Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur hocam hemde süper olur 3 siyahşörler gibi oluruz
    Kabul ederseniz ve uygun olursam ben de gelirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı barisayd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kabul ederseniz ve uygun olursam ben de gelirim.
    ben etsenizde etmesenizde, işim yoksa gelirim
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    CBR 600F
    PC başında bile üşüyorm ama bende motorla gelirim

Motosikleti
    mondi 150MC
    Evet Beyler Subat mart gibi saglam bi bulusma yapalım=)

Avcılar Beylikdüzü kalmasın hyocular gelıyor=)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    evet beyler bütün motorcu kardeşler gelebilir zaten gelmeyin demek gibi bir terbiyezislik yapmayız ama daha tam olarak yer ve zaman belli değil havalar düzelince olacağı kesin de Allah sağlık sıhhat verdikce bu siteden haberlelşiriz soğuk havalara dikkat edin
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    evet beyler bütün motorcu kardeşler gelebilir zaten gelmeyin demek gibi bir terbiyezislik yapmayız öyle bir hakkımızda yok zaten ama daha tam olarak yer ve zaman belli değil havalar düzelince olacağı kesin de Allah sağlık sıhhat verdikce bu siteden haberlelşiriz soğuk havalara dikkat edin
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    evet beyler bütün motorcu kardeşler gelebilir zaten gelmeyin demek gibi bir terbiyezislik yapmayız öyle bir hakkımızda yok zaten ama daha tam olarak yer ve zaman belli değil havalar düzelince olacağı kesin de Allah sağlık sıhhat verdikce bu siteden haberlelşiriz soğuk havalara dikkat edin
    benim komşu otobüsçü mardin istanbul yapıyor.bazen diyorum gözümü karartayım denk getireyim bir buluşmaya atayım 403ün altına ver elini istanbul oradan yalova sonrada ikinci memleketim bursa hem pederi ziyaret etsek..on numara olur..ya arkadaşlar bursadan kimler var tanışak yaw hadi kalın sağlıcakla..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Beyler Subat mart gibi saglam bi bulusma yapalım=)

Avcılar Beylikdüzü kalmasın hyocular gelıyor=)
    geliyo ozancım geliyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:08 ----------

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katılabilecek her arkadaşın desteğini bekliyoruz :

http://www.motosiklet.net/forum/etki...a-katilim.html
    hep destek tam destek
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 attığım mesaj arasında 3sıra boşluk bıraktım ki 2mesajın farklı olduğu belli olsun diye, olmamış ama neyse... kafa grenajı değişen motor kawaya benzeyen..........

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:14 ----------

abi belli sen bu montu yazında giyiyorsun nasıl peki pişiriyormu? benim yazlık file montum var ama bunu kendime daha çok yakıştırıyorum, yaza hangisini giysem diye düşünüp duruyorum şimdide:D
    sado hemde 35 - 40 c giydim motordan indimmi hemen fermuarları açıyorum .ama montsuzda.motora binilmez ben motoru yeni algıgımda gaziantepten getirirken çekkilmiş resimler.

birde arkadaşlar.19-21 şubat.ta istambul CYNR BOAT SHOW da olucam.

Motosikleti
    S&T GT 250R
    Arkadaşlar selam kış geldi motorlar garajlara çekilmedi değil mi? Valla ben dün harç hergün binmeye gayret edioyrum... Arkadaşlar siz vites değişimlerini hangi devir aralığında yapıyorsunuz? Ben mümkün olduğunca 6-8 bin aralığında yapıyorum ama birkaç kişiden daha üst sınırlarda yapmam gerektiğini duydum sizin değişim aralıklarınız nedir? Birde bu kullandığımız makinelerin orjinal zincirlerinin marka modelini bilen varmı fiyatı nedir?
    Sex Speed Money...

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam kış geldi motorlar garajlara çekilmedi değil mi? Valla ben dün harç hergün binmeye gayret edioyrum... Arkadaşlar siz vites değişimlerini hangi devir aralığında yapıyorsunuz? Ben mümkün olduğunca 6-8 bin aralığında yapıyorum ama birkaç kişiden daha üst sınırlarda yapmam gerektiğini duydum sizin değişim aralıklarınız nedir? Birde bu kullandığımız makinelerin orjinal zincirlerinin marka modelini bilen varmı fiyatı nedir?
    shorin senin motor daha rodajda oldugu için zorlama fazla.normal vites aralıgı 7.000devir dir.agresif kullanan bazı arkadaşlar 10.000 falan yapıyor ama motorun ömründen yersin.7.000 devirde vites degiştirirsen motorun son hızı 11.000 devirde 145 km de kalıyor.8-9000 devirlerde vites arttırarak gelirsen sonhız 155 km dir .bence 10 km hız için motoru yıpratmaya degmez.yinede sen bilirsin.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    hyosung gt 250r
    Alıntı copy_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim komşu otobüsçü mardin istanbul yapıyor.bazen diyorum gözümü karartayım denk getireyim bir buluşmaya atayım 403ün altına ver elini istanbul oradan yalova sonrada ikinci memleketim bursa hem pederi ziyaret etsek..on numara olur..ya arkadaşlar bursadan kimler var tanışak yaw hadi kalın sağlıcakla..
    ben varım memo

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Kar Mar ; Motorlara binin arkadaşlar Bitirmeyin aküleri
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    mavibuz sende sanırım parsellerdensin bende parsellerdeyim....

avcılar istanbul ünide okuyorumm anadolu hastanesinin o taraftayımm gri/siyah bir hyo görürsenn o benimdir...

bu arada ban ımız kalktı vatana millete hayırlı olsunn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 ----------

Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geliyo ozancım geliyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:08 ----------

hep destek tam destek

kanka bizim bu tarafta buluşma planlanıyomuşşş biz olmadan buluşma olurmu bu tarafta sence
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

captain79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Merhaba arkadaşlar. Aranıza yeni katıldım. Maverick35 abimizden 2008 gri Hyosung'u alan benim ve sadece aldığım haftasonu kullanmama rağmen çok memnunum. Ama henüz uzun yola çıkmadım bakalım çıkınca nasıl olacak... İzmir Karşıyaka'da oturuyorum ve motorumu Bodrum Güllük'e getireceğim. inş. bu haftasonu düşünüyorum. Bakalım artık hava yağışlı olmazsa... Herkese selamlar...

Motosikleti
    CBR 600F
    hayırlıolsun captaın kardeş.bilirim motoru aldığın ilk haftaki heyacanı.zamınında hepimiz yaşadık.havalar iyiolsun isteriz.aman motorumuza çamurbile sıçrasın istemeyiz.allah
    doyadoya kazasız ve sorunsuz binmek nasipeylesin

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavibuz sende sanırım parsellerdensin bende parsellerdeyim....

avcılar istanbul ünide okuyorumm anadolu hastanesinin o taraftayımm gri/siyah bir hyo görürsenn o benimdir...

bu arada ban ımız kalktı vatana millete hayırlı olsunn

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 ----------

kanka bizim bu tarafta buluşma planlanıyomuşşş biz olmadan buluşma olurmu bu tarafta sence
    valla bizim buluşmaları biliyorsun görkem 1-2-3- bir başlar 40 50 kişiyi buluruz 3-5 kişilik buluşmada neye yarar bilmem artık
    ozan pm den telefonunu bana atarmısın haberleşelim B.çekmecede kahvaltı düzenliyorum ;)
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Motosikleti
    ramzey125.zealsungs200.. s&t gt250r
    Alıntı challenger25 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben varım memo
    dostum... özelden detaylı mesaj bekliyorum yade aleni yaz adres civar tel falan.. gelecem valla pederi ziyarete..ben daha çok a.parmak civarı takılıyodum..
    [B][I][COLOR="Red"]Yüreğini [COLOR="RoyalBlue"] mavi [COLOR="Red"] tut... [COLOR="Black"] (Mehmet KAVAN) :cat:[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/I][/B]

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ne aLemdesiniz canlarım
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    GT250R gitti/2011 600RR
    Avcılarda ne kadar hyo cu varmış böyle yaa, şimdi daha da sabırsızlanmaya başladım havaların ısınması için, ilk fırsatta toplanalım beyler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler