Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşımın motoru var hem kırmızı hem takaslı. Aksesuarlı. Lastikleri falan yeni. Bi bak istersen.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...78843447/detay
    24000 tl nc700x için çok yüksek bir rakam 750x alırım o paraya o yüzen teklife gerek yok sağolasın
    Arenli ve mehmetenis bunu beğendiler.
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Antilop senin motor
    Cbf cbr veya crf olsaydı takas ta olabilir di ama gidip hilti gibi motor almışsın
    Ha bu yukarıdaki motor içinde Pahalı demişsin
    Full 700 x
    Boş 750 den çok mantıklı bi seçim olur
    750 Alınca en basit 630 tl vergisi var birde bu kadar aksesuar gerçekten ciddi para

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Oxxo iyiki kırmızı almışsın
    Yoksa yaya kalmıştım
    Sen gidemiyorsun diye Vatandaşa mani olma
    Adamlar da vakit var geziyor kıskanç seni
    _oXXo_, Arenli ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antilop senin motor
    Cbf cbr veya crf olsaydı takas ta olabilir di ama gidip hilti gibi motor almışsın
    Ha bu yukarıdaki motor içinde Pahalı demişsin
    Full 700 x
    Boş 750 den çok mantıklı bi seçim olur
    750 Alınca en basit 630 tl vergisi var birde bu kadar aksesuar gerçekten ciddi para

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:00 ----------

Oxxo iyiki kırmızı almışsın
    Yoksa yaya kalmıştım
    Sen gidemiyorsun diye Vatandaşa mani olma
    Adamlar da vakit var geziyor kıskanç seni

zevkler ve renkler işte =) pulsarı alırken cok ugrasmıstım aslında motorumdan memnunum fakat içimdeki ses motoru buyut diyor işte .
    mehmetenis bunu beğendi.
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı Razor999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mal bu :D Daha uyguna bulmanız mumkun SRC- kevlar olan seriden aldım biraz araştırmalarım sonucu o yüzden diğer ürünlerin 2 katı gibi fiyatı var

http://www.ebay.com/itm/EBC-SRC-Street-Racer-Kevlar-Clutch-Kit-Friction-Plates-Springs-SRC62-/181981174984?fits=Model%3ANC700X&hash=item2a5eec5c c8:g:gwkAAOxy69JTAkmp&vxp=mtr
    ben 400 500 gibi bir rakam bekliyordum ucuzmuş :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:11 ----------

Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zevkler ve renkler işte =) pulsarı alırken cok ugrasmıstım aslında motorumdan memnunum fakat içimdeki ses motoru buyut diyor işte .
    ah o içindeki ses yokmu o . durduk yerde kendi kendime gol attım. gt 250 im ile gül gibi geçinip gidiyorduk. ara ara cbf 500 lere baksamda motor değiştirmeyi pek istemiyordum. sonra bi ara nerden musallat olduysam bu sayfaya geldim. olcay olacak arkadaş bi bagaj motoru muhabbeti ile bizi toplaştırdı. sonra ne oldu hatırlamıyom . milletle malum siteden nc 700 pazarlığı yapmaya baaşladım. ben masumum gt ile ne güzel teakılıyorduk. güzel kızım 24 aralıktan beri depoda aküsüz biçimde yatıyor.
    mehmetenis bunu beğendi.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    en büyük sorun o işte
    bi diyorumki gt250 ( ucuz ve iş görür )
    bi diyorumki cbf500 ( güçlü kaliteli 12-14 arası )
    bi diyorumki nc700x ( az yakıyo 3lü canta yakısıyo yüksek model )

haka karar veremeim bi türlü elimdekini satınca ilk hansigini görürsem ondan alıcam bu gidişle

he bide

NT 700 V Deauville ABS var oda ayrı bi konu hem ucuz hem güzel hem cok güzel ama eski model ve cbf le aynı yakıyor .
    mehmetenis bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Satmadın bana motoru uğraşıyoruz. Sıkıntı varmı emin değilim. Önceki motorlardada çok ses dinlerdim. Bundada aldığımda ses yoktu. Servise göstererek aldım motoru. Aldığım gün serviste İpone 10w40 yağ konuldu. Sonra şakırtılı ses yapmaya başladı. Boştayken debriyajı bırakınca ses artıyor. Servise gösterdim normal dedi. Yalnız 1. vitese takarken nasıl takarsan farketmiyor tak diye ses yapıyor. Debriyaj ani kavrıyor. Şimdilik kaçırması yok. Lastiklerin bitmeye yakın olduğunu bilerek almıştım. Zen motorda lastik değişirken oradaki tamirci debriyajın çok ses yapıyor dedi kafama takıldı. Sonra bir daha Konşuk motora gösterdim normal dedi.
    Ramazan Can teşekkür ederim.

aslında az ses hepsinde olur.. ama tas da bir sorun varsa ve satıcı bunu bliyorsa buüyk ihtimal biraz kalın yağ koyup sesi azaltmıştır... işi bilmeyen kullanıcı sürekli sert yığdırmalar yaparsa debraj tası ses yapmaya başlar.. istersen açar bakarız ama 1 nisan dan önce olmalı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:32 ----------

Antilop sat motıru gel sakarya ya 3 tane satılık nc 700 var
    2013 kırmızı 24000 fulll Ün full ü
    2013 beyaz var sadece yan çanta yok geri kalan bütün aksesuar var 26000km de 21000 e bağlarız zincir akü yeni
    Birde 40000 km de var oda güzel lastik zincir yeni oda sana 19000 olur
    Seni boş göndermeyiz
    adam galeri gibi...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:37 ----------

en büyük sorun o işte

haka karar veremeim bi türlü elimdekini satınca ilk hansigini görürsem ondan alıcam bu gidişle

he bide

NT 700 V Deauville ABS var oda ayrı bi konu hem ucuz hem güzel hem cok güzel ama eski model ve cbf le aynı yakıyor .
    cbf 500 ü ele..çok yakıyor...
    Arenli, F54 ve mehmetenis bunu beğendiler.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Gidon yükselticiyi takmaya çalıştım ama alyan anahtarı ile çıkartamadım malesef. Hem biraz beceriksizlik hem de oldukça sıkıydı.

Aynı şekilde ayna yükseltici içinde gevşetemedim İnsan istekli olsada el becerisi olmayınca olmuyor
    _oXXo_ ve mehmetenis bunu beğendiler.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    en büyük sorun o işte

he bide

gt 250 mevcut yakışı güzel ortalama 3,2 lt . ben sürekli 2 kişi kullanıyorum(120 kiloyum :D ) hızlanması ve son hızı bana yeterliydi(145 den sonrasını zorlamadım ) değiştirmek istememin tek nedeni bir kamyoncunun 120 km hızla benimle yarışmak istemesiydi. 3 şeritli yolda kamyonlarla dolu bir ortamda baya tırsmıştım. cbf 500 ü almamamın tek nedeni bir kullanıcı arkadaşın 5 lt den aşağı düşmessin sıkıştırırsan 8 lt ye kadar yolu var demesiydi.
    antilop_skul ve mehmetenis bunu beğendiler.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Arenli, F54, mehmetenis ve 3 diğerleri bunu beğendiler..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında az ses hepsinde olur.. ama tas da bir sorun varsa ve satıcı bunu bliyorsa buüyk ihtimal biraz kalın yağ koyup sesi azaltmıştır... işi bilmeyen kullanıcı sürekli sert yığdırmalar yaparsa debraj tası ses yapmaya başlar.. istersen açar bakarız ama 1 nisan dan önce olmalı
    Satıcı arkadaş kullanıcı. Servis kayıtlarına falan baktık. Kalın yağ koyacağını sanmıyorum ama olabilirde. İkinci elde herşey olabilir. Ipone yağda benzer şikayetleri çok duydum. Özellikle vites geçişlerde çat diye ses yapması. 3. viteste bile bazen ses duyuyorum. Debriyaj ayırmasa anlayacam. Gayet güzel ayırıyor. Benim kullanımımda sorun var desem GV250 de kesinlikle böyle sesli vites geçişi yaşamadım. Özellikle Castrol yağ koyduktan sonra çok rahatlamıştı. 1 Nisandan önce açamam. Yinede yardımsever tavrın için çok teşekkür ederim. Yağ değişeli daha 1500 km falan oldu. 160 TL yi çöpe atmak istemiyorum. Parası bi tarafa neticede gavura para gidiyor.
    F54 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti

Arenli, mehmetenis ve Stormy bunu beğendiler.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ay maşallah ramo bu ne lan böyle aygır gibi
    Arenli ve mehmetenis bunu beğendiler.

Motosikleti
    Satıcı arkadaş kullanıcı. Servis kayıtlarına falan baktık. Kalın yağ koyacağını sanmıyorum ama olabilirde. İkinci elde herşey olabilir. Ipone yağda benzer şikayetleri çok duydum. Özellikle vites geçişlerde çat diye ses yapması. 3. viteste bile bazen ses duyuyorum. Debriyaj ayırmasa anlayacam. Gayet güzel ayırıyor. Benim kullanımımda sorun var desem GV250 de kesinlikle böyle sesli vites geçişi yaşamadım. Özellikle Castrol yağ koyduktan sonra çok rahatlamıştı. 1 Nisandan önce açamam. Yinede yardımsever tavrın için çok teşekkür ederim. Yağ değişeli daha 1500 km falan oldu. 160 TL yi çöpe atmak istemiyorum. Parası bi tarafa neticede gavura para gidiyor.
    otobüsümüz boyadan çıktı son kontroller ve evraklar sonrası yola çıkacağım her yaz olduğu gibi.. 1 nisandan sonra yollarda olacağımdan yardımcı olamam o yüzden söyledim.. eskiler tanır gerekli bilgi ve takım mevcut o yüzden söylemiştim.. bide arka dişli kaprinlerine bakın büyük ihtimalle boşluk vardır tak diye sesi onunla alakalı yapar...

aracımız budur yolda görürseniz bi selamınızı esirgemeyin ...

mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    crf 1000L + dio

Arenli, mehmetenis, zenon ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    ay maşallah ramo bu ne lan böyle aygır gibi
    dostum bilirsin benim elime geçen tüm vasıta evrim geçirir el yapımı eğzosttta tamam .. bunlar ilk hali.. konple detaylı temizlik toplam 3 haftaya maal oldu... eksik aksesuarları da tamamlandı...

Arenli, mehmetenis ve Stormy bunu beğendiler.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ramo ayakkabılar 10 numero

nisan da muhtemelen ilk hafta tekirdağ edirne gezisi yapacağız 3 arkadaş istanbul çıkış veya tekirdağ gibi bi yerde kamp atmaya düşüyoruz müsait olursa haber ederim sana gece semaver vs yakacağız cumartesi olur pazarda görmediğimiz yelere gideceğiz beklerim
    Arenli ve schumacher__ bunu beğendiler.

Motosikleti
    ramo ayakkabılar 10 numero

nisan da muhtemelen ilk hafta tekirdağ edirne gezisi yapacağız 3 arkadaş istanbul çıkış veya tekirdağ gibi bi yerde kamp atmaya düşüyoruz müsait olursa haber ederim sana gece semaver vs yakacağız cumartesi olur pazarda görmediğimiz yelere gideceğiz beklerim
    botları evde unutmuşum....

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:40 ----------

geçen de sobanın kenarında unutmuşum az kalktı kösesi... eriyormuş namussuz az daha .. botlardan bahsediyorum...
    F54 ve mehmetenis bunu beğendiler.

mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    otobüsümüz boyadan çıktı son kontroller ve evraklar sonrası yola çıkacağım her yaz olduğu gibi.. 1 nisandan sonra yollarda olacağımdan yardımcı olamam o yüzden söyledim.. eskiler tanır gerekli bilgi ve takım mevcut o yüzden söylemiştim.. bide arka dişli kaprinlerine bakın büyük ihtimalle boşluk vardır tak diye sesi onunla alakalı yapar...

http://i.hizliresim.com/LAZkqz.jpg

aracımız budur yolda görürseniz bi selamınızı esirgemeyin ...

http://i.hizliresim.com/Rk1m2G.jpg
    Otobüs resmini paylaşınca zannettim motoru otobüse koydunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

dostum bilirsin benim elime geçen tüm vasıta evrim geçirir el yapımı eğzosttta tamam .. bunlar ilk hali.. konple detaylı temizlik toplam 3 haftaya maal oldu... eksik aksesuarları da tamamlandı...

http://i.hizliresim.com/Ykqn0z.jpg

http://i.hizliresim.com/1vV11A.jpg
    Maşallah Maşallah aslında çok büyük değil mesela tenere veya vfr crosrunner gibi motorların yanına gelince küçük duruyor.Ama ideal boy bu arada aklım 1200 lük vfr crossrunner kaymıyor değil ama bu sezonu bitirip değiştirirsem öyle değiştirecem.
    Allah nasip kısmet ederse yarın sym gts 250i satıp onada nc700 x alıcaz onu da bu kervana katıcam
    Arenli bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otobüs resmini paylaşınca zannettim motoru otobüse koydunuz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:07 ----------

Maşallah Maşallah aslında çok büyük değil mesela tenere veya vfr crosrunner gibi motorların yanına gelince küçük duruyor.Ama ideal boy bu arada aklım 1200 lük vfr crossrunner kaymıyor değil ama bu sezonu bitirip değiştirirsem öyle değiştirecem.
    Allah nasip kısmet ederse yarın sym gts 250i satıp onada nc700 x alıcaz onu da bu kervana katıcam
    hayırlısı olsun hakkınızda...

benim gönlümde bmw gs 1200 yatıyor...

otobüs bize ait....
    mehmetenis bunu beğendi.

Ahmet Turan Peker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda nc 750 x dct vstrom dl 650 xmax 250
    hayırlısı olsun hakkınızda...

benim gönlümde bmw gs 1200 yatıyor...

otobüs bize ait....
    O herkesin hayali
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler