Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Onur Sual (onr.sual) Arkadaşımızı Kaybettik, Başımız Sağolsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı chozen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradan İETT Yİ O BARİYERLERİ KOYDUKLARI İÇİN KINIYORUM HATTA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜNÜN TEHLİKELİ OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİ HALDE KOYMUSLAR
    Yobaza ne desen boş.

Özel bir sistem de gerekmez.Anadolu yakası e 5 de çoğu yerde olduğu gibi beton bariyer konmuş olsaydı Onur belki de hayatta olacaktı.

Çabuk yapacaklar ya metrobüs hattını...

Seçimlere yetişecek ya...

Beton bariyer koysalar uzun sürer...

İnsan mı ölmüş ? Boşversene...Bizde onlardan çok var !
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bisan shalter 125
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun çok üzücü bir durum :(

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun çok üzüldüm ailesinede baş saglısı diliyorum Allah kabrini cennet bahçelerinden bahçe eylesin
    bugün bir tanıdım abinin marketine gittim orda duydum bu olayı netede ordan gelcektim nete geldim baktım hemen siteye Allah cc hepimizi sevdiklerinin yüzü suyu hürmetine korusun kazalardan ve belalardan
    bu arada yt_servan arkadaşımızın dediklerine katılıyorum motor camiası devletten izinli prodesürleri neyse alınıp eylem yapmalı özellikle çok riskli yolların oldug yerlerde sadece motorcular için motor yolu yapılmasını isteyebilirizde hayal gibi görünsede bu birtür istek bunun gibi isteklerimizi vs dile getirebiliriz

Motosikleti
    hyosung gt250r
    off offf cok kötü yaa Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ......
    [COLOR="Red"]41___**ULTRA_ASLAN**___41[/COLOR][B][/B]

Motosikleti
    şimdi yok
    allah kahretsin ya yine kaza yine ölüm sözüm ona bazı adi şerefsizlerin hareket edip bır çözüm bulması için daha kaç insanın ölmesı gerekıyor. Ben cevabı söylim arkadaşlar ama bız dişimiz göstermezsek bızım ıcın kılllarını bıle kıpırdatmazlar sözüm ona'lar
    gecen sene yıne gundeme geldı ben o gun de soyledım buyuk bır organızasyon yapıp motosikleti olan olmayan canı yanan yanmayan herkezle bir olup ankaraya meclısın önune gıdıp bızı dınletene kadar kampımızı kuralım.bırseyler yapacaklarını yınede sanmıyorum ama en azından tüm türkiye ve dünya canımızın nasıl yandıgını nasıl sıkıntılar yasadıgımızı bır nebzede olsa belkı ınsafa gelırler belkı vıcadanları cız ederde bızler ıcın bıseyler yaparlar ama kımse bırsey yapmaz sa ben yapacagımı bılıyorum
    ALLAHIM VEFAAT EDEN KARDEŞİMİZİ CENNETİNE KABUL ETSİN AİLESİNE VE TÜM YAKINLARINA SABIRLAR VERSIN MORALIM O KADAR KÖTÜ Kİ BUNU ANLATMAM MUMKUN DEĞİL HEPİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı tanrinin_kirbaci34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecen sene yıne gundeme geldı ben o gun de soyledım buyuk bır organızasyon yapıp motosikleti olan olmayan canı yanan yanmayan herkezle bir olup ankaraya meclısın önune gıdıp bızı dınletene kadar kampımızı kuralım.
    Bence ilk ve hemen yapılması gereken bu.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugün namazdan sonra hasanla otoparka gidip onurun motorunu ve çarpan minibüsü gördük. Korkunçtu... Minibüsü görünce bunun bir kaza değil bir cinayet olduğunu açıkca görebiliyorsunuz... Motor tanınmayacak halde aynı şekilde arabanın önüde. Bu nasıl bir sürat ve bu süratte nasıl bir dikkatsizliktir aklım almıyor.

blackberry - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kırmızı Şeytan...
    hepimizin başı sağolsun haberi gazetede okudum. Görünce içim sızladı.çok üzüldüm. Umarım yetkiler bir an önce önlemler alırlar.motosikleti bir hiç olarak görmekten vazgeçilmeli
    Durdurun Dünyayı İnecek VARRRRR!!!.....

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı blackberry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepimizin başı sağolsun haberi gazetede okudum. Görünce içim sızladı.çok üzüldüm. Umarım yetkiler bir an önce önlemler alırlar.motosikleti bir hiç olarak görmekten vazgeçilmeli
    bizler birşeyler yapmazsak yetkılılerın hıcbırsey yapacagı yok
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Ben bu sabah Best Fm de Cem Arslanın programına sms ile katıldım sevgili Onur'un
    kazası ile ilgili olarak ve benim yazdığım tüm metni Best Fm dinleyicileri ile paylaştı
    Cem Arslan kendisine burdan çok teşekkür ediyorum göstermiş olduğu duyarlılık için.

Motosikleti
    keeway sl150
    geride kalanlara sabır, allahtan rahmet. keşke istanbulda olsaydım en azından 4 motor olurduk cidden duyarsızlık olmuş ist mt

Motosikleti
    cbr 125 r 2006 & yamaha bws 100
    allah rahmet eylesın başımız sagolsun
    !:cat:CbR OnLiNe HaYaT OffLİnE!:cat:

Motosikleti
    şimdi yok
    ben yakında istanbula dönüyorum arkadaşlar ve bu konuda çok ciddi düşüncelerım var kısa zamanda gereken bılgılendırmeyı yapacagım sıze söz veriyorum

Motosikleti
    KAWASAKİ Ninja olur inşallah:)))
    onur abime allahtan rahmet diliyorum ...
    benim yaşım sitedeki abilerime ve ablalarıma göre çok daha küçük ama babamın arkasında (aparat) uzun süredir artçıyım ve bir motosiklet tutkunuyum...
    yalnız böyle cinayet gibi kazaları gördükçe endişeye kapılıyorum ve korkuyorum...
    motosikletler ne kadar daha fark edilmeyecek???motosikletlerin fark edilmesi için eğer bir etkinlik yapılacak olursa bende sonuna kadar yanınızda olacağım...
    babaaaaaa bana [COLOR="Lime"]ninja[/COLOR] alsana(nolurr):cherry::cherry:

[B][COLOR="Red"]Drift Religion[/COLOR][/B]

plur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tanrinin_kirbaci34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yakında istanbula dönüyorum arkadaşlar ve bu konuda çok ciddi düşüncelerım var kısa zamanda gereken bılgılendırmeyı yapacagım sıze söz veriyorum
    Ben elimden gelen herşeyi yapmaya hazırım... Umarım çok kişide böyle düşünüyordur.

t00t - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf250 vardı,Şimdi yok
    Allah c.c Rahmet eyler inşallah

Motosikleti
    keeway150 sl
    Allah rahmet eylesin yakınlarına sabırlar versin
    [COLOR="red"]bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri dolaşıyorsa orada güneş batıyor demektir.[/COLOR]

Motosikleti
    cbr 125
    allah çok çok rahmet eylesin.ben çok yeni motorcuyum ve şu anda inanılmaz duygular içindeyim.resman boğazım düğümlendi.anlaşıldı arkadaşlar türkiyede motora binmek bize haram.en kısa zamanda satıcam motorumu.hepinizede satmanızı öneriyorum.hatta satarsak başkalarının canı yanıcak,kimseye satmadan imha etmek lazım bu motorları ama oda nekadar mümkün tabi.bi daha kimse böyle feci kazalarla aramızdan ayrılmasın imşallah.tabi takdir ve son söz allahındır.

dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Allah rahmet eylesin çok üzücü bir olay...Hani derler ya ölümünde hayırlısı olsun böyle bir ölümü hiç bir motorcu arkadaşımız hak etmiyor...Ailesine sabır diliyorum...
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    allah rahmet eylesin geride kalanlara sabır versin
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 91718192021 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)