Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı maktama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsi geçen Spidi pantolonların modellerini de yazabilir misin aklındaysa, bilgimiz olsun.

Bir de ŞU TULUMlara bakın, bu da yerli üretim ve boydan fermuarlı.

Torch Tulum hakkında enduroist forum LİNKİ

Diğerleri hakkında enduroist'te yazılanların bazıları: LİNK Diğer mesajlara da gözatabilirsiniz.
    Ben bu tulumu aaştırdım 1.5 aydan önce teslim edemiyor,
    Artı imalathane de tek başına çalışıyormuş,önce para sonra tulumun imalatına başlayacakmış,ben 1250₺ yi 1,5 ay niye bağlayayım ki?
    Artı gelen ürün kapalı kutu oldu üstüne olmadı o zaman ne olacak 1.5 ay daha bekle,yani
    Torrch suit işi bence yaş ,ürün kaliteli ama bekleme süresi oldukça fazla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:49 ----------

Bu arada pantolon arayışımda LBC yi tekrar dahil ettim neden,
    Hem fiyat olarak diğer markaların yarısı,fiyatı 240₺
    Yerli üretim üretim yerleri üsküdar da imalathane,
    LBC den kimse soğuktan üşüdüm diye şikayet etmemiş,su geçirdiği söyleniyor yanımda her zaman alt üst yağmurluğumu taşırım,
    Ben size şöyle bir örnek vereyim ixs montunu ingiltere/londradan 100£ 3 sene önce getittirmiştim ixs Napoli -10 a kadar soğuktan koruma ve 100 mg kadar su geçirmeme garantili geçen senelerde sağnak yağmura tutularak izmitten istanbula geldim kollarım sırılsıklam olmuştu yani su geçirmeme garantisi olan ürünler bile belli bir süre sonra kendini koyuveriyor.Bu arada ixs montun soğuktan koruması harika hiç ama hiç üşüttüğüne şahit olmadım.Yani pantolonun su geçirmesi benim için sorun değil önemli olan soğuktan koruması herkes çok iyi sıcak tuttuğundan bahsediyor hatta -5 derece de de hiç problemsiz yol aldıklarından bahsettiler.standart üzerinde diz ve kalça korumaları geliyor ve kalça kısmı kelvar kumaşla güçlendirilmiş,bazı kullanıcılar fermuarından şikayetçi olmuş biraz araştırdım ykk fermuarlar 30 mt 35₺ civarlarında yani bir sorunda terzi de fermuar değişimi yapılabilir,

Revit axis ve hercules pantolonlarında iç astar yok,
    Revit Axis te diz korumaları var kalça korumaları yok,
    Revit hercules de korumalar yok sadece pantolon korumaları ekstra almak zorundasınız,
    Spidi superstrom ise maalsef tam bilgiye ulaşamadım ama iç astarı var ama fiyatı da 565₺ oldukça yüksek.

Yani yine ne varsa yerli malı yurdun malı yarın bir gün sorun olduğunda üsküdardaki imalathane ye gidip adamların kafasına atabiliriz.
    Bi de böyle düşünmek lazım.
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda NC 750 X-DCT
    revit axiste kalça korumaları var bilginize.Ancak dün akşam yaptığım İzmir-bodrum yolundan sonra farkettim ki bacaklarım bayağı soğukalmış.içlik şart.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar Bugün Pantolonu ve Kışlık Eldiveni Aldım Hayırlısıyla;
    Pantolon LBC-250₺
    Eldivenler İse Scoyco MC17B-110₺

Eldivenlerin İşaret parmaklarında ve Baş parmaklarında Cep Telefonlarını Kontrol edebilen bir tür Kumaş ile işlenmiş, Hassasiyeti oldukça yüksek, Eldivenin üzerinde reflektif şeritler mevcut

Pantolonun oldukça sıcak tutuyor, sanki ayaklarınıza battaniye örtmüşsünüz gibi, Giymesi ilk başta biraz zordu ama bir iki giyilip çıkarıldıktan sonra kumaş bedeninize alışıyor, Astar Tüm pantolonun içini kapsıyor, Diz korumaları ve Kalça Korumaları mevcut Diz Korumaları yukarı aşağı dizinize göre ayarlanabiliyor, Pantolonun arka kısmı mebran gibi bir malzemeden yapılmış sele üzrinde kaymayı engelliyor, İç astar pantolona çıt çıt ile tutturulmuş, Pantolonun önünde ve yanlarında reflektif şeritler mevcut pantolonun yanlarında cırtların kolay açılıp kapanmasını sağlayan yumuşak plastik malzemeden tutmaçlar konulmuş,
    Yalnız paçaları oldukça uzun tanıdığım ve bildiğim bir terziye paçalarını boylarını ayarlatmam lazım,
    Benim için en önemli özelliği olan sıcak tutması mükemmel yağmurda deneyince de burada detaylarını paylaşırım,

Eldivenler:

LBC Yandan Fermuarlı Cordura Kumaşlı Pantolon

maktama ve Ahmet Turan Peker bunu beğendiler.

Motosikleti
    AFRICA TWIN CRF1000L DCT
    Gule güle kullan da bir iki diyeceğim var.

Torch tulum bende var evet dediğin gibi 1,5 ay imalat süresi mevcut para önceden o da doğru. Ancak uymaması gibi bir şey söz konusu değil zira sana özel yapılıyor zaten.

Eldiven kış için kısa geldi gözüme. Yağmuru bekleme bence 15 dk duşun altına tutsan yeter. Dışarda süprize yakalanıp donmaktansa duşta yakalanmak daha iyi bence

Uzerinde yazan %100 Waterproff sonra %100 aqueous olmasın

aqueous=Su içeren
    aydin-ist, maktama ve mehmetenis bunu beğendiler.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    eldiveni nerden aldın ? kaça ladın ?
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Evoque - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Aynı eldivenden 1 yıldır kullanıyorum. Feyizoğlu'ndan almıştım.

Uzun sağanakta kullanma şansım olmadı, eve gidene kadar yarım saatlik yağmurlarda başarılı. Ancak, örneğin bu sabah, 10 derecenin altındaki havalarda parmakları üşütüyor. Belki ben sürekli iki parmağım frende gezdiğim için de üşümüş olabilir, parmakları kapatsam biraz daha sıcak olabilir. Soğuk için ilave önlemler gerekiyor gibi.

Tekerinize taş değmesin.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı ee_ee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gule güle kullan da bir iki diyeceğim var.

Torch tulum bende var evet dediğin gibi 1,5 ay imalat süresi mevcut para önceden o da doğru. Ancak uymaması gibi bir şey söz konusu değil zira sana özel yapılıyor zaten.

Eldiven kış için kısa geldi gözüme. Yağmuru bekleme bence 15 dk duşun altına tutsan yeter. Dışarda süprize yakalanıp donmaktansa duşta yakalanmak daha iyi bence

Uzerinde yazan %100 Waterproff sonra %100 aqueous olmasın

aqueous=Su içeren
    Aynen üstat bi denemem lazım duşa eldivenle gireyim
    Şaka bir yana akan suyun altında bir deneyecem.
    Torchsuit aslında çok güzel bir ürün ama bekleme süresi düşündürdü,
    Zaten dedim kışlık montum var,bide pantolon tam olur diye sadece pantolon almak bana daha mantıklı geldi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eldiveni nerden aldın ? kaça ladın ?
    Eldivenlerin asıl fiyatı 150₺ hudson deriden aldım ama pantolonla birlikte alınca toplam tutardan indirim yapıldı.Toplam 360₺ tuttu,eldivenler 110₺ gelmiş oldu
    _oXXo_ bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750xdct
    bende lbc var, şimdi keske 200 tl daha vereydim de revit alaydım diyorum. bilgin olsun Mehmetenis.
    mehmetenis bunu beğendi.

kagen00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAVASAKİ VERSYS 650
    Eveeett.. En sonunda 2012 model 29000 km.de bir Nc sahibi olduk hayırlısıyla. Ama biraz geç kalmışım bagaj otomatiği ve toplanıp tanışmak için.. Umarım tekrarlanır bu samimi toplantınız.. Tanışmak için vesile olur..
    Scoyco eldivenleri yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum.. Yoğun sağanak (40 dk.) üstünde malesef yağmur geçiriyor.fermuar kısmı bozuldu benim.. Ve montun kollarını rüzgar girmesin diye içine zorla soksan dahi ; açılıyor.. Ama buna ragmen inceliği ve içinin termal oluşundan dolayı kullanıyorum..
    Görüşmek üzere..
    Darkcity2000 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Dartmaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS-250 Simsiyahh...
    Bahsi geçen Spidi pantolonların modellerini de yazabilir misin aklındaysa, bilgimiz olsun.

Modelin adını tam hatırlamıyorum ama LBC, spidi4nin o madelini taklit etmişti. İçinde elyaftan termal ikinci bir parça var, bildiğim kadarı ile şu anda satışta değil.
    mehmetenis bunu beğendi.
    Think Darkside

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı kagen00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eveeett.. En sonunda 2012 model 29000 km.de bir Nc sahibi olduk hayırlısıyla. Ama biraz geç kalmışım bagaj otomatiği ve toplanıp tanışmak için.. Umarım tekrarlanır bu samimi toplantınız.. Tanışmak için vesile olur..
    Scoyco eldivenleri yaklaşık 1.5 senedir kullanıyorum.. Yoğun sağanak (40 dk.) üstünde malesef yağmur geçiriyor.fermuar kısmı bozuldu benim.. Ve montun kollarını rüzgar girmesin diye içine zorla soksan dahi ; açılıyor.. Ama buna ragmen inceliği ve içinin termal oluşundan dolayı kullanıyorum..
    Görüşmek üzere..
    yeni motorunuz hayırlı olsun allah kaza bela vermesin

mehmet hayırlı olsun eldivenler biraz acayip gibi çin malı
    arkadaş aliexpress ten aynı ürünü 50 tl ye alırsın biraz kargo beklersin ama yarı yarıya olur
    mete_han, mehmetenis ve kagen00 bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaş aliexpress ten aynı ürünü 50 tl ye alırsın biraz kargo beklersin ama yarı yarıya olur
    Sayın Armut Kardeş Fatik ne anlar eldivenden..olm ben SCOYCO için konu bile açtım..sadece yazlık eldiven kalitesi yeter diğer ürenlerin kalitesi de tartışılmaz...sen gidersin 250-300 lira verirsin marka mallara...o kadar para verdin akesuara dönüşte dondun dimi...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...im-scoyco.html

.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı kagen00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüşmek üzere..
    Hayırlı uğurlu olaun Allah kaza bela göstermesin inşallah,En kısa sürede seni de aramızdan görmekten mutlulukduyacağız.
    kagen00 bunu beğendi.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    ICON PDX WATERPROOF ELDİVEN fena değil fiyatı da iyi

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:28 ----------

http://www.motosikletim.com.tr/ICON-...PR-300747.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:30 ----------

http://www.motosikletim.com.tr/KAPPA...PR-313340.html

Motosikleti
    nc750xdct
    Hayırlı uğurlu olsun Mehmet Enis eldiven ve pantolon.

Kagen yeni motorun hayırlı olsun, hoşgeldin.

bende lbc kullanıyorum demiştim. termal içlik, kot pantolon ve lbc soğuk dinlemiyor daha ne giyeceksem artık ... yağmurda başarısız.

eldiven bende aldım geçen gün sanırım aynı marka scoyco, eve gidince bakarım. 129 tl ye aldım. valla 300 tl revite vermeye gönlüm el vermedi.

arkadaşlar bu aralar mont ve bot arayışındayım. mont 4 mevsim olsun, şık kaliteli olsun, soğuk yağmur dinlemesin istiyorum. venom gördüm tourex, giydim fena gelmedi. ama biraz daha sökülüp daha iyi bir şey alsam mı diyorum.

bot içinse normalde de işte vs giyebileceğim sırıtmayan, ama korumalı su soğuk geçirmeyen bir şey planlıyorum. aslında gidip lumberjack, cat gibi sugeçirmeyen botlarada baktım ama koruması olmadığından almadım. en son hg bulson diye birlşey görüdüm. fena değildi tipi vs.

önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

birde bot olarak şu var beğendiğim.

XPD X-Zero H2Out Su Geçirmez Spor Bot
    kagen00 bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı CptHasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .....
    bot içinse normalde de işte vs giyebileceğim sırıtmayan, ama korumalı su soğuk geçirmeyen bir şey planlıyorum. aslında gidip lumberjack, cat gibi sugeçirmeyen botlarada baktım ama koruması olmadığından almadım. en son hg bulson diye birlşey görüdüm. fena değildi tipi vs.

önerisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:55 ----------

birde bot olarak şu var beğendiğim.

XPD X-Zero H2Out Su Geçirmez Spor Bot
    Bot/çizme için YDS Diablo 11.0 GTX 1 yıldır kullandığım gore-tex malzemeli, vibram tabanlı, Türk mali bu uzunbotu/çizmeyi öneririm, 430 tl.. Üretimi durdurmuşlardı bir ara, tekrar başlamışlar sanırım. Bu fiyata Gore-tex malzeme kullanan bot/çizme bulamazsınız diğer markalarda.
    Aynısının kısa modeli de var,DIABLO 7.2 GTX illa kısa bot istiyorum derseniz, 330tl'ye.

ŞU forum Konusunu da okuyun.
    Ekleme: Sizin beğendiğiniz "XPD X-Zero H2Out" gibi kaval kemiğini korumayan botlardan almayın derim herkese(ki fiyatının da maaşallahı varmış, 560tl'mi gördüm ben?!?!) Motosiklet için Kısa bot değil çizme almanızı öneririm. Darbelere karşı bayağı bir açıkta duran Kaval kemiğiniz çok daha değerli emin olun.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fatih çok teşekkürler,Eldivenleri ve pantolonu 2 gecedir saat 00:00-02:30 arasında avcılardan beylikdüzü tuzla arkadaşlara gidip gelme bahanesiyle denedim özellikle pantolon oldukça sıcak tutması takdire şayen ve yoldaki çamur ve diğer etkenlerin(taş,yabancı madde gibi) ayaklarınıza ve bacaklarınıza gelmemesi çok güzel bir.Resmen ayakalrınız ve bacaklarınız evde oturmuşcasına sıcak tutuyor.
    Yağmur olayına çok takılmıyorum çünkü yağmurluklarım var pantolonun ufak bir yağmurda geçirmesi pek muhtemel gibi gözükmese de şiddetli sağnak yağmurda pantolon ve montu şansa bırakmayıp hemen yağmurlukları giyip yoluma devam ederim.
    Eldiven çok çok sıcak tutmasa da ılık tutması bana yeterli geldi,benim motordaki elcik korumalarda direkt gelen rüzgarı kestiği için eldivenlerde soğuk hissayıtını yaşamadım.Bu arada şu ana kadar hiç kışlık eldivenim olmamıştı,
    Yağmur konusunda duşa sokup deneyemedim ama en kısa sürede onu da deneyecem hatta video yükleyecem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Armut Kardeş Fatik ne anlar eldivenden..olm ben SCOYCO için konu bile açtım..sadece yazlık eldiven kalitesi yeter diğer ürenlerin kalitesi de tartışılmaz...sen gidersin 250-300 lira verirsin marka mallara...o kadar para verdin akesuara dönüşte dondun dimi...

http://www.motosiklet.net/forum/moto...im-scoyco.html

.
    Armut Kardeş derken sözlerine ve yazdıklarına biraz daha dikkat etmeni öneririm,konuştuğun insan benim çok sevdiğim kardeşim gibidir sözlerine bir dahakine dikkat etmezsen böyle usduruplu konuşamam.

Sen eldiven konusunda memnun olabilirsin bende aynı eldivenin yazlığını takribi 3 senedir kullanıyorum o yüzden kışlıktada aynı markayı tercih ettim belli ki sen de aynı markayı tercih etmissin ama bu kimseye Armut gibi kelimeler kullanman manasına gelemez gelmemeli.

O kelimeleri bir daha yazarsan bozuşuruz güzel kardeşim.Laflarına dikkat et.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Arkadaşlar bunlar yeni sis farlarım hatırlarsınız o gün bagaj düğmesi yaparken geldiğimde siz de gördünüz üst tarafta bulanan sis farlarına su girmişti ben her seferinde onları açıp temizledim hatta etrafını ve arka kısımlarını silikonladım ama ne yaptıysam fayda etmedi bende o sis farlarını emekliye ayırdım,
    Bunlar yeni sis farlarım;

Bu da Olcaydan Aldığım Sis Farı düğmesi(tekrardan kendisine teşekkür ediyorum)
    Bu düğmeyi bu sefer sağ tarafa taktım daha kolay erişebiliyorum,
    Ahmet Turan Peker bunu beğendi.

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Merhaba,
    Eldiven konusunda bende düşüncelerimi ileteyim, bende DAINESE SCOUT EVO GORE-TEX Eldiven var. Motorda elcik korumalar da var. Sevgili Mehmet Enis dostumuzun söylediği gibi esasında eldivenler iyi ısıtıyor, ama benzer yolu (Tem avrupa konutları - Gebze /Çayırova) bende ikide bir yapmam gerekiyor yolda belli bir süreden sonra ellerim ciddi üşümeye başlıyor, ama bu üşüme 140-170km vs arasında giderken oluyor. Düşük süratlarde genelde üşüme sorunu sorun yok. Kısaca bizlerin öyle veya böyle elcik ısıtma taktırmamız gerektiğini düşünüyorum ve bu konuda önerilerini de bekliyorum?

Mehmetenis dostumuzun, mete_han isimli üyemize yorumuna katılıyorum. Hiç kimsenin hiç bir nedenle herkesin okuduğu bir yerde sulu, kaba üslup kullanması kabul edilemez. Eğer o kadar rahat ve sulu konuşabileceğiniz bir dostunuzsa, yüzyüze iken öyle konuşun, herkesin okuduğu ortamda terbiyeli olun derim...
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    nc750xdct
    Bot/çizme için YDS Diablo 11.0 GTX 1 yıldır kullandığım gore-tex malzemeli, vibram tabanlı, Türk mali bu uzunbotu/çizmeyi öneririm, 430 tl.. Üretimi durdurmuşlardı bir ara, tekrar başlamışlar sanırım. Bu fiyata Gore-tex malzeme kullanan bot/çizme bulamazsınız diğer markalarda.
    Aynısının kısa modeli de var,DIABLO 7.2 GTX illa kısa bot istiyorum derseniz, 330tl'ye.

ŞU forum Konusunu da okuyun.
    Ekleme: Sizin beğendiğiniz "XPD X-Zero H2Out" gibi kaval kemiğini korumayan botlardan almayın derim herkese(ki fiyatının da maaşallahı varmış, 560tl'mi gördüm ben?!?!) Motosiklet için Kısa bot değil çizme almanızı öneririm. Darbelere karşı bayağı bir açıkta duran Kaval kemiğiniz çok daha değerli emin olun.
    YDS 7.2 gtx internetten sipariş ettim. işyerinde bilgisayar başında akşama kadar çizme sıkıntı olur diye bunu seçtim. sanırım işimi görecek. tavsiyelerin için teşekkürler
    mehmetenis bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih çok teşekkürler,Eldivenleri ve pantolonu 2 gecedir saat 00:00-02:30 arasında avcılardan beylikdüzü tuzla arkadaşlara gidip gelme bahanesiyle denedim özellikle pantolon oldukça sıcak tutması takdire şayen ve yoldaki çamur ve diğer etkenlerin(taş,yabancı madde gibi) ayaklarınıza ve bacaklarınıza gelmemesi çok güzel bir.Resmen ayakalrınız ve bacaklarınız evde oturmuşcasına sıcak tutuyor.
    Yağmur olayına çok takılmıyorum çünkü yağmurluklarım var pantolonun ufak bir yağmurda geçirmesi pek muhtemel gibi gözükmese de şiddetli sağnak yağmurda pantolon ve montu şansa bırakmayıp hemen yağmurlukları giyip yoluma devam ederim.
    Eldiven çok çok sıcak tutmasa da ılık tutması bana yeterli geldi,benim motordaki elcik korumalarda direkt gelen rüzgarı kestiği için eldivenlerde soğuk hissayıtını yaşamadım.Bu arada şu ana kadar hiç kışlık eldivenim olmamıştı,
    Yağmur konusunda duşa sokup deneyemedim ama en kısa sürede onu da deneyecem hatta video yükleyecem.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Armut Kardeş derken sözlerine ve yazdıklarına biraz daha dikkat etmeni öneririm,konuştuğun insan benim çok sevdiğim kardeşim gibidir sözlerine bir dahakine dikkat etmezsen böyle usduruplu konuşamam.

Sen eldiven konusunda memnun olabilirsin bende aynı eldivenin yazlığını takribi 3 senedir kullanıyorum o yüzden kışlıktada aynı markayı tercih ettim belli ki sen de aynı markayı tercih etmissin ama bu kimseye Armut gibi kelimeler kullanman manasına gelemez gelmemeli.

O kelimeleri bir daha yazarsan bozuşuruz güzel kardeşim.Laflarına dikkat et.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

Arkadaşlar bunlar yeni sis farlarım hatırlarsınız o gün bagaj düğmesi yaparken geldiğimde siz de gördünüz üst tarafta bulanan sis farlarına su girmişti ben her seferinde onları açıp temizledim hatta etrafını ve arka kısımlarını silikonladım ama ne yaptıysam fayda etmedi bende o sis farlarını emekliye ayırdım,
    Bunlar yeni sis farlarım;
    http://imageshack.us/a/img905/7718/LYaghb.jpg
    http://imageshack.us/a/img910/4935/zDm67c.jpg
    http://imageshack.us/a/img907/8572/mk88Xd.jpg
    http://imageshack.us/a/img911/6756/Xld9Pf.jpg
    http://imageshack.us/a/img905/74/VFcqRA.jpg
    http://imageshack.us/a/img911/5584/P3REAx.jpg

Bu da Olcaydan Aldığım Sis Farı düğmesi(tekrardan kendisine teşekkür ediyorum)
    Bu düğmeyi bu sefer sağ tarafa taktım daha kolay erişebiliyorum,
    http://imageshack.us/a/img907/9957/NWI7r4.jpg
    Eskileri bir ara getir bakalım (benim işim nede olsa
    mehmetenis bunu beğendi.
    “Ey îmân edenler! Şarap, kumar, dikili taşlar (putlar) ve fâl okları ancak şeytanın işinden bir(er) pisliktir; öyleyse ondan kaçının ki kurtuluşa eresiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler