Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Onur Sual (onr.sual) Arkadaşımızı Kaybettik, Başımız Sağolsun

Motovento
    REKLAM ALANI

offf allahım ne kadar kötü bir kazadır bu keşke görmeseydim okumasaydım.keşke böyle bi kaza olmasaydı tanımadığım halde ne kadar üzüldüğümü anlatamam yakınlarını ailesini düşünemiyorum allah sabır versin çok zor gerçekten
    allah rahmet eylesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    biz sessiz kaldıkça daha nice onurlar kaybederiz biz çook. istediğimiz kadar tvlere çıkalım programlara katılalım seminerler düzenleyelim nafile. bu ülke bu minibüsün şöförü gibi af buyurun geri zekalı kazma ahlaksız kişiliksiz şahıslaara ehliyet vermeye devam ettikce eğer bu ölümlerde farkedilir derecede artma olursa motosikleti bırakacağım İŞTE BURAYA YAZIYORUM. CANIMI SOKAKTA BUMADIM BEN. AYNADA RUJ SÜRMEYE ÇALIŞAN ŞEREFSİZ BİR KADIN ŞÖFÖR YÜZÜNDEN BUGÜN ÇAMURA SAPLANIP ÇIKTIM MOTORUMLA DÜŞÜNÜN ARTIK GERİSİNİ... ARKASINDA GAZA ASILDIM AMA NAPIYIM GARİBİM 125CC NE KADAR DA BAĞIRTSAM GARİBİM YBR'MLE YETİŞEMEDİM ŞEREFSİZE.... SUSTUM TAMAM....

ceyhunulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK & Honda CBR 1100 XX
    Allah Rahmet eylesin...

içim duaf oldu ya çok kötü mekanı cennet olsun

Motosikleti
    jınlun daily
    allah rahmet eylesin

Motosikleti
    mondi 150MC
    Organizasyon yapalımda gündeme gelsin bu konu !

Motoru sattım..
    belki motorsuz katılıcagm bir organizasyon olcak ama
    İçim Yanıyor!

Ne Olur bir organizasyon düzenleyin sayın modlar..
    Sizden ricam bu konuya duyarsız kalmamanız..!!!
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    allah rahmet eylesin

Motosikleti
    mondial 151 rs
    allah taktiratını af etsin.geride kalanlara sabır versin.çok üzüldüm bu sıkıştırmalar ne zaman bitecek acaba.geçen gün kadıköye giderken şerefsizin biri beni öylebir sıkıştırdı ki son anda kurtuldum.motorsikleti olanlara gıcıkmı bu sürücüler kardeşim.nitekim ki arkadaşımızın başınada bu felaket gelmiştir mutlaka.allah günahlarını af etsin mekanı cennet olsun.

arkadaşım gerçekten gelmek isterdim ama olmadı herkeze bir duyuru yapalım ve trafik konvoyu oluşturup sesimizi duyuralım olmazmı.gününü kararlaştırıp üyelerimizle hep beraber bu olayı gerçekleştirelim.

Motosikleti
    GSR 600
    Arkadaşlar ben olayı bizzat görmüş biri olarak 2 gündür etkisindeyim. İnanın çok üzüldüm arkadaş için. Arkadaşın cenazesine gitmek amaçlı ne zamandır giriş yapmadığım bu siteye bu amaçla girmiştim. Ama ne yazıkkı kaçırmışım. Ama en azından mezarı başında 2 dua okumayı çok istiyorum. Sonsuza uğurlandığı yer hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim. mr.kemal@gmail.com

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Çok üzücü.
    Allah rahmet eylesin.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

gerçekten cok kotu bi olay...allah kimsenın basına vermesin...
    allah ailesine sabır versin..
    hepimizin bası sağolsun...
    [B][I][U]KARANLIĞA ŞİKAYET EDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK [/U][/I][/B]:cat:

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Allah rahmet eylesin...
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı murus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben olayı bizzat görmüş biri olarak 2 gündür etkisindeyim. İnanın çok üzüldüm arkadaş için. Arkadaşın cenazesine gitmek amaçlı ne zamandır giriş yapmadığım bu siteye bu amaçla girmiştim. Ama ne yazıkkı kaçırmışım. Ama en azından mezarı başında 2 dua okumayı çok istiyorum. Sonsuza uğurlandığı yer hakkında bilgi alabilirsem çok sevinirim. mr.kemal@gmail.com
    Olayın oluş şeklini mi gördünüz sonrasını mı ?
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    :)
    Ölen arkadaşın ailesine baş sağlığı diliyorum... Ama bu yine belediyenin yaptığı yanlışın sonucudur. Otoyollarınların olmazsa olmazı emniyet şeritlerini kaldırıp göz boyamak adına yapılan metrobüs hattının sonucudur.

Sadece emniyet şeridi değil sorun olan tabi ki... Şeritlerin daraltılması da sorunlar arasında....
    :rendeer: [COLOR="Red"][B]Herkes insanlığı değiştirmeyi hayal eder; ama kimse kendini değiştirmeyi düşünmez.[/B][/COLOR] :rendeer:

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    çok çok üzücü allahtan rahmet diler ve geri kalanlara baş sağlığı dilerim içimiz burkuluyor yeter artık bitsin bu acılar inşallah bu son kaza haberi olur lütfen dikatlı olalım

Motosikleti
    GSR 600
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olayın oluş şeklini mi gördünüz sonrasını mı ?

Oluş şeklini görmedim. 10-15 dk geçmişti. Minibüsü görünce kazayı önemsemedim. Minibüsü geçip yerdeki motosikleti görünce hemen motorumu parkedip durdum. Arkadaşın birşeyi varmı diye bakacaktım. Sonrası malum..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Allah rahmet eylesin , çok acı gerçekten :( geçtiğimiz yaz benzer bir kaza gözümün önünde olmuştu , hala etkisinden kurtulamamışken şimdi de bu :(

onurumun cenazesine gelen 3 arkadaşıma çok teşekkür ederim

Onurumuzu kaybetmeden önceki son gecemizde dünkü planları için çok mutluydu.onu hep öyle hatırlamak istiyordum.ama malesef gazeteler onu gayet kötü hatırlamama sebep oldular.özellikle de posta gazetesi.yayın yönetmenine mail atmış ve de telefon numaramı vermiş olmama rağmen ne bir cevap alabildim nede cepten aranma zahmetinde bulunuldum.ya gerçekten yaptıkları haberden benim onca hakaretimden sonra utandılar.yada bunlara o kadar çok alışkınlarki tepki bile vermediler.
    neyse çok uzattım o kadar çok sinirliyimki belkide yazdıkça rahatlıyorum. başsağlığı dileyen ve özelliklede cenazesine gelen arkadaşlara çok teşekkür ederim.allah hepinizi korusun.çünkü ben artık motora binmicem.çok ölen insanlar oldu.ama insanın kendi ciğeri yanmadıkça anlamıyormuş.görüşmek üzere

KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    allah bizi korusun....
    MOTOSİKLET BİR TUTKUDUR...

Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlarım çok kötüyüm.. Bu olay beni o kadar etkiledi ki.. 2 gündür leyla gibi kafam dönüyor.. Motosiklet tutkumu çok ciddi bi şekilde gözden geçiriyorum.. Etkisi sürerse BIRAKIYORUM.. Geçen ay motorumla beraber Kumluca civarında motorumuzudan eşimle düştük. İnan hiç korkmadık güldük kahkahalarımızla dağları inlettik. Üzerimizde korumalar vardı. Dizlik ve omuzluklarımız parçalanmış bizlerde hiçbişey yoktu.. İnanın 2 dakika sonra motorumuza eşimle tekrar binip Kumlucadan 110 km daha Antalya'ya hiç korkmadan motorumuzu hatta neşemizi bile kaybetmeden kullandık..
    Ama...
    Şimdi bir haber.. Onur.. Mantıklı akıllı bir çocuk.. Korumalı montu üzerinde, kaskı takılı.. Bir video... Baktım.. Allahımm.. Affet bizleri.. Onurun mesajlarını okudum.. Taziyeleri, üzüntüleri var; tıpkı senin gibi, benim gibi..
    Affedin, videoya baktım.. Başsız bir beden, ve kasklı bir kafa bedenden 30 metre ileride.. Bu ne ya! Bunu hiçbir insan değil, canlı haketmez.. Kaza değil ki; infaz edilmiş.. İnsana yakışmayan bir ölüm.. Ellerim hala titriyor.. Kafa kaskın içinden çıkamamış.. Olaya bak kaza imiş..
    Arkadaşlar kusura bakmayın çok açık konuşacağım.. Millet olarak bu anlamsız kalitesiz üreme işinden vazgeçmeliyiz.. Ortada iş yok güç yok ha bire eğitimsiz insanlar yada zır cahil insancıklar türüyor.. Bunlar lütfen kimse alınmasın; 500 - 600 liraya tüm gün belki 20 saat panelvan, minibüs, doblo, kango ,connect gibi araçları azrail demiyeceğim; cellat gibi kullanmaktadırlar.. Aylık 500 lira ile geçinmeye çalışıp tüm gün deliler gibi çalışan bu insanların trafikte ciddi akıl ve ruhsal depresyonlar geçirip şoka girmektedirler. O esnada önünde çocuk mu var yanında motosiklet sürücüsümü var farkına varamıyor.. Hatta şirkette çalışırken bu tip insan profillerinden bazıları "Abi! bir kaza yapsakta kurtulsak, hiç değilse bu çilemiz biter!" şeklinde ifadelerine şahit olmuşumdur. Piyasa her zaman 500 liraya çalışacak adam yada adamcıklar bulunduğu sürece trafikte kelle kopmalarını, çamaşır makinası büyüklüğüne gelmiş kamyon yada otobüsleri çok göreceğiz.. Ne olur! Yeter.. Üremeyinn..

Hatta....
    Arkadaşlar bırakın motosikleti bir olay anlatacağım akıllara durgunluk.. Birgün Antalya da lamba kırmızı bekliyoruz.. Arabada eşim ve 3 yaşında ki oğlum var.. O an yaklaşık 80 yaşında teyze tam önümüzden bastonu ile küçücük adımlar ile karşıya gerçerken lamba bir anda bize yeşil oldu. Hareket etmedim önümde teyze var. Arkamdaki Kango panelvan bir korna basıyor tarifi imkansız. BU arada soldan beni geçmek istedi; o an teyze tam benim aracımın önünde durakaldı. Doblo bir 5 yıldızlı otele aitti çünkü kapı üzerinde logoları vardı. Doblo tam yanımda durdu.. Camı açtı. Bende açtım. Bu arada eşim oğlum ve önümdeki teyze donmuştuk..
    Doblo; Geçsene Ayı!
    Ben; Ama ama; Teyze geçemedi yolu...?
    Doblo; Ez geç sanane eşşeko....! deyip bir de el hareketi ile gazladı..
    Ben, eşim, oğlum aptallaşmış teyzeye bakıyorduk..
    Kıssadan hisse;
    Unutmayın bir kavşakta bu doblo sürücüsüne denk gelirseniz size saatte 100 km lik bir hız ile vurmaktan bir an bile tereddüt etmeyecek bir hastalıklı akıla sahiptir... Onurda sanırım kafasını teller ile koparabilecek kadar hızlı gelen minibüse karşı ne yapabilirdi? Maalesef bu tipler kamyonculardan dolmuşculardan daha maganda... Çok daha arabeskler...
    onurum asla korumasız çıkmazdı.kaskından pantalonuna hatta botlarından eldivenine.ne arabasını nede motorunu dikkatsiz kullanırdı.motor onun en büyük tutkusuydu.koruma yetmiyormuş demekki.ben kafasının koptuğunu duyana kadar öldüğüne ananmadım.o kadar dikkatli ve koruması olan bir adam nasıl olurda ölürdü.arkadaşlar lütfen çok dikkatli olun.trafik canavarının nereden geldiği belli olmuyor.allah hepsini bildiği gibi yapsın.

REKLAM ALANI
20. sayfa BirinciBirinci ... 101819202122 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)