Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

yeni başlayan bir bayan için ne tavsiye edersiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yuksek tabanli ayakkabi almayi dusundunuz mu hic?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    taylo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 Honda
    neden amortisör alçaltmaya olumsuz bakıyorsunuz neticede 50kg civarındasınız motor esnemeyecek bile.ayrıca amortisörü sertlik ayarına müdahele etmeden alçaltabilirsiniz.ben cbf150 nin arka amortisörünü 2cm kadar kısalttım seleye 5cm olarak yansıdı.seleyede biraz müdahele ettik şimdi eşim çok rahat kullanıyor (boyu1.59)

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Boyunuz kaç ben cbf 150 de ayaklarım tam basıyor yere hatta hafiften dizimi bile kırıyorum
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı esra-- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 yi gayet güzel kullanıyorum benim kullanışımda bir sorun yok hocam ehliyetin olsaydı trafiğe çıkardık diyor benim korkum duruşlarda çünkü sol ayak yerde sağ ayak frende yapınca parmak ucumla basıyorum düz zeminlerde rahat duruyorum fakat eğimli zeminlerde ayağım yere yetmiyor 2 kere buyüzden düştüm. 250 lik motoruda kullanabileceğim düşüncesindeyim benim sorunum en başından beri dediğim gibi boyutlarla alakalı ama bunu bir türlü anlatamadım ve çok özür dileyerek sorumu geri alıyorum tamam bu problemi kendi başıma çözmeye çalışıcam ve sonuçtan sizleri haberdar ederim hepinize çok teşekkür ederim görüşmek üzere
    Cbf 150 kullanabiliyorsanız güzel fakat bu bahsettiğiniz sorunu cbf te yaşıyorsanız cbr daha sıkıntılı olucaktır. Cbf te yeterince tecrübe edindikten sonra bir daha cbr deneyin ozaman herşey daha kolay olur. Belkide şuanda olduğu kadar gözünüzde büyümez. Sandığınızdan daha basit kolay belkide fakat önce cb yada cbf gibi daha kolay bir modelle uzun bir süre herşeyi çözer kanımca.
    Küsmeye gerek yok. Benim için doğru olan neyse onu yazıyorum sadece.

Adam soruyor ybr ilemi başlasam gtr250 ile mi gibisinden. 99 kişi ybr dese 1 kişi gtr . Adam gidip bir kişinin önerisini önemsiyor. Egosunu okşamayan önerileri görmezden geliyor. (genelde) Scooter ile başla diyenlerede kendisine hakaret etmiş gibi davranıyor. Bende buna deli oluyorum.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Alıntı taylo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden amortisör alçaltmaya olumsuz bakıyorsunuz neticede 50kg civarındasınız motor esnemeyecek bile.ayrıca amortisörü sertlik ayarına müdahele etmeden alçaltabilirsiniz.ben cbf150 nin arka amortisörünü 2cm kadar kısalttım seleye 5cm olarak yansıdı.seleyede biraz müdahele ettik şimdi eşim çok rahat kullanıyor (boyu1.59)
    teşekkür ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 kullanabiliyorsanız güzel fakat bu bahsettiğiniz sorunu cbf te yaşıyorsanız cbr daha sıkıntılı olucaktır. Cbf te yeterince tecrübe edindikten sonra bir daha cbr deneyin ozaman herşey daha kolay olur. Belkide şuanda olduğu kadar gözünüzde büyümez. Sandığınızdan daha basit kolay belkide fakat önce cb yada cbf gibi daha kolay bir modelle uzun bir süre herşeyi çözer kanımca.
    Küsmeye gerek yok. Benim için doğru olan neyse onu yazıyorum sadece.

Adam soruyor ybr ilemi başlasam gtr250 ile mi gibisinden. 99 kişi ybr dese 1 kişi gtr . Adam gidip bir kişinin önerisini önemsiyor. Egosunu okşamayan önerileri görmezden geliyor. (genelde) Scooter ile başla diyenlerede kendisine hakaret etmiş gibi davranıyor. Bende buna deli oluyorum.
    teşekkür ederim

Motosikleti
    KTM 200 Duke
    fanboyluk yapmak istemem ama bence ktm duke 200'e bir bak. oldukça hafif. 1.59 boyundaki kız arkadaşım da rahatlıkla kontrol edebiliyor. karenajsız olduğu için de düşünce hasar görmüyor. bir kere düştüm çizik mizik yok. hafif olduğu için de kolaylıkla kaldırılabiliyor. güvenli sürüş 1 eğitimi alırsan zaten kaldırmanın kolay yolunu da öğreneceksin. bence küçük motorlar arasında en şık tasarıma sahip. selesinin sert olması, ninja'dan, cbr 250'den daha yavaş olması, servis ağı gibi eksileri var. senin ebatlarında biri için özellikle şehir içinde ninja veya cbr'den daha kolay kullanımı olduğunu düşünüyorum. daha çok uzun yolda kullanacaksan pek tavsiye etmiyorum. selesinin sertliği ve karenajsız olması sorun yaratabilir. ben 2700km seyahate de çıktım ama popom ağrıdı epey. spormoto'da 125liği test edebilirsin.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boy faktoru var ama hanı erkek 1 60 olsa kısa derız ıdare ederız ama boyu ablamızın 155 ve erkek kadar guclu kollara sahıp degıldır bıldıgım kadarıyla.o yuzden hafıf motorlar tercıhı olmalıdır
    aynı boy ve aynı kiloda cbf 1000 kullanan arkadaşım var.

Motosikleti
    cbf 150 yi gayet güzel kullanıyorum benim kullanışımda bir sorun yok hocam ehliyetin olsaydı trafiğe çıkardık diyor benim korkum duruşlarda çünkü sol ayak yerde sağ ayak frende yapınca parmak ucumla basıyorum düz zeminlerde rahat duruyorum fakat eğimli zeminlerde ayağım yere yetmiyor 2 kere buyüzden düştüm. 250 lik motoruda kullanabileceğim düşüncesindeyim benim sorunum en başından beri dediğim gibi boyutlarla alakalı ama bunu bir türlü anlatamadım ve çok özür dileyerek sorumu geri alıyorum tamam bu problemi kendi başıma çözmeye çalışıcam ve sonuçtan sizleri haberdar ederim hepinize çok teşekkür ederim görüşmek üzere
    Sürücü selesi artçı selesine nazaran yere daha yakın değilmi ayak uçlarınız anca basıyor
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    safi rüzgar..

türkiye gibi yerde, 250gr cüsse ile anca cbr125 olur. racing niyetine yalancı emzik gibi..

bu konu uzarrr da gider merak ediyorum bu abla ne alacak?

Motosikleti
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...56744541_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...57683556_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...57706569_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...67179799_n.jpg

Bazı işler boyla kiloyla olmuyor. Herifi görürsün 150 kilo Ama içi boş cesaret yok. Siz zaten konuşmalarınızdan da belli ne kadar cesaretli olduğunuzu ortaya seriyorsunuz. Biraz Egoistsiniz ama her bayanda olduğu kadar. Yok makas atıyorum yok geçen olmadı Bunlar Ergen muhabbeti boş muhabbetler.

Motosikleti de Kilo ve boy da kullanmıyor. Paylaştığım resimler bunu belirtmek içindi.Kendinize olan özgüveni yitirmediğiniz sürece, aklı başında insanlardan bir takım eğitimler, bilgiler aldıktan sonra CBR250 'nin size yakışacağından şüphem yok. Hakkınızda hayırlısı olsun..
    Gülüyormuyuz panpa

İmza yok
    Oğlum Bak Git

Trafikte erkekler bile kullanmaktan cekiniyorken, bir kadinin ustelikte kendinden gercekten buyuk gozuken bir motoru kullanmasi... Ben olsam daha dusuk cclerde daha uygun bir motor bakardim... Ozellikle KTM Duke 125 ve 200

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    ne alırsan al cbf150 de olsa 1000rr da olsa gitmek sıkıntı değil durmak sıkıntı bayırı var aşa eğimlisi var bayır aşa yolda dönmeye çalışması var gidon açısı var ani frenlemesi var bu boyla büyük ihtimalle bu dediklerim pozisyonlarda sık sık düşüceksiniz kadında olsasınz erkekte ayrıca 280 gördüm drag yaptım bunlar faso fiso motor başka bişey direk söliyim ne aldığınızın önemi yok hangi 250cc alırsanız alın ama 2.el alın bari çünkü pelti çıkıcak ALLAHIMA BİN ŞÜKÜR BOYUM POSTUM YERİNDE BÖLE SIKINTILARLA URASMIYORUM AKSI DURUMDA SS MOTORA BİNMEYİ HİÇ DÜŞÜNMEZDİM GT250R IDA LİSTEYE ALMADIĞINIZ COK İYİ OLMUŞ HİÇ UYGUN OLMAZDI ÇÜNKÜ GİDON TURU DÜŞMENİZ İÇİN ÇOK ELVERİŞLİ
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    safi rüzgar..

türkiye gibi yerde, 250gr cüsse ile anca cbr125 olur. racing niyetine yalancı emzik gibi..

bu konu uzarrr da gider merak ediyorum bu abla ne alacak?
    EVET ARKADAŞLAR HERKESİN MERAK ETTİĞİ CEVAP : CB 125 ALIYORUM NİNJA 250 R KISMETSE SENEYE ARTIK
    zenon bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    EVET ARKADAŞLAR HERKESİN MERAK ETTİĞİ CEVAP : CB 125 ALIYORUM NİNJA 250 R KISMETSE SENEYE ARTIK
    Hiç sormayın uykularımız kaçmıştı düşünmekten)))
    hani herkeşler?
    ayırlı olsun baa.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Beleşe gezersin artık
    Motosikletli Kaplumbağa...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Tebrikler kazasız sürüşler iyi bir tercih olmuş bence.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Alıntı zenon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrikler kazasız sürüşler iyi bir tercih olmuş bence.
    TEŞEKKÜR EDERİM

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:29 ----------

Alıntı ZIPPIRMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç sormayın uykularımız kaçmıştı düşünmekten)))
    hani herkeşler?
    ayırlı olsun baa.
    TEŞEKKÜR EDERİM

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:31 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beleşe gezersin artık
    AYNEN

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alınca resim isteriz

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alınca resim isteriz
    tamam

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    benim tavsiyem ağırlık çalışmalı protein ağırlıklı beslenmeli ve bi uzman kontrolünde kilo alınmalı
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)