Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT 250 R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Geçmiş olsun ertan333. İnşallah kısa sürede iyileşirsin. Benzin akması bence normal. Kapak kenarından sızma yapmıştır. Bana göre öyle.
    Selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:38 ----------

arkadaşlar ben birşey soracağım. Bugün Silivriye otobandan gazladım ve döndüm. Uzun vaadede ellerim uyuşma yapıyor titreşimden. acaba sizlerdede varmı? Balans yaptırdım geçen. Ama çoook hafif bir jant eğriliği varmış. sanmıyorum bundan. bendeki titreşim gibi.
    Selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı ertan333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada motor yattığında yere benzin akmış neden akarki depoda çatlakmı war?
    kardeşim geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.. motor yan yatınca benzin deponun ağzına geliyo ama haliyle kapaktan akmıyo ama kapağın altındaki tahliye deliklerinden akar.. bi sorun yok yanii...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

Motosikleti
    HYO GT 250R
    arkadaşlar bugün yan yattım hmde 5km hızla. sonuç mu motorda çizik dahiyok amabende ayağımın üzerine basamıorum ve sağkolum berbat durumda koruma olmasına rahmen. hastaneye gittim kırık çıkık yok dediler ama sağ kolum dirseğniçok sertvurduğum için .l

ölüyorum ağrıdan:( malum ortapedi doktoru da bulamadım :( aman arkadaşlar dikkatli olalım bunun şakası yok allah korusun
    geçmiş olsun depodan sızmıştır

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:36 ----------

Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun ertan333. İnşallah kısa sürede iyileşirsin. Benzin akması bence normal. Kapak kenarından sızma yapmıştır. Bana göre öyle.
    Selamlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:38 ----------

arkadaşlar ben birşey soracağım. Bugün Silivriye otobandan gazladım ve döndüm. Uzun vaadede ellerim uyuşma yapıyor titreşimden. acaba sizlerdede varmı? Balans yaptırdım geçen. Ama çoook hafif bir jant eğriliği varmış. sanmıyorum bundan. bendeki titreşim gibi.
    Selamlar
    motorun vidalarını falan kendin de kontrol et arada bir,bazen bende de oluyor ama normal de bi şey yok ben şahsen kendimden kaynaklandığını düşünüyorum

Motosikleti
    gt250 r
    herkese çok teşekkürler.. bu arada iyileşir iyileşmez lastikleri değiştircem. herks metzeller dior bakalım artık
    [B]34 TG 2311[/B]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ertan geçmiş olsun..............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

zonta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250RR
    Alıntı desert3737 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim geçmiş olsun Allah beterinden saklasın.. motor yan yatınca benzin deponun ağzına geliyo ama haliyle kapaktan akmıyo ama kapağın altındaki tahliye deliklerinden akar.. bi sorun yok yanii...
    geçmiş olsun.boşversen benzini bir doktora görün..
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    gt250 r
    gittim gittimde zonta abi anlamadı bide yeni taşındım buraya tem hospitale gittim koca yerde ortapedi doktoru yok kolum v şekide duruyor. bi arkadaşımız dirsekte kırık olabilir dedi ve zor anlaşılıormuş acep bana bakan doktor anlayamadımı:(
    [B]34 TG 2311[/B]

Çok geçmiş olsun, bir ortopediste görünmenin faydası olur. Nasıl oldu peki ya, ani bişi mi çıktı önüne?

Motosikleti
    St Kanuni GT250R Satıldı Honda Cıvıc
    Arkadaşım Geçmiş Olsun Allah Beterinden Korusun Dikkat Etmek Lazım Şakası Yok.....

Motosikleti
    gt250 r
    çok net bi şekilde anlatayım. komedi gibi:(asfaltta gidiordum alışveriş yapmak için jilet gibi düz betondan oluşan cebe girdim ve durmak için frene bastım lastikler yağ gibi kaydı üstümde montum war die sağa doğru attım kendimi ama ayağım altında kaldı... dirsekte iptal. korumada hikayre işte 5 bilemedn 10 km hızdasyken durmaya çalışırkn olan bişi ama tecrube oldu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:48 ----------

bunuda genç ve yeni başlayan arkadaşlar için yazdım ki belki bi faydası olur daha dikkati olmaları konusunda. cümle düşük oldu ama düzeltemicem tek elle yazmak uzun sürüyor
    [B]34 TG 2311[/B]

Motosikleti
    CBR 600F
    arakadşlar bu shinkolarla çok dikkatli olmak gerekiyo.kitledini anlayıncaya kadar motorun tüm dengeisi kayboluyoi,zaten kaycak korkusuyla manevra yapmakta ve fren yapmaktaterddüt yaşıyorz.sonuçta kaza ve bisürü masraf sağlık zaten malum başta gelir.
    tekerlekleri değiştirmek daha ucuza geliyo yani

Motosikleti
    GT250R
    geçmiş olsun kardeş

bişi sorucam arka freni nekadar kullanıyorsunuz ben neredeyse hiç kullanmıyorum çabuk kayıyo herkeste bu böylemi racing motorlarda arka nadir kullanılırmış diye duydum dğrumu duydum acaba...

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı tt Adnan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar

Selamlar
    selamlar arkadaşım..bikaç gündür uzun süre motorun üstünde olunca ben de aynısını yaşadım ellerim uyuştu titreşimden biraz..bu bize has bi olay mı tüm hyolardamı bu böyle

çok net bi şekilde anlatayım. komedi gibi:(asfaltta gidiordum alışveriş yapmak için jilet gibi düz betondan oluşan cebe girdim ve durmak için frene bastım lastikler yağ gibi kaydı üstümde montum war die sağa doğru attım kendimi ama ayağım altında kaldı... dirsekte iptal. korumada hikayre işte 5 bilemedn 10 km hızdasyken durmaya çalışırkn olan bişi ama tecrube oldu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:48 ----------

bunuda genç ve yeni başlayan arkadaşlar için yazdım ki belki bi faydası olur daha dikkati olmaları konusunda. cümle düşük oldu ama düzeltemicem tek elle yazmak uzun sürüyor
    sana da geçmiş olsun ertan..bu aralar kazalar arttı gercekten herturlu dikkatliolmak lazım..ben de aynı sekilde motoru yatırmıstım..evet frenler çok kiltleniyor ve tekerler cidden kötü..çok kötü kaç kere yaşadım zor toparlanıyo düşük hızdayken kontrol sanki yüksek hızdan daha zor gibi

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar eminim bircogumuz motor solda ayakliga abanik oldugu icin soldan binerken motoru saga yatirmisizdir. Halbuki sagdan binsek bunun olmaz.

Dun aynen boyle oldu bana...

Saga dusunce, eksozun alt bolumu, sag grenajin yan alt cikinti yeri, ayna ve gaz gidonu temas ediyor yere...

Bu gaz elciginin oldugu gidon direkt gecmelimi yoksa vidali gibi çevirmeli gecmelimi?

Bendeki dusunce oynamaya basladi. Cevirmeli gibi duruyor ama gaz ve sinyalizasyonu cikarmadan SIKI$MAYACAK GIBI...

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun ertan333. Titreşim konusuna gelince bende de uyuşma oluyor hafiften. Normal, çünkü motor titreşim yapıyor. Belli bir süretten sonra masaj aleti gibi oluyor.

Motosikleti
    Honda CGL 125
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin gökhan.inş istediğn motoru alırsın.ne zamn almayı düşnüyorsun?
    bide ist in neresindesin?
    belki yakın olan arkadşlarn çeşitli konularda yardımı dokunur.belki motor alırken belki servis ve parça işlerinde
    h.b tekrardan ben kısmetse bu yaz sonuna kadar motosikleti almak istiyorum eger güzel temiz uygun fiyatlı bir motor bulursam kaçırmam
    İstanbul bahcelievlerde oturuyorum...

desert3737 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar eminim bircogumuz motor solda ayakliga abanik oldugu icin soldan binerken motoru saga yatirmisizdir. Halbuki sagdan binsek bunun olmaz.

Dun aynen boyle oldu bana...

Saga dusunce, eksozun alt bolumu, sag grenajin yan alt cikinti yeri, ayna ve gaz gidonu temas ediyor yere...

Bu gaz elciginin oldugu gidon direkt gecmelimi yoksa vidali gibi çevirmeli gecmelimi?

Bendeki dusunce oynamaya basladi. Cevirmeli gibi duruyor ama gaz ve sinyalizasyonu cikarmadan SIKI$MAYACAK GIBI...
    kardeşim onun alyanlı vidası var onu sıktırman lazım.. bir de alt tarafında ileri geri oynamaması için bir vida var. onu sıkıştırmak epeyce zor ama halletmek lazım tabi.. oralara bak bi.. büyük ihtimalle onlar gevşemiştir...
    "cemalsafi.org"=> şiirden daha ötesi Üstad Cemal SAFİ...

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Alıntı ahmet1908 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş

bişi sorucam arka freni nekadar kullanıyorsunuz ben neredeyse hiç kullanmıyorum çabuk kayıyo herkeste bu böylemi racing motorlarda arka nadir kullanılırmış diye duydum dğrumu duydum acaba...
    Ön fren seni kaydırmaz dostum. Hatta ben kimi önemli durumlarda virajdayken bile hafif ön frenle yardım ediyorum hız düşürmede. arka freni düz yolda hızlı giderken, kısa sürede durmak gerekirse HAFİF dengeli ön frene yardım olsun diye kullanıyorum.

selamlar
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

saffet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    arkadaşlar bugün yan yattım hmde 5km hızla. sonuç mu motorda çizik dahiyok amabende ayağımın üzerine basamıorum ve sağkolum berbat durumda koruma olmasına rahmen. hastaneye gittim kırık çıkık yok dediler ama sağ kolum dirseğniçok sertvurduğum için .l

ölüyorum ağrıdan:( malum ortapedi doktoru da bulamadım :( aman arkadaşlar dikkatli olalım bunun şakası yok allah korusun
    ERTAN333.geçmiş olsun bunlar ufaktefekkazalar diyelim allah beterinden saklasın.şu titreşim bir çok motorda var.lastik deyince.ben baharda aldım.SINKO ön ve arka. ikisinide yeniledim yani.gayet güzel ben kulanıyorum.yumşak lastikler.

ajwer06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal-Raptor Spyder
    2 lastik ortalama kaç tl ye mal oluyor ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler