Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı Reşit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşa geçmiş olsun

Olayı tam olarak gördüysen nasıl oldu anlatır mısın Eyüp abi?
    Cok gec oldu gormemisim bu soruyu.
    Olay cok klasik , araclarin solundan suzule suzule giderken bir taksicinin yirtik dondan firlar gibi sola donmek istemesi. Yolu plastik kukalar ayirdigi icin o "U" donusunu yapacagini kestirmek imkansizdi. Ama taksici bu kukami tanir aklinca kukalarin uzerinden gecip donucek hemen.
    Allahtan o anda karsidan gelen yoktu , arkadas ters yonde yolun ortasina yuvarlandi.
    Cok aciz ve acikli bir an. Dikkatli olmaktan fazlasi gerek . Yolda savunmasizca yuvarlanirken buluyorsun kendini.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar yeni parti motosikletler ne zaman gelecek, net bir tarih verebileniniz var mı, malum benim motor o partide, sabırsızlanıyorum

Alıntı reeper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yeni parti motosikletler ne zaman gelecek, net bir tarih verebileniniz var mı, malum benim motor o partide, sabırsızlanıyorum
    Anes e kapora verdim ve mart 25 te ellerine gececegini soylediler. sonrasinda 3 gunde plaka ruhsat falan nisan basi elimizde olacakmis.

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Slm Arkadaşlar bu sayfayı bayadan beri okuyor ve takip ediyorum.Bende 600f var ve yakıtın dışında bir şikayetim yok bu yüzden bende NC700 SA düşünmeye başladım.Bir şeyi merak ettim okurken gözden kaçtımı bilmiyorum ama bunların yıllık vergisi ni ve sigortasını tam olarak yazarsanız sevinirim. Malüm hesap kitap yapmak lazım.Bu arada eğer verildiyse bu bilgiler kusura bakmayın ama ben göremedim onun rica etsem mümkünmüdür acaba?
    Adana dan herkses selam lar...Fatih

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vergisi 517 lira. Sigortası şirketlere göre değişiyor. 200'e de bulunur 500'e de.

Motosikleti
    Teşkkürler sağolasın Reşit kardeş...A.e.o

mertsnsz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR1200x CROSSTOURER
    Bende motorumu anesten aldım fuarda 10 ile 24 arasıymış teslimatlar şuam motorlar limanda burda önce çiftkurtlar makineleri çekecek sonra bayilere dağıtacak bana anesin dediği bu 10 ile 24 arası ama büyük ihtimal 24 ü gibi olacak bu arada sizede hayırlı olsun kazanız belasız sürersiniz inş
    VE TANRI MOTORU YARATTI

m.omer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mertsnsz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende motorumu anesten aldım fuarda 10 ile 24 arasıymış teslimatlar şuam motorlar limanda burda önce çiftkurtlar makineleri çekecek sonra bayilere dağıtacak bana anesin dediği bu 10 ile 24 arası ama büyük ihtimal 24 ü gibi olacak bu arada sizede hayırlı olsun kazanız belasız sürersiniz inş
    Hondanin bu gevşekliğini anlamak mümkün değil. Hafta basinda müşteri hizmetlerinden teslimatın ne zaman yapılacağını sordum, fabrikadan bilgi alıp doneceğiz dediler ama hala arayan yok. Anes bana da aynı sekilde 10 ile 24 Mart arası dedi. Diğer firmaları aradım onlar dogrudan 20 sinden sonra diyorlar. Yani Nisan ayında bineceğiz gibi duruyor.

Motosikleti
    honda vfr 1200 crosstourer dct
    Selamlar,
    Ben Tugrul, İstanbul cekmekoyde oturuyorum, mimarim, yas 35. Gecen sene cbf150 ile baslayan motosiklet macerama nc700x ile devam edecegim insallah. Diger arkadaslarin da soyledigi gibi motorlar 24 u gibi teslim edilecek bi aksilik olmazsa, gun sayiyorum anlayacaginiz gecen sene 4 ay is sebebiyle yurtdisinda oldugum icin motoru sole doya doya kullanamamistim(5000 km) bu sene acisini yeni motorla cikartirim insallah. Organizasyonlardan haberdar edin lutfen.
    Herkese sorunsuz ve keyifli surusler...

Motosikleti
    O zaman yılda ortalama 700-800 TL yapıyor.Yılda motora bindiğim süre içerisinde 700-900 TL arası yakıt sarfiyatı birde üstüne konulacak miktar yok yok ben biraz daha 600f e devam etmem lazım...
    hsnogz41 bunu beğendi.

mertsnsz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR1200x CROSSTOURER
    Evet motorları aldıktan sonra havalarda iyicene düzelmiş olur . Bi gezi veya toplanma organizasyonu mükemmel olur
    VE TANRI MOTORU YARATTI

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    NC 700 S tam benim tarzım.. Birde göstergeler full digital olmayaymış... nsan araya hareketli devir saatti falan serpiştir... Param olsa sıfır alacak ender motorlardan yakıt tüketimi harika.
    fatih545 bunu beğendi.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Arkadaşlar, motoru teslim aldıktan sonra özellikle farlarda yapmayı düşündüğüm birkaç değişiklik var. Bu konuyla alakalı bana yardımcı olabilecek, tercihan Anadolu yakasında oturan, askerlik sorunu olmayan, ekip çalışmasına yatkın, prezantabl arkadaşlara ihtiyaç duyuyorum, arzederim
    seigen bunu beğendi.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, motoru teslim aldıktan sonra özellikle farlarda yapmayı düşündüğüm birkaç değişiklik var. Bu konuyla alakalı bana yardımcı olabilecek, tercihan Anadolu yakasında oturan, askerlik sorunu olmayan, ekip çalışmasına yatkın, prezantabl arkadaşlara ihtiyaç duyuyorum, arzederim
    Full akbil var miiiiiii

Full akbil, öğle yemeği, sigorta bile var hacı

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Full akbil, öğle yemeği, sigorta bile var hacı
    Yarın okulu bırakıp başlıyorum

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Bende bir nc700x niyetine girdim bakalım hayırlısı ne olcak.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Farlarda ne gibi bir değişiklik düşünüyorsunuz?Ana farı xenon yapmak yada başka bir ampul takmak mı yoksa fara destek led yada halojen lambalar mı takmayı düşünüyorsunuz?

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    nc700 ün yağ kapasitesi ne kadar yağ bakım aralıkları ve her yağ değişiminde yağ filtresi değişiyor mu? Birde yağ filtresi kac para? Eski konuları okudum ama göremedim.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçek bakım aralığı 12 binde bir ve her yağ değişiminde filtre de değişiyor, ama Türkiye şartları zırvasında 6binde bir çağırıyorlar. 12 binde bir gitsende garantiden çıkmadığı için servisi iplemeyebiliyorsun.
    Yağ kapasitesi 3,4 litre. Filtre de 30 lira civarı...
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler