Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

MONDIAL DESTEK

Motovento
    REKLAM ALANI
    efe150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151rs-yuan cup110
    mondialdestek hoşgeldin, sizin bize yardımcı olmak amacıyla sitemize geldiğiniz için teşekkür ederiz. bende bir hafta önce 150zat aldım benimde size ilk sorum alarm olacak bende motorumu evimin önünde bırakıyorum ve üçüncü katta oturuyorum motoru çalsalar ruhum bile duymıyacak onun için bende alarm taktırmaya mecbur olduğumu düşünüyorum her akşam kendimi hırsızlara davetiye bırakmış gibi hissediyorum, alarm konusuna bi çare bulabilirseniz mondial kullanıcıları olarak çok memnun oluruz yardımlarınızın devamını dilerim hoşçakalın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dvorak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    MondialDestek Günaydın,
    125 KT motorsikletimi yan sehpaya alamıyorum sehpa çok yataylık yapıyor ve motor sehpa üzerinde durmuyor zemin düz bile olsa
    Fabrikasyon bir problem mi var yoksa benim motorumda bir ayarsızlık mı var ?
    Dvorak << O Bir Idol !

mondialdestek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL
    herkese günaydın
    arkadaşlar alarm konusu hakkında görüşmeler yapıldı. motorlarınıza alarm taktırabilirisiniz. ancak ilerleyen zamanlarda alarmdan kaynaklı bir sorun çıkmaması lazım. alarm garantiyi etkilemiyecek ondan kaynaklı olup motorda elek. ve elektronik bir arızaya sebebiyet vermemesi lazım.

Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı
    mondialdestek yanış anlama ama reklamlarda bol ucuz parca deniliyo ben 1-2 parca sordum örn; motorun altındaki plastik koruma 25ytl bana fazla geldi birde servisler bakım ücretlerini kendi kafasından mı belirliyor ben birine sordum 25ytl dedi diğeri 30 ytl dedi tskkurler
    bütün servislerin yedek parçayı aynı fiyatdan satmaları gerek. fiyatlarda oynama yapılamaz. yedek parça fiyatları servis olma yetkisi olan herkese bayi alış ve bayi satış olarak düzenlenip gönderilmiştir. parça satış fiyatını servis belirleyemez.

Alıntı Dvorak adlı üyeden alıntı
    MondialDestek Günaydın,
    125 KT motorsikletimi yan sehpaya alamıyorum sehpa çok yataylık yapıyor ve motor sehpa üzerinde durmuyor zemin düz bile olsa
    Fabrikasyon bir problem mi var yoksa benim motorumda bir ayarsızlık mı var ?
    evet 125 kt modellerinde böyle bir sorun mevcut. fabrikasyon hatasıdır.

Dvorak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    Peki bu hatayı gidermeye yönelik ne yapabiliriz ? değiştirecekmiyiz ? servis ücretsiz mi yapacak bu konu hakkında neler yapabilirim ben acil olarak değiştirmeyi planlıyorum bakkaldan sigara almaya gidicem orta sehpaya alıyorum motoru bu konuda acil çözüm rica ediyorum..

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Bu sayfayı geç gördüğüm için kızıyorum kendime.Tebrik ederim Uğur'u.Bu yakışırdı işte Mondial'e.
    Zamanında bu firmayı haksız yere kirletmeye çalışanlar ve rakipler hizmet görsün işte..
    Mondial destek:Ben Sevpa dan çok memnunum,+ motordan da memnunum,bir kez ayaklık müşiri arızalandı 3 gün içinde geldi ve değiştirdiler.Bence bu fiyata alınabilecek en iyi scooter..
    Herkes hakettiğini yaşar.

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    herkese günaydın
    arkadaşlar alarm konusu hakkında görüşmeler yapıldı. motorlarınıza alarm taktırabilirisiniz. ancak ilerleyen zamanlarda alarmdan kaynaklı bir sorun çıkmaması lazım. alarm garantiyi etkilemiyecek ondan kaynaklı olup motorda elek. ve elektronik bir arızaya sebebiyet vermemesi lazım.
    slm mondialdestek
    alarm takılmasına izin verdik dediniz , peki şimdi ben servise gitsem desemki bööle bööle ben alarm taktırıcam ama garantim bozulmıcakmış - tak abicim benim makinaya bi alarm ....
    servisteki ustanın muhtemel vereceği cevap :" - bizim ööle bişeyden haberimiz yok alarımı taktımmı garanti bozulur kardeş" olma ihtimali çok yüksek....

bu durumda yapmamız gereken nedir ??? o arkadaşa nasıl anlatacağız bunun garantiyi artık bozmadığını ???

teşekkürler....

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Alıntı mertmertmert adlı üyeden alıntı
    herkese günaydın
    slm mondialdestek
    alarm takılmasına izin verdik dediniz , peki şimdi ben servise gitsem desemki bööle bööle ben alarm taktırıcam ama garantim bozulmıcakmış - tak abicim benim makinaya bi alarm ....
    servisteki ustanın muhtemel vereceği cevap :" - bizim ööle bişeyden haberimiz yok alarımı taktımmı garanti bozulur kardeş" olma ihtimali çok yüksek....

bu durumda yapmamız gereken nedir ??? o arkadaşa nasıl anlatacağız bunun garantiyi artık bozmadığını ???

teşekkürler....
    +1 çok doğru.
    gaza gelme;kaza gelmesin

Motosikleti
    MONDIAL
    Alıntı mertmertmert adlı üyeden alıntı
    herkese günaydın
    slm mondialdestek

teşekkürler....

HER BÖLGENİN BÖLGE SORUMLULARI VAR
    SERVİSLERİNİZİNDE BUNDAN HABERLERİ VAR
    EĞER SERVİSLERİNİZDE BÖYLE BİR DURUM ÇIKARSA HEMEN BÖLGE SORUMLULARINI ARASINLAR SİZE VE SERVİSLERİNİZE YARDIMCI OLURLAR

EĞER SERVİSLERİNİZDE BÖYLE BİR DURUM ÇIKARSA HEMEN BÖLGE SORUMLULARINI ARASINLAR SİZE VE SERVİSLERİNİZE YARDIMCI OLURLAR

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    Alıntı mondialdestek adlı üyeden alıntı
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    benim kilometre göstergelerininde sadece kadran ışıkları (kırmızı) yanıyor sebebi şimdiden tşk cevabımı alamadımda
    KADRANIN ÜST TARAFINDAKİ AMPULLERİN YA KABLUSU ÇIKMIŞ (ŞASE ALMIYOR) YADA HEPSİ BİRDEN BOZULMUŞ. EN YAKIN SERVİSE GİDİP GÖSTERMENİ TAVSİYE EDERİM
    teşekürler cevap için

Motosikleti
    MONDIAL
    Alıntı Dvorak adlı üyeden alıntı
    Peki bu hatayı gidermeye yönelik ne yapabiliriz ? değiştirecekmiyiz ? servis ücretsiz mi yapacak bu konu hakkında neler yapabilirim ben acil olarak değiştirmeyi planlıyorum bakkaldan sigara almaya gidicem orta sehpaya alıyorum motoru bu konuda acil çözüm rica ediyorum..

GÖRMEDEDEN BURDAN YORUM YAPMAM DOĞRU OLMAZ ARKADAŞIM
    SERVİSİNE GİT GARANTİLİ YADA GARANTİSİZ RAPOR HAZIRLATTIR BUNU BÖLGE SORUMLUSUNA FAKS ÇEKTİR (MEHMET BEY) FABRİKAYA DEĞERLENDİRİLSİN EĞER HERHANGİ BİR ŞEKİLDE SORUN ÇIKARSA BANA MAİL AT

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    Alıntı mondialdestek adlı üyeden alıntı
    ok! dostum sağol.Mondial'i seçtiğim için memnunum bunu da ayrıca belirteyim.Zor bir misyon üstlenmişsin,başın ağıracak böyle sorularla ancak bu mondialcilerin ihtiyacı olan önemli bir eksiklikti.Cevapların geldikçe işin de azalacaktır,formu gezenler örnekler bulacaktır kendilerine.
    Seni ve firmanı kutluyor ve başarılar diliyorum...
    gaza gelme;kaza gelmesin

Motosikleti
    MONDIAL
    teşekkürler
    eğer hep beraber olursak aşamıyacağımız sorun olduğuna inanmıyoruz
    bu sektörde yeniyiz amaç sizlerle büyümek

Forumdan Uzaklaştırıldı mertmertmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    mondialdestek,
    selim bey
    peki bize istanbul da alarm taktırabileceğimiz profesyonel bir yer önerebilirmisiniz ?
    çünkü servislerimiz alarm konusunda çok bilgili değil. ilerde yanlış montajdan kaynaklanan bir sorunda canımız yanmasın.

ayrıca servislerin tümüne alarm hususunda ; artık alarmlar garantiyi bozmayacaktır şeklinde bir bildiri geçmeniz gerekmezmi ??

teşekkürler.....

Motosikleti
    MONDIAL
    eğer öyle bir yer önerirsem diğer servisler haksızlık yapıldığı inancında olabilirler bunu burdan değilde bölge sorumlularına danışabilrsiniz ama alarmlarınızı mutlaka yetkili servislerde taktırın
    bölge sorumlularınıza mondıal/nazilli yi arayarak ulaşabilrsiniz
    hangi şehirde oturduğunuzu söyleyin sizi bölge sorumlunuza aktarırlar

alarm taktırmak evet garantiyi bozmayacak ama alarmdan kaynaklanan bir arıza olmaması lazım arkadaşlar (servislere bilgi verilmesi yönündeki fikrini değerlendirmey sunucam sağol)

reco52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler mondialdestek alarm konusuna bu kadar kısa sürede el atmanız çok iyi bir başarı.
    Tüm mondial kullanıcılarının özellikle 151 rs kullanıcılarının taktıracağı alarm hayırlı uğurlu olsun mondialdestek beyefendiyi saygıyla selamlıyorum

kaskkafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCT 250
    selim bey buradan "ön"-teknik destek sağlayabildiğiniz için teşekkürler. benim de canımı biraz sıkan iki sorunum var. birincisi yaz günlerinde dahi sabah saatlerinde çalışma konusunda problem yaşıyordum. havalar soğuyunca daha büyüdü. yazın ilk marşta çalışıyor ancak yola çıkmak için belirli bir süre beklemek gerekiyordu. beklemeyip yola çıkarsam da devrin ilk azaldığı anda stop ediyordu. hava soğukken ise ilk marşa -jigle açık- basınca marş alıyor ancak gaz verince biraz devir alıp stop ediyor. ısınasıya kadar biraz bekliyor ve yola çıkıyorum ancak kırmızı ışıkta trafik sıkıştığında vs. gazı tamamen kesersem stop ediyor. bu aşağı yukarı 5-6 km. böyle devam ediyor daha sonra düzeliyor. neden kaynaklanıyor olabilir?
    ikinci sorunum ise titreşimden dolayı yan sehpayı tutan vida sık sık gevşiyor ve yan sehpa stop özelliği bu gevşemeden dolayı yolda ilerlemekteyken devreye giriyor böylece de giderken stop etme gibi tehlikeli bir durum ortaya çıkıyor. bu özelliği iptal etmek mümkün müdür, mümkünse garantiye herhangi bir etkisi olur mu?
    şimdiden teşekkürler...
    -o-o-o-Altissima quaeque flumina minimo sono labi-o-o-o-
    ------------------
    35 AT 1180 B rh(+)

kahraman34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    içmeler köprüsünden aşagı in tersaneleri geç işte ben ordayım(tuzla)
    Motosikleti
    bir adet 2005 model kırmızı düldül(as150t)
    arkadaşlar bi ara asya sayfasındada sorunlarınıza yardımcı olacagım diyen bi yetkili arkadaş vardı ama 1-2 gün sonra kayboldu umarım mondialdestek'i uzun zamanlar bu sayfalarda görürüz,asya kullanıcısı olmama rağmen bazı konularda bende bilgi sahibi olurum.
    [SIZE="2"][B][FONT="Comic Sans MS"][COLOR="Red"]gerçekleri [/COLOR][COLOR="Yellow"]tarih [/COLOR][COLOR="Red"]yazar[/COLOR],[COLOR="Yellow"]tarihi [/COLOR][COLOR="Red"]galatasaray[/COLOR] [COLOR="Yellow"]yazar[/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]

jincheng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondialdestek kurduğun sanal desteği verdiğin fikirlerle gerçeğe dökebilirsen ne mutlu bize,benim sorum bu motorların karbüratör sorunu olduğu iddaa ediliyor ,fazla yakıt,stop etme gibi şeylerde buna bağlanıyor,zat modeline has böyle bir sorun tespit edildimi,2. sorum ise eksantrik bilye ,kayış gibi hayati önem taşıyan parçaların stoğunuzda niye bulunmadığı ,bu sebeblerden yatan bir sürü zat mevcut ,halıyle 2000-3000km !de servis önünde yatan gıcır motorları görmekte insanı biraz tedirgin kılıyor.Açıkcası henuz motoruma güvenip avrupa yakasına bile geçmediğimi ,gazteli kopan ve motorunu iterek götüren arkadaslarımı gördükçede zat ı kısa gezilerin mopeti olarak görmeye başladığımı belirtmak isterim.Günlük hayatımda hatrı sayılır bir markanın 4*4 modelini kullanan ve dolayısıyla motoruda sorun yaşamak için değil rahatlık için alan bir kişi olarak bu motoru mahallenin bakkalınamı satıp sırf japonmopedi diye onmilyarmı verelim yoksa düzgün servislerde ilgili ustalara periyodik bakımlarımızla mutlu mesut zat 150 'ye devam mı edelim
    NOPAINNOGAIN
    KAWASAKİZ750

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    motorların rutin bakımlarının fiyatını servis mi belirliyor 25ytl normal mi
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    151 rs ve 151rsi deki arka disk frenleri mondial 50tt ye taktırmak teknik olarak mümkün mü güvenli sürüş acısından iyi olur
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler