Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

MONDIAL DESTEK

Motovento
    REKLAM ALANI
    Dvorak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125
    Merhaba bir Mondial kullanıcı olarak sizi aramızda görmek çok güzel faydalı bilgileriniz ve yardımlarınız için teşekkür ederiz. Bu ilgi ve alakanın sürekli bizlerle birlikte kalması tek temennimiz
    Teşekkürler Mondialdestek
    Dvorak << O Bir Idol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mondialdestek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL
    Alıntı motorinn adlı üyeden alıntı
    Alıntı mondialdestek adlı üyeden alıntı
    Alıntı motorinn adlı üyeden alıntı
    Birkaç şey de ben söylemek isterim.
    1-Yeni aldığım motorumun far ampülü kesti.12v 18/18w servise sordum yok dedi,piyasada da yok nasıl temin edebilirim.

2-Hava filitre girişlerine montajda konması gereken süngerleri servis sınırlı sayıda gelmesine rağmen (motor adedine göre)ricaen taktı (yarıya bölerek).Sünger olması gerekiyor mu?Tam mı olacak?

3-Motoruma alarm taktırmak istiyorum garantiden çıkar mı?

4-Siperlik (ön cam)takmak istiyorum.Ayna kablolarını kesip kısa devre yapabileceği için elk.garantisi biter diyorlar.Takarsam,ordan bir zarar görmezse(başka yerden olursa)garanti durumu ne olur?

sana bu konuyla ilgili daha detaylı bilgiyi yarın yazıcam.

Şimdilik bu kadar.İlgi için tşk.
    1- yedek parça depolarımızda mevcut. servisine git rapor hazırlasınlar hemen gönderelim
    2-zaten motor gönderilirken süngerli gönderilir ama ihtitaç olur diye biz yedek de gönderiyoruz. teknik servisinizin kararı doğrultusunda eğer havayı çok kesmiyorsa yarımda koyulabilir. ama her motor sayısına eşit orantıda sünger gönderilmiştir
    3-evet garant,den çıkar
    4- evet elek. garantisinden çıkar
    1-yedek te temin etmek isterdim (bedeli mukabilinde)
    3 ve 4-İnsanlar aldıkları araca aksesuar takmak isterler.Kaldı ki alarm bir aksesuar değil bir gerektir günümüzde hele de İstanbul'da.Tüm bunlar yetkili servis dahilinde halledilemez mi? +motosiklette orijinal alarm soketi mevcut tesisatta.Bizzat test ettim

motorinn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 RS
    mondialdestek <<sana bu konuyla ilgili daha detaylı bilgiyi yarın yazıcam.>>demek istedi herhalde.Çünkü alıntının içine benim yazımın içine yazmış.
    gaza gelme;kaza gelmesin

Motosikleti
    MONDIAL
    evet arkadaşım doğru

reco52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle herkese selam ve herkese kazasız belasız şürüşler.
    Modial 150 rs şık görünümü ve 150 cc olmasıyla bana ve forumdaki diğer arkadaşlar gibi fiyatı yönüyle cazip geldi. Alıcı taraftarıydım ama Motorinn abinin yazdığı alarm taktırmak garanti dışımı kalır diye yazmış ve garanti şartı dışında olduğunu belirtmişsiniz (sayın mondialdestek) bu demek oluyorki hırsızlara motoru hediyemi edelim yani apartımanın önü pekte motor bırakmaya müsait değil ama alarm taktırıp apartımanımın önüne bırakacaktım vallahi alarm dediğiniz gibi garantiyi bloke ediyorsa bu motoru almam mümkün olamayacak gibi buna bir çözüm lütfen ilgi ve alakanıza ALARM şart...

Motosikleti
    MONDIAL
    Alıntı reco52 adlı üyeden alıntı
    Öncelikle herkese selam ve herkese kazasız belasız şürüşler.
    Modial 150 rs şık görünümü ve 150 cc olmasıyla bana ve forumdaki diğer arkadaşlar gibi fiyatı yönüyle cazip geldi. Alıcı taraftarıydım ama Motorinn abinin yazdığı alarm taktırmak garanti dışımı kalır diye yazmış ve garanti şartı dışında olduğunu belirtmişsiniz (sayın mondialdestek) bu demek oluyorki hırsızlara motoru hediyemi edelim yani apartımanın önü pekte motor bırakmaya müsait değil ama alarm taktırıp apartımanımın önüne bırakacaktım vallahi alarm dediğiniz gibi garantiyi bloke ediyorsa bu motoru almam mümkün olamayacak gibi buna bir çözüm lütfen ilgi ve alakanıza ALARM şart...
    ,

evet sizde haklısınız
    bu konu hakkında detaylı bilgiyi yarın sizlere aktarıcam

reco52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok teşekkürler inşallah alarm olayıda çözülecek

ARMAGEDON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZAT 150
    benim kilometre göstergelerininde sadece kadran ışıkları (kırmızı) yanıyor sebebi şimdiden tşk cevabımı alamadımda

Sertac_cagdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondialdestek, hoşgeldin ve yardımların için şimdiden sağol. Mondil böyle birşey yaptığı için kutlarım...
    Ben motorumu soğuk havalarda kullanmayacağım için 5 gün önce garaja kaldırdım. Dün motoru çalıştıriyim dedim ilk basışımda çalışması ile durması bir oldu ve bir daha çalışmadı. Bana bujileri temizlememin iyi olacağı söylendi. Bugün bujileri temizledim ama yine çalışmadı. Her gün ilk basışımda çalışıryor ama hemen stop ediyor ve bir daha çalışmıyor. Servise götürme inkanım da yok çünkü şehir merkezinde oturmuyorum, bana en yakın servis 15 km uzakta...
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    mondial net destek
    çok iyi yaw

mondial net destek
    çok iyi yaw
    Ama mondial destek gitti galba cevap vermiyo
    Mondial 125 MT > Mondial 250 MCT > Kawasaki EN 500 > Yamaha FZ 6 (naked) > Şu an Honda CBR 600 f

Motosikleti
    MONDIAL
    Alıntı Sertac_cagdas adlı üyeden alıntı
    mondialdestek, hoşgeldin ve yardımların için şimdiden sağol. Mondil böyle birşey yaptığı için kutlarım...
    Ben motorumu soğuk havalarda kullanmayacağım için 5 gün önce garaja kaldırdım. Dün motoru çalıştıriyim dedim ilk basışımda çalışması ile durması bir oldu ve bir daha çalışmadı. Bana bujileri temizlememin iyi olacağı söylendi. Bugün bujileri temizledim ama yine çalışmadı. Her gün ilk basışımda çalışıryor ama hemen stop ediyor ve bir daha çalışmıyor. Servise götürme inkanım da yok çünkü şehir merkezinde oturmuyorum, bana en yakın servis 15 km uzakta...
    AKÜ TAKVİYESİ YAPABİLİRMİSİN? AKÜ TAKVİYESİ YAP VE JİKLEYİ SONUNA KADAR ÇEK, SONRA MARŞA BAS
    AYRICA; BÜTÜN SERVİSLERİN 5 KM İÇERİNDESİNDEKİ ALANA ÜCRETSİZ SERVİS OLARAK GİTME, YOLDA KALDIYSANIZ GİDİP ALMA MECBURİYETLERİ VAR ARKADAŞLAR. 5 KM DEN FAZLA İSE +ÜCRET TALEP EDEBİLİRLER.

Aküm dolu (son çalıştırma denemelerimden sonra biraz azaldı o kadar) Ayrıca jikleyi zaten açıyorum. Jikle açıkken gaz vermeden çalıştırmayı deniyorum ama çalışmıyor. Mecbur para ile servis çalırıcam galiba

Motosikleti
    MONDIAL
    Alıntı ARMAGEDON adlı üyeden alıntı
    benim kilometre göstergelerininde sadece kadran ışıkları (kırmızı) yanıyor sebebi şimdiden tşk cevabımı alamadımda
    KADRANIN ÜST TARAFINDAKİ AMPULLERİN YA KABLUSU ÇIKMIŞ (ŞASE ALMIYOR) YADA HEPSİ BİRDEN BOZULMUŞ. EN YAKIN SERVİSE GİDİP GÖSTERMENİ TAVSİYE EDERİM

Alıntı Sertac_cagdas adlı üyeden alıntı
    Aküm dolu (son çalıştırma denemelerimden sonra biraz azaldı o kadar) Ayrıca jikleyi zaten açıyorum. Jikle açıkken gaz vermeden çalıştırmayı deniyorum ama çalışmıyor. Mecbur para ile servis çalırıcam galiba
    TAM OLARAK YERİNİZ NERDE

Davutlar yolu üzeri Capri otel karşısı Kusadası/ Aydın

Motosikleti
    MONDIAL
    BUJİLERİ NEYLE TEMİZLEDİĞİNİ ÖĞRENEBİLİRMİYİM

Bujileri babam temizledi tam olarak bilmiyorum. Babam da yanımda değil şu an onun için cevap veremicem ama size yarın mail atabilirim.

Motosikleti
    MONDIAL
    tamam çok iyi olur mail adresimi yazmıştım ama yine yazıyorum
    sizinleyiz@hotmail.com

evet arkadaşalar başka sorusu ya da sorunu olan varsa mail atsın emin olun ki hepsi okunacak ve hepsi cevaplanacaktır. her zaman burda online olamayabilirim affınıza sığınıyorum ama bütün isteklerinizi not aldım
    öncelikle alarm konusu.
    sertaç arkadaşım eğer sorununu burdan halldemezsek sana bir servis
    sacit bey sizin parçalarınız en kısa zamanda elinizde
    mert bey eğer sorununuzu daha net bir şekilde yazarsanız daha iyi anlar ve cvp verebilirim (lütfen aklınız karışmasın)
    armegedon eğer bir aksilik çıkarsa lütfen haber ver (servisle alakalı)
    bu gün ilk günümüzdü ama son günümüz değil
    unutmayın
    her zaman yanınızdayız
    iyi akşamlar

distinto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCT 250
    mondialdestek, hoşgeldin, aramızda bizlere yardımcı olabilecek bir yetkilinin olması çok güzel gerçi 3 aydır yardımlık bir durumum olmadı (servislerin kişisel hareketlerinden başka) umarımda olmaz...

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    mondialdestek yanış anlama ama reklamlarda bol ucuz parca deniliyo ben 1-2 parca sordum örn; motorun altındaki plastik koruma 25ytl bana fazla geldi birde servisler bakım ücretlerini kendi kafasından mı belirliyor ben birine sordum 25ytl dedi diğeri 30 ytl dedi tskkurler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler