Kask - 400

Lazer Fiber Pro Maori Kask - 450

Lazer Vertigo Mystic Kask - 270

Lazer Vertigo Flash Kask - 270

Lazer Vertigo Viper Kask - 270

SUOMY EXPLORER GOLD HAWAIN FLOWER - 440

SUOMY KASK SPEC1R FLOWERS ROSSO - 590

ZEUS 1100 Q2 COMPOSITE FIBERGLASS - 150

LS2 FF375 SHOGUN - 214

LS2 FF375 GARDA - 214

LAZER VERTIGO DRAGON - 284

LAZER VERTIGO LX - MOTOSİKLETİM - 284

LS2 Combat Mono Fiberglass Kask (Vizörlü) - 199

LS2 Shogun Fiberglass Kask (Vizörlü) - 224

AGV GP-1 KASK - 210

AGV New Devil Kask - 345

Bu kasklar arasında SUOMY EXPLORER GOLD HAWAIN FLOWER ve SUOMY KASK SPEC1R FLOWERS ROSSO ile SHOEI arasında ne gibi farklar var kullanan varmı?
    Sex Speed Money...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki Eskişehir'e ambarla geldi hemen hemen hiç hatasız geldi diyebilirim. Sadece bir tek yanlara yastık koymuşlar çizilmesin diye o yastıklardan birisi mavi imiş ve benim 250 R yanda yazan kısımdaki R harfnin içi beyaz renkten çok hafifte olsa mavi renge dönmüş ama silinci geçti... Mustafa Çakırca ile görüş sana her konuda yardımcı olur adamlar Kıbrısa bile göndermişler hiç içine sinmezse otobüsle götürürsün otobüslerin altına sıgıyor 403 lerin altına giriyor.
    çok teşekkürler verdiginiz bilgiler için.. En kısa zamanda bu bebekten inşallah benim de olcak kazasız sürüşler hepinize..

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    @Shorin : Hocam resimler güzelmiş ancak o kaskı değiş acilen, sende farkındasın zaten kask sormaya başlamışsın Bende de aynı kask - mont var, servise gittim geçen adamın merhaba dan sonra söylediği ilk şey, o kaskı değiş oldu. Shoei alacam sanırım ay başında.

@ilhan1154 : Çok geçmiş olsun, Avcılar Motopark'ta gördüm sanırım senin motoru, moral bozucu bir görüntü ama gelen mala gelsin, sana bişey olmasın.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Katılabilecek her arkadaşın desteğini bekliyoruz :

http://www.motosiklet.net/forum/etki...a-katilim.html

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Kask hakikaten değiştirilmesi gerekli ama mont için aynı şeyi soyleyemeyeceğim idare eder bir mont ama pantolon ve bot ile birlikte bi kask almalıyız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 ----------

Diğer sayfada kalmaması adına tekrar yazıyorum.

Arkadaşlar şu aşağıdaki aksesuarlardan kullanan varmı? ve önerebilecekleriniz nelerdir?

PANTOLON :

Held Gavia Motosiklet Pantolonu - 175 TL

Revit Mission Pantolon - 249 TL

Prohel 6767 Kışlık Motosiklet Pantolonu - 150 TL

NİC Motosiklet Pantalonu - 175 TL

BOT - ÇİZME

PRS Motosiklet Botu - 120 TL

Tcx / Oxtar Tourtech Çizme - 250 TL

PRS Motosiklet Çizmesi - 145 TL

Motobot Motosiklet Çizmesi - 159 TL

Revit Freestyle Bot - 250 TL

Revit Nemo Çizme - 320 TL

TCX X-FIVE TOURING ÇİZME - 265

SIDI CHAMPION TEPOR BOT - 233 TL

SIDI SPORT TEPOR BOT - 207 TL

SIDI WAY RAIN TEPOR ÇİZME - 262 TL

SIDI BLADE BOT - 227 TL

Forma Arrow SX Motosiklet Botu - 320 TL

KASK

Lazer LZ6 Bonescollection Kask - 135 TL

SHOEI GENELİ - 650 TL CİVARI olanlar

Lazer Dayton Eagle Kask - 400

Lazer Fiber Pro Maori Kask - 450

Lazer Vertigo Mystic Kask - 270

Lazer Vertigo Flash Kask - 270

Lazer Vertigo Viper Kask - 270

SUOMY EXPLORER GOLD HAWAIN FLOWER - 440

SUOMY KASK SPEC1R FLOWERS ROSSO - 590

ZEUS 1100 Q2 COMPOSITE FIBERGLASS - 150

LS2 FF375 SHOGUN - 214

LS2 FF375 GARDA - 214

LAZER VERTIGO DRAGON - 284

LAZER VERTIGO LX - MOTOSİKLETİM - 284

LS2 Combat Mono Fiberglass Kask (Vizörlü) - 199

LS2 Shogun Fiberglass Kask (Vizörlü) - 224

AGV GP-1 KASK - 210

AGV New Devil Kask - 345

Bu kasklar arasında SUOMY EXPLORER GOLD HAWAIN FLOWER ve SUOMY KASK SPEC1R FLOWERS ROSSO ile SHOEI arasında ne gibi farklar var kullanan varmı?
    Sex Speed Money...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    shorin listendeki held gavia yı yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.tavsiye ederim ben 220 ye almıştım.parasını son kuruşuna kadar hakeder.ve yine yaklaşık 2 yıldır motobot kullanıyorum.bazı arkadaşlar su geçirdigini falan iddia ediyorlar ama benim botlarımda oyle bir sorun olmadı.istanbul -düzce arası yagmurda gittim ve akşamındada yine yagmurda döndüm su almadı.ayda bir kez waterproof cila yaptıgın zaman uzun yıllar kullanabilirsin.bir sidi yada alpinestar gibi havalı degil ama maksat sudan ve soguktan korunmaksa.kask konusundada sana agv new devili tavsiye ederim.shoei nin kenan sofuoglu replikasını kullanıyorum.650 gibi bir fiyata almıştım.agv nin k serisini kullanıyorum.birisi shoei 650 tl biri agv 350 tl ama ilginç olan ikisinide güvenlik seviyesi E6 bu rakam nekadar büyük olursa kaskın güvenligi okadar iyi.ama eger eşinde seninle motorla gezmeyi isterse yada sık sık artçı alıyorsan,nolan nın n-com lu kasklarına bak derim.cep telefonun çalınca kenara çekme derdi yok.aynı zamanda müzik dinleyip (cepden yada baglayacagın mp 3 den) artçınlada sohbet edebilirsin.uzun yolda çok iyi oluyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    Nasılsınız hyocular
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Motosikleti
    gt 250 r
    shorin ve cakalaz eyvallah verdiğiniz bilgiler için aslında olay tamamen şu ben bir arkadaşı ziyarete gittim motor bunların apartmanın girişinde 3 gün kadak kaldı ve motora uyuz olan bir arkadaş sol aynamı kırmış ve sağ kontrol panelinin kablolarını koparmış tabi arkadaşı bulamadık ama kesin arkadaşın annesiyle ilgili sorunları var ben kabloları yerlerine leyimledim ama yok abi birtürlü marj basmıyor leyim işini doğru yaptığımdan eminimde bu arkadaşın motorun başka bir yerine el atıp atmadığından emin değilim onun için bana işi bilen sağlam bir usta lazım istanbul avcılarda veya yakınlarında tekrar teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler