Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar,

Kötü bir haberim var kendi açımdan. Biliyorsunuz bacağımla ilgili problemim vardı(Ön çapraz bağ kopması). Doktorum 5. aydan sonra yavaş yavaş futbol oynamaya başla, gidişata bakalım demişti. Ben de dün halısaha maçı yaptım. Ve kötü sonuç, 45. dakikada bacağım çıktı. Acısını anlatamam, şu anda bacağım davul gibi. Pazartesi doktorumla ameliyat tarihini konuşacağız. Bir süre motosikletten ayrı kalacağım. Paylaşmak istedim, havalar düzelene kadar kalkarım inş ayağa. Sağlıcakla kalın..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    çok geçmiş olsun bacak problemlerini iyi biliyorum.Malum babamda aynı sıkıntıları çekmişti.baya uzun ve zor bir süreç allah yardımcın olsun en kısa zamanda sağlıklı şekilde aramıza dönmen dileğyle...
    Reşit bunu beğendi.
    Metehan Akçakaya B rh(+)

Motosikleti
    Honda NC 700 X
    Çok geçmiş olsun Reşit, umarım kısa sürede eski sağlıklı günlerine kavuşursun.
    Reşit bunu beğendi.

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Kardeş çok büyük geçmiş olsun. Ya dr izin vermekle kabahatli ya da sen zorladın biraz. Hayırlısı olsun inşallah en kısa zamanda kavuşursun sağlığına.
    Reşit bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Geçmiş olsun Reşit inşallah toparlanirsin biran once.
    Reşit bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA 2018 CRF 1000 Africa twin
    Geçmiş olsun, Hastalanman bizi çok üzdü Allah acil şifalar versin.
    Reşit bunu beğendi.

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    Arkadaşlar sebebi benim. Ben çok ısrar ettim gelmesi için. İlk başlarda tamam süper bir adam kattık kadroya derken Reşit ters bir hareketle ufak bir sakatlık geçirdi :( Reşit kusura bakma ben sebep oldum birazda... Umarım en kısa sürede kendine gelirsin :D Yeşil sahalara dön demiyorum sana ama sağlam bir adam kaybettik.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    geçmiş olsun reşit...
    Reşit bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sebebi benim. Ben çok ısrar ettim gelmesi için. İlk başlarda tamam süper bir adam kattık kadroya derken Reşit ters bir hareketle ufak bir sakatlık geçirdi :( Reşit kusura bakma ben sebep oldum birazda... Umarım en kısa sürede kendine gelirsin :D Yeşil sahalara dön demiyorum sana ama sağlam bir adam kaybettik.
    Ne ufağı ulem, bacağım katlanmıyor

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Kötü bir haberim var kendi açımdan. Biliyorsunuz bacağımla ilgili problemim vardı(Ön çapraz bağ kopması). Doktorum 5. aydan sonra yavaş yavaş futbol oynamaya başla, gidişata bakalım demişti. Ben de dün halısaha maçı yaptım. Ve kötü sonuç, 45. dakikada bacağım çıktı. Acısını anlatamam, şu anda bacağım davul gibi. Pazartesi doktorumla ameliyat tarihini konuşacağız. Bir süre motosikletten ayrı kalacağım. Paylaşmak istedim, havalar düzelene kadar kalkarım inş ayağa. Sağlıcakla kalın..
    Çok Geçmiş olsun. dizinizde oluşan çıkma sahada bir darbe sonucumu, ters bir hareket yüklenmeden sonramı, yoksa normal koşarkenmi gerçekleşti? Mac yapmaya başlamadan önce yeterince, zorlamadan yavaş yavaş güçlendirme düz koşu yapmışmıydın?

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok Geçmiş olsun. dizinizde oluşan çıkma sahada bir darbe sonucumu, ters bir hareket yüklenmeden sonramı, yoksa normal koşarkenmi gerçekleşti? Mac yapmaya başlamadan önce yeterince, zorlamadan yavaş yavaş güçlendirme düz koşu yapmışmıydın?
    Ters yüklenme sonucu gerçekleşti. 6 aydır top oynamıyordum işte, olayın olduğu günden beri. Zaten en üst amatör seviye bisiklet binicisiyim. Olaydan 1 ay sonra da bisiklet sürmeye başladım. Vücut geliştirme de yapıyorum. Bacağım yeterince güçlü ama dün maçın heyecanına kapılıp ters bir koşu sonrasında bu hale geldim. Doktorum 4. aydan sonra oynamaya başla demişti, ben çekindim. Ama 6 ay da geçse futbol oynamamak gerekiyormuş. Aslında iyi oldu yoksa ameliyat düşünecekleri yok. Kayak da yapamıyorum, paten de aynı şekilde. Onun için mutlaka ameliyat olmam lazım. Pazartesi konseye gidip ameliyat tarihini belirlemelerini isteyeceğim. Okulumu uzatma pahasına bu ameliyatı olmak istiyorum. Rahat değilim çünkü. Sevgiler..

Motosikleti
    Okulu uzatma sebebin tamamen yeşil pasaportun süresinin, okulun biter bitmez dolacağı için... ben biliyorum. Yoksa yazın İtalya gezimiz zora girecek :D

Alıntı blamir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okulu uzatma sebebin tamamen yeşil pasaportun süresinin, okulun biter bitmez dolacağı için... ben biliyorum. Yoksa yazın İtalya gezimiz zora girecek :D

Motosikleti
    Merhaba, Arkadaşlar bilginize ihtiyacım var. Motorumu kasko yaptırmak istiyorum fiyat aldım şok oldum. Kaskosu olan arkadaşlardan bilgi veren olursa memnun olurum. Selamlar.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Verdikleri fiyat neydi peki?
    www.motorumla.net

Motosikleti
    axa sigorta ve ak sigorta en iyi fiyat 4000 küsür.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Arkadaşlar bilginize ihtiyacım var. Motorumu kasko yaptırmak istiyorum fiyat aldım şok oldum. Kaskosu olan arkadaşlardan bilgi veren olursa memnun olurum. Selamlar.
    Şair Sigorta ile görüşmenizi tavsiye ederim.Kendiside motorcudur hemde bir eğitmendir.En iyi fiyatı verir.Benim 2006 model xt660x'ıme 1150Lira fiyat vermişti yaşımın genç olmasına rağmen

Eğitim sertifikanız varsa ondada güzel indirimler yapıyor.

Motosikleti
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şair Sigorta ile görüşmenizi tavsiye ederim.Kendiside motorcudur hemde bir eğitmendir.En iyi fiyatı verir.Benim 2006 model xt660x'ıme 1150Lira fiyat vermişti yaşımın genç olmasına rağmen

İlgine çok teşekkür ederim. Aradım eğer ferdi kaza sigortası yaptırırsam 1200tl yaptırmazsam 1250tl fiyat verdi. Bana uygun geldi. Kaza sigorta bedelide 265tl.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kayasus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgine çok teşekkür ederim. Aradım eğer ferdi kaza sigortası yaptırırsam 1200tl yaptırmazsam 1250tl fiyat verdi. Bana uygun geldi. Kaza sigorta bedelide 265tl.
    Rica ederim.Kasko için en uygun ve bizi anlayan tek yer burası dediğim gibi Şahin bey'den hiç şikayet duymadım.

Motosikleti
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlk defa duydum. Güvenilirmidir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler