Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. önceden de üyeliğim vardı ama silinmiş. ilk mesajım sayılmaz bu yani... inşallah bayram gelmeden bende hyolanacam ama çok az bi eksiğim bi de yol problemim var kastamonu da oıturuyorum da alıp getirmek de bi ayrı dert tabi... ama ne olursa olsun şu eksiğimi bi kapatayım istanbul yolu görünüyo inşallah....

sağlıcakla kalın...
    Hoşgeldiniz tekrardan.Size yakın illerden bakın derim veya kargo yolunada başvujrabilrsiniz

buyrun sizi Kastamonu MT grubumuzda görmekten mutluluk duyarız
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-il-gruplari/10643-[kastamonu-mt]-motosiklet-grubu-40.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    bu makinanın bagajı kaç litre beyler
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar uygun ucuz hyosung isteyen olursa site üyelerine 4100 tl satlık bölümünde ilan var yada ilan numarası bu sahibindende kısa süre için ama 16557165
    http://www.sahibinden.com/4200_tl_ba...XQQdisplayitem
    abi sen ne yaptın ya ben o paraya cbr aldım izmirde olsaydın 1dk durmazdım hayrılı müşteriler sana
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün çok kötü bir şey oldu :(

Biliyorsunuz, ben motopark olarak bir minibüs kullanıyorum, aynı zamanda bir yere giderken de ailecek minibüsle gidip, gittiğim yerde motoru indiriyorum.

Geçen hafta, Bodrum'a arabayla gidince; minibüsü de şantiyeye koymuştum.Bugün, aracı eve getiriyorum, önce dükkana uğrayacağım...Fahrettin ALTAY Meydan'a kadar güzelce geldik, meydanı dönerken biraz sert döndüm.Motor da, merkez kaç kuvvetine dayanamayıp devrilmek istedi, tabii devrilemiyor, çünkü halatla (20 Tonluk yatların bağlandığı sağlam bir halat) bağlı.Halat gevşemiş, motor savrularak, bağladığım yan boruya çarptı.

Sağ grenaj ve depo çok kötü çizildi

gecmiş olsun kardeşim,,

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:29 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:25 AM ----------

merhaba arkadaşlar. önceden de üyeliğim vardı ama silinmiş. ilk mesajım sayılmaz bu yani... inşallah bayram gelmeden bende hyolanacam ama çok az bi eksiğim bi de yol problemim var kastamonu da oıturuyorum da alıp getirmek de bi ayrı dert tabi... ama ne olursa olsun şu eksiğimi bi kapatayım istanbul yolu görünüyo inşallah....

sağlıcakla kalın...
    hoşgeldin kardeşim, yeni otobuslerin bagajından da yararlana bilirsin baya geniş ben o şekilde götürdüm
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    sağolun arkadaşlar hoşbulduk... o da olabilir üstadım tabi.. hayırlısıyla bi alalım sizin kervana bi katılalım da iş götürmeye kalsın artık. ama otobüs olayı iyiymiş. ona ne kadar gider acaba bi bilginiz var mı ?

sağolun arkadaşlar hoşbulduk... o da olabilir üstadım tabi.. hayırlısıyla bi alalım sizin kervana bi katılalım da iş götürmeye kalsın artık. ama otobüs olayı iyiymiş. ona ne kadar gider acaba bi bilginiz var mı ?
    Fazladan bir bilet aldırıyorlar genelde

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı yavrumalikem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu makinanın bagajı kaç litre beyler
    1litre, minicik bi yer anca anahtar takımı ve bir parça bez sıkıştırıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:51 AM ----------

bir biletle işi halledersin, inşallah yakında motoru edinirsin
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Arkadaşlar, geçen dikkatimi çekti. Göstergede FI diye bir işaret yandı benimkinde. İlk çalıştırdığım an yanmıştı, biraz ısıtıp gazladıktan hemen sonra da söndü zaten. Neyin uyarısını vermiştir şimdi bu?
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Bu FI daha önce de konuşulmuştu, tam olarak hatırlamıyorum ama; enjeksiyonla ilgiliydi.

Bizim motorlarda FI yok.

İstersen eski sayfaları tarattır.

Motosikleti
    GT250R
    her ilk çalıştırdığında enjeksiyon yüklenirken FI zaten yanıp sönüyor, tabi 09 modellerde:p
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

Motosikleti
    2008 S&T GT 250R
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, geçen dikkatimi çekti. Göstergede FI diye bir işaret yandı benimkinde. İlk çalıştırdığım an yanmıştı, biraz ısıtıp gazladıktan hemen sonra da söndü zaten. Neyin uyarısını vermiştir şimdi bu?
    dostum bende yanıp sönüyo arada anlamadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:04 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 04:02 AM ----------

ben 1300 km götürdüm 100 TL verdim gerci daha fazla istediler
    geÇTi gEçİYoR haYaT deDiğİN...:silent:

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    enjeksiyon arızası....pislik felan gelmiş olabilir....bende de olmuştu ortaköy trafiğinde takılmıştım sonra biraz gazlayınca giti gerçi dahada olmadı....

araştırmıştım enjeksiyondan olan bi problem ...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    ==Honda CBR 600F Tricolour==
    Alıntı Maverick35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün çok kötü bir şey oldu :(

Biliyorsunuz, ben motopark olarak bir minibüs kullanıyorum, aynı zamanda bir yere giderken de ailecek minibüsle gidip, gittiğim yerde motoru indiriyorum.

Geçen hafta, Bodrum'a arabayla gidince; minibüsü de şantiyeye koymuştum.Bugün, aracı eve getiriyorum, önce dükkana uğrayacağım...Fahrettin ALTAY Meydan'a kadar güzelce geldik, meydanı dönerken biraz sert döndüm.Motor da, merkez kaç kuvvetine dayanamayıp devrilmek istedi, tabii devrilemiyor, çünkü halatla (20 Tonluk yatların bağlandığı sağlam bir halat) bağlı.Halat gevşemiş, motor savrularak, bağladığım yan boruya çarptı.

Sağ grenaj ve depo çok kötü çizildi

kardesim gecmis olsun,,,sana bise olmamis buna sevinelim,,,bosver sikma canini...

Motosikleti
    düşünme aşamasında
    beyler moto sohbette gördüm http://www.motosiklet.net/forum/moto...tr-serisi.html ben diyodum kanuni aldı bu motor en fazla 2012 ye kadar yaşar sonra iyice çin motorlarına döner diye gerçektende tezim doğrulanmaya başladı arka grenaja bakın bir
    [B][COLOR="Green"]1908 Üsküdar İnfaz 1908[/COLOR][/B]

İSTANBULU İZLİYORUM ÇAMLICADAN

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler moto sohbette gördüm http://www.motosiklet.net/forum/moto...tr-serisi.html ben diyodum kanuni aldı bu motor en fazla 2012 ye kadar yaşar sonra iyice çin motorlarına döner diye gerçektende tezim doğrulanmaya başladı arka grenaja bakın bir
    almazsın olur biter .....biz memnunuz ....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

slm

Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi sen ne yaptın ya ben o paraya cbr aldım izmirde olsaydın 1dk durmazdım hayrılı müşteriler sana
    valla bende zaten cbr fıyatına hyo 250 r dedım ya bu yüzden siteden bir arkadaşıma vermek isterim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Beyler arada bir uğrayabiliyorum ; 10 gün daha sabredin
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler arada bir uğrayabiliyorum ; 10 gün daha sabredin
    kayıp insan aldın motoru yoksun piyasada şimdi (=
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    ne alaka? baktım arka grenaja ama "çin malı" yazısını göremedim. siz benim görmediğim neyi gördünüz de çin motorlarına döndüğüne kanaat getirdiniz? anlatın da aydınlanalım biz de...

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Yeni kasada, gördüğüm kadarı ile sadece "Kuyruk" kısmı, plakalı kısmı değişmiş.

Bence, mevcut modeller daha güzel.

O kuyruğa bakıyorum, yani, race ruhu yok (Bence)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler